Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

************************************************************************************* nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** EVI_1985.................................................................chłopiec Roza_..........29.04.06........................................................... amber-ania...01.05.06.....7kg........90cm.....Kołobrzeg.......chłopiec sissi............01.05.06........................................................... L.Rosa.........01.05.06........................................................... Paticzqa…....02.05.06….????......100cm…........Opole…….........synuś Beatelka......02.05.06.............................Białystok................... ania_23.......03.05.06....3kg................................................... Kasika1.......03.05.06....1kg.........85cm.................................... matitka.......04.05.06....2kg.........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg........102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy........dziewczynka Rosiczka......05.05.06….0,5kg................................................. Anic77.........05.05.06...0kg.........94cm ................................... amelia-c.......05.05.06...5,5kg......86cm....................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg..................................chłopiec...... biedrona28...07.05.06...9kg........101cm......Toruń............córcia Majoweczka.09.05.06...2kg........82cm.....Warszawa................... agula-20......09.05.06...-2,5kg................................................. mada lena....10.05.06....3kg........83cm.....Myszków..........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg...................Rzeszów...................... dosia25.......12.05.06............................................................ MAGDYCHA...13 05 06 ...4kg....................Rzeszów...........chłopiec jodełka.......14.05.06....1kg.................................................... joannaT......14.05.06....7kg....................Warszawa................... Maja24.......15.05.06....9kg.......99cm......Częstochowa.....chłopiec Luckylady....15.05.06....5kg................................................... Efciak.........16.05.06....5kg......83cm......Zgierz......................... aleq...........19.05.06.....1kg..................Katowice..................... Gonia78......19.05.06.....3kg......90cm......Poznan....................... Qassandra...20.05.06.....5kg...................Kraków...................... karolayna....20.05.06.....3kg................................................... ladybird......21.05.06.....10kg....96cm.......Poznan..........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06......7kg....79cm........Gdańsk............chłopiec tatia.........22.05.06......3kg....64cm........Słupsk........................ Kinia25......23.05.06......9kg....105cm.......Kraków....................... gaga26......25.05.06......4kg....88cm........Jelenia Góra................. Doro.........25.05.06......1kg................................................... muszka27...25.05.06......0kg....74cm........................................ ognicha.....25.05.06.............................................................. Grzywa.....27.05.06......7,5kg.....97cm.......Wrocław..........dziewczynka Mycha169..28.05.06.............................................................. gwiazdeczka2.29.05.06.......................................................... justka23.....29.05.06............................................................ brygida-26...31.05.06....10kg..........................................