Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość gaga26
ja właśnie wczoraj walczyłam z pierwszymi wzdęciami najlepsza jest herbatka z koperku włoskiego i rumianku jak ręką odjął polecam później będziecie je dawć dzieciom bo ja właśnie tą herbatkę dostałam od młodej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mnie w zasadzie też nic nie dolega. mam trochę mdłości ale takich delikatnych, tylko u mnie to one sie pojawiaja popołudniu a nie rano. Wzdęcia i owszem, ale na to pomaga herbatka miętowa. A tak między nami to wogule straciłam ochotę na sex i to jest chyba jak narazie największa dolegliwość. mam nadzieję że mi szybko przejdzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2
KINIA -CZY TO OD KINGI ? JEŚLI TAK TO MAMY TAKIE SAME IMIONA Z TYM SEXEM TO U MNIE ODWROTNIE SESJA CODZIENNIE RANO A CZASEM TO I WIECZORKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam na imię Kinga tyle ze całe życie mówia na mnie Kinia zresztą mnie sie podoba. Dobrze że masz taka ochotę ja od dwóch tygodni zachowuje sie jak zimna ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2
dziewczyny poradźćie jak to jest ze zwolnieniem. Otóż zaplanowałam sobie że mój mąż zatrudni mnie u siebie a koło świąt pójdę na L4 do końca ciązy ale ja jeszcze studiuję i muszę jeździć do szkoły a ZUS lubi takie rzeczy sprawdzać jak z tego wybrnąć żeby otrzymać kaskę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziennikarka1
Cześć Dziewczyny! Ja mam termin na 3 maja! Dowiedziałam sie już w 3 tygodniu a teraz jestem na świeżo po wysłuchaniu tetna dzidziusia! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziennikarka1
Mnie dręczą wzdęcia i wymioty, byłam juz nawet w szpitalu na "dokarmianiu":) a poza tym czuje się świetnei, choć sprawy seksu rzeczywiście zeszły na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziennikarka1
Nic uciekam coś zjeść. Czekam aż się odezwiecie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! jak samopoczucie? wypróbowałam tą herbatkę z kopru i jest smaczna, a wzdęcia znikają :D co u Was? śpicie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki. Byłam u ginka i pokazywywał mi maleństwo, Niestety nie posiada super sprzętu i dopiero na następnej wizycie wszystko zobacze. Ale maleństwo rośnie i ma się dobrze :)Kurcze jestem straszna panikara:) . Założył mi już kartę ciąży, a następną wizytę mam dopiero na 18.10 ;( tyleeeee czekania .... Co do dolegliwości to tylko cycuchy bolą niemniłosiernie :) A pozatym stałam się podobnao zdecydowanie milsza dla ludzi, nie wkurzam sie juz tak prędko jak wcześniej :) co jest super dolegliwością :) Pozdrówka Acha termin porodu obliczono mi na 19.05 więc proszę Majóweczko zmień to w tabelce :) z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dawno sie nie odzywalam, ale w pracy wole nie zagladac na ta stronke, bo wszechwładny admin ma oko na wszystko, a nie chce sie jeszcze przyznawać; a wieczorem nie mam sily czasami odpalic komputera; wczoraj bylam na drugim usg, malenstwo ma 18mm, i wszystko z nim dobrze, nastepna wizyte mam 24.10; podejrzewam ze to szybciutko zleci; dolegliwosci w sumie nie mam zadnych, oprócz chronicznego zmeczenia, i robie sie śpiąca około 21, w sumie to pewnie zaraz pojde spac :) pozdrowienia dla wszystkich majóweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! No i się zaczyna od wczaraj o niczym innym nie mogę myśleć tylko o tym że chcem mi się wymitować nic nie mogę jeść i właściwie pić a jutro mam szkolenie ciekawe gdzie więcej spędze czasu w toalecie czy na szkoleniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga26 3mam za Ciebie kciuki, żeby nie było niespodzianek!! A wszystkie Majówki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
ale z was śpiochy ale macie rację śpijcie teraz bo kilka miesięcy nie będzie nam to dane ale już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
szalejecie już po sklepach dziecięcych ja nie mogę się opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
a tu nadal nikogo nie ma szkoda pozdrowienia dla wszystkich majóweczek smocznego obiadku i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamusie, ja jestem :) odkryłam pewną zalezność między wymiotami a składnikami posiłku. otóż : jesli zjem cokolwiek solidniejszego (serek wiejski, kurczak, makaron, warzywa gotowane itp) i popijęto od razu czymkolwiek - herbata, sok, woda, to już nie ma znaczenia - to od razu lecę nad sedes. ale ... jesli odczekam po zjedzeniu na spokojnie kilkanascie minut i wtedy się napiję - jest ok. spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczko też studiuję i mam zwolnienie ze stażu lekarz z wieką niechęcią mi napisal ale skoro ciąża jest zagrożona to musiał tyle, że mi się nie należą żadne świadczenia od zusu, też będą to sprawdzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka23
