Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropka a Ty co planujesz? słyszałyście w radiu jak p.Kwak nadawała imię Jastrząb naszemu samolocikowi F16 :-) głos jej się trząsł ja starej babci :-) pojadę w sobotę sobie pooglądać te samoloty z moimi chłopcami ;-) wieczorkiem jeszcze basen a w niedzielę wybory i chciałabym na wystawę psów pojechać po Poznaniu takie śliczności psie chodzą że nie mogę sie napatrzeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na wystawę rasowych kotów w Poznaniu - 25-26.11 :) samoloty też jadę oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tez na MTP ? bo na ich stronie w tym terminie jest tylko: PGA - Game Arena Poznań Game Arena 2006-11-25 2006-11-26 http://www.gamearena.pl/pl Organizator: Zespół Projektowy - PGA - Game Arena Dyrektor projektu: Krzysztof Ślatała tel. +48 61 869 2196 fax +48 61 869 2691 Tematyka:: PGA, Poznan Game Arena, turnieje gier, arena walki, COUNTER STRIKE, serwery gier, CALL OF DUTY, MEDAL OF HONOR: Allied Assault, STEAM, connect, pifpaf gramy!, ENEMY TERRITORY clanbase, WolfET.exe, gamezone, RTCW, ET_Patch_1.02.exe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka no chociaż w makao pograj z Wajchą :-) nie wiem Myszorku o co chodzi może to nie jest jako targi ? siedzę dalej w tm serwisie a dzieci czekaja na rogale które mam w samochodzie :-) ale bardziej czekają na klawiaturę którą im kupiłam :-) podłączamy im w pokoju kompa i moze już nie będę musiała z nimi walczyc o dostęp do sieci :-) każdy lubi grać :-) nawet mój trzy-latek śmiga w necie :-) chyba kończą z tymi kołami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop jest tu kto ? ;) mąż w domu ale słusznie odsypia intensywne dni w pracy, zresztą jutro też idzie więc tym bardziej wygoniłam go do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać ;) mąż wyszedł godzinę temu więc i ja już na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) samolotów nie oglądałam... zachęciłam z pięc osób a sama zostałam w domu... synek chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Pindzie :) Dzieki za propozycje imion dla suczki- uśmiałam się przy tym nieźle-hehe :) Co do makao to ja znam takie zasady: - na dwójke bierze się 2 karty, na trójke 3 -na czwórke stoi się kolejke - waletem żąda się karty (niebitnej) - asem koloru -król serce- osoba która \"idzie\" po mnie bierze 5 kart - król wino - osoba która była przed mna bierze 5 kart To tak w skrócie. A jocker czasem gra... co do F16 myślałam Rybko , że będziesz porobisz foty i przyślesz. Uwielbiam odrzutowce!!! :) Kurcze spać mi się wcale nie chce.... - asem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :classic_cool: Już jestem po śniadaniu, za chwilę wychodzę głosować :-) A potem siedzę w domu, i oglądam filmy. Byliśmy wczoraj na \"Infiltracji\" Martina Scorsese - świetne mocne, męskie kino, bez happy endu. Pokaże się tu dzisiaj jakaś pindzia ? :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! My juz po kawce i po zupce.Na drugie danie mielone- uwielbiam!!! Potem też idziemy na wybory... Całuski i miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skończyłam właśnie prezentację do pracy, teraz kąpiel, a potem oglądam tańce. głowa mnie \"ćmi\" od ładnych paru godzin i też jakaś smętna jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was się nic nic nie zmienia:) Trzymajcie tak dalej!!! Pozdrawiam i dla każdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam z tak okropnym bólem głowy, że po 3 minutach krzątania się po łazience wylądowałam w kibelku głową w dół :o tak mnie zmuliło :o jakoś dotarłam do pracy i jest trochę lepiej. cześć Sto :) długi i smutny wywód - to zaskakujące jak bardzo zmieniły się twoje dzieci, z najlepszych w klasie do najsłabszych stopni... widocznie nagły brak mobilizacji z twojej strony przewrócił im w głowie i poczuły trochę luzu. aczkolwiek mąż im wiedzy paskiem nie wbije ;) teraz ty jesteś zajęta więc może on powinien poświęcić im