Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

udało się wkleić link, w sumie banalne. czu nie uważacie że ta koszulka jest sliczna??? chyba ją kupię ale muszę poczekać na kaskę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Biedronki :-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 szczęśliwego,łatwego, szybkiego ROZWIĄZANIA w MAJU 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dużo zdrówka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dużo szczęscia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dużo pomyślności 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dużo radości 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dużo pieniędzy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dużo dobrych ludzi wokół siebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dużo słońca 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 samych pogodnych dni 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkiego naj naj naj LEPSZEGO 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kwiatki dla Ciebie ❤️ PS. ...a dostanę jakieś ciasto?? :-):-P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Byłam u gina i zaraz jade do szpitala,te kłócia w dole brzuszka to nic innego jak skurcze no i mam strasznie napiety brzuszek... na szczęście szyjka jest zamnknieta ale musze iśc na obserwacje ktg:( nie wiem ile bedą mnie tam trzymać,mam nadzieje że góra dwa dni. 🌻 pozdrawiam was wszystkie i wasze dzidzie:):):) odezwe sie jak wróce papa- Ania i Olivier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Amber--- 3maj się!! Na pewno wszystko będzie ok :-) Zobaczysz, zrobią Tobie KTG i jeśli skurcze będą \"w normie\" to Cię wypuszczą do domciu....Ja byłam już dwa razy na tym KTG... Dla Ciebie i Maleństwa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Lucky-- a gdzie Ty się podziewasz?? odezwij się.... A może któraś z Was wie co się z nia dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że żyje. Widać to po blogu;) Wysłałam jej dziś swoje słonoiwe foty. Zobaczymy co bedzie dalej. Amber... Powodzonka. Ja tez mialam wczoraj bardzo napięty brzusio i bolał. Leki pomogły na szczeście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuuuuuuu!!! Dziewczyny... Jak ja już bym chciała mieć za sobą ten choleny remont: Żeby już pokoik był gotowy... Później już tylko kupić te wszystkie potrzebne rzeczy i moge iść do szpitala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie na co próbuje namówić mojego mena??? Żeby mi pomalował paznokcie u nóg:D Sama już niestety nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI!!!!!! Dziekuje Wam wszystkim za mile zyczenia - niech sie spelnia :) TYYYYLE kwiatow jeszcze nie dostalam :) Oczywiscie zapraszam Was wszystkie na wieeelki tort, taki wielki jak slon elinovy :) :) :) :) :) Brydzia! Dla Ciebie 2 kawalki za te kwiaty ktore tak dzielnie namalowalas :) Grzywa troche mi dodala, bo tak naprawde to 18 skoncze za rok :P :P : Amberka trzymaj sie!!!! Amelia! W koncu sie odezwalas :) Anuska ty tez :) Nie pekajcie dziewczyny - damy rade :) Chociaz dzisiaj bylam na porodowce... Jakos kolorowo to nie wyglada... I te nogi tak szeroko musza byc :/ Ale co tam, jakos to bedzie... :) A moj maz wyszedl ze szpitala caly zielony :) Jeszcze raz Wam dziekuje!!!!!!! biedrona juz 29 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac ksiezniczki!!!!!!!! Dzisiaj jest tak pieknie na dworze, ze grzech spac!!!!! PIORE CIUSZKI JULII !!!!! :) :) :) BUZIAKI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Ufffff i po przeprowadz ce :) w koncu na wlasnych smieciach i tak sie zastanawiam jak uda mi sie przezyc remont. nie pozostaje mi chyba nic innegi jak byc dzielna :) Kiedys tam chcialam sioe wkleic do tabelki i nawet to zrobilam, ale ktosik mnie skutecznie wycial - ze dwa razy, wiec chcialam sie uaktualnic :) i zostawic zmiane moich ehm ehm wielorybich wymiarow komus innemu. Nie wiem jak to zrzuce ale mam kg na plus a brzusio mierzy 108 cm. :) W zasadzie wygladam tak jakbym miala rodzic juz lada moment :)Duzy Chloptac z Mlodego