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim! Dlugo mnie nie bylo, bo szef mnie przycisnal do pracy tak wiec ostatnio nie pisalam! Nadal nie mam nic dla dziecka!! Ale powoli zaczne kupowac Anusia!! Widze ze masz termin tydzien szybciej od mojego, a wiec moze moj maly wazy kilogramik? Tak bym chciala, zeby byl ten kilogramik juz :-) Dzisiaj sie dowiem bo ide do ginki. Mam mnostwo pytan, co do malin, hibiskusa, dusznosci, bolow, itd.a odpowiedzi zreferuje wam jutro na naszej stronce Klubowej. Czy macie jakies pytania?? To zapytam tez jak sie akurat martwicie czyms nowym :-) Elinova i reszta nowej ekipy - brakuje mi waszych zdjatek do Klubu Mam i nie wiemy jak wygladacie :-) Czas sie poznac ;-) Tym hibiskusem to sie wystraszylam bo wczoraj wypilam litr samego parzonego hibiskusa z egiptu :-) taki dobry. A codziennie pije 2-3 herbaty z malin!! Ale chyba przestane bo to przesada. Grzywka ciagle sledze twoje posty :-) Mi waga sie waha codzienie o 2 kilo nawet!! nie wiem jak to mozliwe. Chyba bardzo sie objadam ale widac nieskutecznie, bo przytylam tylko 6 kilo i martwie sie czy bobas nie bedzie za maly i czy ma miejsce. A kiedy ma sie obrocic?? nie wiedzialam ze juz teraz! Biedronko! pozdrowienia dla Julii ;-) i dla was wszystkich!! PS Co buraki nie zostawiacie zadnych komentarzy na stronce. Ja tu sie mecze a tu nikt nie czyta Kwiii :-( W d..e maja stronki bo tylko chodza po sklepach i kupuja te ubranka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS Lubie jak tak we wiadomosciach pi... o becikowym i pokazuja szpitalne lozka w urywkach i tam takie male rozowe zyjatka sie wyleguja obok mam :-) Az jestem w szoku ze ja bede miala takie samo swoje :-) Rozowiutkie. Bede je calowala po glowce non stop jak teraz mojego Suzinka :-), malutka yoreczke. Jest taka slodka i kochana ze nie moge sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky... Ja tez nie wiedziałam ze dzidziuś już teraz sie odwraca główka w dół. Myślałam że to się dzieje dopiero przed rozwiązaniem. Dziewczyny... Dzięki za odpowiedzi o malinach😘 Widzę ze moje soczki to nic innego jak wielka bomba witaminowa i będę sobie popijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej! Obiecuję, że najpóźniej jutro doślę jakieś zdjęcia do galerii majowych mamusiek...:-D A za chwilę to wybieram się na kolejne zakupy 🌼 oczywiscie dla Maleństwa. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
Witajcie w ten zimowy dzień !! Już mam depresję jak widzę biel na dworze.Tak mi się marzy WIOSNA!!!Ta zima mi nosem wychodzi!!!Czy Wy też tak macie??? A czy u Was też w tym miesiący najbardziej powiększył się brzuszek.Bo mi teraz wyskoczył najbardziej w porównaniu co do zeszłych miesięcy.Nie wiecie czy jego wzrost będzie teraz taki regularny jak w tym miesiącu?Aż boję się pomyśleż,że TAK.Bo jak ja będę chodzić?Obwód w pasie mam 89 cm :-P. Maluszek kopie i jest to cudne uczucie :-D W przyszłym miesiącu zaplanowałam wyjazd do sklepu "second hand" :-)Może znajdę coś dla siebie na wiosnę, a przy okazji pogodlądam sobie ciuszki dla dziecka.Tylko,że do najbliższego sklepu takiego mam 25 km :-(.Jeszcze dobrze by było trafić na dostawę, a nie na końcówkę bo wyjazd będzie na nic.A ciuszki ciążowe są obrzydliwie DROGIE!!!To zgroza tak zdzierać kasę z przyszłych MAM!!! biedrona--> ja podobnie jak Ty wcześnie zasypiam :-).Napisz jak tam po wizycie u gina.AHA jeszcze jedno: jeśli na blogu jesteś na zdjęciu jako BIEDRONA to jesteś śliczna :-)-zdjęcie ślubne-czy to Ty??A może jest tu jeszcze inna BIERDONA??? anuśka 25-->wagę mam taką samą ja Ty i też będę mieć SYNA. Lucky-->zaraz jak zrobię zdjęcie to wyślę je Tobie.A blog jest ekstra.Nie bez przyczyny podałam go do konkursu :-P.Mam nadzieję,że się nie gniewasz???Jak I-wszy raz weszłam na niego to go zgłosiłam.Pozdrawiam !!!! Trzymajcie się i piszcie tak aktywnie jak przez ostatnie dwa dni :-D. brygida-26 Ps.Jeszcze jedno pytanko: ile razy miałyście robione USG??Mój lekarz powiedział,że na całą ciążę będę mieć zrobione 3 razy, a jak to jest u Was???