Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

cze aga 133, fajnie jest mieć kogoś z tego samego terminu. Po mnie niestety prawie wcale nic nie widać. i to jest chyba najgorsze, bo ciągle sobie myśle że coś nie tak, a to że może...................... i tak sobie gdybam. Ja to już chyba wolalabym mieć brzuch ogromny bo wtedy taki większy komfort że bejbik jest wśrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży brzuch też nie jest zbyt fajny bo dziwnie to wygląda jak chodzisz z brzuchem a to dopiero 3 miesiąc. Ale faktycznie może to trochę uspokajać ze ciąża przebiega prawidłowo. Ja myslę ze ten mój brzuch wynika z problemów ze wzdeciami. Są potworne i bardzo bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wzdęcia to ja mam :( nikt mi nie powie. Ale brzuszek zaraz po schodzi :) ja dopiero przytylam 1 kg a wy??????????????? Nic zero tłuszczyku i takich tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird: ja też jeszcze nie byłam na usg i idę dopiero w 13 tyg tak ustaliłam z lekarzem doszłam po prostu do wniosku, że to, że zobaczę dziecko wcześniej czy póżniej niczego nie zmieni a w 13 tyg będzie już spore maleństwo u mnie w mieście wszyscy (większość :)) robi usg w podobnym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie nie wiem ile przytyłam ale myslę że nie wiecej jak 1-1,5 kg .Ustale dokładnie 13 na wizycie u lekarza (różnica między moją waga a tą u lekarza ponad 2 kg). Natomiast mam wilczy apetyt i nie umiem sobie darowac jedzenia , jak nie zjem to aż mnie skręca. Jem często ale staram sie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy sie trzymać z tą wagą. Ktoś mi kiedyś powiedział że trzeba jeść na dwóch a nie za dwoje. Chociaż trudno to wytrzymać, ja też jak jestem glodna to sobie jem co mam tylko ochotę. A potem cierpię na okropne wzdęcia . Naprawade wtedy żałuję że jadłam cokolwiek.Ach te kobiety w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy masz nudności? Bo mi przeszedł już ten okres kiedy mdliło mnie od rana do wieczora, natomiast mam je teraz okresowo. Nagle żle sie poczuje a potem znów nie wiem kiedy mi przechodzi. Ogólnie czuje sie dziwnie . Niby nic konkretnego mi nie dolega a samopoczucie mam kiepskie. No i to okropne zmęczenie. Weekend cały przelezałam w łóżku. O dziewiatej wieczorem jestem nieprzytomna. A obowiazki niestety nie daja za wygrane. Swoje trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 133, ja prawie wcale nie mam nudności, dosyć dobrze sie czuję jak na ten czas (mam grype) i od dzisiaj jestem na L4 czym bardzo ale to bardzo wkurzyłam szefową achhhhhhhhhhh. Jedyne moje dolegliwości to szybkie męczenie się i czasem bezsenne noce-okropność. No i oczywiście wzdęcia bleeeeeeeeee. i pracować mi sie nie chce i chyba nie wroce już do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem szczęściarą . powiedziałam już w pracy - nikt ale to nikt nie okazał że jest zły. Szef zapytał tylko czy będę chodzic do pracy i poprosił żebym trochę wceśniej poinformowała go ze przestaje pracować . Taka super sytuacja panuje u nas jednak dopiero od jakiegoś czasu . Po 35 dniach przebywania na L4 dostajemy etat dodatkowy na zastępstwo . Przynajmniej mam taki luz psychiczny. tyle że ja zamierzam pracować tak długo jak tylko się da bo bardzo zalezy mi na tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety jak powiedzialam o ciąży to szefowa wpadła w furię. Umowa kończ mi się 31 grudnia i nawet nie mam co marzyć o przedłużeniu umowy na więcej niż do dnia porodu. Także potem czeka mnie zasiłek macieżyński a potem zasiłek wychowawczy. Na dodatek jako pierwsza w firmie odważyłam się iść dzisiaj na L4 i mam przekichane. Prawde mówiąc boję się powrotu do pracy bo nie chce mi się słuchać jakiś głupot itd. Mam nadzieje że rozumiecie. Także ciągne L4 na grype a potem już u gina. Nawet nie wiem co powiedzieć w firmie, ale \"dali mi zakaz L4 do 9 miesiąca ciązy\" moja szefowa pracowała do 9 itd...........................................także nie wracam Na grype mam przepisane dużo cytryn, miodu. Jak nie będzie gorączki to czosnek, i tak się lecze domowymi sposobami. Pozdrowionka musze uciekać bo mi tu mąż marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przespanej nocy. ja tez uciekam bo muszę syna połozyc spać choć nie wykluczone że padnę przd nim. Do jutra . