Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

No ciekawe to Jodełka, pierwszy raz słyszę o takim sposobie, ale wygląda zachęcająco :) Ktos może to wypróbowal na własnej skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja to wczoraj znalazłam i zrobilam . Rewelacja, może poza tym, że strasznie dlugo sie robi, ale zostało mi bardzo dużo i bede mogła użyć nastepnym razem. Naprawde nie boli tak jak woskiem, i nie mam czerwonych punkcikow, ktore zawsze miałam po wosku :) Polecam. Niektore dziewczyny na tej stronie pisały ,ż emaja problem ze zrobieniem tej masy ale mi sie udało. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostalam od koleżanki z forum fajniusie zdjęcia brzuszka i dzidziusia. Jeśli chcecie zobaczyć to powiedzcie. Podajcie swojego maila w nicku lub napiszcie do mnie na mojego To Wam wtedy podeśle. Pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula-20
ja chcę też to zdjęcie Majóweczko agula-20@o2.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny; bylam dzisiaj u lekarki, i mam potwierdzone, Maluszek ma 6 tygodni i 3 dni..(podoba mi sie ta dokladnosc..), 6mm i widzialam bijace serduszko. rewelacyjne uczucie. I mam pierwsze zdjecie do albumu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majóweczki, mnie też można dopisać do tabeli. Jestem w 7 tc i dzisiaj widziałam bijące serduszko. :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, witam chimera, zaraz dopisze Cie do tabelki. Za chwilę przesyłam też zdjecia. Chimera ty masz e-mail w nicku jeśli chcesz te zdjecia to napisz. a_motylek ja tez bym chciala już miec zrobione USG, nie moge sie doczekać, to już w piątek. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? matitka.................03.05.06...................?????..................????? -chimera................04.05.06...................????...................???? Rosiczka................05.05.06...................????.................../???? Anic77...................07.05.06...................????...................???? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06....................0kg.................?????? agula-20................09.05.06.....................???..................????? a_motylek.............10.05.06.....................????..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............??????????......................???...................???? tatia....................20.05.06.....................????..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? petra...................26.05.06.....................????..................????? Efciak..................???????.........................????...................????? Beatelka.................????????.......................???...................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam napiszcie póxniej czy doszlo. pozdrawiam :D Acha jodełka zrobiłam sobie wieczorem tą paste cukrową ale musiałam ja zostawić do wystygniecia. Sprawdzę jak dziala po powrocie z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko otrzymałąm , ale nie mogę otworzyć:(zobaczymy jak inne dziewczyny, może u mnie jest coś nie tak.Już za tydzień u mnie wszystko się wyjaśni.Trzymajcie kciuki.papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak te zdjecia dostalam ,też nie moglam ich otworzyć, a później (po kilku godz. spróbowałam jeszcze raz ) mi sie udalo. Szkoda mam nadzieje, ze Ci sie uda bo warto je zobaczyć. Zabaczymy jak agula i jodełka. W razie czego przesle je jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny. Dołacze się do was jeżeli pozwolicie. We wtorek zrobiłam test i okazało się, że tez będę majową mamusią. Według moich obliczeń powinnam rodzik około 25 maja. We wtorek ide do lekaża to jakby się jakoś termin zmienił to dam znać. Do tej pory pisałam na topiku Jesienne starania, ale my tak profilaktycznie postaraliśmy się wcześniej. Nie przypuszczałam, że nam sie tak za pierwszym razem uda. Co do obiawów to na razie nie mam żadnych uciążliwych. Jedynie przez ten okres co miałam mieć @ bolał mnie brzuch ale to ponoc normalne bo macica pamięta, ze powinna mieć @. Troszke mnie piersi bola, i czasem mdli ale u mnie to sa raczej popołudniowo-wieczorne mdłości. Czuje ię trochę zmęczona, i żeczywiście o 21 przeważnie juz śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kinia. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? matitka.................03.05.06...................?????..................????? -chimera................04.05.06...................????...................???? Rosiczka................05.05.06...................????.................../???? Anic77...................07.05.06...................????...................???? