Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

🌻 matitka gratulacje i czekamy na fotki twojego dzidziusia:) Co do fampirka to tez jestem w szoku... wcześniak i z taka waga??? ale macie juz fajnie dziewczyny,my jeszcze dwa dni brania 2 tabletek i zobaczymy co się bedzie działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego, w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurczę najlepszego.🌻 I oczywiście ...... łATWYCH PORODóW I ZDROWYCH DUżYCH DZIECIACZKóW ! ! ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Biedronka ___ mam nadzieję że z Julą macie się super 3 mam kciuki za jak najdłuższy znaczy terminowy pobyt 2w1 i żeby wsio było oki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gratuluję Nowej majóweczce ---mamusi \"ekspresowego \" porodu Dużo zdrówka i pociechy z dzidz\\iuni 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja coś czuję że urodzę w maju skoro mam termin na 1 czerwca ....A tu się dziewczyny już tak ładnie \"rozdwajają\" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kOCHANE MAJÓWECZKI! NA TEN ŚWIĘTY CZAS, ŻYCZĘ WAM SPOKOJU I CIERPLIWOSCI W OCZEKIWANIU NA NASZE UPRAGNIONE SKARBY... ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM SZCZESLIWYCH ROZWIĄZAŃ, ZAKOCHANIA SIĘ W MALENSTWACH OD CHWILI ICH NARODZIN I SAMYCH CUDOWNYCH DNI I NOCY:) SPĘDZONYCH Z NIMI... PS. Nie ma to jak w domku:) W piątek dostalam przepustkę na tydzień... Co będzie - zobaczymy :) W kazdym razie czekamy na niunię i ubraliśmy juz pościółkę dla Niej :) Chociaż nie czuję nic, żebym miala wkrótce urodzic... Oprócz tego, ze widzę, że spuchłam nawet na twarzy, nic szczególnego się nie dzieje... Póki co cieszymy się razem sobą w domku... Asica! DZięki za pozdrowienia ! Całus dla Julki:) Fampirek! GRatulacje! Ekspresowo Ci to poszło :) Amberka! Ja też chce zdjęcia:) GRZYWA!!! Dzięki za wszystko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle leżałam 7 tygodni w szpitalu w Ostródzie na powstrzymaniu. Wylądowałam tam z krótką szyjka, lekkim rozwarciem i skurczami. Śmiałam się, że wyjdę dopiero już z dzieckiem na rękach i tak się stało. Mały jest spokojny, nie chcem go chwalić ale 2 razy w nocy się budzi na jedzonko. Karmie go butlą, bo nie mam pokarmu. A oto moje słońce: http://img452.imageshack.us/my.php?image=kacper00010xm.jpg http://img117.imageshack.us/my.php?image=kacper200010xf.jpg http://img117.imageshack.us/my.php?image=kacper400016fb.jpg http://img452.imageshack.us/my.php?image=kacper500012nl.jpg http://img117.imageshack.us/my.php?image=kacper600015vq.jpg A tutaj babcia z wnuczkiem: http://img452.imageshack.us/my.php?image=graynaikacper00013dz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkiego najlepszego na kończące sie swieta gratuluje dzieciatka- ładniutkie ja mam termin na 1 czerca, ale tez sie spodziewam rozwiazania w maju niestety do mojego szpitala mam ok 100 km, wiec raczej znow bede skazana na lezenie wczesniejsze , bo inaczej moge nie zdazyc to moj kolejny porod, a marzeniem byloby urodzic wreszcie tak jak wiekszosc kobiet- z bolami do szpitala pozdr J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Jak zyjecie po swietach?? Bo ja sie chyba troche nimi zmeczylam, zwlaszcza, ze remont trwa :O Zaraz smigam do przychodni, niech zbadaja co tam mi sie zepsulo w krewce i nie tylko przez to obrzarstwo. Buziaki i usciscki dla wszystkich Majowek 2w1 a w szczegolnosci dla tych, ktore juz sie rozdwoily :) 🌻 ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat]🌻{kwiat]🌻DZIEŃ DOBRY!!!🌻🌻🌻 ❤️ Witajcie po świętach w piękny słoneczny dzień:) ❤️ Ciekawa jestem czy jakis kurczaczek sie wykluł przez te święta??? ...zameldujcie się wszystkie to zobaczymy :P Ja jeszcze sie kulam,ale robie już wszystko żeby urodzić!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Qassandro dzięki za fotki-masz piekne oczy!!! 