bedzie :) Faktycznie wiosna za oknem :) zmykam na spacerek :) Usciski ogromniaste od wielorybkow dwoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak! Czasami jest tak, ze nie kopiujemy ostatniej tabelki... i pewne dane gina... podaj swoje namiary :) wpisze sie na zlota liste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Biedrona - w zasadzie to tak mi sie wlasnie wydawalo, ale stwierdzilam, ze skoro dwa razy mialam pecha, to juz nie bede probowala, bo pewnie kolejne proby skoncza sie tak samo ;) Podaje: kg na + az 16 - pewnie dlatego tak ciezko wtelepac mi sie na 3 pietro ;) obwod brzuszka 108cm termin porodu - 12 maj i bedzie to synus - ale imie nadal jest w sferze planow - malo zdecydowani rodzice z nas ;) qrcze usiadlam pierwszy raz od niepamietnych czasow przed kompem i widze roznice - literki mi sie myla - i to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida26...31.05.06......12kg................90cm.......................... Efciak....12.05.06.......16kg...............108cm........................synuś )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona poszła z sikami do przychodni:) Jesteś wklejona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam nadzieje, ze u niej w przychodni jest inaczej niz w naszej - wiekszosc bab krzyczy, ze jak to tak mozna, zeby ciezarna stala w kolejce, powinna wejsc od razu, a jak przychodzi co do czego i te krzyczace baby maja wejsc, to juz nie sa chetne do pzepuszczania kogokolwiek :) Dzieki za wklejenie, ale teraz jestem dwa razy - na koncu i gdzies posrodku ;) no ale w koncu w jakims rankingu wysunelam sie na prowadzenie - jestem najgrubsza :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida26...31.05.06......12kg................90cm.......................... Efciak....12.05.06.......16kg...............108cm......Zgierz.........synuś i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 witam wszystkie witaminki 🌻🌻🌻 ale piekna pogoda za oknem!!!!!!! Biedrona ja tez dołaczam sie do zyczen juz napisanych - niech Ci sie spelni wszystko co w glowie Ci sie zrodzi ;) szczesliwego rozwiazana!!!!!! :)))) no i mega ogromnej pociechy z Julci!!! wczorajszy dzien mialam wyciety z kalendarza - caly prawie lezakowalam slaba przeokrutnie - nawet do wc mie mialam sily isc :( na szczescie juz minelo i dzis jestem jak mlody bog :-) jutro odbieramy lozeczko dla synia - jak dobrze ze posciel juz uszyta - jest przesliczna - pierwszy raz jestem zadowolona ze swojego dziela co do kropek na brzuchu - tez mam to chyba jest efekt rozciagniecia skory, ja mam te kropki tak od pepka w dol na calej szerokosci basiorka ;) zazdroszcze Wam troche ze wiecie ile wasze pociechy waza - ja niestety nie posiadam takiej wiedzy na temat mojego synia i pewnie dopiero jak sie urodzi to sie dowiem ile lobuz wazy - ale daje mi teraz popalic, kopie jak najety - ale wiecei tak mi czasem sie mysli ze bedzie mi za niedlugo brakowac tych boksow w brzuch - tak sie juz wpisaly w moja codziennosc ze bede chyba tesknic - chociaz czy bede miala czas...??? ostatnio wyczytalam w necie ze z ten fenoterol to sie bierze max do 10 dni przed porodem - wiec chyba jeszcze pojade na tym specyfiku miesiac ;/ dla ciekawostki powiem Wam ze moja kumpela tez brala fenoterol i skoczyla opakowanie w czwartek a w piatek juz urodzila - 2 tygodnie przed terminem!!! Grzywa to jest dobry pomysl zeby zagonic mena do malowania paznokci - musze mojego tez nakrecic!!! jak na razie to on mi tylko wlosy farbuje i nawet mu to wychodzi rowno :) ale ta moja pociecha sie kokosi w brzuchu dziewczyny ile razy srednio Wasze dzidzie maja czkawke?? moj to tak co 4 godziny - juz nie jest to takie mile jak na poczatku - co chwile mi w brzuchu pulsuje - teraz tez!! biedny lakomczuch okej starczy tego stukania!! wiecie slonce mi swieci w monitor i nie wiem czy pisze czytelnie ale chyba da sie rozczytac :) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko - ale tam na dworze jest cieplo normalnie wiosna!!! - u mnie na ogrodku juz tulipany wychodza i zonkile, no i krokusiki kwitna i przebisniegi :) poprostu jest fajnie buziaczki Mela 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ acha prosze o uzupelnienie moich danych w zlotej tabelce ;) waga 11kg obwod 94cm, a tydzien 34 :)) jeszcze 6 i final!