Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość ewelinaewelina1
Jestem.U nas juz po obiadku.Musze sie walnać do łóżeczka bo ciśnienie mi skoczyło-chyba z wrazenia.Z tego co słyszałam to śmiało mozna łazić po solariach tyle że trzeba brodawki zasłonić-ile w tym prawdy pojęcia nie mam.Też miewam sny erotyczne hihihihi,ale ja myślałam że to z braku sexu-mam zakaz przez całą ciąże, ale okazuje sie że nie hihihi.Idę poleżeć.Narka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
heja... Wróciłam ze spacerku połączonego z odwiedzinami u teściów... I na obiadek się nawet załapałam :-D Teraz jednak gotuję zupkę ogórkową, bo mój głodomorek też coś musi zjeść, no nie? Nie piszcie o solarium, bo ja to już na swoją bladą skórę patrzeć nie mogę, a czy można?? Tego nie wiem!! Ja jednak bardziej preferuję naturalne słoneczko, plażę, morze i te sprawy...Dobrze, że mam to pod nosem- oczywiście jeśli lato zaszczyci nas słoneczkiem :-)) Piszecie o snach erotycznych---mi też się zdarzają i to niekoniecznie z mężem w roli głównej :-)), bo kobietki też się tam pojawiają. Może to moje jakieś ukryte marzenie....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Normalnie nie mogę dojśc do siebie po przeczytaniu tego...Czy można być aż takim....normalnie brakuje mi słów.... Tego faceta nie można nazwać nawet zwierzęciem, bo zwierzę nigdy by tak nie postapiło!! :-(( Co za zboczeńcy żyją na tym świecie...Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) rzadko tu bywam bo ostatnio duzo sie uzeram w innej czesci forum :-p z burakami co mnie krytykuja :-) Pozdrawiam was dziewczynki :-) i wasze bobasiki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova... To jest jedna wielka bezmyślna prowokacja. Jakiemuś małolatowi sie nudziło zwyczajnie. Mają to usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Grzywa--ja już bym się niczym nie zdziwiła ...Takie rzeczy się dzieją w koło, że szok!! Weźmy chociaż tą kobietę co rodziła dzieci, topiła je potem w gazety owijała, do reklamówki i do zamrażalnika...:-(( No a na koniec do beczki!! :-(( Lucky---szkoda nerwów na jakiekolwiek kłótnie z .......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ❤️-a ale fajnie tu dziś :-) noramlnie zasnęłam po glukozie.Byłam słaba jak mucha.Nic się nie dziwić bo nigdy przed badaniami nie mogę w nocy spać.Potem odsypiam w dzień.A na dziś miałam zaplanowane wielkie sprzątanie i teraz mi się już nic nie chce :-(. POLOŻENIE DZIECKA--> nawet w ostatnim dniu może zmienić pozycję i ułożyć się główką w dół także nie ma obaw jak teraz sobie fika w brzuszku.....fika i .......KOPIE AŁŁŁŁAAA-chyba kazał Was pozdrowić :-P ROZSTĘPY: ja nie stosuję NIC oprócz balsamu dla dziecka NIVEA.Nie mam nic i wiem tylko jedno,że moja koleżanka w panice o rozstępy kupowała te najdroższe kremy i wiecie co??? ma takie rozstępy ,że głowa boli.Jej brzuch 3 lata po porodzie wygląda jak balon , który był nadmuchany , a teraz jest pusty.Wszystko zależy od czegoś, ale kremy to tylko zbyteczny wydatek.Mówią,że człowiek się lepiej czuje jak używa specyfików na coś, ale gorzej z takim rozczarowaniem np. takim jakie miałam moja koleżanka. elinova--> Twój mąż to musi być genialny FACET!!!Ani razu tu nic nie napisał, a ja go tak polubiłam.To co o nim piszesz brzmi fantastycznie, a jego odpowiedż u księdza na temat antykoncepcji bije rekordy w szczerości.Jestem pełna podziwu :-)!!!Pozdrawiam go i lubię takich ludzi!!! ....c....d....n.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