🌻 no dziewczyny ja cały czas czekam na wasze zdjecia ...:) my dzisiaj obchodzimy 26 urodzinki wiec stawiam kawe i torta wszytkim majóweczka:) ❤️ ale ten czas leci... 🌻 🌻 MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZE 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz lepiej ;) a tak na marginesie, to trezba bedzie pewnie po swietach tabelke uaktualnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO, GWIAZDKI Z NIEBA, ZLOTEJ RYBKI, KTORA SPELNI 3 ZYCZENIA (CHYBA WIEM JAKIE BEDZIE PIERWSZE), KROLEWICZA MASZ, WIEC TEGO ZYCZYC CI NIE TRZEBA ;) I W OGOLE WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Amberku- wszystkiego naj, naj, naj..spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności!! Święta i po świętach, czuję, że nadrobiłam wagowo cały miesiąć, tyle było pyszności na stołach..mniam.. idę do wanny się zrelaksować. MIłego dnia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ja się melduję--oczywiście jako 2w1, bo narazie nie mam odwagi odstawić moich tabletek :-P. Poczekam jeszcze z dwa tygodnie i wtedy \"...niech się dzieje wola nieba...\" :-D amber---wszystkiego co sobie wymarzysz 🌻🌻🌻 A ja znowu niewyspana :-( Już mnie zaczynają męczyć te nocki... Czy Wy też tak macie??? Chcę się w końcu pożądnie wyspać....😠 Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
Hej Hej! Majóweczki!!! Witam po świętach, mam nadzieje, że wszystkim uplynęły spokojnie i przyjemnie. Ja jestem z tych świąt zadowolona, choć teraz przydałoby się trochę odpocząć: od kuchni, jedzenia, gości.... Ale nie powiem, było miło i przyjemnie. Ktoś do nas, my do kogoś... W najbliższą sobotę mamy wesele kuzynki, ale idziemy tylko na ślub, powinni zrozumieć. Oczywiście jak zwykle okazało sie, że nawet jakbym na pysk miała paść z tym moim brzuchem, to i tak żadna pani w autobusie nie widzi tego, że jedzie kobita w ciąży, w miejscach publicznych też trudno o zrozumienie. W sklepie np, ludzie lecą, obijają cię koszykami, horror, więc mam dość zakupów przedświątecznych :( A dziś idziemy na zakupy do torby do szpitala, najwyższa pora :) bo dzidziak szaleje jak pijany zając po kapuście. Nigdy nic nie wiadomo.... amberku>>> Wszystkiego naj ... z okazji urodzin 🌻 widzę, że jesteśmy równolatkami, hihi.... ja 26 lat kończe 21 kwietnia i zastanawiam sie jaki sobie prezent zrobić hihi. Impreza rodzinna już sie odbyła, w święta. No i życzę Ci jeszcze, żebyś przeszła godzinę " 0 " bez najmniejszych problemów, no i żeby Ci się dzidziak dobrze chował i zdrowy rósł.... I duzo słońca na codzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny Bardzo Dziekuje❤️!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az mi sie łezka w oczku zakręciła:( nawiekszym moim marzeniem jest zeby mój sunys był zdrowy i mój poród trwał szybko:) Ja wczoraj wziełam ostatnią tebletke i powiem wam szczerze że inaczej sie juz czuje, ale sama nie wiem jak wam to opisać:) Właśnie pakuje wszystkie rzeczy do szpitala,mam nadzieje że o niczym nie zapomne...:) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber---dobra, dobra...nie zciemniaj z tą łezką w oku tylko szykuj kawkę i torcik :-P Myślę, że godz. 12 to odpowiedni czas na tego typu przyjemności :-D Ja wznoszę toast--sokiem Fortuny poziomkowo-jabłkowym mniammmm, za zdrówko Twoje no i oczywiście Twego Skarba 🌻❤️ Tak się właśnie zastanawiałam jak to będzie jak już odstawię te moje tabletki?? Czy mnie szybko \"weźmie\", czy macica nadal będzie sobie \"ćwiczyła\" do wyznaczonego terminu?? Pożyjemy zobaczymy....:-D A cała reszta Majówek to co??? Tak się objadła, że ryszuć się nie mogą?? Oj nieładnie dziewczynki...nieładnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