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak dla rozweselenia :) >Jak USTRZEC SIE PRZED PTASIA GRYPĄ? >Nie bawić się ptaszkiem. >Nie chodzić spać z kurami. >Nie siadać na jajach. >Nie rzucać pawiem. >Nie wycinać orła w progu. >Uważać na wylatujące gile. >Nie pić na sępa. >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja to normalnie mam same przygody, najpierw przeziębienie, a teraz jakaś wysypka. Mam te czerwonkawe kropeczki na brzuszku i na udach, wczoraj nawet na nadgarstku, najprawdopodobniej to jakaś alergia albo uczulenie..tylko cholercia żebym to wiedziała od czego?? wapno już wypiłam. Moja lekarka mówi, że to nic groźnego, ale wiecie jak to jest, wszystko co jest inne w ciąży trochę niepokoi. Czy któraś z Was też ma kropki? czuje się jak biedronka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witam wszystkie mamusie i ich Skarby!!! Ale słoneczko pięknie dziś świeci, na termometrze chyba z +12 stopni. Wyjdę na spacer tylko żebym nie dostała szoku termicznego :-P po tak dużej zmianie temp. :-D Teraz nastawiłam pranie i oczywiście piorę rzeczy Niuni :-) Kiedy ona to wszystko ponosi :-D ??? Zaraz zmykam do sklepu i na spacerek przy okazji póki jeszcze słonko świeci.... Miłego dzionka kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela! Zostawilam Ci kawlek tortu! Dziekuje i zapraszam :) BIEDRONY! Z KROPAMI NA BRZUCHACH! LECMY NA SPOTKANIE Z WIOSNA!!!!!!! JEST CUDOWNIE!!!! mimo to ze siki musialam przyniesc spowrotem, bo dzisiaj nie przyjmuja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra ja mam czerwone kropeczki ale u mnie to popekane naczynka niestety a nie uczulenie :( w piatek ide na wizyte kontrolna to zapytam o to ale pewnie uslysze ze to jedna z wielu przypadlosci w ciazy i za przejdzie po porodzie, no ale coz... :( Biedrona dzieki za tort i zaproszenie - oj zladloby sie taki torcik z kremem mmmmmmmmmmm :)))) ja tez musze zrobic wyniki na piatek, moze jutro sie zerwe z wyrka - niestety u nas przyjmuja \"material\" do analizy od 8:00 8:20 - a to jest pora kiedy ja z moim syniem przewracamy sie z jednego boku na drugi!!! no ale jak mus to mus :))) dziewczyny wiem ze ten temat byl juz poruszany ale w czym pierzecie ciuszki?? musze kupic jakis proszek ale nie wiem ktory wybrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prałam w Loveli. 1,8kg kosztowało 18zł w rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Do prania niemowlęcych rzeczy polecają Lovele lub Jelp Ja np. po tym nie używam żadnych płynów do płukania, bo a-nóż Maleństwo będzie uczulone i co wtedy :-)) Zaraz muszę wywiesić moje pranko bo słyszę, że się już wiruje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w szpitalu kazali wszystkie rzeczy dla dzidziusia wyprać w płatkach mydlanych i tak będę robić. Później kupię Jelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze pytanko. Jezeli twardnieje Wam brzuszek, to w którym miejscu?? Ja dziś zasnelam dopiero o 3:30, bo bolało i było twarde pod przeponą. Teraz już sama nie wiem... Czt to był skurcz czy przepona?? Tak jak by mała tam nogi pchała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja nie wiem co wybrac czy platki czy proszek :( a pierzecie tez posciel?? mam na mysli kolderke i podusie, bo poszewke to na pewno wypiore ale zastanawiam sie czy wyprac tez wklady :) Grzywa mi jak twardnieje brzuch to na wysokosci pepka - mam takie wrazenie jakby maly na maxa wypychal sie na srodek brzucha - no i ciagnie mi strasznei brzuch do dolu wtedy :( bardzo niemile uczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mela---ja mam tak samo. Jak twardnieje to dól brzucha i to silne parcie w kierunku krocza...:-(( To takie nieprzyjemne. Ale najczęściej to mam jak np. leżę i próbuję wtsać lub jak wstaję z ubikacji :-P Nie wiem czy kiedykolwiek się do tego przyzwyczaję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×