❤️2 razy już byłam, pozostało mi jeszcze jedno USG :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. chyba zrobilam glupote. Tomuś przywiozl z Egiptu cala reklamowe hibiskusa i dawno nie pilam, ale wczoraj taka mialam faze, ze wypilam pol dzbaneczka, pewnie z 2-2,5 kubka samego hibiskusa. A TERAZ CZYTAM NA NECIE ZE w duzych ilosciach to srodek wczesnoporonny i ze ma dzialanie wychladzajace i antyestrogenne i jest szkodliwe w ciazy! I co teraz. Pilam to wczoraj wieczorkiem. Czuje sie bez roznicy, brzuch miekki, tylko jak to przeczytalam zaczal bolec mnie brzuch i teraz nie wiem czy to przez to?? A do ginki ide na 19 dopiero. Ale sie wystraszylam, ale ja glupia jednak jestem :-((( A jak cos sie stalo :-(( nieodwracalnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygida-26 => Co do tych badań USG. Pewnie chodzisz do lekarza w przychodni, bo oni to przez całą ciążę robią 3 razy USG. Ja mam USG na każdej wizycie i nawet mi je lekarka zgrywa na kasetę, no ale w przychodniach państwowych nie chcą tego robić. Jak wszystko jest ok to na pewno te 3 badania wystarczą, tylko ja to bym nie wytrzymała jak bym nie mogła zobaczyć Mojego Skarba na każdej wizycie. LuckyLady+ > Nie zamartwiaj się tym co przeczytałaś w necie na temat hibiskusa. Brzuszek Cię pewnie trochę rozbolał z nerwów, ale na pewno wszystko jest ok. P.S. Posłałam Tobie fotki. :-D Buziaczki dla wszystkich Maleństw 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
elinova-->rzeczywiście chodze do przychodni :-(.Jeśli chodzi o mnie to też bym wolała widzieć mojego Maluszka co wizytę.Fajnie,że możesz go tak często widywać.Ja następne UGS będę mieć po 30 tygodniu ciązy i nie mogę się już doczekać. Lucky --> jak czujesz się dobrze to się nie zamartwiaj bo jeśli hibiskus Ci nie zaszkodzi to stres na pewno nie pomoże.Brzuszek na pewno boli Cię teraz z stresu!!!Nie przejmuj się.Mam do Ciebie pytanko: czy mam Ci przesłać moje zdjęcie czy też mam przesłać usg mojego Synusia?Jak to jest i co Cię interesuje-napisz jak znajdziesz chwilkę. A w ciązy wyglądasz kwitnąco!!! Buziaczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida26- a to ty lisku zglosilas do konkursu :-) sama chcialam ale jak zobaczylam ze jest 1.000.000 blogow to pomyslalam sobie ze po co, ale jak juz zostal zgloszony to nie moglam sie oprzec pokusie :-) Dziewczynki dziekuje za zdjecia. Czyli nie macie mnie w d.. tylko jestescie lenie :-)))) To dobrze, ja tez jestem leniem. Potrafie malowac paznokcie raz na 1,5 miesiaca i przez miesiac codziennie glowic sie gdzie jest zmywacz. Dlatego skonczylam z czerwonymi lakierami :-) Ale mnie kusi zeby sobie farbnac wlosy na mandarynowy blond :-) ale najpierw pasemka. ja tak rzadko zmieniam wlosy ze to dla mnie niesamowita rewolucja i ekscytacja. Cos musze wykombinowac. i bede zapuszczac do talii sobie wloski dlugie :-) 4 lata temu mialam wlosy za tylek :-) Wszyscy sie gapili na mnie, a teraz bardziej mi do twarzy ale juz mniej facetow sie za mna oglada. Jessuss ale prozna jestem. Az mi glupio sie zrobilo :-) Ale poznajcie mnie jaka jestem :-) a nie jaka chcialabym byc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
a ja wciąż czekam na tego ksiedza! moze niedługo przyjdzie i bedzie wkoncu już spokój,bo takie wyczekiwanie mnie wkurza.nigdy nie wiadomo o której przyjdzie. luckylady-/ ty jesteś taka laska ze napewno twój szkrabik jest malutki i taki sie urodzi- czego ci życzę- i oczywiście zdrowiutki.a ja to się pewnie pomęcze trochę przy swoim dryblasku! jak wcześniej urodze to oczywiscie ci opiszę co cię czeka- chyba że nie chcesz wiedzieć ;) luckylady a wiesz że ja tez mam malutką yoreczkę- sonię! jest taka słodka, jak się budzę rano to wskakuje mi do łózka i chce żeby ją głaskać- pieścioch z niej! i tak się przytulamy i drapiemy ,bawimy. narazie to jej będe robić kucyki i warkoczyki- dopóki se córeczki nie zrobimy z mężem/ najpierw synek a potem kto wie! brygida- 26 /bedzie miał kolege mój synek u ciebie.pozdrawimy go serdecznie,pogłaszcz go ode mnie i mojego OLKA.a tak wogóle to se muszę nick zmienić bo juz tez niedługo skończe 26 lat! ale się rozpisałam! nudzę się czekając na tego naszego plebana.bede was podglądać i pisać w przerwach na wygladanie przez okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygidko!! Slij zdjatka ktore najbardziej lubisz osobiscie ogladac i ktore