Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

GRZYWCIA..... G ❤️🌼 R ❤️🌼 A ❤️🌼 T ❤️🌼 U ❤️🌼 L ❤️🌼 A ❤️🌼 C ❤️🌼 J ❤️🌼 E ❤️🌼 Teraz czekamy na 1 zdjecia :) No to sie sypia dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i gratuluje wsystkiem mamusiom 🌻 ja tez mam juz moje cudeńko❤️ na imie ma Zosia urodziła się 13 maja ,waga 3100 i 54 cm .porod wywoływany,zakończony cc w 41 tygodniu (według @ w 43) ale jestem szczęśliwa !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa gratulacje .......🌻🌻🌻 Ale duuuuuuża Zuza ! I przewrotna babka z niej -- jutro się miała urodzić ale stwierdziała,że woli żeby to była niedziela :) Gratulacjeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieeeeeeeeeeeelkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Witam!!!O rany ale już mamy tych naszych szczęsć!!!Wszystkim mamom gratuluję!Tak sobie patrze na ramkę i widzę że moja maleńka najmniejsza sie urodziła,ale jaka jest piekna.Teraz moja "krołsia" waży juz 3500 i jest taka śmieszna.Robi takie kapitalne minki,ale mam problem z karmieniem-muszę odstawić od piersi -zalecenie lekarzy,mam za dużo hormonów tarczycy i karmiac przekazuje je maleńkiej,wiec mała ma rozbujana gospodarke hormonalną.Szkoda mi bardzo bo ona tak pieknie je,i ja tak lubie jak ona ssie.Ale niestety.Mam pytanko czy jest tu moze jakas mama która karmi maleństwo sztucznie-jakie mleczko poleca.Nam lekarz zasugerował NAN 1,BO MAŁA NIE JEST ALERGIKIEM-ALE SKĄD WIADOMO.Ja zastanawiam sie nad mleczkiem NAN 1 H.A. Czy któras mi cos poradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana mam nieregularne skurcze ale są coraz bardziej bolesne i nieznosne.Parę godzin temu odszedł mi czop (tym razem to na pewno jest czop).Czyżby powoli coś się rozkręcało??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antuanet25
Gratulacje dla wszystkich mam, trzymałam za was kciuki. Biedroneczko, śliczna ta twoja Julka, lubię sobie ją pooglądać. A tak na marginesie może ty mieszkasz w Kowalewie Pomorskim? Jeśli tak to pewnie wiesz gdzie jest Jabłonowo Pomorskie? Ja z tamtąd pochpodzę ale od 3 lat mieszkam na mazurach. Za to czesto odwiedzam mieszkających tam rodziców. Pozdrawiam i piszcie co u was nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Gratulacje dla nowych Mam i ich pociech:) Pozdrowienia dla wszystkich Majówek z dzieciątkami:) Dużo spokoju dla WYCZEKUJĄCYCH (podobnie jak ja):-))) Brygida My jesteśmy na końcu tej listy. Jestem ciekawa czy załapiemy się jeszcze w maju??? Jak samopoczucie? Jestem ciekawa kiedy przyjdzie na nas kolej i która będzie pierwsza? Skubi powodzenia...to chyba już już...Bądź dzielna! A malinowa 26, to pewno już szcześliwa Mama? Trzymajcie się dzielnie:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Brigidko stronka super!!! Mi sie bardzo podoba,mamuski przesyłajcie zdjecia swoich pociech do Brigidy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Witajcie! Brygidko 26 -> wysłałam zdjęcia mojego Jasia na Twój blog.Świeżo upieczonym mamusiom gratulujemy, oczekująym życzym lekkich porodów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdab a już myślałam,że zostałam sama No to wspierajmy się choć napiszę Ci szczerze to co jakaś mi napisze,że zostało nas tak mało to zaraz albo na dugi dzień ma objawy porodu kończące się porodem :-). Także miej się na baczności :-) Wyjdzie na to,że urodzę na końcu. Zresztą tak to wygląda bo termin mam i tak jako ostatnia majówka. *********************** amber ania dzięki za zdjęcia :-) Mam nadzieję,że blog będzie się powiększał o nasze majowe piękności.Ja jeszcze nic tam nie umiem swojego dać, ale czekam cierpliwie :-D. ********************** Dziewczyny jak macie zdjęcie Waszych pociech i CHCECIE je zmieścić na blogu to wysyłajcie mi zdjęcia z komentarzami do nich. Amber wysłała z komentarzami jakie są po nazwei jej ślicznego syna Oliviera. mój adres e-mail aastraa@o2.pl a adres stronki to http://majowe-dzieci-2006.blog.onet.pl/ *********************** pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Brygida:) Pozostaje nam nic innego jak tylko CZEKAĆ:) Powiem szczerze, że mnie się marzą dwie daty: 26 maja w Dzień Matki lub zgodnie z terminem jako prezent imieninowy;) Ale kto wie;-)... Nie wiem jak Ty, ale ja próbuje się jakoś wyciszyć i sporo odpoczywać! Oby wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji. Tego Tobie i sobie życzę:) Głowa do góry! