Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Dziewczyny gdzie sie podziewacie?? Pewnie połowa wzieła sie za sprzatanie i nie mam czasu dzisiaj na necika. Juz myslalam, ze jest cos nie tak, bo czasami oddechu nie moge zlapac, ale widze ze wy tez to macie. Nic maluszki rosna i macica tez, ktora uciska na przepone. Ja juz sie nie moge doczekac porodu i mam nadzieje, ze 2 -3 tygodnie przed terminem urodze, bo niestety w tym roku mam maturke. Moj termin wypada na 3-4 maja, a od 4 zaczynaja sie maturki. Praca juz prawie napisana tylko musze cos pododacwac i bedzie oki, teraz dam ja do sprawdzenie i bedzie trzeba sie uczyc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U gina byłam i prawdopodobnie będziemy mieli córeczkę. Jeszcze na 100% pewien nie jest, ale raczej kobitka tam siedzi:):):) Jest duża i wazy jakieś 650dkg. Rozerwę się po sam kręgosłup;) hehe Mam nadzieje że nie będzie takim klocem jak ja:) Jest ułożona główką w dół. Czy Wasze dzieciaczki też są tak ułożone?? Szyjka krótka, ale twarda i zamknięta. Macica miękka. Przy badaniu szyjki wyczuł główkę:) Na 28 lutego umówiłam sie w klinice na ten nowoczesny sprzęt:) Myślę ze już wtedy na 100% będziemy pewni płci:) Aaa... i wiecie ile przybrałam przez ten miesiąc?? 3,5kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawdziwy wieloryb z Nas:) Biedrona... Julka ma koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa gratulacje:)🌻 Mój synuś chyba też jest głowką w dół, przynajmniej był przy ostatnim USG, więc mógł sie jeszcze przekrecić, bo to było ponad 2tygodnie temu:) dzięki temu że tak sie ułożył udało nam sie zobaczyć płeć:) gin powiedział że na 200% chłopiec:) i wtedy ważył 760g, ciekawe ile teraz?:) bo brzusio rośnie jak na drożdzach:) Byli u nas moi przyszli teściowie i powiedzieli ze wózeczek kupią, ale to jak już się urodzi:) pozdrawiam ciężżżżżkie mamusie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena, ja miałam w moczu obecne leukocyty i też dostałam furagin+wit.C, mam brać przez tydzień i powtórzyć badanie, mam nadzieje że bedzie już ok.. Dziewczyny kupujecie już ubranka??? moja mama mi mówiła żeby jeszcze poczekać, hmm... niewiem czy to jakieś przesady czy co, ale ja nie mogłam sie ostatnio powstrzymać i kupiłam taki śdliczny kaftaniczek, body, śpioszki i skarpetunie:) kupiłam w rozmiarze 56, tylko że czytałam na lutowym forum, że niektóre maja już tak duże dzieciaczki, że 56 napewno odpada bo za małe..:P to już sama niewiem, szkoda nakupić niepotrzebnie, albo odrazu 62:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! grzywa-to bardzo dobrze dobrze ,że twoje dzieciatko juz główka w dół,a moje niestety nożkami w dół i lekarz powiedział ,że juz by sie moglo obrócic póki ma jeszcze na to duzo miejsca,bo potem coraz gorzej,choc nieraz dziecko sie obróci np. tydzień przed porodem.powiedział też ,że jak tak bedzie dalej to na wizycie w 9 miesiacu da mi skierowanie na cesarkę...zobaczymy... a własnie jakbyscie mogły Majóweczki powiedzieć jak są polozone wasze maleństwa ,czy juz u wszystkich polozenie główka w dół??? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************* nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** EVI_1985.................................................................chłopiec Roza_..........29.04.06........................................................... amber-ania...01.05.06.....7kg........90cm.....Kołobrzeg.......chłopiec sissi............01.05.06........................................................... L.Rosa.........01.05.06........................................................... Paticzqa…....02.05.06….????......100cm…........Opole…….........synuś Beatelka......02.05.06.............................Białystok................... ania_23.......03.05.06....3kg................................................... Kasika1.......03.05.06....1kg.........85cm.................................... matitka.......04.05.06....2kg.........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg........102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy........dziewczynka Rosiczka......05.05.06….0,5kg................................................. Anic77.........05.05.06...0kg.........94cm ................................... amelia-c.......05.05.06...5,5kg......86cm....................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...