Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
A my już po spacerze...Brygida--masz rację, wbrew świecącemu słońcu nie jest wcale tak pięknie jak wygladało to zza szyby :-D Ale co tam, chwila na świeżym mroźnym powietrzu nam nie zaszkodzi...Teraz przygotowałam sobie wodę z cytryną i miodem to się trochę dogrzeję :-D A jak tam Twoje zdrówko Brygidko?? Mam nadzieję, że czujesz się lepiej, bo nie ma nic gorszego niż choroba w ciąży :-( Amber--pochwal się nam co takiego ciekawego wczoraj kupiłaś? Malinow_a25-- ja to codziennie czuję te kopniaki Mojej Niuni i czasami to normalnie sprawiają mi lekki ból...Ale przemeczę się dla Mojego Skarbeńka :-D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Obecnie mieszkam w Niemczech ale nie zamierzam tu rodzic i niedługo uciekam do Polski chociaż mój mąż jest z tego powodu niepocieszony.Co do kilogramów to przytyło mi się 11 kg a w obwodzie dobiłam do setki.Kilogramami już się nie przejmuje ale martwią mnie rozstępy na brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie ja tez musze sie \"poskarzyc\" na mojego urwisa, od 3 dni daje mi tak popalic ze szok, kopie non stop jakby sie przygotowywal do mundialu w niemczech :( a do tego to jest taki pieszczoch jak tylko nie spi a ja glaszcze sie po brzuchu to wypycha sie zeby go tez poglaskac - taka mala bestyjka!! ja nie boje sie uciskac brzucha chodz staram sie to robic delikatnie, niestety nie umiem zlokalizowac tego mojego skraba gdzie ma glowke a gdzie nozki - a kopie po dwoch bokach rownoczesnie - moze on tam sobie szpagaty cwiczy :)) pozdrawiam no i byle do wiosny..... jeszcze tylko 19 dni przynajmnije do tej kalendarzowej ;) Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gosiak-- dopisuję Cię do tabelki: ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg........95cm.....Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????........100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg.......102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg.......94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.......................................chłopiec gosiak 26......05.05.06...11kg.......100cm....Niemcy............??????? biedrona28...07.05.06...12kg........107cm....Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg..................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS mada lena....10.05.06....7kg..........97cm.....Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg.....................Rzeszów.................. MAGDYCHA...13 05 06....4kg.....................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg...........92cm...Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg....................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg...........99cm...Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg...........83cm...Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg..........115cm...Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...10kg...........96cm..woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg.........z metr...Kraków...................... karolayna....20.05.06.....8kg........96cm.Ostrowiec Św...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg...........95cm....Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg..........96cm....Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg...........87cm...Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg..........105cm...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...........88cm...Jelenia Góra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg.........ok.100cm..W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....7,5kg...........97cm...Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg...........90cm...Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg...........90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wiecie co....szlag mnie trafia jak co chwilę czytam o znęcaniu się nad dziećmi...Dziś w Piotrkowie Tryb. matka ze swoim konkubentem zakatowali 4-letniego chłopczyka...Normalnie bym im ręce poobcinała, bo kara śmierci byłaby dla nich za lekka :-(( A ta kobieta, która 5-tkę swoich dzieci zamordowała i w beczkach trzymała....Szkoda słów... No i dostała dożywocie - teraz spokojnie sobie będzie przez te wszystkie lata w więzieniu siedzieć, ale pomyślcie że za NASZE pieniądze....Szok!! Normalnie mi się humor popsuł...:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIAK 26 gdybym miała wybór to wolałabym rodzić w Niemczech :-).Widziałam porody i warunki w jakich rodzą tam Mamusie.Poza tym do szpitala nie trzeba tam się wybierać z walizkami bo wszystko się dostaje.Moja koleżanka jest położną w Niemczech i dlatego wiem jak to wygląda.Tu w szpitalach brakuje nam do tego standardu jaki jest na zachodzie.