brygida---dzieki,jak tylko się zjawi w domku to mu przekażę pozdr :-)) Widzę że już zniknął z gg więc pewnie jedzie do nas.... Teraz to pewnie jak zasiądzie do kompa, to ja tylko w przerwach jego na wc lub prysznic się tu \"załapię\" :-) On to maniak komputerowy jest...mógłby całymi dniami i nocami siedzieć...:-D A co tam - niech sobie posiedzi póki może...Jak będzie NIunia to czasu tyle nie będzie miał hihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do TRĄBY to lubię TRĄBĘ :-P i mam sny o TRĄBACH :-P.Czasem zboczone :-P malinow_a25 życzę przyjemnej podróży bez woreczków :-). biedrona-->napisz jak tam mieszkania Lycky nie przejmuj się burakami.Twoje ostatnie fotki są fajne i ślicznie wyglądasz z brzuszkiem :-) elinova--> buziaczki dla Ciebie, EXTRA Męża i Waszej Kruszynki. Miłego dnia!!!!Jak Ci się uda wejść na kafeeee to napisz coś tam od siebie No i pozdrawiam Was Wszystkie :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brygida PS.Fajnie ,że jesteście.Jakby nie Wy to z całym tym byłabym zupełnie sama, a tak mam Was :-).Dziękuję !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Jeszcze jestem...zupkę nalałam na talerze i czekam...zaraz się mój książe zjawi :-D Czy te Wasze berbecie też tak szaleją w brzuchu?? Ja to narmalnie chwili spokoju nie mam.....:-D Brygida--skąd włąściwie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova -->z woj opolskiego :-) na samym dole Polski.Trochę daleko mamy do siebie co??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
oj spory kawałek nas dzieli....:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mój kochany Maluszek też szaleje.Dziś jak zasypiałam popołudniu to raz mnie tak kopnął,że się przebudziłam.Normalnie kickboxing :-P (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova--> ale chętnie bym dała mojemu domkowi kółka i popchęła go w Twoje okolice.Mieszkać nad morzem to dopiero rewelacja :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wstałam bo połozyłam sie na dwie godzinki:) cisnienie mam 109/68 ale miewam jeszcze nizsze i to codziennie,ale czuje sie świetnie!!!to chyba genetyczne... O kurcze ktos znowu robi impreze w moim brzuszku!!!!!!ale czasami to przesadza i strasznie boil,szczególnie pod zebrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiłam kawusię i zabieram się za sprzątanie domu :-(.Chyba zdążę do 22,30 bo wtedy chcę już mieć wolne z moim kochanym Mężusiem i Kruszynką w brzuszku. Pozdrawiam Wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??? chyba ide na spacer nad morze bo jeszcze słoneczko u nas świeci:):):) dotlenie sie troszke... idzie któras ze mną??? zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Ale tu dziś tłoczno,bardzo mnie to cieszy.Pewnie teraz troszke sie uspokoi bo nasze chłopy z roboty powracają hihihi.Myśle ze w takim tempie to dogonimy te czerwcówki.A tak poza tym to znowu jestem głodna.Czy wy tez macie takie napady glodu???No ja od dwóch dni to normalnie konia z kopytami bym wciagneła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina-ja od 2 miesiecy musze co chwile jeść,ciągle jestem głogna!!! ja nie mam problemu z moim misiem bo mamy firme w domku i widzimy sie cały czas(no prawie) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Ja równierz jestem w tej komfortowej sytuacji że mój mąż jest w domku.Opusci mnie dopiero w maju i to az na pół roku.Iwtedy bedę sie martwiła.Bo zostaniemy z dziewczynami same-ale damy radę a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Moje Maleństwo nareszcie się trochę uspokoiło.Co od obracania to czasami mam wrażenie że