-5kg.................................................. biedrona28...07.05.06...9kg........101cm......Toruń............córcia Majoweczka.09.05.06...2kg........82cm.....Warszawa................... agula-20......09.05.06...-2,5kg................................................. mada lena....10.05.06....3kg........83cm.....Myszków..........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg...................Rzeszów...................... dosia25.......12.05.06............................................................ MAGDYCHA...13 05 06 ...4kg....................Rzeszów...........chłopiec jodełka.......14.05.06....1kg.................................................... joannaT......14.05.06....7kg....................Warszawa................... Maja24.......15.05.06....9kg.......99cm......Częstochowa.....chłopiec Luckylady....15.05.06....5kg................................................... Efciak.........16.05.06....5kg......83cm......Zgierz......................... aleq...........19.05.06.....1kg..................Katowice..................... Gonia78......19.05.06.....3kg......90cm......Poznan....................... Qassandra...20.05.06.....5kg...................Kraków...................... karolayna....20.05.06.....3kg................................................... ladybird......21.05.06.....10kg....96cm.......Poznan..........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06......7kg....79cm........Gdańsk............chłopiec tatia.........22.05.06......3kg....64cm........Słupsk........................ Kinia25......23.05.06......9kg....105cm.......Kraków....................... gaga26......25.05.06......4kg....88cm........Jelenia Góra................. Doro.........25.05.06......1kg................................................... muszka27...25.05.06......0kg....74cm........................................ ognicha.....25.05.06.............................................................. Grzywa.....27.05.06......7,5kg.....97cm.......Wrocław......dziewczynka Mycha169..28.05.06.............................................................. gwiazdeczka2.29.05.06.......................................................... justka23.....29.05.06............................................................ brygida-26...31.05.06....10kg..........................................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... U czerwcówek same chłopy i tu też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
Hej w sobotni wieczór. Ja jak byłam na usg to Maluszek był głową koło pępka to było 3 tygodnie temu i nie wiem czy się obrócił :-(. Ile on się obraca? Do kiedy powinien już być obrócony główką w dół? Może ktoś wie? Jeśli chodzi o rozmiar ubranek dla dziecka to radzę jednak kupować rozmiar 62 bo mało rodzi się dzieci z rozmiarem 56.Ja jak kupię to 62, a jeśli urodzi się mniejsze :-( to dokupię kilka w rozmiarze 56.Jestem pewna ,że mój Maluszek będzie jednak większy bo w 21 tygodniu ciąży miał już 620 gram , a to chyba dużo. Pozdrawiam :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej! Moje Maleństwo to jakiś m-c temu wogóle było dziwnie położone, bo nie pionowo ku \"wyjściu\" tylko poziomo, ale lekarka mówiła że jeszcze się obróci. Sprawdzę to za tydzień, bo wtedy idę na wizytę. A co do ubranek to kupujemy te o roz. 62 - tak na wszelki wypadek :-D. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
************************************************************************************* nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** EVI_1985.................................................................chłopiec Roza_..........29.04.06........................................................... amber-ania...01.05.06.....7kg........90cm.....Kołobrzeg.......chłopiec sissi............01.05.06........................................................... L.Rosa.........01.05.06........................................................... Paticzqa…....02.05.06….????......100cm…........Opole…….........synuś Beatelka......02.05.06.............................Białystok................... ania_23.......03.05.06....3kg................................................... Kasika1.......03.05.06....1kg.........85cm.................................... matitka.......04.05.06....2kg.........