Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Niby sie ni przejmuję, ale jednak nerwy mam. Fajna babka z mojej teściowej. Teściu jeszcze fajniejszy. Dobrzy ludzie, ale jak zaczyna się rozmowa o dziecku, to ch... mnie strzela :o Dobrze ze mieszkamy 60km od siebie:) Aa... a moja mama to tez jest dobra. Stwierdziła ze koszula do kamienia to też mi nie bedzie potrzebna. Pewnie!!! Wydam kasę na zwykłą i będę ją rozcinała do samego cyca, albo zadzierała sobie i karmiła z pipką na wierzchu. Na szczęście jak koszulka przyszła to bardzo szybko zmieniała zdanie:) Mogę się założyć, ze jak juz wszystko będę miała i mała już będzie to nie będą mogli wyjść z podziwu że teraz to tyle fajowych rzeczy dla dziecka można mieć i ułatwiać sobie życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela75
hej Luky czytam sobie Twój blog i czasem jestem na kafee by sobie poczytać. Jestem trochę zaskoczona wyglądem Twojego blog-u bo na stronie "startowej" widnieje napis Majowe Mamy 2006, a obok nagłówka widniejesz Ty szczupła z piwem w ręku.Zastanawia mnie tylko fakt jaki to ma związek z ciążą?? Fajna laska z Ciebie i w ciązy wyglądasz rewelacyjnie więc czemu nie ma tam jednego z Twoich zdjęć z ciązy? Na początku myślałam ,że pomyliłam blog, a tu jednak nie. Poza tym czytałam,że miałaś problemy z tym krwawieniem i cieszę się,że już wszystko dobrze.Ja też w pierwszej ciązy miałam podobnie, więc się nie martw !!! Przesyłam pozdrowienia dla Ciebie i Gabrysia. ewela Ps. pisz nadal blog bo to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie księzniczki! 🌻 u nas wszystko dobrze,czujemy się świetnie tylko już mi jest coraz ciężej:( 8lub 9 jade juz do Poznania i będe tam aż do rozwiązania:) Lucky-dobrze że juz wszystko wporządku u ciebie🌻 🌻 życze wam miłego słonecznego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ dawno nie było słonika na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻hej wszystkim brzuchatkom :) 🌻🌻🌻 ja drobniutkimi kroczkami wracam do zdrowia :)))) jade tradycyjnie na herbatce z cytrynka, mleku z miodem no i okladach z mlodej piersi mojego chlopa (hahaha) dzis mam ambitny plan uszycia poscieli dla mojego lobuziaka - kupilam przesliczna flanelke w owieczki i raczej nie uda mi sie tego spieprzyc - nawet jak krzywo zszyje :-) przedwczoraj sobie myslalam ze fajnie byc juz w tak zaawansowanej ciazy - troche sie czlowiek meczy to fakt ale jeszcze nie ma tego zamieszania wokol malenstwa jeszcze mozna robic co sie chce, ale juz wczoraj zmienilam myslenie ze juz chcialabym byc po porodzie i najlepiej miec juz tez najgorsze pierwsze tygodnie za soba!! - troche sie boje czy dam rade opiekowac sie taka kruszynka calkowicie uzalezniona ode mnie :( no nic to - koniec takich rozmwazan - zmykam pod maszyne :)) pozdrowienia dla mamusiek i ich pociech - rosnijcie zdrowo!!! Mela 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma słonie! Lucky! Lóżeczko, laptopik, suzinek i koniec... no moze komórka :) l-e-z-y-s-z!!!! I Gabrys z Tobą :)Jasne??? Ale miałaś przedsmak :) I jechałaś karetką :) Mela! Podziwiam :) I zycze cudnych efektów :) Grzywa, to na pewno spi... Dalej... :) Wywołuje wszystkie majowe słonie!!!! Łączczmy sie!!!! Pozdrawiam w chwili wytchnienia i spokoju w domu, bo po południu c.d. rodzinnej goscinki :( Dzisiaj podpisujemy akt notarialny i pozostaje czekac do lipca na przeprowadzkę :) Buziaki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej mamcie!! A my włąśnie wróciłyśmy ze spacerku...słoneczko tak grzeje, że żal w domu siedzieć, a kto wie czy przypadkeim jutro znowu śnieg nie zacznie sypać...no w końcu wiosna to ma prawo no nie?? :-P Dzisiaj zaczynamy 33 tydzień :-D więc trzeba to zmiwnić w tabelce: *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....10kg.............................Poznan(14.03-1740g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......32.