Gwiazdeczki!!!!! Tak sobie poczytałam coście wyprawiały przed świętami na swoich głowach, pozazdrościć mozna tylko. Moje włosy to farby od grudnia nie widziały i jeszcze pewnie przez pare miesięcy nie zobaczą. Teraz to nie wytrzymałabym tego zapaszku amoniaku, gratuluje wytrwłości...ale tak na poważnie: to z farbowaniem włosów po ciązy bywają podobno problemy. W czasie ciąży hormony nam szaleją, zmienia sie także struktura włosa i zdarza się tak, że farbowanie idzie na marne, bo albo włos farby nie przyjmuje, albo wręcz za bardzo ją chłonie.....nie wiem który efekt gorszy. W najlepszym przypadku farba trzyma sie dużo krócej niż zwykle. Więc zanim zaczniemy sie robić na bóstwa najlepiej odczekać z farbowaniem jakieś 2-3 miesiące. Zdaje sie, że co do obcinania nie ma żadnych przeciwskazań :) Ja już się nie mogę doczekać jak sobie jakąś czerwień walnę, bo jak narazie to mam na głowie szaro - buro i ponuro. Do tego napaliłam sie jak szczerbaty na suchary na dwie kiecki i nie przepuszcze, byleby tylko wrócic do przedciążowych rozmiarów hihi. Mój mąż popatruje na te moje przymiarki z ukosa, coś mruczy pod nosem, czy ja na kogoś poluje...zazdrosny się robi czy co? Pozdrawiam i miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dzien dobry :-) 🌻 wesolego po swietach!!!! Amber Aniu wszystkiego naj z okazji kolejnej wiosny!! niech te najwazniejsze dla Ciebei zyczenia Ci sie spelnia i to w krotkim czasie :-P zglasza sie kolejna majowka 2w1 jeszcze ;-) chodz prawde powiedziawszy wolalabym juz byc w tej dolnej czesci tabelki!! ale moze juz nie dlugo bo tabletki biore do piatku - zobaczymy co bedzie potem!! odnosze takie wrazenie jakby mi brzuch juz sie obnizyl wiec maly chyba zaczal wedrowke w kierunku swiatelka :) do terminu jeszcze 25 dni - o matko jak ten czas szybko zlecial ja tez nadrobilam wagowo przez te swieta, a do tego tyle nagromadzilam wody w organizmie ze szok :-( stopy to mam jak niedzwiedz takie wielgasne i nogi jak baleroniki ;/ pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia Mela u mnie pogoda do bani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dzien dobry :-) 🌻 wesolego po swietach!!!! Amber Aniu wszystkiego naj z okazji kolejnej wiosny!! niech te najwazniejsze dla Ciebei zyczenia Ci sie spelnia i to w krotkim czasie :-P zglasza sie kolejna majowka 2w1 jeszcze ;-) chodz prawde powiedziawszy wolalabym juz byc w tej dolnej czesci tabelki!! ale moze juz nie dlugo bo tabletki biore do piatku - zobaczymy co bedzie potem!! odnosze takie wrazenie jakby mi brzuch juz sie obnizyl wiec maly chyba zaczal wedrowke w kierunku swiatelka :) do terminu jeszcze 25 dni - o matko jak ten czas szybko zlecial ja tez nadrobilam wagowo przez te swieta, a do tego tyle nagromadzilam wody w organizmie ze szok :-( stopy to mam jak niedzwiedz takie wielgasne i nogi jak baleroniki ;/ pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia Mela u mnie pogoda do bani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po świetach 🌻 Amber-ania ---- wszystkiego co szczesciem sie zwie z okazji urodzin Ci życze - przede wszystkim spełnienia marzeń i samych slonecznych dni 🌻 W warszawie dzis ladny dzien sloneczko siweci i jest cieplo - chociaz mnie ostatnio zawsze jest cieplo - kupilam sobie dzis nowy szlafrok no i cos czuje ze TEN moment juz sie zbliza duzymi krokami :) Pozdrawiam:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem calkiem zadowolona - wlasnie odebralam pismo z ZUSu i zostal mi przyznany zasilek rehabilitacyjny. U mnie caly ten proces wygladal tak: na 6 tygodni przed tym jak konczyl mi sie zasilek chorobowy (cxzyli 182 dni L4) wyslalam papiery do ZUSu z orzeczeniem lekarskim i z formularezem z zakladu pracy, oczywiscie listem poleconym, poniewaz w koncu nie moge sie za bardzo ruszac, a przynajmniej tak mam w zwolnieniach. I teraz komisja orzekla - bez mojego udzialu, ze nadal nie jestem zdolna do pracy, wiec nalezy mi sie zasilek rehabilitacyjny. Pomyslalam,z e to opisze, bo