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg........102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy........dziewczynka Rosiczka......05.05.06….0,5kg................................................. Anic77.........05.05.06...0kg.........94cm ................................... amelia-c.......05.05.06...5,5kg......86cm....................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...-5kg.................................................. biedrona28...07.05.06...9kg........101cm......Toruń............córcia Majoweczka.09.05.06...2kg........82cm.....Warszawa................... agula-20......09.05.06...-2,5kg................................................. mada lena....10.05.06....3kg........83cm.....Myszków..........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg...................Rzeszów...................... dosia25.......12.05.06............................................................ MAGDYCHA...13 05 06 ...4kg....................Rzeszów...........chłopiec jodełka.......14.05.06....1kg.................................................... joannaT......14.05.06....7kg....................Warszawa................... Maja24.......15.05.06....9kg.......99cm......Częstochowa.....chłopiec Luckylady....15.05.06....5kg................................................... Efciak.........16.05.06....5kg......83cm......Zgierz......................... elinova........18.05.06.....7kg......95cm...................................... aleq...........19.05.06.....1kg..................Katowice..................... Gonia78......19.05.06.....3kg......90cm......Poznan....................... Qassandra...20.05.06.....5kg...................Kraków...................... karolayna....20.05.06.....3kg................................................... ladybird......21.05.06.....10kg....96cm.......Poznan..........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06......7kg....79cm........Gdańsk............chłopiec tatia.........22.05.06......3kg....64cm........Słupsk........................ Kinia25......23.05.06......9kg....105cm.......Kraków....................... gaga26......25.05.06......4kg....88cm........Jelenia Góra................. Doro.........25.05.06......1kg................................................... muszka27...25.05.06......0kg....74cm........................................ ognicha.....25.05.06.............................................................. Grzywa.....27.05.06......7,5kg.....97cm.......Wrocław......dziewczynka Mycha169..28.05.06.............................................................. gwiazdeczka2.29.05.06.......................................................... justka23.....29.05.06............................................................ brygida-26...31.05.06....10kg..........................................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj coś mi się wydaje, że weekendy to tylko na odpoczynek przeznaczacie :-D Zero wpisów, a to nieładnie, bo w końcu nam topik \"zaniknie\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIE WCZYNY! Zaraz ugryze sie w dupe!!!! Tyyyyyle napisalam i mi wszystko wcielo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaraz sie poplacze....ze zlości!!!!!!!! Zrobie sobie kawke i wracam kontynuowac :) Siedze w domu, bo jestem przeziebiona... Musze uratowac nasz topik, bo czerwcówy maja 100 stron wiecej !!!!!! A my zginiemy śmiercia naturalną :( :( :( Może ktoś jest i mi pomoże??? Za chwilę indywidualne posty do osob prywatnych :) Żartuje, ale niektore maja coreczki w brzuszku :) HURRRRA! BEDZIE SIE Z KIM BAWIC!!!! GRZYWA! gRRRRRRATULLLACJE! (to dzieki tym rozowym skarpeciom :) Lucky! Zaraz sie odezwe do Ciebie :) ❤️ Tymczasem polecam tvn style :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam ciezki weekend...Od piatku goscie, goscie, kuchnia, naczynia, zarcie ... Do tego potworny katar i wielka gulwonia na policzku, ktora wcale nie ma zamiaru znikac :) W lustro w ogole nie patrze, bo mi szkoda Julki :) po co sie sresowac??? :) A to wszystko przez nadgorliwosc... zamiast siedziec w domu w te mrozy, siedzialam w pracy - w klasie, w ktorej bylo 17 stoponi... Polak madr po szkodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: ZAKUPY 1. Przyznaje sie bez bicia... i wcale sie tego nie wstydze.... zakupy robie w lumpeksie, lub bardziej elegancko: w sklepach \"second hand\" :) Mam juz cala szuflade sukienek, dresikow i sweterkow, oczywiscie bez sladow uzytkowania za grosze... Nowki kupilam tylko koszulki, body, skarpetki i to co mnie zauroczylo, a bylo na