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......30.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś Jeszcze 8 tygodni i........zobaczymy jak to być Mamusią!! :-)) Pozdrawiam i zyczę Wam wszystkim miłego dnia 🌻 Tym przeziębionym zdrówka, tym z dolegliwościami ciążowymi - aby jak najszybciej ustąpiły, a wszystkim....dużo uśmiechu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oby on nam tą PRAWDZIWą wiosnę przyniósł :-)) .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Śpi:o Żurek gotuje!!! Na kiełbasie!!! Hehe... Na listonosza czekam;) Nikt nic nie pisze to co ja będę sie wysilać:o Później do szkoły rodzenia jadę i mam nadzieję ze dojadę, bo połowa Wrocławia jest rozkopana :o A spać to nie mogę od 7 rano chyba, bo brzuch mi ciąży i uda z biodrami mnie bolą. Kręce się więc i raz na jednym boku próbuję, raz na drugim i nic. Zaraz boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :-) Dzisiaj pierwszy raz w domu. Dziwnie Czuje sie jak truten. Niby jest tu duzo pracy, ale jakos nie chce mi sie :-) Tak cicho w domu i dziwnie Nie moge sobie znalezc miejsca. Nawet jak mam co robic to przewaznie albo spie albo ogladam TV Musze sobie obmyslec jakas strategie spedzania dnia. *** Widzialam w szpitalu babeczke z gestoza - miala okropne skoki cisnienia, cala spuchnieta. W 34 t.c. dzidzia wazyla 2 kilo, juz tydzien temu podali jej specyfiki na wyksztalcenie sie pluc u bejbisa. Chca ja przetrzymac jak najdluzej bo kazdy dzien sie liczy, ale czeka ja cesarka najpozniej w 36-37. Ma 38 lat ale wygladala na 26 :-) Nawet z tym opuchnieciem taka sliczna babeczka :-) *** Tez chyba sobie kupie koszulke do karmienia. A nie wystarczy zwykla jakas rozpinana koszula od pizamki?? Odkad bylam w szpitalu, nie boje sie juz tak bardzo porodu. Moj maly dzis prawie wcale sie nie odzywa tylko jak go chwyce za girke to ja schowa :-) *** Ewelka - tak mnie naszlo z tym zdjeciem, w sumie masz racje - ze zdjecie z piwem nie ma nic wspolnego :-) ale jak ostatnio przegladalam fotki to mi sie przypomnialo jak ostatni raz przed ciaza bylismy nad morzem... Blog dla kobiet w ciazy, bo na jego stronach zapraszam inne kob. w ciazy do publikowania swoich zdjec itd. Jest tam tego mnostwo! Moich zdjec w ciazy jest tez przynajmniej 20 - ostatnie sprzed paru dni w Galerii Rosnacych Brzuszkow. *** Jak bylam w szpitalu, slyszalam jak malutkie swiezo urodzone noworodki placza!! OD razu slychac ze to noworodki. Sa sliczne!!! choc duzo ich nie widzialam :-) Pozdrawiam, Lucky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majóweczki! Pare dni beż kompa, a tu widzę aż gorąco! Biedrona--> tylko ci pozazdrościć! Kupiłaś, a ja nie mogę sprzedać mieszkania po babci i cos mnie trafia, wrrr... Z remontem w polu jeszcze jesteśmy, bo mój teść się już drugi tydzień przymierza i się zebrać nie może, kosmos poprostu. Mieszkanie z teściami ma jednak i dobre strony, bo oprócz kilku małych