Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

elinova ---- LINK DO KARUZELKI www.tanimarket.pl/ tam wybierzesz producenta Fisher Price i potem kategorie zabawki na pewno znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
rafinka---super, że nam poradziłaś w kwestii pazurków 🌻 To wcale nie jest wtrącanie się i my potrzebujemy takich cennych rad doświadczonej mamusi. Pisz jak najczęściej--wszystkie info nam się przydadzą, bo wiesz u nas to tylko jedna laseczka ma już dziecko, a my cała reszta to pierworódki :-) Pozdrowienia dla Ciebie i Maleństwa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Magnolia właśnie na twojej stronie ta karuzela kosztuje 195 zł a wogóle ceny spadaja w dół bo ciocia dała za nią 165zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber---a na Twoim linku jest za 132 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja weszlam na pierwsza lepsza stronke zeby zobaczyc to cudenko :) ale jak bede kupowac to wyszukam najtansza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambe... Pogorszenie stanu Twojej skóry moze być związane z ciażą, a dokładnie z hormonami. Jeżeli chodzi o zaskórniaki, to chyba nic nie jest tak skuteczne jak porządny zabieg w gabinecie (oczywiscie powinnas powiedziec pani ze jestes w ciąży, żeby przypadkiem nie wykonała zabiegu z prądami galwanicznymi lub kwasami owocowymi) W domu, normalnie. Żel, tonik i dobry tez by był krem z kwasami, ale w ciaży nie wolno. Nie zapominaj też o nawilżaniu. Jeżeli nadmiernie wysuszysz, to mozesz pobudzić gruczoły do większej produkcji. Pociesze Cie jeszcze że ja też zawsze mialam z tym problem i po porodzie zaczynam walkę:) AAA.... Jeszcze jedna wazna sprawa. Nie wyciskaj ropnych krost!!! Mozesz sobie tylko krzywdę zrobić. I jeżeli masz zmiany ropne to żadnych peelingów nie stosuj w tych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro są najtańsze tylko kupujcie od dobrego sprzedawcy:) No dziewczeta za 30 minut przychodzi do mnie fryzjerka i mamusia sie zrobi na bóstwo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Grzyweczko az tak zle nie jest,ropnych zadnych nie mam ale takie małe krosteczki są...:( tylko uzywam eveline zel do mycia twarzy i krem ale to nie pomaga:( musze zmienic firme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie skora polepszyla - przed ciaza mialam pryszcz na pryszczu, ciagle tlusta skora, wlosy musialam myc co drugi dzien, a teraz pory mi sie same zamknely, nigdzie nie mam krostek, wlosy w ogole nie tluszcza sie... wczesniej bolala mnie glowa przynajmniej raz w tyg., teraz raz na 3 miesiace... albo to efekt rzucenia papierosow, albo dzidziusia.. boje sie tylko ze jak urodze to wszystko wroci.... wk.. sie na okno bo chcialam ladnie umyc, ale otwiera sie od gory i nie trybie co zrobic zeby je wyjac... tak to jest jak sie myje okna raz na rok... hy hy Lekarka mnie opieprzyla ze nie licze ruchow... myslalam ze wystarczy jej fakt, ze bejbik sie rusza kilka razy dziennie... a jednak te 3 godziny max sa wazne wiec licze ruchy o 10:00 - 2 godziny, 17:00- 2 godziny, ale sa godziny w ktorych w minute jest 10 ruchow. nie wiem czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez cera znacznie poprawila w ciazy i wlosy tez - przed wychodzily garsciami a teraz nic - boje sie ze po porodzie zaczna wypadac bo to podobno czeste zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
lucky--ja też nie liczę ruchów, bo na pewno bym się w tym gubiła. Wczoraj mała od nocy poprzez cały dzień fikała bez przerwy, ale za to jak lekarka robiła USG to ona sobie smacznie spała :-) Dziś np. kopie sobie od czasu do czasu nie pomijając moich żeber :-P Ale za to musze Ją pochwalić--bo całą nockę ślicznie przesapała, a co za tym idzie ja razem z Nią ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki :) Grzywa, jestem jeszcze 2w1 a co się ze mną działo przez ostatnie dni to opisałam na kwietniówkach. Dzięki jednak o troskę🌼 Piszecie o karuzeli Fisher Price. Ja kupiłam taką właśnie na allegro u tego sprzedawcy (Bazarek) do którego link podaje Amber-ania. Transakcja trwała 6 dni. Karuzela OK ma tylko jeden minus (jak dla mnie dość znaczący:( Nie można zdjąć samej góry - tej z lampką i Misiami a widziałam u koleżanek (już praktykujących Mamuś ;) że czasem ta góra przeszkadza (tym bardziej że jest dość długa) i w innych karuzelach można ją bez problemu zdjąć a tu niestety trzeba odkręcić całą karuzelę. Ma za to plus - pilot dzięki któremu można szybko i bez problemów właczyć czy wyłączyć karuzelę bez konieczności nakręcania jej czasem głośnymi kluczykami ;) Acha i ja za swoją zapłaciłam na poprzedniej aukcji Bazarka 145 zł a teraz widzę że jest za 132 zł ;) no cóż pospieszyłam się ;) Pozdrawiam Was cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie: czy kupiłyście już laktatory? i jeśli tak, to jakiej firmy? słyszałam, że Medela jest najlepsza, ale znalazłam też taki z Aventu który mi się podoba. Dokładanie to Laktator elektroniczny Avent Isis iQ UNO tyle, że strasznie drogi (ok. 450 zł) Co o tym myślicie? jaki kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam poczekać z tym zakupem. Jak juz zaczne karmć to zobaczymy. A moze będę sobie radziła ze ściąganiem recznym... Kto wie.. Ale położna w szkole mówiła o takim zwykłym ręcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Qassandro ja dostałam od mojej bratowej nowy nie uzywany \"chicco\" bo ona nie musiała odciągac:) ale słyszałam ze ten avent jest dobry... ja nawet jakbym nie dostała to bym nie kupiła, zobaczyłabym czy mi wogóle będzie potrzebny,moja mamusia tez nie potrzebowała a zawsze można podjechać do sklepu i kupić:) http://www.allegro.pl/item98166781__laktator_avent_isis_butelki_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... Ja też muszę iść. Przed świętami pani już nie dala rady. A jak by mnie moja córa zobaczyła z takimi odrosami, to by sie nie przyznała do matki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez powinnam ale moja przesadna mama i tesciowa mi zabraniaja ze niby nie powinno sie obcinac wlosow :) a juz mam stanowczo za dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
witajcie dziewczynki:) Biedronko wiedziałam, że w szpitalu wyciszą to, co niepotrzebnie Ciebie i dzidzię niepokoiło. A to miło, że w oświacie też jesteś, może, jak będziesz na stałe w Toruniu, to się kiedyś spotkamy...A mailowo mogę napisać czym się param;-))) Anka 74, dzięki za informacje:) Jak koleżanka nie odezwie się do mnie do świąt, to umawiam się też z tą Panią M. A swoją drogą położna z mojej przychodni tak bezinteresownie zadeklarowała wczoraj swoją pomoc ( wiem, że zostanie odesłana na pierwsze wizyty jak pojawi się maleństwo na świecie) Przedyskutuje to z mężem i może ona też jakoś mi pomoże. Aż byłam tą uczynnością zdziwiona...(wiem, że jakaś gratyfikacja pewno się jej by należała, ale ona twierdziła, że nie robi tego dla pieniędzy;))) Amebr-Anka- kupiłam tę karuzelę Fischer-price z misiami i pilotem (z allegro) tylko jedna sprawa mnie martwi...jakoś głośno chodzi ten silniczek, który powoduje jej obracanie (może mi się przytrafiła jakaś trefna, tak trochę terkocze głośno...i to nie tylko moja uwaga), reszta jest ok. Napisz, jak uruchomisz swoją. A wiesz...baterie do tej karuzelki, to wcale nie taka taniocha;) Ja tam łykam falvit, kwas foliowy i wit. C na zakwaszenie moczu (tak zalecał mi mój doktorek)...ale powiedział, że jak zapomnę lub zrobię sobie przerwę, to nic się złego nie stanie! A z cerą walczę, zaskórniki są, choć cera ze skłonnością do wysuszenia....Taki urok i jak mówią hormony robią swoje! Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Co do laktatora, to zainwestowałam w ten aventowski z butelkami, ponoć dobry produkt...Nie zrywałam folii, bo jak okaże się niepotrzebny, to go wystawię na aukcji;) albo oddam do komisu, ktoś na pewno kupi. A co do ubranek, to wg mojej oceny (po tych, które kupiłam), to rozmiar rozmiarowi też nie jest równy. Jedne śpioszki 56 sa prawie takie same jak innego producenta w rozmiarze 62. Na tych angielskich piszą rozmiar newborn (0-3), więc jakos łudzę się, że się przydadzą (takie fajne welurowe pajcyki udalo mi się kupić w markecie PEPCO) i są właśnie angielskie. Wyglądają na jakościowo dobre, a jak będzie w praktyce to się okaże. A co do śpiworków do spania...to jakoś nie mogę się przekonać do tego, że niektóre są bez okrycia na rączki. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką przyjechał mój tetus i przywiózł mi torbe ciuszków od mojej koleżanki,nie które to nawet nowe:) 🌻 Magdab moja karuzela nie jest głośna...:) 🌻 Magnolio włoski wyszły super nareszcie nie ma odrostu:P 🌻 Fampirek- może napiszesz cos o sobie skad jestes na kiedy dokładnie termin porodu itd... dziewczyny cię wpiszą do naszej tabelki no i odzywaj sie częściej:) pozdrawiamy serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a z włosami to musze troszke pokombinować bo przez 5 lat miałam robione pasemka biało-czarne a teraz bym chciała miec całe blond i na wierzchu cienkie pasemka gdzie nie gdzie takiej mlecznej czekolady,ogólnie mówiąc chce miec jasne włosy!!! no ale nie moge bo jak na te ciemne włosy położe rozjaśniacz albo farbe blond to wyjda rude,pomarańczowe,żółte albo jeszcze gorsze ble... No i połóżyłysmy tylko pasemka białe i troche musze poczekać az mi odrosna moje włoski i bedziemy mogły cos ztym zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×