Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Witam , Ja jeszcze niewiem co prada,ale bardzo chciałabym zaliczyc sie do waszego grona ,juz trzy dni spóźnia mi sie @ więc mam nadzieję, jezeli sie udalo termin wypada mi na ok 23 maja sama jestem majóweczką więc byłoby wspaniale:-) dzięwczynki jakie są pierwsze wasze objawy??czy brak @???bo ja specjalnie źle sie nie czuję..pozatym ze nie mam narazie@ i wzomozoną sennośc tak juz ok 21 ,zwykle chodziłam spac o 12 w nocy albo i później.. mam nadzieje ,ze do was dołaczę:-)w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moge sie do Was dołączyc? w srode ide na usg, i bede wiedziec wiecej, ale wedlug moich wyliczen termin mam na 10 maja;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe i \"stare\" dziewczyny. abrusia>>>>>> z tego co widzę to masz już zabezpieczony nick. Jeśli pzry wysyłaniu wiadomości musisz wpisać hasło to jest zabezpieczony. Jeśli chcesz tam coś pozmieniać to wejdz w preferencje. :) abrusia zrob test to wtedy bedziesz wiedziala na pewno czy jesteś w ciąży. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? matitka.................03.05.06...................?????..................????? Rosiczka................05.05.06...................????.................../???? Majoweczka...........09.05.06....................0kg.................?????? agula-20................09.05.06.....................???..................????? a_motylek.............10.05.06.....................????..................????? julccia 27..................?????......................????...................?????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka................14.05.06......................0kg..................???? tatia....................20.05.06.....................????..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? petra...................26.05.06.....................????..................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Samopoczucie mam takie sobie, coraz bardziej dokuczają mi mdlosci. Poza tym jestem strasznie zmeczona 💤. Nie poddaję sie jednak i staram sie chodzic z uśmiechem na ustac. Ja nie mam, zadnych objawów poza tymi mdlosciami, nie bolą mnie piersi itp. wogóle dopiero dzisiaj mnie te mdlości pierwszy raz złapały. (wczoraj miałam lekki niesmak w ustach).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć jodełko. Ja nie mam wogole, zadnych dolegliwosci, gdyby nie te sny , ze jestem w ciązy to nigdy nie zrobila bym testu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Majóweczko dziekuje za rady..ja nowa na tym forum więc jeszcze troche sie gubię:-) dzisiaj jest czwarty dzien po spodziewanej@ a@ dalej nie ma.. Objawów jako takich nie mam oprócz tego ze dzisiaj w nocy bardzo sie spociłam czesto sie budziłam..temperatura mierzona rano wynosi 37,2 czyli nie spada..więc jest nadzieja prawda??? Bo przeciez przed @ temka spada???Czy moze sie myle.. Tak bardzo chciałabym zeby to byo to ..juz dwa lata sie staramy.. pierwszy raz tak sie ze mna dzieje.. Majóweczko zrobiłas test ile dni po spodziewanej@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki! Arabusia skoro tempka nie spada, to wszystko wskazuje na bejbika - gratulacje ❤️ Ja do tej pory mierzę codziennie rano tempkę, to dlatego, że wyczytałam, że jakby coś złego działo się z ciążą, to tempka by sapdała, więc powinno się ją mierzyć przez pierwsze 100 dni ciąży. Po moich wcześniejszych przejściach jestem trochę zeschizowana na tym punkcie i dlatego pilnuję. Mnie \"poranne\" mdłości nękają cały dzień :( ale nie narzekam, bo dzidziuś planowany i wyczekiwany :) Oprócz tego baaardzo intensywnie odczuwam zapachy, tzn. wszystko mi śmierdzi :P Co do piersi są tak nabrzmiałe i bolące, że na brzuchu nie bardzo mogę spać, a że zawsze tak spałam, to teraz często budzę sie w nocy. Czekam aż zrobi się trochę chłodniej, to wtedy powinno być lepiej z samopoczuciem. Sorki, że tyle piszę o swoich objawach, ale chciałabym z Wami porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja test zrobiłam tydzien po spoxznionej @ ale można go robic nawet kilka dni przed @ i tak powinien wyjsc (10 dni po zaplodnieniu już 2 kreseczki moga byc widoczne.) A po spodziewane @ to już na pewno.Wiec kup dzisiaj ten test i nie czekaj juz dluzej. Sissi 😡bo sie zdenerwuje. przeciez po to jest ten temat, ze bysmy sie wypisaly ile wlezie :p Ja prosze was, zebyscie pisały jak najwiecej. Bardzo chciałabym porównywac moje odczucia obawy i objawy z kims kto jest w podobnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majoweczka, poprawię się na przyszłość :) Jeśli chodzi o test to robiłam go 2 dni przed spodziewaną @ bo coś czułam, że się tej @ nie doczekam. Robiłam go po południu i wyszla wtedy słaba druga kreska. Parę dni potem powtórzyłam i wyszła wtedy już gruba i dobrze wybarwiona. W czwartek wybieram się do gina, liczę, że będę miała usg - pierwsze dopiero i zobaczę jak mojemu maleństwu bije serducho :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam 2 dni po spodziewanej @ i mi nie wyszedł, ale po następnych 4 dniach były juz piękne kreseczki, wiec nie zawsze tak jest z tego widać:). Ja mam termin na kwiecień 29:) Pozdrawiam was:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie z samopoczuciem coraz gorzej, nigdy się nie pociłam a teraz momentami jestem mokra, jest mi niedobrze, ale jak zjem, to przechodzi. Muszę jeść na siłę, żeby poczuć się lepiej lecz jak myślę o jedzeniu to mnie mdli, na nic nie mam ochoty