wad to są niemalże idealni. I jak piszecie, że macie z teściowymi takie szopki, to oddycham z ulgą, że moi tacy nie są. W sumie do niczego się nie wtrącają, są chętni do pomocy, a dzidzi to juz się wprost nie mogą doczekać. Dziadek ma wręcz dalekosiężne plany, już sie umawia ze swoją kuzynką, że będą z wózkami do parku chodzić. Na działce kombinuje już piaskownicę i jakiś mini plac zabaw, choć to pewnie za rok, dwa lata się dopiero przyda :) ale mam poody do zadowolenia. W razie czego będzie z kim dziecko zostawić, będe przynajmniej wiedziała, że jest w odpowiedzialnych rękach. Moja mama tez się rwie do Babciowania. Czasem to sie zastanawiamy ile będziemy mieli do powiedzenia jak isię babcie dorwą hihi :P Nie wiem jak Wy, ale my ostatnio zastanawialiśmy się nad zabezpieczeniem finansowym naszej dzidzi: czyli jakieś polisy z funduszem inwestycyjnym na wszelki wypadek, bądź na przyszłość, na różne okazje. Wiele jest ofert na rynku, ale nam chodzi o takie gdzie bardziej rozwiniętą częścią jest część inwestycyjna. Czyli jak maluszek jakąś kasę dostanie, to my hop i na ten fundusz i niech pieniążki procentują: potem nie będzie cyrku, żeby np.: za przedszkole płacić czy coś w tym stylu. Ciekawe co wy o tym myślicie. Poza tym wyprawka prawie już kupiona, teraz czas na szpitalne zakupy dla mamy. No zobaczymy. W każdym bądź razie trzymajcie się ciepło, nie chorujcie. I niech Wam brzuchy piękne rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musz uzupelnic gramy naszej Julii :) Bo sie zgubiły.. *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....07.05.06....10kg.............................Poznan(14.03-1740g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......32.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......30.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky! Siedze z głąbem kapuscianym :) Pakuje sie do wyra na całego :) Te psy są niemozliwe... Nawet bawi je odkurzacz :) A jak płacze dziecko w telewizorze to stoi wryty jak dupa wołowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky! Siedze z głąbem kapuscianym :) Pakuje sie do wyra na całego :) Te psy są niemozliwe... Nawet bawi je odkurzacz :) A jak płacze dziecko w telewizorze to stoi wryty jak dupa wołowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez odnawiam tabelke :-) Biedrona :-) widze ze Jula ladnie rosnie :-) Pozdrawiam :-) *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......32.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......30.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. A teraz Was rozwalę:) Zaraz po zajęciach w szkole wylądowałam na izbie przyjeć. Położna kazała mi iść, bo pochwaliłam sie ze mam ostatnio bardzo obfitą wydzielinę. Powiedziała ze jak już w szpitali jesteśmy co nie zaszkodzi sprawdzić. Zbadał mnie wysoki, przystojny i bardzo delikatny lekarz i lekko go przeraziła moja krótka szyjka:o Przepisał no-spe, globulki i oczywiście fenoterol dalej kazał brac z isoptinem. Powiedział ze najchętniej to by mi założył krążek na szyjkę. Kazał leżeć:( Wiecie co jest najlesze??? zrobił mi tez USG i stwierdził ze płód wygląda pięknie i zgadnijcie ile wazy??? 2250g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zuza to słonica jest!!! Mam nadzieje ze mój ginek nie obrazi sie że dałam sie macać innemu;) Ale mówie Wam... Fajny lekarz:) Dobra. Ide leżeć dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......32.