Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Słoneczka moje kochane pani doktor miała rację.....nic sie nie dzieje gdy tylko są ruchy...maluszek ma coraz mniej miejsca bo rośnie...i mu niewygodnie, czasem jakaś czkawka się trafi, boks albo kopniak- bo mama lezy albo siedzi w niewygodnej dla maluszka pozycji i sie maluch denerwuje. mnie np. mój Rozbójnik dokucza ostatnio tak długo dopóki nie zmienię pozycji na tę, która jemu pasuje ;-) i sie dopiero wtedy uspokaja Błagam Was nie martwcie sie na zapas nie ma po co tylko stres dodatkowy wiecie co mi przyszło do głowy.....ustalic na naszym topiku całkowity zakaz przytaczania złych wiadomości, które nas bezpośrednio nie dotyczą( czyli znajomi dziewczęta na innych forum i mrożące krew w żyłach wiadomości z netu) dozwolone niech będą tylko złe o nas samych( skurcze omdlenia katastrofy w kuchn itd co Wy na to????Inaczej zawariujemy do reszty Coo o tym sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mada lena-- dzięki!! Jestem jak najbardziej ZA! Piszemy tylko o tym co nas dotyczy i oby to były same dobre wiadomości...:-)) Zresztą na pewno tak będzie w końcu wytrzymałyśmy 7 m-cy to i te 2 pozostałe przetrzymamy :-D ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski
serio nie czytajcie nic, albo ograniczcie neta, mada lena napisałas, żeby złych nowin nie przynosic, a sama je roztrząsasz, juz sie nie dowiaduj co sie stało i nie wypisuj tu dziewczynom, bo beda się denerwować, a juz nie mało jest złych nowin tutaj. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
lucky--jak tam po wczorajszej wizycie u gin?? Nic nam nie meldujesz ile ten Wasz Gabryś przybrał na wadze...czekamy na relacje... My to pochłaniamy wszystkie wiadomości - oczywiście że te wszystkie DOBRE wiadomości!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Kwiatki dla Mam, a serduszka dla Maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem i też z tego powodu postuluję ten zakaz, ale nie tylko ja roznoszę hiobowe wieści......to tak na marginesie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mamuśki=> negatywne emocje i wyrzucanie ich z siebie, bardzo pomaga...(co prawda nie zawsze i nie wszędzie)......więc nie ma w tym nic zdrożnego...tyle że u nas na topiku ostatnio było ich zbyt dużo i dlatego postuluję ten zakaz... :-) Sciskam wszystkie Mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej🖐️ Oj też się wystraszyłam, bo mi też kiedyś tak brzuszek zadrżał. Trwało to kilka sekund :o U nas burdello takie żę SZOK:( Po gładzi wszędzie mamy kurz. Najgorsze jest to że ja nic nie mogę zrobić, bo lekarz nie pozwolił. Czuję się jak kaleka. Jak bym nie była w ciąży, to pewnie bym razem z nimi po drabinach skakała :) Ale niestety. ja tylko obiady podaje i nic innego nie robię. Wybrałam kolorki. W salonie będzie brzoskwinka, w sypialni gdzie będziemy spali z małą będzie róż, a przedpokój będzie w słonecznej żółci. Tą sypialnie to będziemy robić dopiero na początku kwietnia, bo teraz się nie wyrobimy. To będzie dzielenie aneksu od reszty pokoju. Tym sposobem będzie kuchnia i pokoik osobno. Bo wiecie my mamy dwa duże pokoje w tym jeden jest połączony z kuchnią. Rozwiązanie idealne dla pary, ale jak dziecko przyjdzie na świat, to w przyszłości też będzie trzeba dać jej pokoik. Ja też już staram się nie czytać tyle, bo straszne doły łapie. Bardzo szybko się wzruszam i nawet nie wyobrażacie sobie o jakich rzeczach potrafię myśleć. Mam kilka nowych fotek. Takich typowo domowych:) bez makeupu i w dresach. Bożeeee.... jaka ja jestem blada:( TRAGEDIA NORMALNIE!!!!!!!! Ostatni raz to taka blada byłam chyba jak miałam 15lat. Postaram się wysłać je do Lucky. Może zamieści je na blogu :) No właśnie... Lucky!!! Pipko!! Gdzie jesteś?? Dawno już Cię nie widziałam na kafe. Nie pracuj tyle moja droga. Więcej odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam majóweczki 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ chciałam serdecznie podziękowac na forum Meli za wzory sweterków i przesłac wszystkich Słonia ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja nadal chora ;( gardło boli i do tego czerwone, kaszle mi sie i zaczyna kichać..już nie mam siły walczyć z infekcją. Próbowałam wszelkich domowych sposobów: herbata z maliną, syrop cebulowy, mleko z miodem i masłem, rosół, wygrzewam się, zaczynam brać syropek, tabletki do ssania i nic... Macie jeszcze jakieś sprawdzone i szybkie metody?? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandro! Skontaktuj sie ze swoim lekarzem-wystarczy telefonicznie. Moze niepotrzebnie sie meczysz... on ci na pewno doradzi czym konkretnym mozesz sobie pomoc... Ja kiedys meczylam sie prawie 2 tyg. i nic mi nie pomoglo. W koncu zadzwonilam-calcium i wit. c to byl pierwszy i ostatni etap walki z chorobskiem - pomoglo!!! Zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona28, dzięki. Dzwoniłam do Mamy i zawiezie mnie do lekarza. Nie ma co czekać. Uciekam więc! odezwę się później. Biedrona28 duży 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJCIE MAMUSKI🌻 ❤️ Na miły początek dnia słonik elinovej na szczęście ❤️ ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Qassandro przykro mi że tak długo sie męczysz z tym przeziębieniem... życzymy ci duzo zdrówka:) 🌻 Biedroneczko ty odpoczywasz a ja mam wielka ochote od samego rana pochodzic troszke po mieście:) iść do fryzjera,kosmetyczki,na solarium itd...( dobrze że za marzenia nie karają hahaha). Jak patrze na siebie w lustro to jestem załamana!!! jest jedno wyjście z tej sytuacji- nie patrzec w lustro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc PIPKI 🌼 Wczoraj ginka mowila ze glaskanie brzucha i masowanie jest niewskazane, nie wiem czy widzialyscie na stronce majowek napisalam :-) ALE: wmasowywac 2-3 razy dziennie krem - nic sie nie stanie, nawet jak mocno sie wmasowuje i nie trwa to 5 minut. Grozne moze byc masowanie brzucha non stop a ja mialam taki odruch, nawet jak z kims gadalam, albo siedzialam przed kompem... Hmmm ale jak mnie dziecko oklada i wali girkami to ciekawe ze samo nie wyindukuje porodu - bo zdecydowanie bardziej mnie zaczepia niz ja jego... Co do jaccuzi - podobno nie szkodzi o ile woda nie jest za ciepla - zeby sie nie przegrzac. masaze wodne sa ok oby nie skierowane mocne strumienie bezposrednio na brzuch Co do smierci dzieci w 3 trym (zanik akcji serca - niby bez powodu, wyniki super itd.) Najczesciej jest to wynik niewydolnosci lozyska, lub okrecenia pepowina - przypadki te sa jednak bardzo rzadkie , dlatego nie nalezy sie tym denerwowac - to sie naprawde zdarza sporadycznie. Chociaz ja za chwile i tak poczytam o tym co moze wywolac niewyd. lozyska i okrecenie pepowina.. ale naprawde bez stresu. Maly moj w pierwszy dzien 32 tygodnia wazyl 1740 gramow. Czyli nie mam slonika jak ELINOVA :-)ale moze jeszcze urosnie.. ciekawe Co do mleczka w cyckach- prosila zeby nie wydrapywac :-p jak tu nie wydrapywac, jak sie az prosi... ale troche mi zaniklo :-) Maly jest dobrze zakorkowany, nie ma ryzyka porodu przedwczesnego. Jest bardzo mocny i zywotny, widzialam jak sie drapal po uszku, i centralnie mnie kopal!!! KOP!! KOP!! bez powodu - z nudow chyba, nadal lezy lebkiem w dol, a twarz sobie obkreca raz w strone brzucha raz w strone krzyza :-) Mam cienka skore na brzuchu i wyczuwalam nozki :-) chyba lubi jak sie glaszcze te pagorki i himalaje bo odkopuje :-) Podobno w 9 miesiacu jak sie chodzi do gina co tydzien, to on mowi jak szyjka wyglada, i widzi ile jeszcze wytrzyma i raz mowi, ze Oooo za tydzien, to juz sie raczej nie zobaczymy... :-) A mi padlo na glowe, bo nie ma szefa w pracy a ja zabralam ze soba psa :-) i tak jestesmy sami nikt nas nie odwiedza na 3 pietrze, a co ma piesek sam w domu siedziec jak teraz mi lezy na kolankach grzecznie :-) Jakby wrocil, to by mnie chyba od razu wyrzucil z pracy, ale ja bym to olala jak koles w \"American Beauty\" :-) ** To straszne mam cos takiego, ze wstaje o 6:30 codziennie i pracuje od 8-16, jak wracam do chaty jest po piatej a po siodmej przychodzi Tomek, ogladamy