Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Byłam dziś u gina moje drogie i mój problem z seksem sam się rozwiązał. W tym miesiącu zakaz :o Z Zuzką wszystko ok. Rozwija sie książkowo, ale niestety trochę za bardzo napiera na moją nieco krótką szyjkę macicy i gino powiedział że raczej na miesiąc powinniśmy zaniechać stosunków. Kazał też dużo odpoczywać i nie przemęczać się. Tylko jak tu się nie przemęczać, jak za tydz remont :o Powiedział jeszcze jedną ważną rzecz, ze tak naprawdę od 34 tygodnia stosunki są najbardziej bezpieczne i wskazane do samego końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Paticzqa Ja też tak mam. To kłucie to chyba kopniaki są. Ja mam nieco nad pępkiem, po prawej stronie. A na usg gino powiedział że ona właśnie tam ma nóżki, wiec jestem pewna ze to moja temperamentna córunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...10kg......29.........96cm......woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......27.....97cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry księżniczki!!! Wstawac z łóżek:) my właśnie wstalismy i idziemy zrobic śniadanko... Paticzqa-zapraszamy do kołobrzegu na spacerek jak tak dawno nie byłaś 🌻 tyle wczoraj pisałyście o tych snach erotycznych że dzisiaj mi sie sniło,ale było fajnie ale w roli głównej z mężem:):):) ale wiecie co? moja dzidzia od trzech dni przesypia całą noc i nie kopie❤️ ale za to od rana mi daje popalic...:) miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie przyszłe :) co z Tatią jest? nie widzę jej w tabelce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Witam z rańca hihihihi.Ja już raniutko musialam wstać bo robiłam wyniczki w kierunku zatrucia ciażowego.Ja to mam kurcze szczęscie.I powiem szczerze że sie troszke wystraszyłam -bo-sorki ze tak bezposrednio-ale co tam.Do tej pory jak oddawałam mocz do badanek to był taki czysciutki i klarowny- a dziś był taki metny i pływały w nim takie jakies cienkie niteczki-jak kawałki białka kurzego.I troszke sie martwie.Czekam cierpliwie na wyniki- ale boje sie że to moze być to zatrucie.Kurcze jakies czarnowidztwo uprawiam.Czy któraś z was wie o czym mówie-chodzi o mocz??? Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Witam Mamusie.My z maleństwem od rana słuchaliśmy muzyki.Przyłozyłam słuchawki do brzucha i moje dzieciątko zaczęło tak fajnie podrygiwać.Zdecydowanie woli szybsze rytmy chociaż tatuś chciałbyby żebym puszczała mu Mozarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczątka..... Moje maleństwo od rana mi dziś dokucza...nie ma litości za grosz..nawet przed komputerem nie pozwala mi siedzieć...ciągle mnie bije...jest dzisiaj bardzo niegrzecznym chłopczykiem ;-) u nas słoneczko jakby sie pokazało na chwilkę..może niedługo wiosna bęzie- ale ze mnie naiwny marzyciel....ech, tymbardziej że ze sztucznym słoneczkiem mnie tez narobiłyście ochoty buuuuuuuuu...... BYLE DO WIOSNY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie obecne i przyszle :) wczoraj bylam na wizycie kontrolnej i jak przypuszczalam nic sie nie dowiedzialam ciekawego o moim malym poza tym ze lekarz mi przepisal tabletki na podtrzymanie :( mam strasznie twardy brzuch i zeby maly mogl dotrzymac terminu musze brac FENOTEROL i ISOPTIN - pytanie brala ktoras z Was cos podobnego????? slyszalam ze po tym ma sie niezle kolatanie serca i moga sie trzasc rece i nogi i juz sie boje jak zareaguje moj organizm :/ no i jak pomysle ze jeszcze mnie czeka wedrowka po sklepach za wyprawka to juz w ogole wszystko mi sie wali, kiedy to zrobie jak mam duzo lezec?? dzis mam kiepski dzien, od rana wszystko widze w ciemnych kolorach i chyba zaraz sobie poplacze.... zmykam lezec bo mimo wszystko musze zadbac o tego malego lobuza, wierci sie okropnie az czasem nie idzie wytrzymac :/ milego weekendu Wam wszystkim - nie przemeczajacie sie Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Czesć Mamuśki!!!Ponawiam pytanie o ten przeklęty mocz.Czy któras cos o tym wie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE O CO