Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Ależ dużo tych majówek.Dołączam do was.Spodziewam się malenstwa gdzieś pomiędzy 23a 27 maja dokładnie nie wiem.To już moja trzecia ciąża.Pierwsze maleństwo poroniłam,drugie to już 2 letnia córeczka,a teraz staraliśmy się o synka.może się uda.To dopiero początek a ja mam okropne wzdęcia.Nie pamiętam abym miała je w ciązy z Wiki.Jak sobie radzić z tym fantem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszle mamusie. Ja chce już brzuszek, myslalam ze pod koniec drugiego miesiaca bedzie coś widać. buuu ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? matitka.................04.05.06...................?????..................????? -chimera................04.05.06...................????...................???? Rosiczka................05.05.06...................????...................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-1kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Efciak...................17.05.06.....................????...................????? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? Qassandra.............20.05.06......................????.................????? tatia....................22.05.06.....................????..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? aleq.....................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................?????.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2
cześc przyszłe mamusie! ja też nią będę , sama wyliczyłam termin na 31 maja , ale moja gin na 29 maja. Usg jeszcze nie miałam ale test mi wyszedł pozytywnie a do tego mam zasinioną szyjkę macicy więc chyba będe mamusią.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2
majóweczko bardzo proszę dopisz mnie do swojej listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikima
Powiedzcie mi czy jak 2 tygodnie spoznia mi sie okres, to czy lekarz bedzie juz w stanie stwierdzic ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikima, ja poszłam do gina po teście i właśnie miałam opóźnienie 2 tygodnie, niestety to było za wcześnie. Kazała mi przyjść w terminie następnej spodziewaniej miesiączki. W każdym badź razie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikima- jasne, że tak! Po pierwsze jeśli zrobiłaś domowy test, to już jesteś w stanie stwierdzić czy jesteś w ciąży, a lekarz Ci tylko to potwierdzi. Pierwsze USG wykonuje się między 6-12 tygodniem, więc spokojnie już u Ciebie będzie widać! Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! Mikima oczywiście że możesz iść już do gin. Ja byłam tydzień po tym jak powinnam dostać okres pani gin była bardzo zdiwiona ale udało się potweirdzić i mam nawet zdjęcie na pamiątkę powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam wam stronkę www.twoje9miesiecy.com i gazetkę o tym tytule, można mieć niezłą ucztę w czasie czekania na dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
też słyszałm że fajna jest ta gazeta ale u mnie w miasteczku jej nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki? pewnie zapracowane ostro jesteście! Ja kończę na dziś i zmykam na obiad. Macie już jakieś zachcianki? Ja uwielbiam zupy, ale w tym \"stanie\" to je KOCHAM :) smacznego wszystkim przyszłym Mamom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki W którym tygodniu dostałyście pierwsze zdięcie maleństwa? Kiedy ginek pokaże jak maleństwu seruszko bije? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na początku 8 tc i juz było widać bijące serduszko - niesamowite wrażenie!!! Zdjęcie też dostałam. Usg miałam dowcipne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam równo w 7 tc i też było widać bijące serduszko. U mnie majóweczo chyba brzuszek się powiększył, czuje to po spodniach i zaraz chyba będę musiała przeżucić się na ciążówki. Pije dużo i może dlatego brzuszek mi rośnie. W czwartek mam USG i strasznie się go boje, chociaz nie przezywam tego tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka23
czesc dziewczyny. Jestem taka szczesliwa. Staralismy sie z mezem o dzidziusia i wkoncu sie udalo. Okres spoznil mi sie zaledwie 1 dzien ale ja juz czulam ze chyba tym razem sie udalo- wiec szybko poszlam kupic test ktory wyszedl pozytywnie. Niemoglam uwierzyc ze poszlam kupic drugi test, ktory tez wyszedl pozytywnieto wszystko. Dzis poszlam z mezem do ginekologa, ktory powiedzial ze dokladnie niemoze nic powiedziec bo jest jeszcze za wczesnie ale z tego co wynika to jest poczatek 6 tygodnia i termin na 29 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka23