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......30.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś Aż se normalnie w tabelke wpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky !!!! ... moja pupilko :) Przezywałam takie niewyjasnione krwawienia wielokrotnie w ciąży. U mnie też nieznana była przyczyna. Lucky - kochanie ... bardzo Cię proszę - olej juz pracę. Jesteś w ciąży - masz prawo być na zwolnieniu lekarskim. Nic nie stracisz, jest płatne 100%. nie ryzykujesz niczego, bo szef nie ma prawa stroić fochów. Zostaw pracę, pobycz się. Wieeesz ... nie sądzę aby Gabryś dał Ci później odpocząć. ;) :D Wypoczywaj, wypoczywaj, wypoczywaj .... buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 cześć dziewczyny! 🌻 Widze że jak słoneczko wyszło to nie chce wam sie pisać co??? wobec tego ja dzisiaj zaczne ten piękny słoneczny dzień...:) U nas wszystko ok,prawie cały czas spędzamy na dworze,chodze z pieskiem,ptarze jak mój misiu z pracownikem robią nowy płotek przed domem itd...:) juz sie nie moge doczekać kiedy wyjade do mamusi...❤️ Ciekawa tez jestem kiedy nastąpi godzina \"0\" :):):)??? 🌻 miłego dzionka zycze 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ No i jeszcze słonik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ 🌻 Witajcie Majóweczki :-D 🌻 mela 78 cieszę się,że wracasz do zdrowia :-).Jak tam pościel?Uszyłaś? Wzór w owieczki musi być słodki :-).Daj znać jak Ci poszło. Ja też się boję czy dam radę opiekować się taką kruszynką bo też będę uzależniona tylko ode mnie :-(.Damy radę co?? 🌻 malinowa_a25 pozazdrościć teściów :-).Masz wielkie szczęscie :-).Ja mam zupełnie na odwrót :-(.Dla Ciebie będzie to wielka ulga mieć wokół siebie takich ludzi.Ja muszę liczyć tylko na siebie bo teściowa mi powiedziała,że jak pojedziemy do miasta ( raz w miesiącu) to możemy zostawić dzidzię- czy tak wygląda \"babciowanie??\":-( 🌻 grzywa gdybyś mogła napisać ( tylko jak to nie wiem :-( ) o jaką ilość wydzieliny chodzi.Mi też ostatnio jej przybyło i nie wiem czy się martwić?? A ZUZA to rzeczywiście Wielka Dziewczynka.Do porodu to jak nic będzie mieć koło 4 kg. A ginek się nie obrazi.:-P 🌻 amber... ostatnio też myślę nad godziną \"O\". 🌻 biedrona podpisałaś już ten akt??Jak poszło?? 🌻 Pozdrawiam Was Wszystkie !!! ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ brygida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 z wiosennym okrzykiem AHOJ witam wszystkie kobiety przy nadzieji ;-) 🌻 tak ladnie swiecie sloneczko ze az chce sie tanczyc i spiewac - mi dzis od rana chodzi po glowie piosenka \"...mydlo pachnace jak kwiatki na lace...\" z kolekcji Elinovy :) posciel juz uszyta - zdolna normalnie jestem ze hej - a te owieczki tak mi sie podobaja ze mysle czy tez sobie nie uszyc takiej poscieli - bedziemy mieli komplecik z synusiem!!! w sumie jeszcze tylko musze ochraniacz na szczebelki wypelnic czyms miekkim, kupic lozeczko i maly ma juz gdzie spac, a dzis jade po reszte wyprawki :) odnosnie zmian w ciazy dziewczyny czy ktoras zauwazyla u siebie pekajace naczynka na twarzy, dekolcie czy innych czesciach ciala?? ja mam pelno czerwonych kropek\"naczynek\" na dekolcie a ostatnio nawet na dloniach zauwazylam :( Godzina \"0\" - hmm staram sie o niej nie myslec bo tylko sie nakrecam negatywnie, a to ze nie bede miala sily przec, a to ze w ogole nie bede wiedziala kiedy sie to zacznie, a