najbardziej ciesza twoje oko (ile chcesz) bo to bedzie fajna pamiatka :-) Na pewno jedno do gory, z Toba, USG, z brzuszkiem itd. mi sie wszystkie podobaja ;-) Anuska - yoreczki sa takie sliczne i tak pieknie pachna Ja ciagle nos wtulam w ten maly lepek i daje sie lizac po fejsie, a Suzi takie smieszne odglosy wydaje jak mala kokoszka, tak po cichutku sobie pokwikuje :-) Kupilam jej gliss kur z jedwabiem na wloski zeby nie chodzila sfilcowana jak smietnikowiec, bo jak nie chce mi sie jej czesac, to wyglada jak ten zielony koles z kubla z ulicy sezamkowej. Elinova - zaraz zrobie checkmaila :-) i sprawdze co tam poslalas!! Slicznie dziekuje i caluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia - Twoja Yorka jest chyba lepiej wychowana jak piszesz ze rano przychodzi na glaskanie do lozka. Nasza spi pod koldra miedzy nami, kladzie sie na plecach i odslania bruch do drapania, a rano budze sie i widze jak lezy skulona w rogalik na mojej poduszce i czeka az ktos otworzy oczy i macha wtedy ogonkiem i skacze po nas i przynosi nam zabawki zeby jej rzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
LUCKYLADY ;) nasza sonia tez nas ciągle męczy z tymi zabawkami,czasem jak otworze tylko oczy to widze nad sobą sonię z zabawką w zębach! tak jakby tylko czekała kiedy się wkońcu obudzę żeby się z nią pobawić! :) słodkie są te yorki i widze że wszystkie takie charakterki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
lackylady mogę ci przesłac zdjątka mojej sońki? jak se zrobie z brzuszkiem i wgram na kompa to tez prześlę na bloga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska - no jasne i to koniecznie. Rany ale numer. Normalnie kolejny blog do kolejki. Na dniach odpale nowego bloga - z historia wszystkich moich nurkow, a po nim - zrobie bloga z yorkami - wszystko na temat z ekstra Galeriami yoreczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
ok! ;) juz wysyłam! tylko chyba dużo miejsca zajmują, może da się coś z tym zrobić? ja nie mam pojęcia jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
ALE BYLYSMY DALEKOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki Byłam wczoraj u gin i z dzidzia wszystko w pożądku, tylko ze mną niestety nie :( Za dużo przytyłam i mam teraz przejśc na ścisłą dietę, czyli żegnajcie smażone kotleciki i fryteczki a witaj gotowany indyczku. No coż trzeba wziąźć się za siebie bo mi cukrzyca grozi, szczególnie, ze mam przykłady cukrzycy w rodzinie. Musze zrobic badanie na glukozę i wypić to swiństwo. Mam pytanie czy któraś z was robiła odczyn Cumbsa bo ja się trochę oburzyłam, ale lekarka mi powiedziała, że to jest standardowe badnie i nie świadczy o tym że ona wątpi w ojcostwo mojego męża. ************************************************************************************* nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** EVI_1985.................................................................chłopiec Roza_..........29.04.06........................................................... amber-ania...01.05.06.....7kg........90cm.....Kołobrzeg.......chłopiec sissi............01.05.06........................................................... L.Rosa.........01.05.06........................................................... Paticzqa…....02.05.06….????......100cm…........Opole…….........synuś Beatelka......02.05.06.............................Białystok................... ania_23.......03.05.06....3kg................................................... Kasika1.......03.05.06....1kg.........85cm.................................... matitka.......04.05.06....2kg.........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg........102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy........dziewczynka Rosiczka......05.05.06….0,5kg................................................. Anic77.........05.05.06...0kg.........94cm ................................... amelia-c.......05.05.06...5,5kg......86cm....................