Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Hej mamcie!! Było słonko no i...nie ma :-(( Chyba już mu się znudziło swiecenie dla nas...:-(( a szkoda, a może po prostu śpi by być silniejszym dla nas i Naszych Maleństw?? :-P Coś mi się wydaje, że ktoś na tym forum \"śmiał się\" z Mojego Słonika, który noszę w brzuszku------> czyt. 2000g w 30 tyg. :-D Oj grzywa widzę, że nie będę sama w rodzeniu słonika :-P Biedrona--Ty pewnie też do nas dołączysz?? :-D Życzę Wam wszystkim miłego weekendu i dddduuuuużżżżoooooo odpoczywajcie 🌻 Ja o odpoczynku nie zapominam :-P i byczę się ile wlezie :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Muszę w tabelce wpisać datę tej wagi Naszej.......Kruszynki??? :-P :-D *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......30.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Leniuszki :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja jestem dziś po ciężkiej nocy bo od 3 nad ranem do 7 rano bolał mnie ząb.Już miałam takie nerwy,że nie mogłam się uspokioć.Takie mi myśli po głowie chodziły,że szok.W dodatku weekend :-(. Jakoś przeszło i niech tak trzyma do porodu, a potem ząb mądrości idę wyrwać :-D.Moja dentystka nie chce mi tak wyrywać ( w ciązy)tylko jak już to skierowanie na chirurgię :-(, a to znaczy czekanie,kolejki i nie wiadomo co.W dodatku chirurgię szpitalną mam 30 km od siebie. Nie marudzę Wam już więcej !!!!Żyję i jest dobrze :-D. Oby Was takie rzeczy omijały!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 grzywa wielkie dzięki za informacje :-).Trochę się teraz niepokoję bo ostatnio też zauważyłam bardziej obfitą wydzielinę :-(.hmmm chyba wyskoczę w przyszłym tygodniu do lekarza i na badania. No i odpoczywaj dużo :-).Pozdrawiam :-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mela 78 gratuluję umiejętności szycia i z pewnością ślicznej pościeli. Odnośnie naczynek to zauważyłam na brzuszku jedną malutką plamkę czerwoną i na udach mam dwa naczynka pęknięte.Za to cellullittiissss mam :-P. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam pięknie i może jeszcze dziś do Was wpadnę :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 brygida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od półtorej godziny co jakis czas mam takie dziwne kłucia pod brzuszkiem nie wiecie czy mam panikowac czy nie??? nie mam żadnego krwawienia mały strasznie sie rusza,ale mam za to strasznie wysokie cisnienie:( odpiszcie szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber-Aniu, spróbuj położyć się na lewym boczku i uspokój trochę oddech i w ogóle. Nogi do góry i spróbuj się zrelaksować. Mały zwyczajnie się rusza i tyle. Nie bój się. Napij się może ciepłego mleczka, bo to też uspakaja.. Nie wiem co to może oznaczać, ale jak odczuwasz jakiś ból, to mi lekarka mówiła że można wtedy brać no-spę. Daj znać jak się czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Qassandro jak narazie ostatnie kłócie miałam 20 minut temu,zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Co słychać?? My z Zuzią własnie czekamy w łóżku na śniadanku:) Troche późno...wiem:o Późno się obudzłam:o To przez tę zmianę czasu. Lucky!!! Amber!!! Wszytko ok?? Lucky... Mam kilka nowych fotek. Chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocke miałam nie przespaną:( te kłócie miałam całą noc,juz chciałam jechac do szpitala ale z tego bólu zasnełam a od rana ani razu mnie nie zakuło... jutro ide do gina zeby sprawdzic co mi jest bo czuje że cos jest nie tak:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj duzy problem z naglowkiem :( CZESC BRZUCHY!!! Slabo cos dzisiaj... Pewnie przez zmiane czasu :) Albo przez lenistwo... domyslam sie z autopsji :) Wiecie co mi przyszlo dzisiaj na mysl ??? Ze nie jestem gotowa!!! Jeszcze tyle roboty a niunia moze urodzic sie juz calkiem niedlugo ... Boje sie ze nie zdaze i wiem ze dopoki nie bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik, ja nie zaznam spokoju... 🌻 Elinova! jak bede miala wolny czas, to obiecuje ci, ze skonstruuje specjalnie dla ciebie slonko - takie jak Twoj slonik :) I juz nigdy nie bedzie pochmurno... :) Gratuluje duzej coreczki :) Bycz sie poki mozesz :) 🌻Brydzia! Wspolczuje bolu... Badz dzielna i nie daj sie!!! Ja to ostatnio przerabialam z mezem...Boze! Jak on mialby rodzic, to chyba bysmy sie pozabijali :) Moja mala tez szaleje :) akrobatka:) 🌻]Mela! Jak posciolka? Uszyta? Co u Ciebie??? 