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06....................0kg.................?????? agula-20................09.05.06.....................???..................????? a_motylek.............10.05.06.....................????..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............??????????......................???...................???? tatia....................20.05.06.....................????..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? Efciak..................???????.........................????...................????? Beatelka.................????????.......................???...................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja juz po pracy. Mam serdecznie dość. Majóweczka ja zdjecia dostalam, nie wiem, czy to z nozka odbita na brzuchu jest prawdziwe, czy nie ale super wyglada. A co do tego drugiego to az sie poplakalam jak je zobaczyłam. Jakie te dzidzie w brzuszku śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przyszłe mamusie, opadły mi troche emocje po zrobieniu usg, a teraz mam cale mnostwo badan do zrobienia, i wizyta nastepna za 1,5 tygodnia. Mialyscie może robione badanie na tarczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam pęcherzyk ciążowy z echem zarodka, czyli dzidziuś obecnie zdrowy, termin 4 maj czyli dzień później niż sama sobie wyliczyłam według OM. Tak się ciesze, ze wszystko dobrze. 29 ide znowu do lekarza i wtedy jak bedzie dobrze zaloza mi karte ciazy. Moje słoneczko ma 9 mm. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaśka74
witajcie przyszłe mamuśki! Dostałam tę stronke od koleżanki bardzo mi sie tu podoba i jezeli można chciałabym z wami przejśc te kilka miesiecy:). Jestem w 7 tyg według usg termin na 29.04 ale coś mi sie wydaje że bedzie na maja wiec dlatego do was chce dołaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaśka74
26.09 mam znowu usg i powinnam wiedzieć dokładną date porodu.Mam pytanko -możecie napisać jak radzicie sobie z mdłościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Witajcie! Michaśka74 mnie też dopadają mdłości i to o różnych porach dnia, radzę sobie z nimi piciem mięty i drobnymi przekąskami.Kiedy jem nie odczuwam mdłości.Ulgę przynosi mi też picie wody mineralnej gazowanej. Bardzo zasmakowała mi taka z Biedronki o nazwie Oktawa, aromatyzowana cytryną, ale niesłodka w przeciwieństwie do innych wód. Na mój nie najlepszy nastrój ma wpływ też pewnie zażywanie duphastonu. Mam nadzieję, że w przyszły piątek lekarz powie abym odstawiła go. 27 września wracam do pracy i nie dam rady wytrzymać 8 godzin za biurkiem z takim samopoczuciem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Majóweczko ja też z chęcią obejrzę fotki:) Mój mail to anic77@tlen.pl, z góry thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki, chciałabym Wam napisać w którym jestem tygodniu, ale już zgłupiałam, jak Wy to liczycie? 15.08 została moja Dzidzia poczęta :-) Dziś pierwszy dzień moich prawdziwych mdłości, dwa razy wymiotowałam i dalej mnie mdli :-( Mam pytanie, ale z innej beczki: czy są wśród Was takie, które swoje dzieciątko będą same wychowywały? Czy też same szczęśliwe mężatki? Majóweczka: bardzi bym chciała te zdjęcia, o których pisałaś, wyślesz mi? asiabit@o2.pl Pozdrawiam Was wszystkie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Witaj Jantar! Ja nie jestem mężatką. Moje dzidzi zostało poczęte po niespełna 4 miesiącach związku. Kocham ojca swojego skarba, on kocha mnie także, ale nie wiem jak się potoczą losy.Teraz jest przy mnie, bardzo wspiera, ale dzieli nas pewna odłegłość i jesteśmy razem od piątku do soboty. Na razie bierze czynny udział w zyciu moim i dzidzi. O ślubie z powodu ciąży nie ma mowy. Mam swoje lata:), sama się utrzymuję, nie muszę też robić tego ze względu na rodzinkę. Czekam na rozwój wypadków:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anic, ja też mam swoje lata, sama się utrzymuję też niczego nie muszę robić ze względu na rodzinę i to jest plus tej sytuacji. Ojciec mojego dziecka twierdzi,że mnie kocha, ale mnie osobiście się wydaje,że on może i mnie kochał, ale jak się dowiedział o ciąży, to się odkochał...A może ja jestem teraz przewrażliwona, sama nie wiem... Mało ma dla mnie czasu, gdyby nie smsy to w ogóle nie mielibyśmy kontaktu. Widzimy się raz na tydzień najczęściej. Dla mnie to za mało, stąd taki wniosek. Wydaje mi się, że on się wystraszył i dlatego już teraz nastawiam się na samotne macierzyństwo. Tak czy inaczej smutno mi, bo nie tak miało być... I to jest minus, duży minus tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka , ja też proszę o zdjęcia. bbbbbbbbbbaaaaaaaarrrrrrrrrrdddddddddzzzzzzzzzzoooooooooo pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×