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova--> też to słyszałam to straszne :-(.Dołączam się do Twojej wypowiedzi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygida----już po obiedzie?? Co dziś dobrego przygotowałaś?? Mój mąż będzie musiał się zadowolić pierogami z kapustą i grzybami (zresztą je uwielbia :-)) ), bo ja to nie mam ochoty nic szykować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak 26 a tak wogóle to polecam Ci program codziennie na RTL (niemiecki) MEIN BABY- godzina: 09,30 rano.Tam są pokazywane porody i wszystko co z tym związane- no i jak to tam wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova--> gulasz z makaronem.A pierożki też są dobre.Mój mąż dziś ma popołudniową zmianę więc z obiadkiem musiałam się wyrobić przed 13,30.Wróci z pracy to będzie po 22,30 :-(.słońce świeci i jakoś leci.Mały mnie dziś kopie ojjojjjjjjjojjj.Nawet ranne baraszkowanie nic nie dało :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Te Maluchy to chyba dziś taki dzień na kopanie mają, bo Moja Maleńka nie daje mi dziś spokoju...Już pisałam do męża i się \"skarżyłam\" na Nią :-D Mam wrażenie jakby tam sobie tańce, wygibasy itp. urządzała. Jak mnie czasem w żebra kopnie to aż boli :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slysze o znecaniu sie nad maluszkami to normalnie placze :((( wczoraj tez tragedia byla 6-ro dzieci splonelo zywcem, no a to z tym 4-latkiem to juz brak slow!!! ten swiat zmierza do zaglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Ja wiem że w Niemczech są lepsze warunki do rodzenia ale to moje pierwsze maleństwo i ja poprostu się boje że nie dam rady sama po porodzie .Mój mąż cały dzień jest w pracy a w Polsce to mamusia pomoże w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak- to w tym wypadku rozumiem :-) !!!Ja nie mam wyboru bo i tak będę sama z Maleństwem .Mam nadzieję,że dam radę :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gosiak--masz rację - mamy są niezastąpione. W razie czego pomogą!! Też jestem takiego zdania, choć mieszkamy sami, ale zawsze w razie czego przyjedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Maja 24 mam pytanie .Jesteś chyba z Częstochowy a ja w Polsce mieszkam niedaleko tego miasta i chciałabym sie dowiedzieć czegoś o tamtejszych szpitalach położniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat szpitali w Częstochowie nie wiem nic .Do Częstochowy mam 150 km :-(.Może któraś na forum da Ci więcej informacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Rozmawiałyście kiedyś na temat kosmetyków dla maleństw.Ja bym poleciła Bubchena.W Polsce też można juz je kupić.Używało ich do pielęgnacji swoich maleństw kilka znajomych mam i raczej nie było kłopotów z alergiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak 26 tak słyszałam o Bubchen i cieszę się,że są już te kosmetyki dostępne w PL.Ja będę używać penaten lub bubchen.Firmy obie dobre i zapach tych kosmetyków jest bardzo przyjemny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? można sie poważnie zastanawiać nad tym gdzie rodzić: tu u nas czy za granicą. Czytałam gdzieś ostatnio, ze warto jechać rodzić do Niemiec właśnie, bo tam opieka lepsza itd, ale w ten weekend moja znajoma rodziła dziecko w szpitalu w Warszawie na Bródnie... Sęk w tym, że przezorni rodzice wykupili wcześniej pojedyńczą salę , więc lekarz i pielęgniarki latali wokół niej na każde skinienie. Poprostu zapłacili. Opieka podobno idealna była, mnie jednak przeraża perspektywa tego, że gdziekolwiek bym nie trafiła - to owszem - poród i opieka po będzie super, ale jak zapłacimy i to pewnie jakąś konkretną sumę. Moja siostra wymyśliła ostatnio, żebym przyjechała do Łodzi w Centrum Matki Polki rodzić, bo ona ma tam znajomego lekarza i z tego co wiem opieka nad dzieckiem też jest świetna, ale jak właśnie ma sie znajomości itd. Horror jak sobie o tym pomyśle co mnie czeka w finale tej przygody. Z tego co wiem to na całą Wawę, stolycę przecież są raptem 3 szpitale, gdzie daje sie rodzić jakoś po ludzku, zaopiekują sie tobą i twoim dzieckiem i nie każą ci zaraz po porodzie wstawać i być od razu do życia, brrrrrr........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Ja też si ę boje tego że na sali porodowej jakaś położna albo lekarz beda się na mnie wydzierać bo być może trafię ich zły dzień.Dlatego chcę żeby był przy mnie mój mężuś.Chciałabym też wybrać jaknajlepszy szpital ale jak się nie zapłaci to chyba w żadnym nie będzie tak różowo. Musze chyba iść na spacerk bo moje maleństwo nie lubi jak długo siedzę i strasznie się wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