🌻Amberka! Trzymam kciuki :) Mnie tez cos kłuje ostatni w dole brzucha...Ale jak chodze... Pojawia sie i znika... Czekam na relacje... Nie martw sie :) 🌻 Grzywo! Czy Ty pindo przypadkiem nie przesadzasz? :) Ksiezniczko ty jedna:) A wlasciwie dwie :) Malinowa, Lucky i wszystkie brzuchy ktore siedza cicho: CZY CHCETA BYC NADAL W KLUBIE MAM MAJOWYCH?????NA PEWNO???? CO Z WAMI????? GDZIE RAPORTY????? CIERPLIWIE CZEKAMY :D WSPOLNOTA SLONI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D JUTRO ZACZYNAMY 35 TYDZIEN!!!!!!! HUUUURRRRAAA!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNK!!!!! Dzisiaj w ogole nie wstawajcie i nie patrzcie przez okno.... MGLISTO, BAAARDZO MGLISTO!!!!! :( :( :( Ja tam ide jeszcze spac.... Pozdrawiamy! ewa i jula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A my wstałyśmy, a ta pogoda to do......:-(( Ostatnio to jakoś źle sypiam. W nocy bolą mnie nogi i pachwiny...też tak macie?? Ale jak tylko wstanę to ból znika.... i całe szczęście....A żeby się przekręcić z jednego boku na drugi to już wyższa szkoła jazdy :-P Ja naprawdę w tym łóżku ruszam się jak ten słoń, choć może nawet jeszcze gorzej :-D Tak sobie wczoraj myślałam, że chyba już wszystkie zakupy porobiliśmy i to zarówno dla NIunia jak i dla mnie.....Stwierdziłam, że w kwietniu pakuję torbę do szpitala :-) A jak tam przygotowania u Was?? Czy jeszcze któraś wogóle nie \"ruszyła\" wyprawki dla dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Jeszcze ciekawostka...gdzie wyczytałam, że hitem w wyprawkach dziecięcych jest.......ŻYRAFA :-P :-D Na drugim miejscu są UWAGA/.........---BIEDRONKI :-D Tuż za nimi misie i owieczki :-) Miłego dnia Wam życzę laseczki, pełnego słońca (oczywiście w wyobraźni tylko, ale lepsze to niż nic) :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i takich uśmiechów na twarzy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Och ta moja skleproza.... Chciałam jeszcze zapytać czy ruchy waszych Maleństw sprawiają wam teraz też ból?? Bo u mnie tak jakoś od paru dni....Tak starsznie czuję te wszystkie kopniaki, że hej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Elinova, pytasz się czy któraś nie ruszyła wyprawki..no więc się zgłaszam. Ja jeszcze niczego nie mam i powoli zaczynam się do wielkich zakupów przygotowywać, ale przez tą chorobę to na nic nie miałam siły ani czasu. I wiecie ile mi się przytyło od początku ciąży?? 16 kg. Rany Julek!!! w ogóle tego nie widać po mnie, ale waga chyba nie kłamie. Wcale nie jem dużo, nie jem słodyczy ani żadnych pustych kalorii a waga idzie w górę. Jestem tym faktem trochę przerażona, ale mam nadzieję, że to w dzidzię poszło. Muszę iść do lekarza i zobaczyć niunię. Czy któraś z Was też ma takie maluteńkie kropeczki na brzuszku? wygląda to jak wysypka, ale nią nie jest bo jest tylko na brzuszku. Czy wiecie to co może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyprawki troche mam ale na pewno nie wszystko. Dla siebie kupiłam 1 koszulę nocna taką do karmienia, muszę kupić drugą i chyba jakiś T-shirt do porodu. Nie uśmiecha mi się ta szpitalna koszula. Mam też 2 paczki tych pieluch Belli i majtki jednorazowe. Jutro idę do apteki po tantum rosa, tylko nie wiemile saszetek potrzeba. czy zabieracie jakieś kosmetyki dla dzidziusia do szpitala? gdzieś o tym czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ja mam takie kropeczki na brzuchu, ale miałam je już przed ciążą i nie wiadomo od czego są więc się nimi nie przejmuję :-P Ważny by Cię nie swędziało :-D Co do kosmetyków dla Malucha to ja chyba nie będę brała ich do szpitala. Wiem, że u nas jest tak, że dopóki nie pokażesz, że masz np. Pampersy to Ci je będą dostarczać, ale jak tylko pielęgniara zauważy że są to już musisz używać swoich :-)) Która skoczy mi po bułeczki do sklepu, bo ja nie mam ochoty wychodzić w ten p......dzień :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem! Ja zamawiam ze sklepu 1 buleczke, dzemik i twarozek :) Nie chce mi sie isc, tymbardziej, ze u nas w miescie panuje szkarlatyna :( Zajmuje drugie miejsce zaraz po ptasiej grypie :) Acha! Musisz sie dowiedziec w szpitalu, w ktorym rodzisz co zabrac... NP> u nas kaza dla dzidziusia miec