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg..................................chłopiec...... biedrona28...07.05.06...9kg........101cm......Toruń............córcia Majoweczka.09.05.06...2kg........82cm.....Warszawa................... agula-20......09.05.06...-2,5kg................................................. mada lena....10.05.06....3kg........83cm.....Myszków..........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg...................Rzeszów...................... dosia25.......12.05.06............................................................ MAGDYCHA...13 05 06 ...4kg....................Rzeszów...........chłopiec jodełka.......14.05.06....1kg.................................................... joannaT......14.05.06....7kg....................Warszawa................... Maja24.......15.05.06....9kg.......99cm......Częstochowa.....chłopiec Luckylady....15.05.06....5kg................................................... Efciak.........16.05.06....5kg......83cm......Zgierz......................... aleq...........19.05.06.....1kg..................Katowice..................... Gonia78......19.05.06.....3kg......90cm......Poznan....................... Qassandra...20.05.06.....5kg...................Kraków...................... karolayna....20.05.06.....3kg................................................... ladybird......21.05.06.....10kg....96cm.......Poznan..........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06......7kg....79cm........Gdańsk............chłopiec tatia.........22.05.06......3kg....64cm........Słupsk........................ Kinia25......23.05.06......14kg....105cm.......Kraków....................... gaga26......25.05.06......4kg....88cm........Jelenia Góra................. Doro.........25.05.06......1kg................................................... muszka27...25.05.06......0kg....74cm........................................ ognicha.....25.05.06.............................................................. Grzywa.....27.05.06......7,5kg.....97cm.......Wrocław..........dziewczynka Mycha169..28.05.06.............................................................. gwiazdeczka2.29.05.06.......................................................... justka23.....29.05.06............................................................ brygida-26...31.05.06....10kg..........................................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć gdzie się podziewaćie śpicie wszystkie takie tu pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! Lucky... Jak tam u lekarza??? Synuś duży?? Zdrowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Drogie.... infekcja dalej mnie męczy ale nieco mniej, ale cholera mnie nadal bierze z tego powodu. Dzięki za ciepłe słówka Grzywa mam pytanko, chodzi mi o zus jestem na L4 już i bylabym ci bardzo wdzięczna, gdybyś mi napisała co nieco na temat tego kiedy pracodawca przestaje płacić a zaczyna Zus po jakim czasie i czy trzeba dać im jakieś zaświaddczenie czy samo L4 wystarczy????Będe bardzo wdzięczna za wszelkie info.... i prośbę dopiszesz mnie do tabelki proszę: w pasie 92, 62 kg Byłam wczoraj pierwszy raz w szkole rodzenia razem z mężem.... uczyliśmy sie oddychać przeponowo.... zobaczymy jak będzie, strasznie jestem ciekawa.. A wy zaczęłyście już szkoły rodzenia???? pozdrawiam gorąco:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grzywunia. Dziekuje! wszystko zajebiscie.. 1kg 50 g :-) Szyjka domknieta, miekki brzuch a jak tylko wyszlam od niej zaczelo mnie bolec pod brzuchem i teraz nie wiem co to?! Zero skurczy, twardnien, plamien, tylko: Ból a la reumatyczny, troche jak kiedy dostawalam okres, na powierzchni kilku cm 2. Po jednej stronie - po prawej tylko - albo to fragment scianki macicy albo przygnieciony jajnik - nie mam pojecia, ale bol nie jest b. dokuczliwy ale meczacy i boli mnie tak non stop az do teraz. nie wiem co zrobic. Czy to porod mi sie zaczal? Czy to bole wiazadel?? Jeszcze takich nie mialam w c. Moglabym uwierzyc ze to faktycznie od rozciagania. Czy to mozliwe zeby nagle tak sie cos zrypalo jak dokladnie