wyprzedazy... Jeszcze pieluszki, reczniki ... i takie tam...ale to pozniej... :) 2. Posciel. Ogladalam posciele i jestem zauroczona frotką... Jest milutka i na pewno dzidziusiowi bedzie przyjemniej lezec w takiej... Nie wiem, nie mam doswiadzenia, ale ja na przyklad nie moge spac w korze, bo mi sie obcieraja uszy :) Chyba kupie frotową z ochraniaczem (falbany przy przescieradle wygladaja tragicznie, a baldachimu nie uznam nigdy ;) ) A na zmiane kupie zwykla bawelniana, W ZYRAFKI :) 3. Wozki. Dla tych ktorzy mieli chec na implasta driver 4xl, informuje, ze widzialam go na zywo... jestem zalamana!!!!! Tyle kasy a prezentuje sie gowniano... Moze i jest praktyczny, ale zero prezencji!!! Wstyd z takim jezdzic, poza tym gondola jest mala, i nie ma nosidelka - a dla mnie to juz odpada. Teraz jestesmy w kropce, bo szukamy takiego na duzych kolach pompowanych, amortyzowanego i ladnego... Moze macie cos??? Podoba mi sie jeden tako i chicco techno 4wd chyba???? Jakie wozki kupujecie??? CDN... DLA MAJOWEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
Hej biedrona28 :-) Czytam,że jesteś przeziębiona i serdecznie Ci współczuję.Jakoś nie umiem sobie wyobrazić przeziębienia w stanie ciąży.Do tej pory jakoś mnie to omija i oby tak dalej.Życzę zdrówka :-)!!! Co do tematu zakupy to dobrze robisz,że kupujesz w "second hand".Popieram i gdybym tu miała coś takiego pod ręką też bym skorzystała.Na Allegro patrzyłam za rzeczami używanymi, ale z kosztami przesyłki to jest nieopłacalne.Jak narazie nie mam zbyt wielu rzeczy dla mojego Maluszka, ale jeszcze czas i mam nadzieję,że mój Synuś posiedzi sobie tam do terminu w którym ma przyjść. Na wózkach się nie znam narazie i nie mam poj ęcia czym się kierować jak się kupuje taki wóz :-P. Pozdrawiam Cię i Wszystkie Majóweczki. Ciepłego poniedziałku życzę w ten mrożny dzień. brygida-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Biedroneczko >> Uwazaj na siebie :) i wracaj szybcko do formy :) 🌻 dla Ciebie :) Z wozkiem to jest faktycznie duzy problem, bo ten co ma fajowe dmuchane kola i nadaje sie na kazde podloze jest ciezki :( Wozki Chicco superowe, juz pomijajac cene, ktora nie jest zbyt niska, to one tez waza nie malo, a mieszkamy na 3 pietrze i nie wyobrazam sobie taszczyc w te i z powrotem takiego kolosa. A z poscieli bede miec tylko przescieradelko, a do spania taki spiworek zakladany na ramiona: mlody sie nie odkopie i bede spala spokojnie (chyba, ze zaplacze) I moze jakis kocyk na noce chlodniejsze. Kolderki sa cudne i cale zestawy tez, ale mysle, ze na poczatek nie beda az tak bardzo potrzebne:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi wcielo tekst :( Jestem wsciekla!!!!!!!!!! Nie moge uzywac polskich liter, bo wlaczaja sie jakies dziwne rzeczy i kasuje sie tekst przy z z kropka!!! Niestety, zapominam... Brydzia! Dzieki, ze sie odezwalas!!! Milo poleniuchowac...tylko ten katar... Jak chcesz to Ci cos upatrze :) Ja kupuje dla dziewusi, ale dla mezczyzn tez sa super ciuszki:) Nie martw sie, ze masz malo, bo mamy jeszcze czas... Ja juz taka jestem, ze bylabym chora gdybym nie weszla do sklepu wracajac z pracy... A jak widze sliczna, mala sukienusie za 5 zeta, to jak tu nie wziac??? :) :) :) pozdrawiam Ciebie i synusia!!!! A reszta mamuś śpi??????????????????????????????????????????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Efciak! (ja tez ewa :) ) Dzieki za zyczenia zdrowia :) Bede dbac o siebie i o niunie, bo w koncu Ona jest tu krolewna` :) Co do wozka... zobacz:http://www.bobasmarket.pl/pages/product.php?PHPSESSID=e3a9364d03186655b653957b2986ed15&product=wielofunkcyjne&page=6&item=0&menu=main On kosztuje 999 zl-tyle bym dala, bo to przeciez na lata...Tylko czy jest dobry i czy ma nosidlo w gondoli? Napisalam maila do nich... moze sie odezwa. Podoba mi sie bardzo, ale to nie wszystko... Co do spiworka... Widzialam, sa fajne, ale musze przemyslec :) Na poczatek na pewno super! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14,5 kg to jednak sporo jesli chodzi o wozek. Niedaleko mnie jest sklep ze wszystkim co kazda mama moze sobie zamarzyc i jest tam rowniez ogromniasty wybor wozkowi stwierdzam, ze dla kogos, kto mieszka w bloku bez windy (wysoko mieszka) to troszke za duzo. Chyba, ze sobie sasiada wynajme na taszczenie wozka :) Prawie Ewa ze mnie, ale nie go konca :) bo na imie mam Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Masz racje efciak :) Ja jestem o tyle w komfortowej sytuacji, ze wynajmujemy mieszkanie w malej kamienicy, gdzie sa dwa wejsia na domofon - jedno przy furtce, drugie do kamienicy. Takze jestesmy niexle strzezeni :) Moge sobie spokojnie pozwolic na zostawienie wozka na dole. Dlatego tak zalezy mi na tym nosidelku w gondoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Podczytajcie sobie co czuja ciezarowki, ktore maja termin na luty :) Jakie one sa zżyte :) Jak czytam wypowidzi mezow, ktozy informuja, ze ich malenstwa wlasnie sie rodza, to normalnie ryczec mi sie chce.. To cudowne, czekac tyle czasu na malutki skarb i meczyc sie, zeby moc go przytulic... i byc szczesliwym... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2177439&start=7290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w zyciu nie zostawie wozka na klatce :) nie, zebym zle oceniala sasiadow - bo sa mili, ale jednak mam wrazenie, ze po zejsciu na dol czekalaby mnie srednia niespodzianka. A w piwnicy tez nie zostawie wozka - szczury, myszy i inner obactwo tam biega, a nawet jesli jest tak jak pzekonuje administracja, ze gryzonie w piwnicach to nasz wymysl, to ja im i tak nie wierze :) taki niedowiarek ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Majółweczki :):):) Oj widze że nasz topik fakytcznie zamiera czsam zaglądam zeby nadrobić zaległości w czytaniu . Ostatni jestem troche zajęta małe problemy, sesja w toku no i załamka byle do maja. Piszecie o zakupach dlal bejbików je właściwie mam troche ubranek bo z każdych zakupów coś przyniose do domu dwa kocyki no i właściwe to wszystko . Obiecuje sobie że jak będe po sesji to biore się ostro za zakupy . Jeśli chodzi o łóżeczko to chciała tamie z kołyską bo nie wiem czy jest sens kupowania oddzielnej kołyski ??? . Ja wychowałam się z kołyską i moja mama mówi że to świetna sprawa niestety moja nie doczekała się tych czasów a szkoda . Wózek też myślałam sobie o jakimś z implastu ale zawsze coś jest nie tak za ciężki za duży . Oj nie wiem jak to będzi. Już nie wiem co zrobić czy kupić gondole a na następny rok spacerówke wolałam tego uniknąć ale jak będzie?. Do porodu jeszcze a może tylko 98 dni .Jutro ide do lekarza ciekawe co mi powie jak tam moj mały się miewa :) Pozdrawiam gorąćo wszystkie mamy i brzuszki :) ide się uczyć bo dzisiiaj jeszcze jeden egzamin nas czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też jeszcze nie mam żadnych wózków, łóżeczek i innych przyborów, ale za miesiąc dobrze byłoby już jakieś zakupy porobić. Piszę do Was jednak dziisaj bo mam inny problem. Powiedzcie, czy któraś z Was ma problemy z hemoroidami? ja nie jestem pewna czy mnie to dotyczy, ale odczuwam mały ból przy wypróżnianiu. Wyczytałam o tym na necie i nie mam jeszcze jakis symptomów poważnych, ale czy też macie z tym problem? czytałam, że to częste w ciąży..tylko to co nieznane jak zwykle dla mnie jest przerażające... :( doradźcie co i jak, ok? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tylko tabelke ze swoimi danymi uaktualnie i zmykam :) ************************************************************************************* nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** EVI_1985.................................................................chłopiec Roza_..........29.04.06........................................................... amber-ania...01.05.06.....7kg........90cm.....Kołobrzeg.......chłopiec sissi............01.05.06........................................................... L.Rosa.........01.05.06........................................................... Paticzqa…....02.05.06….????......100cm…........Opole…….........synuś Beatelka......02.05.06.............................Białystok................... ania_23.......03.05.06....3kg................................................... Kasika1.......03.05.06....1kg.........85cm.................................... matitka.......04.05.06....2kg.........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg........102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy........dziewczynka Rosiczka......05.05.06….0,5kg................................................. Anic77.........05.05.06...0kg.........94cm ................................... amelia-c.......05.05.06...5,5kg......86cm....................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...