ono co chwila jest w innej pozycji ale to chyba niemożliwe bo przecież jest już na tyle duże że nie tak łatwo zmieniać mu pozycje.Kiedyś jazda samochodem je uspakajała a teraz kiedy mójmąż dodaja gazu Maleństwo wciska mi się pod żebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina-jak ty wytrzymasz pół roku bez męża??? ja bym chyba nie dała rady... gosiak26- moja dzidzia spała jak tylko chodziłam albo jezdziłam samochodem,teraz to juz nic nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majówki Ja w trakcie sprzątania jestem i cięęężżżżkkkkkkkkkkoooooooooo mi to idzie :-).Nie chce mi się :-( Przy tym sprzątaniu tak sobie myślę ile pracy mnie tu jeszcze czeka.W marcu planujemy mały remont sypialni do tego dojdzie remont w innych pokojach by mieć potem spokój na chociaż dwa lata i być już tylko z Małym Kwiatuszkiem :-).Normalnie nie mogę się doczekać na maj, na poród i jak go zobaczę.Zresztą komu ja to piszę.Z pewnością macie tak samo,że nie możecie się już doczekać Maleństw. Całą wyprawkę kupimy dopiero po remoncie czyli początek kwietnia i mam nadzieję ,że to nie za póżno??Termin mam na koniec maja.... Normalnie dostałam stres :-( Pozdrawiam Wszystkie i życzę \"trąbiastego\" weekendu :-) z trąbą w górze ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o słoniu z trąbą w górze :-P ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
do Amber Ani-ja tez nie wiem jak tyle czasu wytrzymam bez mojej milosci.Do tej pory zawsze wyjeżdzalismy razem,ale jak już Nastusia bedzie na swiecie ja raczej zostanę w domku.Pewnie wpadniemy do niego na trochę wakacji,a i on bedzie do nas przyjeżdzał raz na jakiś czas,ale mimo to strasznie sie boję.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinaewelina1-->szczerze współczuję rozstania z mężem .Napewno dacie sobie z Maleńką radę :-).Pozdrawiam Cię i jak coś zawsze masz w nas wsparcie, a napewno we mnie :-) 🌼 Buziaczki dla odpoczywających MAJÓWECZEK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!:) Jak ja wam straaaasznie zazdroszcze ze tak możecie sie na spacerek po plaży wybrać...:( Ostatni raz byłam nad morzem 2 lata temu, na takie po-wakacje we wrześniu z moim ukochanym:) To były niecałe 2 tygodnie, a tak wiele do wpominania:) Chyba najbardziej uwielbiam wypoczynek nad morzem, niestety, jestem z Opola, więc nie wiem kiedy znowu uda nam się wybrać nad Bałtyk...:( Właśnie wyjrzałam przez okno i...znowu biało, sypie i sypie...:( a dziś rano słonko tak pięknie świeciło i prawie jak wiosna...ehhh...chyba już wszyscy mają dość tej zimy...A co dopiero maj!!:D:D Mam termin na 2-go maja, ale chodzę państwowo do gina i narazie nie mam usg:( a tak bym chciała zobaczyć moją kruszynkę!!! no właśnie, nie wiem czy to taka kruszynka z tego co piszecie ile ważą wasze, ja mam termin na poczatek maja, więc mój synek już dość spory musi być..:) A ten szkrab mój to dzisiaj tak się mocno wierci, że nie sądziłam ze te jego harce mogą być aż tak bolesne!!!! Pozdrawiam !!!!:):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie, bo ten mój synuś to naprawdę nieźle daje dziś popalić....Czy wasze szkraby też tak mocno i boleśnie kopią??? Hmmm, a może on mi się obrócił, bo tak się dziś wiercił, a teraz to mnie tak nisko ugniata... A dziś to sie też przestraszyłam troche, bo rano to mnie tak jakoś kłuło w brzuchu...wiecie jakie kłucie? coś jakby kolka, albo kłucie w jelitach przy jakiejś niestrawności, tyle że to w brzuchu własnie było... czy któraś z was miała kiedyś coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×