majoweczko prosze dopisz mnie do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Po 6 tygodniu dolegliwosci zapachowe minely jak reka odjal, moze dlatgo, ze zaczelam lykac witaminki Prenatal. Na opakowaniu jest napisane,z e troche lecza mdlosci :) i teraz czuje sie na szczescie wysmieniecie. W srode znowu do lekarze. Troszke sie martwie, bo na poprzednim USG lekarz zaznaczyl, ze powinnam kolejnie zrobic za dwa tygodnie. Mam nadzieje,z e tylko profilaktycznie i ze nie ma zadnych ... no, nie napisze :( ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MAjóweczki. Idę dziś do Ginka i mam nadzieję że zobaczę już serduszko. Jestem taka poddenerwowana. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie sie dziewczyny rozgadałyście. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? matitka.................04.05.06...................?????..................????? -chimera................04.05.06...................????...................???? Rosiczka................05.05.06...................????...................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-1kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Efciak...................17.05.06.....................????...................????? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? Qassandra.............20.05.06......................????.................????? tatia....................22.05.06.....................????..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? aleq.....................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................?????.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra tu masz stronke z tematem jak sie tworzy buxki http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=158640 Strasznie mnie w pracy ostatnio zawalaja robota. Ja już chyba na nastepnej wizycie poprosze o zwolnienie. aleq napisz jak było u gina. Efciak mi po maternie jest jeszcze bardziej niz bez. Czasami wrecz nie biore witamin, bo wiem ze bede po nich musiala lecieć do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, witam gwiazdeczke i justke Musze sprobować tych herbatek o ktorych pisalyscie, bo trzeba sobie jakos pomagac gdy mecza mdlosci :( Lubie sobie poczytać co piszecie, nawet jak sie nie udzielam, to przyjemnie jest wiedzieć, ze ktos tezjest w podobnym tygodniu i ma podobne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2
cześc dziewczyny! Jak tam samopoczucie? U mnie OK chociaż byłam dziś kłuta na grupę krwi i toxo- ale pani była bardzo delikatna i nie mam nawet śladu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Już mam pierwsze objawy wróciły bóle piersi szczególnie w nocy i mam wilczy apatycik z tej okazji ugotowałam sobie rosołek na który się już nie mogę doczekać. Ja też nie widziałam jeszcze serduszka maleństwa bo byłam trochę za wcześnie następna wizyta 17 października a na razie badania ogólne. A mam pytanie czy będziecie robić badania prenatalne i czy chcecie znać płeć przed porodem. Mój mąż chce żeby była to niespodzianka. A ja sama nie wiem. Zresztą ja wiem że to będzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2
jakie herbatki na mdłości? Ja jak na razie nie mam poza drobnymi sensacjami co drugi trzeci dzień więc to chyba nie są typowe mdłości? A tak w ogóle to widzę pozytywy tego stanu bo nie chce mi się słodkiego a mam lekką nadwagę Pozdrawiam Was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
cześc dziewczyny czytam Wasze forum już od jakiegoś czasu być może do Was dołączę termin mam na 30 maja 2006. Ale jestem pełna obaw trz dni przed tym jak sie dowiedziałam że będę mamą robiła rentgen klatki piersiowej i to jeszcze dwa razy. Zamiast cieszyć się ciążą jestem poprostu kłębkiem nerwów.Może słyszałyście jakie mogą być ewentualne powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monio
witajcie przyszłe mamusie. dołączam do Waszego grona, jestem w 5 tygodniu, termin mam na 22 maja, piękna data. lat mam 28 i 3 letniego wspaniałego syneczka, który bardzo lubi małe dzieci :) jak dotąd minus 2 kg przez te nieszczęsne wymioty, biorę na to leki, mój gin każe mi wyrównać wagę, ale twierdzi, że wymioty i nudności to dobry znać p mam dużo ciążowych hormonów :) pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje porozmawiać nt ewentualnych dolegliwości i co Wam pomaga.. Ja póki co mdłości nie mam, choć sensacje żołądkowe lekke są- i na to pomaga mi albo jabłko albo herbata miętowa i krakersik. Nie znalazłam jeszcze niczego na wzdęcia.. :( A jak to wygląda u Was? podzielcie się poradami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2
KEJSI RTG NIE JEST NIEBEZPIECZNE GDYŻ OKRYWAJĄ CIĘ SPECJALNYM KAFTANEM. DLA USPOKOJENIA SIĘ RADZIŁABYM SIĘ SKONTAKTOWAĆ I POROZMAWIAĆ ZE SWOIM GINEKOLOGIEM. WEDŁUG MNIE NIE POWINNO NIC SIĘ STAĆ -TAK WYCZYTAŁAM W KSIĄŻCE" W OCZEKIWANIU NA DZIECKO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×