więcej czasu ? Emilka witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - prawie duchy ;-) Mysza - cześć - jak samopoczucie ?? Sto - witaj, po długiej nieobecności. Wiesz, jak tak czytałąm Twój opis o dzieciach, to przyszło mi do głowy, że Twoje dzieci dobrze się uczyły, bo Ty je non stop sprawdzałaś i pilnowałaś - w zasadzie nie miały wyjścia innego, i NIE uczenia sie. Jak sie Twój nadzór skończył, i przestały mieć Ciebie nad głową, to sie poczuły \"wolne\". Chyba trochę im zaszkodziłas tym sprawdzaniem, bo nie nauczyły się samodzielnego odrabiania lekcji. A w tym wieku mało dzieci uczy sie dla siebie - raczej dla stopni, rodziców, no a Twoje stwierzdiły, że mama ich nie kontroluje, to po co mają się uczyć. Trochę kiepsko - może maż je teraz móglby przypilnować ? Ale raczej nie paskiem. Emilia - trochę nie pamiętam Twojego nika, wiec nie wiem, czy to \"nasz\" Emi chcąca wstąpić do polisji, czy nie. Rybko, hop, hop, gdzie jesteś, mam do Ciebie ważne pytanie ! 😭 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to są migreny Mysza ?? Jeśli tak, to bardzo, bardzo Ci współczuję - kiedyś miałam regularnie raz na miesiąc - najpierw zaburzenia wzroku, i przez 30 min. do godziny widziałam latające mroczki, a potem ból aż \"do zrzygania\" się - wymiotowanie pomagało. Na razie nie mam takich bólów, chyba wyrosłam z nich, ale od czasu do czasu miewam zaburzenia widzenie, które na szczęście nie przechodza w ból. Myszorek - a działa na Ciebie ta Aspiryna od bóli migrenowych ? Na mnie nie działą wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Kropa ja to ta dziewczyna z TPSY ze Skierniewic. Dawno się nieodzywałam bo nie chciałam zasmucać topiku.:) Podczytywałam was, ale nieodozwyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, Emi, jak to się nie odzywałaś, bo nie chciałaś topiku zasmucać - daj spokój, tutaj się wszystko mówi, co chce, nawet \"zasmuca\" :-) Co u Ciebie ?? No dobra - Rybka, chyba nieobecna, to może Wy wiecie - zalałam sobie białym woskiem brązowe, sztruksowe spodnie - tego wosku, jak cholera jest - da sie to czymś usunąc, czy spodnie do wyrzucenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie nia mam migren, nie wiem skąd to, wczoraj usypiałam z lekkim bólem głowy a obudziłam się z bardzo mocnym. ale już jest ok :) fakt, ostatnio tak mocno bolałam mnie głowa jakiś miesiąc temu -ale to po całym dniu pracy kiedy miałam tu kocioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek! Jutrzejsza wizyta w Poznaniu potwierdzona. Nie ma tylko mojego docenta bo wyjechał na jakiś staż. W związku z tym ide do jakiejś pni Owczarskiej... Rybko dzięki za foty! SUPER !!! :D Sto- nieciekawie z tym Twoimi dzieciakimi ale popieram wypowiedź Kropki w tej sprawie. Myszka mnie też czach dymi i do tego jeszcze coś z żołądkiem...blee Emi to ty? czemu juz do nas nie zaglądasz??? Laurka i jak Plujka dziś z przedszkolem? pamiętam, że ja lubiłam przedszkole :) To ile dni jeszcze będziesz w pracy? I dla wszystki WIELKIE ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie?? Dalej studiuję, zapisałam się na angielski, szukam pracy w branży logistycznej, myślę o nauce francuskiego. Dalej jestem z Irkiem. W sumie nic się nie zmieniło. Ale z racji wakacji i braku pracy pomagałam rodzicom na \"roli\" także nie miałam siły pisać. Od wrzesnia namiętnie szukam pracy i dalej pomagam rodzicom:) To tyle w skrócie. Dzięki za miłe przyjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila, i to niby ma być to zasmucanie ?? No daj spokój :-) Zrezygnowałaś z pracy w policji ? Jak Ci idzie to szukanie pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jutro będziesz w godzinach przed czy popołudniowych ? jeśli po to spróbowałabym się zwolnić ale jeśli rano to dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki F 16 :) Myszka na 9-tą mam wizyte. Ale następnym razem postaram się umówić na popołudnie :D Właśnie Emi co z policją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×