ciuszki, rozek i chusteczki nawilzajace... nic wiecej... A co d tantum... Polozna kazala kupic 3 saszetki... Wstaje :) POzdrawiamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona, czyżbyś obchodziła swoje urodzinki??? wszystkiego naj naj naj... dużo zdrówka, szczęśliwego rozwiązania, i spełnienia wszelkich marzeń ❤️ dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeregowa Brygida Majówka zgłasza się na służbę :-P WITAMY :-D amber ania Mam nadzieję,że dobrze się czujesz i kłucia minęły :-). Mnie narazie nic nie kłuje, ale mam uczucie jakbym mój Maluszek schodził w dół.Czasem tak naciska,że po głowie chodzi mi myśl,że będę rodzić. biedrona 28 Biedrona nie tylko Tobie chodzi po głowie myśl,że nie jesteś gotowa. To chyba dotyczy już każdej z nas.Rozumiem Cię bo termin masz bliżej niż ja, a ja już spanikowanana jestem.Nie przejmuj się i na spokojnie podejdż do tego.A tak to coraz bardziej się TEGO boję :-(. pyt: czy biedrona 28 i biedrona 29 to te same kobietki? jak coś pozdrawiam biedronkę 29 elinowa❤️ Mój Maluszek sprawia czasem ruchami dość mocny ból.Chyba mają za mało miejsca i tak nam się rozpychają :-).Niedługo się @ :-D. Qassandra nie przejmuj się wagą.W sumie ja też mam już więcej niż w tabeli ( muszę uzupełmnić).Wczoraj czytałam,że szczupłe osoby przytyją w ciązy więcej tzn powinny, za to te co miały nadwagę to mogą przytyć góra 8 kg.Widać byłaś szczuplutka.Po porodzie wrócisz do figury, a te 16 kg będzie wspomnieniem.:-) A tak to u nas śniegu znikoma ilośc :-P.Jak się cieszę,że powoli zaczynamy okres wiosenny.Będzie nam lżej bez tych cięzkich ubrań:-).No i faktem jest ,że w wiosnę już rodzimy i może ona spowoduje,że ten okres będzie przyjemny.Życzę Wam dużo słońca !!! my tu jeszcze dziś zawitamy :-) 🌻 brygida-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Qassandro!!! Teraz, kiedy sama mam urodzic coreczke, przezywam ten dzien jakos wyjatkowo... To naprawde piekne :) Od rana zadzwonilam do mojej mamci, zeby jej podziekowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! dawno mnie nie było.... ostatnio sie dowiedziałam ,że jednak termin na 24/25 kwiecień ,czyli według ostatniej @ jest aktualny ,a ten na 4 maj juz powoli nie ,bo jak sie okazało to dzidzia sie mniejsza po prostu urodzi,bo jak na razie ma 2300,a powinna juz mieć 2500-2700 ,ale ciesze sie bo w takim razie jutro według tego juz zacznie sie 37 tydzień...:) ale zostaje na maju ;) i w czwartek zaczynam 36,bo wiadomo różnie może być :*********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm.......................... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera... A tak chciałam być pierwsza z życzeniami :o Wiem... miałam obudzić sie o 9:( Biedronka kończy 18 lat!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Bukiet dla Ciebie i sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Żeby Julka szybko wyskoczyła 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudności ze snem mam i czasami okropne. Przy każdym przekręcaniu sie na drugi bok sie budzę, jak za długo leżę na jednym boku, to boli mnie zewnętrzna strona uda, biodro, a brzuch to jak by mi się miał zaraz urwać :( Jeżeli chodzi o wyprawkę, to jest to mój największy dylem. Będzie skompletowana dopiero po drugiej części remontu, który zaczyna sie za tydzień:( Strasznie sie denerwuje ze nie zdążymy. Niestety, ale u mnie prawdopodobieństwo porodu przedwczesnego jest, a ja dostaje szału i śni mi sie to wszystko po nocach. Jeżeli chodzi o biedronki, to Zuza ma skarpetki:) a mamusia ma koszule w żyrafy:) A jeżeli chodzi o rzeczy do szpitala dla małej, to położna kazała zabrać, ponieważ teraz dziecko od początku jest z mamusią i to mamusia się dzieckiem opiekuje. Pielęgniarki zabierają tylko na kąpiel i naświetlanie w przypadku żółtaczki. Jeżeli było ciecie, to dzidziusia przynoszą dopiero w drugiej dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
wszystkiego najlepsiejszego biedronka!;) amelia c- ja tak czuje w kościach że też urodzę w kwietniu raczej:) jestem tuż za tobą w tabelce! zaczął mi się właśnie 36 tyg. a w mojej rodzinie kobiety jak narazie rodzily na przełomie 34/35 tyg, 35/36 tyg i w 38 tyg!;) przeraża mnie ten poród ostatnio!ale damy radę:) - chyba? co? pozdrawiam majóweczki!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×