wczesniej byly pytania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki. Ja wczoraj wróciłam i jestem szczęśliwa ze już po świętach :D Amber🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Bukiet dla Ciebie z okazji urodzin:) Twoje wszystkie marzenia niech się spełnią!!!!!!!!!!!!! Efciak... Fajnie. Boże mam nadzieje ze mi tez przedłużą ten zasiłek. Moje papiery dostarczył mąż. Tylko kartę ciąży zawiozłam osobiście, bo myślałam że to już ta komisja będzie, więc wolałam wstawić się osobiście. Decyzje mam dostać pocztą. Myślisz ze przedłużą?? Biedronko... To ja Tobie dziękuje za wszystko. Teraz to ja mam bzika na punkcie tych robaczków;) Gaj... Witaj:) U nas wszystko ok. Ty urodzisz pierwszego czerwca, a ja pewnie w połowie maja najpóźniej. Nie wiem...jakieś takie przeczucie mam. Wyprawka już prawie gotowa. Jeszcze wózek i kilka drobiazgów. A co do szpitala, to będę się modlić żeby miejsce było, bo podobno we Wrocku kryzys!!!:o Dużo urodzeń i mało łóżek:) Nooo.... I w sobotę przyszła moja paczka z tymi pościelami. Wszystko jest super!!! Wypełnienie, pościel, rożek itd. Dziś piorę. Jak już będę wszystko miała gotowe to wyślę zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toruń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......35.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???...........Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONIKA-LILIA......SN.......36............. No... 34tydz!!! Czyli mozna uprawiać sex:) Fampirek!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!! ZDRóWKA DLA CIEBIE I MALEńSTWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa >> mysle, ze nie powinnas miec pronlemow, u nas ZUSowcy sa nawet normalni, wiec bez problemow przyznaja zasilki >> j adostalam nawet na wszelki wypadek przedluzenie do 17 czerwca, chociaz nie zamierzam tyle w ciazy chodzic >> co prawda wygladam jaksloniatko ale sloniem nie jestem :) bardzopodobalo mi sie ich uzasadnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zapomniałam wam powiedzieć że od tygodnia męcze mojego ukochanego co rano:):):) żeby przyspieszyc ten poród,bo czuje że chyba sie zbliza...❤️ (a moze chce tak czuć?) A może znacie jakies inne ćwiczenia lub prace po których mozna szybciej urodzić???:) bo ile mozna sprzatać mieszkanie... 🌻 Mela,Magnolia,Grzywa-dzieki,dzieki,dzieki za zyczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak ogolnie chcialam powiedziec, ze dzisiaj jakis fajny dzien jest, bo jak jechalam autobusem stalam przy pierwszych drzwiach, bo tam mi jest najwygodniej i w ogole nie bylo widac, ze mam brzuszek, zwolnilo sie miejsce i usiadla tam pani jakas, jak tylko zobaczyla, ze w ciazy jestem, to od razu chciala ustapic mi miejsca :) tak mi sie jakos milo zrobilo, ze jednak sa ludzie wrazliwi :) ale ja mimo wszystko jak nie ma tlumu wole stac, bo mnie wtedy Mlody pietami pod zebra nie uciska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber >> jak chcesz to mozesz mi pomoc sprzatac, bo po tym remoncie, chyba sie z kurzu nie wygrzebie, a tak na margoinesie, to dzwignij sobie zakupy, albo cosik takiego ;) ja za kazdym razem jak wracam ze sklepu to mam wrazenie, ze zaraz urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMM... A wiecie ze jak byłam w kosciele w niedziele, to nikt nawet sie nie ruszył?? Irek chciał wyjść, bo myslał ze nie dam rady tyle stać (ostatnio jest mi strasznie niewygodnie i az płakac mi sie czasami chce:( ), ale postanowiłam wytrzymać i wytrzymałam. A w ogóle to czsami sama nie wiem co mysleć o tych wszystkich babach co do koscioła chodzą. One chyba same nie wiedzą po jaką cholerę tam chodzą!!! W kolejce do spowiedzi, to normalnie jak po mieso:o W takich chwilach to mi sie normalnie odechciewa:o Amber... Sex jest najlepszy na te sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×