gosiak 26 trudno mi powiedzieć coś konkretnego na temat częstochowskich porodówek . Tyle opini ile wypowiadających się. Najgorsze jest to że jak w większości miast jeżeli się nie" zapłaci " za poród to nie ma co liczyc na super opieke . W tym jednym przypadku opinie wśród znajomych się niestety powtarzaja . Wszędzie trąbią o walce z łapówkarzami i co to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie bede miec problemu z położna bo jest nią moja kuzynka w Poznaniu na polnej tam gdzie będe rodzic...:):):) na dodatek wynajmuje u mnie w poznaniu pokój za darmo wiec jej obowiązkeim jest się zająć mną hihi... jak tylko mam jakies pytania to odrazu dzwonie do niej i zawsze mi doradzi,podpowie itd... Powiedziała że jak tylko bede w szpitalu to odrazu przyjedzie do mnie( no zobaczymy jak to będzie)... Elinova- kupiłam całą wyprawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jadłam przed chwilką...? moja teściowa zrobiła racuszki z jabłkami i do tego wypiłam sok z poziomek i jabłek(fortuna) poczułam sie przez chwilke jak by było lato :):):) pyszności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kochane!!! :) Witam nowe mamusie-fajnie, ze tyle piszecie :) Chociaz czuje ze brydzia ,eli i mela tak napedzaja... :D To super!!! Przescigniemy czerwcowy!!! :P Mnie rowniez zmartwily wiesci o ladybird :( Amberka! Przekaz jej wielkiego calusa! Niech bedzie dzielna!!! Dziewczynki! Ja juz sie boje... zeby wszystko zdazyc i miec co trzeba na czas... Dzisiaj urodzila juz druga moja znajoma :) Zdaje sie ze nastepna ja... Pamietacie? nIEDAWNO dowiedzialysmy sie o naszych skarbach a tu wielkimi krokami zbliza sie czas spotkania!!! Face to face!!! O Boshe!!! Dlatego postanowilismy, ze sobote przeznaczamy na zakupy :) Robie liste i kupujemy dla naszej krolewny wszystko co potrzebne :) No moze prawie wszystko, bo to bylby za duzy szok :) Bylam u gina...Wszystko ok.!!! Malutka wazy 1770g :D :D :D Tak slicznie ziewala... ale niestety po powrocie do domu okazalo sie ze z usg nic sie nie nagralo :( :( :( Pan cos zle podlaczyl... Ryczalam ze zlosci :( No i mam wytrzymac jeszcze 6 tyg, i moge rodzic!!! To sie w glowie nie miesci!!! Zrobilam dzisiaj pyszne golabki :) Ma ktos ochote??? Zapraszam!!! A jutro jedziemy do Torunia ogladac mieszkania... Moze uda nam sie wyrwac z tego wynajmu i zamiast placic grube pieniadze na czynsz, bedziemy splacac swoje mieszkanko... Oby... Caluski dla wszystkich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Przyszedł wieczór i moje maleństwo wariuje.Tak bym chciała już wieddieć czy to on czy ona.Tak naprawdę to jest mi obojętna płeć ale fajnie wiedzieć.W przyszłym tygodniu mam USG może maleństwo pokaże co tam chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do amber :-P.smakowało????To się zaprasza koleżanki z paczki , a nie objada samej :-P:-P- a poważnie to zrobiłaś mi wielką ochotę na takie pyszności :-D biedrona--> dobrze,że u Ciebie ok. Czerwcówek nie dogonimy :-(.Nie ma szans :-(.One już chyba mają ponad 200 stron jeśli dobrze widziałam :-(.W sobotę życzę Ci udanych zakupów !!!Współczuję żle nagranego usg :-(.A o co chodzi z tymi 6 tygodniami??....no,że masz wytrzymać i możesz rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brigida26....ostatnio jak was zapraszałam na spacer nad morze i na pączusie to nikt nie przyjechał:(:(:( mam nadzieje ze sie poprawicie i nastepnym razem przyjedziecie 🌻 :):):) Lacky zaraz wysle ci najnowsze fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona28------sprawdz czy ta plytka nie jest nagrana w systemieDVD (-r)albo DVD (-rw)bo ja mam na takiej i w kompie mi nie czyta ani w dvd - bo nie jest przystosowane do tych plytek - musisz miec albo program albo dvd ktore czyta w systemie dvd (-R,-RW) pozdrawiam wszystkie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×