to ze w polowie strace przytomnosc i po zawodach.... nieee myslenie o godzinie \"0\" nie dla mnie - rzuce sie na gleboko wode co bedzie to bedzie ;) ale chyba torbe do szpitala to dobrze juz miec pod reka co nie?! ja moze dzis juz cos kupie bo jakby mnie tak przycisnelo... odnosnie funuszu inwestycyjnego dla dzidzi (chyba malinowa poruszyla ten temat) to my raczej nie bedziemy z tego korzystac, a przy najmniej nie teraz - obecna sytuacja polityczna w naszym kraju jest tak neistabilna ze mozna tylko stracic, niestety glupie wypowiedzi naszych politykow wplywaja bardzo niekorzystnie na gielde - mysmy niestety stracili troche grosza na tym wiec na razie temat funduszy jest u nas tabu ;(, moze jak sie juz ten burdel w parlamencie skonczy to wowczas, ale kiedy to bedzie???? a nie wazne!! :) nic to mamuski - zmykam ogarnac troche moje wlosci bo weekend za pasem :) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i uwazajcie na siebie i wasze brzuszki - zebysmy wszystkie urodzily w wyznaczonych terminach a nie przed czasem!!! Mela 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Brygidko To jest taka biała, trochę lepka wydzielina. Mam ja od początku ciąży i jak pojawia sie jej więcej, to lekarz przepisuje globulki. Tym razem to mam jej tak dużo ze czuje sie jak bym miała okres. Często zmieniam wkładki i czuje wilgoć. Na szczęście wód mam dużo i o wycieku nie ma mowy. Lekarz mnie wziernikował i zaglądał baaardzoooo głęboko;) Zaskoczona byłam, bo zrobił nawet USG wewnętrzne żeby przyjrzeć się szyjce z bliska. I pomyśleć ze to izba przyjęć w szpitalu... Panie położne tez były super miłe i zainteresowane. Najbardziej cieszę sie ze Zuzia rozwija sie bardzo ładnie. Rośnie jak na drożdżach:) Bardzo bym chciała donosić ją do tych 4 kg:) Mam nadzieję ze nam się uda. Jak będzie trzeba to nawet dam sobie założyć tę gumę na szyjke:o Ok. idę leżeć dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ A oto moja Zuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak widze ta ponurą pogode za oknem to nie chce mi się wstać z łóżeczka...:( tym bardziej że mój Piotruś jest w pracy i nie mam co robić. 🌻 grzywa twoja Zuzia naprawde bedzie duża:) ja ważyłam 2600 a piotrus 3200 ciekawe ile bedzie ważył nasz synek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc leniuchy! Jak tam Wsze brzuszki??? Cieszcie sie, bo to juz niedlugo :) Ja w ten pracowity dzien wkleje......mmmmhhhhmmmmm..... Sowe LUckylady :D ,` `*--,. .-, ,., \\ ; :; l ) | Y ) | l #: ;#` j | ;*-.V, ,* / \\ ```` `, ) ,^. ; ; ; `, `, | / *. ; \\ ( lt. * ; \\ \\ \\ ; \\ \\ \\ ; |\\ ; \\ ; ,.| \\ *, \\/ `./\\ |`. | j `: `. ; \\ `,* `--* i moze jeszcze ....ŻABKE - tez jej autorstwa :) , ,, _ .`\",` _ , ,.-` \" ,.-, _=,_`,..` ( -` -.-.,_ `.,._._ . _ \") .,`` ,\' ,`\' __ /. -.._ ,``-,_ _ `\"` ._ ``-.._ _ , ` `-.-,,_ `-. _ `,. -_ ., -..- . .\" `. , \'-, `-..,_ (%\\C, ,_ . \" `:`, ,`, `. . \\ -,-._ ``-.\'- \"\'. `\'; ``. . `, `. :. ``-,_ ,\'\". \", .\" ` , :`. \' .` `. ```-`%#C,;``-_ ) , `. `. ,\' ``-,._.,. . , ` _.` , ,` `., , \" ) ;.`-..-``\"` ,:.` ` ,` `; :\' ;` ( : :; :\' \' \'. ,` :, `. ) ; `. \', ,\' ` , : : ) \'\", jb ; . , Zabka To na dobry poczatek dnia... :D Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!! Brydzia! Akt juz jest :) a klucze w lipcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......32.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×