mnie zbadano? Dzidzia sie rusza. Ale k. jak to bole wiazadel, to nie zycze nikomu - zadna pozycja ich chyba nie lagodzi. Najlepsze jest to, ze ja nie mam nawet domyslow co to? Choc i tak mniej bolesne niz kolka jaka mialam 3 dni temu. K. K.. k... a bylo tak cudownie. Wiecie co to moze byc?? PS Maly nadgonil 3 tyg od poczatku c. i termin mam juz nie na 13.05 jak miesiac temu tylko na 5-8 maj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada lena napisz ile kilo Ci przybyło, bo napisałas ile ważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky... Mnie tak złapie czasami w nocy. Dziś tak miałam jak w nocy wstałam do kibelka. To był taki okropny skurcz w jednym boku. Myślę ze jeżeli lekarz powiedział Ci ze jest wszystko ok, to nie masz sie czym przejmować:) Ważne że macica jest miękka, a szyjka zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
luckylady ;) widzę że bedziemy rodzily w tym samym terminie! ja tez mam na 5 maja! a tymi bólami się nie przejmuj, odpocznij troche , poleniuchuj jak możesz to na pewno przejdzie. ja też jak wróciłam od gina to miałam dziwne bóle i na drugi dzień tez sie kiepsko czułam.może to ze stresu troszkę. ale juz jest w porządalu wszystko i dzis czuję że mogę góry przenosić. Wogóle u mnie jest tak że jednego dnia czuje sie super i wtedy sobie wszystko w domciu mogę zrobić a na drugi dzień czuję się tak że z wyrka nie wychodzę wogole! pozrawiam majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> mada lena Zus od początku zwolnienia płaci Ci zasiłek, tylko ze przelew dostajesz z firmy, a firma później sie rozlicza z zusem. Tak to chyba wygląda. Twojej kadrowej samo L4 powinno wystarczyć, ponieważ tam jest kod który oznacza ciążę. Mojej kadrowej samo L4 nie wystarczyło (starej daty babka). Musiałam jej jeszcze donieść zaświadczenie od gina ze jestem w ciąży. Tylko pamiętaj że zasiłek przysługuje Ci tylko przez okres 182 dni. Później musisz sie ubiegać o przedłużenie. Pisałam o tym na poprzedniej stronie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na L4 już od października i 182 dni mija mi w kwietniu. Jeżeli nie złożę wniosku o przedłożenie zasiłku chorobowego, to może się okazać ze w maju nie dostanę wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej dziewczyny!! Ale ze mnie śpioch :-D Przed chwileczką wstałam...oj jak ja lubię leniuchować :-D Super, że u Was i Waszych Maleństw wszystko ok. Ja mam wizytę w poniedziałek 13 lutego i już się nie mogę doczekać :-) Ciekawe ile waży teraz Nasz Skarb? Oj mój mąż to mnie straszy, że urodzę takiego słonika jakimi my byliśmy po urodzeniu. Oboje ważyliśmy po 4200 :-D więc pewnie wszystko możliwe. Pozdrawiam Was i miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! duże te wasze bobaski w brzuszkach,ja raczej urodzę malutką dziewczynkę :) bo jak byłam na usg 30 stycz.czyli (26w4d)w27 tygodniu to malutka ważyła 900 gram,ale lekarz powiedział ,że wszystko jak najbardziej w porzadku i na razie wprawdzie nie mówił ,że bedzie malutka w dniu porodu ,ale tego sie domyślam,bo sama mało ważyłam (2800) a mój mąż tez mało(ponizej 3 kg) długości wszystkie prawidłowe, termin jak to zwykle bywa tez sie zmienił na końcówke kwietnia(juz ok 20 kwietnia moze byc dzidzia :)),ale jeśli chodzi o to,to zazwyczaj tak jest ,że im blizej porodu to termin sie zmienia i ten pierwszy podany jest najbardziej prawdopodobny,więc dalej obstawiam tego 4 maja choc przyznam ,że wolałabym juz w kwietniu ;) nawet śniło mi sie ostatnio ,że urodziłam 17 kwietnia i ,że popatrzyłam do kalendarza a to był poniedziałek i rzeczywiscie to bedzie pon. aż sie zdziwiłam....bo nie miałam pojecia i to jeszcze wielkanocny,fajnie by bylo gdyby tak sie stało :) pozdrawiam acha jeśli chodzi o tabelke to jak ktos bedzie dopisywać (ja nie wiem jak...)to przybylo mi juz 7 kilo :( (tyle co moja bratowa w całej ciąży,a przed była chudziutka,po jeszcze bardziej) i w pasie juz mam 91 -92 cm...a malutka dziś ruchliwa jak nie wiem co :) 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×