czesc dziewczyny, przepraszam ze niepisalam ale prawie caly czas spie, jestem tak wykonczona ze sama sie nie poznaje. Dzisiaj bardzo sie zdenerwowalam ale mam nadzieje dziewczyny ze mi pomozecie. Jestem w poczatku 6 tygodnia ciazy, moja kuzynka ma psa dobermana. Siedzialam dzis u niej na herbatce gdy w pewnym momencie pies skoczyl na moj brzuch, Jej pies wazy prawie 50 kilo. Dziewczyny prosze powiedzcie mi czy to moze zagrozic jakos mojemu dziecku. O niczym innym niemysle tylko o tym. Odpiszcie prosze jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka23
hej dziewczyny prosze czy ktos jest kto moglby mi pomoc????? PROSZE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Justka123 Myśl pozytywnie! Tak już to natura skomponowała, że brzuszek przyszłej Mamusi jest trochę twardszy niż normalnie - jakby pełnił funkcję ochronną! W 6 tygodniu Twoja fasolka jest wielkości paru milimetrów, więc pewnie nic się nie stało, ale dla pewności- umów się z lekarzem i opowiedz co się wydarzyło. Zalecam oczywiście dużo odpoczynku teraz, połóż się wygodnie w łóżku, wypij ciepłe mleczko, i spróbuj się zrelaksować, a zobaczysz wszystko będzie dobrze! Ściskam Cię mocno i głowa do góry! przesyłam też pozytywne fluidy!!! Daj znać co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, chwilke mnie nie bylo ale wrócilam. Jeśli chodzi o apetyt sexualny to u mnie umarł. Ja tez mam straszne mdłosci, spróbuje monio Twojego sposobu z popijaniem, a raczej bez popijania ;) Justka gdyby pies w jakikolwiek sposob zaszkodził Twojemu dziecku już bys o Tym wiedziała, wieksze zagrozenie jest w duzej ciazy kiedy moze sie odkleic łozysko a teraz raczej nie ma strachu.:) ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? matitka.................04.05.06...................?????..................????? -chimera................04.05.06...................????...................???? Rosiczka................05.05.06...................????...................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-1kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Efciak...................17.05.06.....................????...................????? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06......................????.................????? tatia....................22.05.06.....................????..................64cm monio...................22.05.06....................-2kg..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................?????.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy chyba najdłuzsza tabelke z wszystkich tematów z terminami ciazy. Nie wiem czy mnie zrozumiałyscie, ale nie mam sily już tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale sie dziewczyny rozpisujecie, na chwile człowiek znika i tyle czytania. :) piszcie, iszcie jeszcze wiecej. Czytałam ,że imbir ( a raczej herbatka imbirowa dobrze robi na mdłosci). Pozdrawiam nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_23
Hej dziewczynki proszę o dopisanie do tabelki mam termin na 3 maja pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamuś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka23
dziekuje Qassandro i majoweczko za slowa otuchy. Macie racje gdyby cos mi sie stalo to byloby to odrazu. Brzuch mnie bolal ale tak jak zawsze to typowe przy ciazy-prawda. Wizyte u lekarza mam dopiero na 10.10 wiec wtedy opowiem cale te zdarzenie. Ale mimo to dziekuje wam bardzo ze odpowiedzieliscie na moje pytanie. To jest moje pierwsze dziecko na ktore dlugo czekalam i dlatego tak o wszystko sie martwie. Pozdrawiam wszystkie mamusie, dbajcie o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze kobitki. Złapała mnie jakaś infekcja i czuje się okropnie. Jeste w 9 tygodniu ciąży i wiem że nie mogę zadnych lekarst. Znacie jakieś domowe sposoby. Do lekarza moge iść dopiero po 17,00 zaraz po pracy. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny musze się wam pochwalić. Dzisiaj miałam jeden z najorszych dni w swoim życiu. Egzamin praktyczny na prawko-zaliczony. Wizyta u lekarza, USG i potwierdzenie ciąży-23mm szczęścia i serduszko pika. Założona karta ciąży i następna wizyta w 12 tc. Czyli 19 października. Jestem z siebie bardzo zadowolona, no dzisiaj za mnie wypijcoe soczki marchwiowe:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitka, gratulacje za egzamin! Ja teżto muszę zrobić, rzn w ogóle kurs zacząć i zaliczyć egzamin zanim moje drugie Maleństwo przyjdzie na świat. Cieszę się, że z Twoją Fasolką wszystko w porzadku, ja na usg idę w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam Was wszystkie majowe mamusie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Gratulacje Matitka! Ja też uważam dzień zaliczania egzaminu na prawko za najgorszy dzień w moim życiu gdybym nie zdała za pierwszym razem to już nigdy bym tam nie poszła. Zdawałaś prawie w tym samym czasie co ja tylko że ja rok wcześniej ale z tego co wiem to nic się od tamtej pory nie zmieniło. A jak tam dolegliwości żołądkowe. Ja mam problemy rano przed wyjściem do pracy ale jak załatwię to rano to później mam do popołudnia spokój. Pozdrowienia do przyszłych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×