KONKRETNIE CHODZI BO NIE BYŁO MNIE TROCHE Z TYM MOCZEM???? MOŻE POMOGĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina... A podmywałas sie przed siusianiem?? Moze to śluz był. Ja miałam obfity śluz w moczu i tez nie był super klarowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Nie ,no podmywałam sie-bo tak chyba trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z badań , w poniedziałek odbiór wyników mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze:) teraz idziemy coś przekąsic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Mada-lenko mam prośbę zapytaj wójka o moja ciaze tzn. jestem w 30 tyg. ciazt i mam juz łożysko III stopnia dojrzalosci,wód płodowych AFI 7cm3 i jestem obserwowana w kierunku hipotrofii plodu i małowodzia. Dodam że mam obciażony wywiad patologiczny.Prosze zapytaj go ile jeszcze mogę ponosic ciąże i czy [jak lekarze mnie informują ]muszę przygotować sie do wczesniejszego rozwiazania???Przepływy w lożysku sa narazie ok i mała waży 1306g. Z góry ślicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinajesli chcesz to napisz mi konkretnie o co chodzi ja szybko przekręcę gdzie trzeba..i będziesz wiedzieć wszystko:-) bo sie strasznie gryziesz, a możee niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujek jest na dyżurze ale będę probować go złapać tylko to troszkę może potrwać..bo nie zawsze nosi komórkę ze sobą po oddziale...ale sie będę starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
ok poczekaj chwilke już robie liste tylko wezme wypis i z niego przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
ok kochana juz tyle wytrzymałam ze troszke jeszcze mnie nie zbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Powiedz mi Mada Lenko czy to co ci wczesniej napisałam wystarczy,czy podac ci bardziej precyzyjne dane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa ten fenoterol to mam brac 4x1 a ten isoptin 3x1 - wlasnie jestem po pierwszej dawce - ale to nie dobre fuuuuuuuuuuuuuuuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo lykanie to pryszcz boje sie tych "objawowo ubocznych\" powiedzcie mi czy to prawda ze glaskanie brzucha moze zwiekszyc skurcze macicy?? kolezanka mnie takimi info obrzucila i teraz nei wiem czy moge czy lepiej nie - nie wspomnie ze to mila czesc \"zabawy\" z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela... Ja myślę ze to bzdurka jakich mało. Nigdy czegoś podobnego nie słyszałam. Od momentu kiedy dowiedziałam sie ze jestem w ciąży, masuje brzuch, bo zwyczajnie wcieram w niego kremiki i oliwki. Moja macica jest mięciutka i nigdy nawet nie twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam nie słyszałam żeby od głaskani brzunia powstawały skurcze macicy, raczej odwrotnie. W liznej literaturze jest opisane że głaskanie brzunia uspokaja niemowlę a nawet usypia . Wczoraj po przeczytaniu Waszych niektórych wypowiedzi miałam takie sny że budziłam się co godzina, w ogóle te wydarzenia w naszym kraju, w ogóle co ludzie wyrabiaja ze swoimi dziecmi to tragedia . Szok oglądać dla nas przyszłych mam , które nie moga sie doczekac juz rozwiązania. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiąc już o głaskaniu małej czy zaczepianie palcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela78- ja w któryms miesiącu (juz nie pamietam w którym...) miałam twardy brzuszek i gin zabronił mi głaskac i dotykac brzuszka i przepisał mi jakies tabletki chyba \"buscopan\"ale ile jest w tym prawdy to nie mam pojęcia... i tak dotykałam brzuszek bo musiałam sie jakoś smarowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam metlik w glowie!!! brzuch mam twardy jak pilka do nogi i w sumie tylko masowanie troche pomaga w rozmiekczaniu go i maly tez sie uspokaja pod moim dotykiem, ale niby z tymi skurczami to wypowiedzial sie lekarz w szpitalu sama juz nie wiem... ide sie polozyc cos mi kregoslup napierdziela i ten moj brzuch - szkoda gadac ;/ trzymajcie sie cieplo gdzie ta wiosna pytam gdzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×