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, troche mnie uspokoilyscie z tym usg, ale ja juz tak bardzo chcialabym zobaczyc moja kruszynke, juz powinno bic jej serduszko. Wiecie, to dla mnie wazne : zobaczyc i przekonac sie ze tam jest. mam dolegliwosci, ciaza jest, ale wolalabym tak ujrzec na wlasne oczy ze moja dzidzia naprawde tam jest... Chyba faktycznie pojde tydzien wczesniej :) A tak... czuje sie troche dziwnie... badan nie mialam, usg nie bylo, karty ciazowej nie mam jeszcze i nawet terminu lekarz nie ustalil... :(:(:( po prostu jest mi troszke smutno. Pozdrawiam i sciskam Majowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
witam wszystkie Majoweczki!!! wczoraj byłam u gina, fasolka rosnie, ja tez. Gin przepisał mi czopki na nudnosci, zabronił materny, w zamian przepisał falwit i zelazo. Mam juz 3 zdjecia swojej fasolki! acha, fasolka ma 9,6 mm! pytał czy chce L4, powiedziałam ze jeszcze nie, mam dac znac kiedy bede chciała.Po mnie juz widac ze jestem w ciązy, ogromne piersi, odstajacy brzuszek. Przed ciązą byłam bardzo szczupła, dlatego widac. Prosze o dopisanie do tabelki ok 3 kg. Apetyt mam ogromny, jak tak dalej pojdzie bede szersza niz wyzsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jestem strasznie smutna. dzisiaj wczesnym rankiem dostałam silnego krwawienia, na dodatek męża nie było w domu (służbowy wyjazd), mam 3 letnie dziecko, nie było go z kim zostawić, w końcu pojechałam do szpitala. Tam lekarz zbadał mnie, zrobił usg i w zasadzie nie mógł nic stwierdzić. pęcherzyk niby jest, ma 5 mm, co jest na 6 tyg ciążę za mało. Sa 2 prawdopodobne diagnozy: - ciąża jest młodsza o przynajmniej 2 tygodnie niż sądzę i do tego zagrożona poronieniem - ciąża ok 2 tyg temu przestała się rozwijać i teraz nastepuje poronienie mam zrobić dziś i za 3 dni badanie b hcg z krwi, porównać wyniki, jeśli poziom hormonu spada to znaczy, że dzieciątko nie żyje i będę musiała mieć zabieg. bardzo chciałabym, zeby okazało się, że to młodsza ciąża i poziom hormonu rośnie. dziewczyny, płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Bardzo mi przykro monio. Ale bądź dobrej myśli:) Nie można się poddawać. Ale to przykre że młode zdrowe kobiety muszą przechodzić takie katusze kiedyś tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Podobno płacz pomaga teraz nic już nie zmienisz to co ma być to będzie musisz być cirpliwa. A mąż już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie, też to przeżywa, choc na odległość. wspiera mnie i bardzo mu za to dziękuję. nie będe już Wam tu swojego smutku wylewać. Jesli okaże się, że Maleństwo żyje, to na pewno wrócę. Życzę Wasz wszystkim, abyście zdrowo i radośnie donosiły Wasze Dzieciątka do końca. Marzę o tym, by znów tu pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monio bardzo Ci współczuję, wiem co czujesz, bo też przez to przechodziłam, niestety w moim przypadku nie udało się ciąży utrzymać :( Ale Tobie życzę, zeby jednak okazała się młodsza ciąża i żeby było wszystko dobrze 🌻 Ja tę wcześniejszą ciążę wytłumaczyłam sobie (po czasie, bo swoje przepałakałam), że może płód był uszkodzony i natura w takich przypadkach jest mądrzejsza. Wiem, że to teraz żadne pocieszenie. Trzymam kciuki za Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście kochane, Sissi, bardzo Ci dziękuję. Trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monio może będzie dobrze, ja na początku topiku też pisałam, że miałam plamienie w 4 tc i lekarz powiedział, że może to martwa ciąża przepisał mi tabletki i 2 tyg musiałąm czekać co z tego wyniknie.Bardzo to przeżywałam:( były to długie 2 tyg.Powiedziałam sobie bądź wola boża, a ja sie z tym pogodzę.Z usg wynika, że jestem w 11tc i jest to śliczna ciąża tak powiedział lekarz, lecz nadal biorę tabletki aby wszystko było oki. Jeżeli możesz dużo odpoczywaj. Trzymam trzymam mocnooooo kciuki.Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Beatelka cieszę się, że u Ciebie wszystko z Maleństwem w porządku :) u mnie nie było to plamienie, to był potok krwi. czekam do piątku na wyniki beta hcg, żeby porównać z dzisiejszymi. Liczę na cud od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia!!! Bardzo wspolczuje, naprawde. Ja poltora roku temu poronilam bardzo wczesna ciaze... Bede myslala i trzymala kciuki za Twoje piatkowe badania , oby poziom hormonku byl coraz wyzszy. Jestesmy tu wszystkie z Toba i zyczymy Ci zeby bylo dobrze... Nam z Mężulkiem udalo sie dzis - kazdemu na swojej - uczelni zalatwic przeniesienia zajec, tzn On nie musi chodzic wogole, bedzie zaliczal wszystko raz w miesiacu - co oznacza ze od przyszlego tygodnia mieszkamy na stale razem... Powod do radosci :) Ja natomiast mam juz tak ulozony plan ze bede mogla nadal pracowac w szkole z dzieciaczkami ( bo jestem nauczycielka jez angielskiego ) i chodzic na uczelnie i nie bede musiala opuszczac zajec ani walczyc z pania dziekan. Rewelacja:) jeszcze tylko czekam na 17 albo wczesniej (wizyta i pierwsze usg) i wyjazd 21 do Rodzicow aby powiedziec im o wszystkim... Oby moje Kochanie znalazlo jeszcze prace, wtedy bedzie max szczescia :) A dzis pierwszy po wakacjach dzien na uczelni... myslalam ze nie wytrzymam... I mdlosci do mnie wrocily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Monio jak zdrowie i samopoczucie? Ja dzisiaj czuję się bardzo okropnie mdli i najchętniej urwałabym się do domu i poleżała w ciepłym łóżeczku. Znowu wróciła bezsenność. To jest strasznie męczące. Nigdy nie miałam problemów ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pozdrawiam nowe dziewczyny. Moj brzuszek, rowniez pozostaje jeszcze niewidoczny. Chcialabym, żeby sie już uwypuklił. Co do łagodności, to owszem jestem, ale w stosunku do meza jak cos zrobi nie po mojej myśli to robie sie jak burze,az on sie ze mnie smieje (ciekawe tylko jak dlugo on to wytrzyma) ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................????...................???? matitka.................04.05.06...................?????..................????? aga133..................04.05.06................... ????..................???? -chimera................04.05.06...................????...................???? Rosiczka................05.05.06...................????...................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-1kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Efciak...................17.05.06.....................????...................????? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................????.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06......................????.................????? tatia....................22.05.06.....................????..................64cm monio...................22.05.06....................-2kg..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................?????.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończylam czytać na 12 stronie wiec uzupelniam tabelke jeszcze raz MONIO daj znac jak tylko bedziesz już cos wiedziala.Przykro mi i trzymam kciuki.❤️ Ja z waga na razie nie mam problemu, mam okropne mdlosci i z trudem przychodzi mi zjedzenie czegokolwiek. -cimera nie stresuj sie szefowa, jestes w ciazy i masz swoje prawa, jesli lekarz daje Ci L4 to znaczy ze jest Ci ono potrzebne. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................????...................???? matitka.................04.05.06...................?????..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg...................???? Rosiczka................05.05.06...................????...................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Efciak...................17.05.06.....................????...................????? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................????.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06......................????.................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm monio...................22.05.06....................-2kg..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................?????.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ile to jeszcze tygodni przed nami . Monio daj znac jak sie wszystko potoczyło. Nudności osłabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×