-5kg.................................................. biedrona28...07.05.06...9kg........101cm......Toruń............córcia Majoweczka.09.05.06...2kg........82cm.....Warszawa................... agula-20......09.05.06...-2,5kg................................................. mada lena....10.05.06....3kg........83cm.....Myszków..........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg...................Rzeszów...................... dosia25.......12.05.06............................................................ MAGDYCHA...13 05 06 ...4kg....................Rzeszów...........chłopiec jodełka.......14.05.06....1kg.................................................... joannaT......14.05.06....7kg....................Warszawa................... Maja24.......15.05.06....9kg.......99cm......Częstochowa.....chłopiec Luckylady....15.05.06....5kg................................................... Efciak.........16.05.06....10kg......100cm......Zgierz............synuś........ elinova........18.05.06.....7kg......95cm...................................... aleq...........19.05.06.....1kg..................Katowice..................... Gonia78......19.05.06.....3kg......90cm......Poznan....................... Qassandra...20.05.06.....5kg...................Kraków...................... karolayna....20.05.06.....3kg................................................... ladybird......21.05.06.....10kg....96cm.......Poznan..........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06......7kg....79cm........Gdańsk............chłopiec tatia.........22.05.06......3kg....64cm........Słupsk........................ Kinia25......23.05.06......9kg....105cm.......Kraków....................... gaga26......25.05.06......4kg....88cm........Jelenia Góra................. Doro.........25.05.06......1kg................................................... muszka27...25.05.06......0kg....74cm........................................ ognicha.....25.05.06.............................................................. Grzywa.....27.05.06......7,5kg.....97cm.......Wrocław......dziewczynka Mycha169..28.05.06.............................................................. gwiazdeczka2.29.05.06.......................................................... justka23.....29.05.06............................................................ brygida-26...31.05.06....10kg..........................................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
hej to znów ja biedrona28 DZIEKI WIELIIE za tak miłą propozycję.Jak coś to dam znać :-D.Wiesz,że do teraz nikt mi nie złożył takiej propozycji, a do tego nie znamy się :-).Wiesz jakie to dla mnie miłe-jestem w szoku :-).Pozdrawiam i oby katarek nie był taki dokuczliwy!!!Zdrowiej!!! Qassandra Ja osobiście nie mam z tym problemu, ale wiem od koleżanki,że ona dostała w 6 miesiącu tylko u niej były to dość dokuczliwe objawy.Tego się obawiałam już od początku ciąży na szczęście mnie to omija.Ona urodziła 2 lata temu, a jak ostatnio z nią gadałam to nadal ma :-(.Straszne.Ponoć przy rodzeniu jeszcze bardziej wyszły jej :-(.Nie chcę Cię straszyć, ale idż z tym do lekarza zanim objawy zaczną być bardziej odczuwalne!!!!Ponoć to fatalna rzecz!!! Niech nas to wszystkie omija!!!!Tego życzę wszystkim :-)!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra No, nie mam moze czym sie chwalic, ale mialam cos podobnego, bol przy wyproznianiu sie, ale jakos samoistnie zniknal i raz zauwazylam krew - jejus w jaka panike wpadlam, ale to sie nie powtorzylo, wiec nieco sie uspokoilam...a lekarzowi ciagle zapomoinam nadmienic, jednak po konsultacji z damska czescia mego rodu ;) stwierdzilam, ze nie jest to cos, czego nie daloby sie pozbyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej dziewczyny! No to czas podnieść topik...hop hop ...do góry... Ja od jakiegoś tygodnia codziennie zaglądam na topik dziewczyn z lutego i rzeczywiście, to wzruszające czytać o ich przeżyciach. Ciekawe czy nasz topik dotrwa do narodzin naszych Skarbów? Co do zakupów to w sobotę trochę pokupowaliśmy. Największym zdziwieniem było dla mnie jak Mój Misiek wybrał rożek w....żyrafki :-D Bardzo mu się podobał, choć nie czytałam mu postów o tym, że bardzo Wam się podobają pościele w żyrafki. No i teraz chyba dokupimy taką pościel :-) Tak zerkam za okno i słonko ślicznie świeci więc pewnie za chwilę udam się na krótki spacerek z Moim Maluszkiem :-) Pozdrowienia dla wszystkich i miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×