Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość muszka27
Cześć dziewczyny! Myślę, że mogę się ostrożnie do Was przyłączyć. Okres mam dostać dopiero we wtorek, ale staraliśmy się i dzisiaj rano robiłam test - wyszła słabo widoczna kreseczka. Mam nadzieję, że za kilka dni będzie wyraźniejsza. Termin porody wychodzi na 25 maja. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jest nas więcej, którym z pierwszą ciążą się nie udało :( Ale głowy do góry i pozytywne myślenie - tym razem WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Majóweczko ja mam termin na 12 maja. Uff. Ale mi było niedobrze na szczęście już przeszło. A wy jak się czujecie? Moją największą zmorą są bolesne piersi. Już nie wytrzymuję, a słyszałam, że potem będą bolały jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula-20
Witam mi wychodzi termin na 9.05.06 czyli identyczny jak tobie majóweczko ja jestem już mamą Agatki, aniołka zmarła w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
05.05.05 nawiazywal do wypowiedzi Majóweczki ;) Ja własnie wrócilam z usg :D widziałam pulsujace serduszko mojego malenstwa :D Jesli chodzi o dolegliwosci to okropne mdlosci z rana i bolace cycuchy :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosiczko, aktóry u ciebie tydzień, bo ja nie wiem kiedy mogę pójść do gina? U mnie już 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
marta26 -juz mozesz spokojnie isc. Ja byłam w srode, to było 3,5 tyg ciazy i na usg był widoczny pęcherzyk ciazowy. Nastepna wizyta we wtorek, juz bedzie więcej widać.Ja mysle , ze nie ma co zwlekac, teraz mozna szybko sie dowiedziec. Pewnie tylko prywatnie, ale fasolka i jej zdrowie są najwazniejsze. Gin przepisał mi luteine 2x dziennie. To ma wstretny smak, ale biore, nie mam innego wyjscia. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny. Muszę wam powiedziec, ze jestem w szoku widzac ile z Was miało przejscia w ciązy lub później tak jak Agula-20. Tym razem musi być dobrze. Chociaż zaczelam sie troche bac. Dopisze Was dziewczyny do tabelki. Jeżeli Wam to nie przeszkadza, to możecie w stopkę wkleic suwaczki wtedy wszystkie zawsze bedziemy wiedziały która z nas jest w którym tygodniu i latwiej będzie porownywac. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ sissi.....................01.05.06...................?????................?????? matitka.................03.05.06...................?????................????? Rosiczka................05.05.06...................????................./???? Majoweczka...........09.05.06....................0kg...............?????? agula-20................09.05.06.....................???................????? julccia 27..................?????......................????................?????? Marta26...............12.05.06......................????................????? tatia....................20.05.06.....................????................????? muszka27..............25.05.06.....................????................????? petra...................26.05.06.....................????................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosiczka musisz wpisac ten który nie jest do HTML bo ten Html\'owski sie nie wyświetla i koniecznie wpisz go w stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilam bo na zdjeciu z usg mam napisane ze 6 tyg i 3 dni :) wiec data wypada na 03 maja 2006 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julccia 27
Hej dziewczynki Dziękuję za przyjęcie mnie do swego grona. Ja narazie nie wiem tak dokładnie jak Wy, terminu porodu. Na pierwszym usg jak byłam to lekarz powiedział, że pęcherzyk jest za mały, żeby to ustalić. Ale we wtorek idę na drugie usg, więc może dowiem się czegoś więcej :) A może Wy wiecie jak to się wylicza ? Ostatni okres miałam 02.08.2005 r Pozdrawiam i ściskam wszystkie przyszłe majóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julccia 27. Ja mialam ostatni okres 02.08 i termin mam na 9 maja. Tyle sie mówi o tych mdłosciach a ja nic nie mam. A jak jest u Was? Troche zmeczona jestem czasami ,ale tak pozatym to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula-20 staram sie myśleć pozytywnie, ale tak bardzo mi na tym dzidziusiu zalezy, ze chciałabym ,aby byl juz tydzień 14 .Podobno wtedy jest juz bezpieczniej. Czas szybko leci. Pewnie zanim sie obejrzymy już bedziemy tulić nasze malenstwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankalanka
Cześc majoweczki, wiec ja niestety nie moge zaliczyć sie do waszego grona, mialam dzisiaj rano zrobic test ciązowy, ale dostalam okres, wiec wszystko jasne. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę, szybkiej lekkiej i przyjemnej ciązy . 😠Moze uda mi się załapac z czerwcówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodelka
Witam, Mam nadzieję, ze mogę dolaczyć do Waszego grona. Termin mama na 14 maja. na razie nie przytyłam jeszcze ani kg. Dopiszę sie do tabelki. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ sissi.....................01.05.06...................?????................?????? matitka.................03.05.06...................?????................????? Rosiczka................05.05.06...................????................./???? Majoweczka...........09.05.06....................0kg...............?????? agula-20................09.05.06.....................???................????? julccia 27..................?????......................????................?????? Marta26...............12.05.06......................????................????? jodełka................14.05.06......................0kg................???? tatia....................20.05.06.....................????................????? muszka27..............25.05.06.....................????................????? petra...................26.05.06.....................????................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jodelko Hanka lanka, nie martw sie :) Trzymam kciuki, może jak uda Ci sie wstrzelić z terminem na początek sierpnia to zaglądaj do nas jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula-20
hej no u mnie troszeczkę mdłości jest, ale jak coś zjem to przechodzi:) też bym bardzo chciała już dotknąć mojego skarba u mnie niestety po 14 tyg nie będzie beZPIECZNIEJ będę miała zakładany szew okrężny a potem leżenie w łóżku ale...... czego się nie robi dla dzidzia [url=http://www.baby-gaga.com/]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev128pr___.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula mam pytanie, w ktorym tygodniu ciaży urodziłaś Agatkę? Len mnie ogarna całkowity. Czasami mam jednak bardzo dużo energii, sama nie wiem co z nią wtedy zrobic. W pracy jeszcze nie powiedziałam ale myśle, ze przyjmą ten fakt na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×