fakty, tvn itd.. albo jakis film. Robie kolacyjke glodnemu I jak film sie zaczyna po 20 to jak sie wyciagamy na kanapce, i zostane przytulona, od razu zasypiam. I tak codziennie. Dlatego prawie nigdy nie pamietam jak sie konczy film. Nawet jesli czekam na niego tydzien. Wczoraj tak mialam z Romeo must die. i nie wiem teraz kto zabil mlodego chinola i czarnego a kto zgarnal czarna laseczke - czy gruby ze szpara w zebach, czy brat chinola, ale stawiam na chinola :-) *** sory ale mnie sprowokowalyscie ze nic nie pisze i sie obudzilo moje pisanie :-) teraz mnie znoscie :-) *** aha no i nie dokonczylam... jak zasypiam... to nie na dobre - po 23 budze sie i domagam sie zabawy i atrakcji a T. juz chce spac :-) i sie wkurza ze go zaczepiam :-)))) Po 24-1 idziemy spac i rano znowu 6:30 i czekanie na weekend :-) Pozdrawiam was i wasze bambina :-) 🌼 PS po zjedzeniu w ostatnich 3 miesiacach wielu kilogramow samych slodyczy, przejadly mi sie i teraz jem owoce i warzywa :-) moze zejdzie mi cellulit PS cos wam pokaze jak tylam: 1 tc. 52 kg 19 tc 55 kg 21 tc 55 kg 26 tc 59 kg! 29 tc 61,5 kg 31 tc 62 kg czyli mam juz rowne 10 kilo :-) ciekawe ile bedzie razem??? to niesamowite ze niektorzy tyja tylko 10 kilo przez cala ciaze... Biedrona - jakby mi wcielo teraz to co napisalam szlag by mnie chyba trafil :-) pozdrawiam amberki wszystkie madalenki, anusie sloniki elinove itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej wielorybki!!! 🌻 Co do koloru skóry, to ja już też nie mogę patrzeć na swoją :-( Tak uwielbiam być opalona, a teraz to wygladam prawie tak jakbym w młynie pracowała :-P Ale jeszcze trochę i będzie lato, no najpierw wiosna a wtedy słonko. plaża, morze.....i Maleństwo do pilnowania!! Ale co tam zapakujemy ją w autko i na plażę- oczywiście MY, bo Maleńka do babci. No ewentualnie na wieczorne spacerki po plaży będzie z nami jeździła, bo musi pokochać plażę tak jak rodzice :-D Dziś po południu jadę na to KTG i zobaczymy czy te tabletki coś pomogły, bo ja już sama nie wiem....raz jest lepiej, a następnym razem tak jak przed braniem leków.... Miłego dnia 🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
czas na tabelkę, bo niedługo jej nie znajdziemy... *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......29.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
czas na tabelkę, bo niedługo jej nie znajdziemy... *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......29.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....10kg.............................Poznan(14.03-1740g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......29.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
czas na tabelkę, bo niedługo jej nie znajdziemy... *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......29.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wiedziałam, że dwa razy pójdzie, bo mi jakiś błąd wywaliło...ale co tam...:-P Lucky-widzę, że pomyślałyśmy o tym samym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....10kg.............................Poznan(14.03-1740g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......29.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wiecie co...Już Was chyba nie lubię...:-(( Coś mnie w gardle zaczyna drapać....Jak któraś mnie zaraziła to....:-P Nie daruję!! Odeślę to dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!! Znaleźliśmy super tanie panele!!!:) 15zł za m2!!! Jest mój kolor i twardość też do pokoju wystarczy :D Ale fantastycznie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa--a gdzie ty takie tanie panele wyszperałaś?? Może w jakimś markecie jest promocja akurat?? Pisz szybko, bo my ostatnio ogladaliśmy za 37/m2 a to niezbyt tanio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli...jest promocja w OBI. Chcę żeby dziś Irek pojechał i kupił, bo boję się ze wykupią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no taka cena to rzeczywiście mogą wykupić....ciekawe czy u nas w Obi też będą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×