poza zupą szczawiową, pycha. Właśnie wróciłam z pracy, zjadłam zupkę i dochodzę do siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja tez sie pocę co za okropne uczucie..mdłości narazie nie mam..wogóle jakos mało tych objawów troche pobolewam mnie brzuch..pozatym wszystko ok.. kupiłam test rano testuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle mamy:) wszystko wskazuje na to ze i ja dolacze do waszego grona majowych rodzicielek:) robilam dwa testy i oba wyniki pozytywne:) jutro idziemy na piersza wizyte i usg:) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... a jesli chodzi o objawy ciazowe to oprocz niemilosiernego bolu piersi:( nie mam zadnych innych objawow:) czuje sie dobrze i oby tak bylo do maja:) ostatnia miesiaczke mialam 1.08 jutro sie dowiem na kiedy mam planowany termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja we wtorek lub czwartek ide do lekarza, boje sie co mi powie. Tak bardzo pragne aby tym razem bylo wszystko dobrze. Czasami wolałabym tyle nie wiedzieć i żyć w nieswiadomosci. Pozdrawiam:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julccia 27
Cześć dziewczynki Wszysto wskazuje na to, że będę rodziła 15 maja :) Ale się cieszę :) Majóweczko czy ja dobrze zrozumiałam, ze Ty nie masz żadnych objawów ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julccia 27
Do Matitki Nie zamartwiaj się za mocno, bo to szkodzi maleństwu. Ja we wtorek czyli jutro idę na USG. Jak nie zobaczę tego pikającego serduszko to się załamę. Tak się boję, że może być coś nie tak :( ale muszę to jakoś przejść i staram się być dobrej myśli, bo tak naprawdę to nic innego mi nie pozostało :) Matitka rozumiem Cię doskonale, bo też straciłam maleństwo. Ale zobaczysz, że tym razem wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych objawów, mysle, ze na razie. Ale szczezre mowiac nie tesknie wcale do mdłosci czy innych nieprzyjemnych. W zasdzie to dzisiaj było mi troche niedobrze rano ale tylko chwile i mi przeszło, nie bylo to sraszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Wtajcie!! Ja mam termin na 7 maja. Od początku jednak są prpblemy, na pierwszej wizycie u lekarza okazało się, że mam drobne plamienia (prawie niewidoczne dla mnie) i została natychmiast skierowana do szpitala.Dzidzi jest żywe ma 5 mm, pan dr powiedział, że jak na 4 tygodnie jest duże:), biorę duphaston i mam nadzieję, że wszystko będzie ok.Pozdrawiam majóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) wczoraj zrobilam test i okazalo sie, ze bede mamusia :) wychodzi na to, ze to 2 tc :) i mam pytanko, bo przez ten czaly czas jajniki bola mnie tak jakbym miala dostac okres.... czy to normalne ?? Co prawda jutro jade do lekarza, ale chccialabym wiedziec juz teraz, zaraz, wiecie jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie! Anic77 cieszymy sie ze do nas dołączyłaś,Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. Efciak mam pytanie techniczne 2 tc czyli tak naprawde to 4 tc, bo nie wiem jak to rozumiec jeśli drugi to własnie dzisiaj zachodzisz w ciaze :p . Juz sie sama domysliłam to 4tc. Mnie nic nie boli, ale może bolec podbrzusze bo macica sie rozciaga i wiezadła bo dostaja dodatkowe obciazenie. Wiec moze to nie jajniki tylko te wiezadla. Anic dopisze Cie do tabelki a Ty Efciak napisz jutro na kiedy masz termin, to tez Cie zaznaczymy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka >> bo mi chodzilo o 2 tydzien ciazy, ale ok... dopiero stawiam pierwsze kroki w tym temacie :) a wydaje mi sie, ze fasolka jest jeszcze za mala, zeby cos tam moglo sie rozciagnac :) :) ale dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i napisałam ,że dopisze do tabelki i nie dopisałam. To dopiero drugi miesiac a juz sie gubie, co bedzie za 3,4 m-ce :p ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? matitka.................03.05.06...................?????..................????? Rosiczka................05.05.06...................????.................../???? Anic77...................07.05.06...................????...................???? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06....................0kg.................?????? agula-20................09.05.06.....................???..................????? a_motylek.............10.05.06.....................????..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka................14.05.06......................0kg..................???? tatia....................20.05.06.....................????..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? petra...................26.05.06.....................????..................????? Efciak..................???????.........................????...................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, jak samopoczucie. Moje tak średnio. Troche nie dobrze mi jest a do pracy trzeba chodzić. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak, ja też tak się czułam jak przed okresem, to jest normalne. gratuluję.Anic77- Tobie również serdeczne gratulacje. Ale nas już jest dużo. To dobrze, będziemy mogły gadać, gadać i gadać. Ja spadam, bo mam na popołudnie, idę szykować się do pracy. Zajrzę wieczorem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet bardzo dużo. Jak sie jeszcze pare dziewczyn dolączy to będzie potęzny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, moje samopoczucie też średnio, ale do pracy niestety trzeba, więc uciekam, bo się nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×