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdab mi też się marzy 26,05 :-P Może być nawet w ostateczności 01,06, ale póżniej sobie tego nie wyobrażam :-(. Nic to czekamy :-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość długo ten czop odchodził.Miałam już regularne skurcze co 10 min.więc poszłam poleżeć w wannie.Teraz mam co 5 min. z małymi odchyłami.Chciałam poczekać aż odejdą wody,ale siostra mówi że nie zawsze odchodzą i czasem trzeba przebijać.Poczekam jeszcze ażbędą jeszcze częstsze i już wogóle ciężko będzie jej znieść. Jestem spokojna.W końcu to ból w szczytnym celu. Jeśli jutro po 17.00 nie odezwę się to będzie znaczyło że po wszystkim. Idę się powoli pakować.Mam nadzieję że nie nadarmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKUBI przesyłam pozytywną energię :-D Oby tak dalej to jutro rzeczywiście będziesz już PO. Pozdrawiam trzymaj się i jestem z Tobą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki! Ja też jestem już po wszystkim, mój synuś Olek urodził się 11.05.2006, 2900 kg, 50 cm, w 38 tyg. przez cc. Mój poród poprzedziłam niestety miesięcznym pobytem w szpitalu. Zaraz po świętach wielkanocnych trafiłam do szpitala z powodu cholestazy cieżarnych, a wyszłam dopiero w piątek19.05 już z dzieckiem. Mój malutki miał na początku problem, ponieważ przetrwało u niego krążenie płodowe jeszcze po urodzeniu i z tego powodu miał problemy z oddychaniem, po czym trafił na kilka swoich pierwszych dni do inkubatora. To było bardzo stresujące i przykre przeżycie. Ale jest już wszystko dobrze, najważniejsze że już jesteśmy razem. Możecie nanieść zmianę w tebelce. Pozdrawiam wszystkie majóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
-> Brygidko26 dziękuję za zamieszczenie zdjęć mojego szkrabka i za komplement po jego adresem.Też uważam, że jest śliczny, ale jak każda mama jestem mało obiektywna:-). Moje szczęście rośnie jak na drożdżach, pod koniec 5 tygodnia ważył już 4 kg.Starszny z niego głodomorek, 3 godzinki bez jedzonka to tragedia. -> Skubi trzymamy kciuki za Ciebie i dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zazdroszcze Grzywie, ze jest po wszystkim- mialam nadzieje, ze spotkamy sie w szpitalu ja jeszcze 2 w 1 pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Brygidko śle Ci właśnie moja Anastazje na poczte którą podałaś.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na MAJOWE PIĘKNOŚCI🌻 http://majowe-dzieci-2006.blog.onet.pl/ ********************************** można nadal przysyłać fotki pod adres aastraa@o2.pl -biedronka prześlij chociaż jedno mimo,że macie stronkę to fajnie mieć wszystkie Dzieci razem.Nie będę wykradać z stronki bo nie mam takiego zwyczaju :-). -elinova Twoje zdjęcia mam na komputerze ,ale nie wykorzystam ich bez Twojej zgody by zmieścić je na blogu.Czekam na wieści od Ciebie.Daj znać lub wyślij mi zdjęcia na bloga.Buziaczki❤️ napisz co u Księzniczki :-) -lycky a Ty dołączysz??????????????? ********************************* biedronko nie umiem wejść na stronkę gdzie są zdjęcia Zuzanny :-D jakiś limit transferu wyczerpany czy coś w tym rodzaju :-(. Pozdrawiam świeżo upieczoną MAMĘ GRZYWCIĘ. *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina1 ANASTAZJA już na blogu :-) Pozdrawiam i dziękuję za zdjęcia. Urocza dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×