Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Drogi Tato!!! Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś, mając puste kieszenie, że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać, że kochałeś gdy kochać się nie dawało, że mnie wychowałeś, Że też Ci się to udało. wszystkim Tatusiom życzymy wszelkiej pomyślności, zdrówka i radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah :-) Wpadlam na chwilke... Na kolki dobry jest sab simplex. Moj maly bral infacol, espumisan itd i nie pomagalo, a po tych kroplach jest mu duzo lzej... a bylam sceptyczna, bo wszystko i tak bazuje na simeticonie. Tak poza tym wszystko spoko :-) Opalam sie, opalam sie, piore i rozwieszam ubranka, ogladam tv, czytam ksiazki... odkad synek wiecej spi nagle zrobilo sie tyyyle czasu :-) Amberek - 23-7... dla mnie to nie do pomyslenia :-) moj cwaniak za nic by tyle nie spal. Ale z ciebie szczesciara... Fajnie ze masz chwile by wyskoczyc na miasto. Dzisiaj Dzien Ojca a moj tato jeszcze nie wie ze mam synka. Nie widzialam go juz pare dobrych lat, ale kto wie... moze niedlugo sie z nim skontaktuje :-) Qassandro! masz racje z kremem, trzeba smarowac buzke... :-) Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku- faktycznie nieźle z tym spaniem, ale czytałam, że dzieci karmione mlekiem modyfikowanym z reguły dłużej śpią. Moja się budzi 2 razy na karmienie w nocy, ale grzecznie po jedzonku zasypia. Luckylady- jak Twoja praca?? udało się wszystko załatwić? masz już termin obrony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia dla
chlopakow z gajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, HEJ!!!🖐️ A ja się przeziębiłam:o Z gardłem juz lepiej, ale teraz katar męczy. Mała kolki juz ma regularnie. Codziennie po godzinie 18 sie zaczyna. Wczoraj była nawet temperatura:( Dostaje czopki homeopatyczne dwa razy dziennie, ale to są czopki na stany niepokoju, więc mała właśnie teraz jest na haju i śpi:) No cóż... jeszcze dwa miesiące i może kolki miną. Chyba ze układ pokarmowy rozwija sie szybciej u mojej małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach... to wy... Wspaniali z was koledzy :-))) Tylko troche pipki, ze sie ujawniliscie :-))) Qassandro :-) na razie nie moge zdradzic szczegolow, ale wszystko sie zmienilo o 180stopni i jest na wlasciwej drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia dla
stargardu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze że was mam bo całkiem mi wypadło z głowy że dzis Dzień tatusia:) 🌻Grzywa bardzo współczuje,chora w taka pogode hmm... nie ciekawie, wracaj szybko do zdrowia❤️ 🌻lucky nie możesz zdradzić szczegółów?? czekamy z niecierpliwością:) 🌻 Qassandro ja karmie cycem w dzień a na noc daje butle,no ale jak Olivier nie spał przez cały dzień to dlatego mi tak długo spał tej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku- a czemu (jeśli można spytać) nie karmisz małego Oli cycem w nocy? są jakieś przeciwskazania do karmienia, czy tak wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandro-od jakiegos czasu jak mu daje cyca to ma odruchy wymiotne nie wiem dlaczego i nie chce go męczyc?? no i pozatym dłuzej spi:) A możecie mi powiedziec dlaczego dziecko jak je z cyca to strasznie sie prezy i rusza,a jak pije z butli to jest ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) dziś byliśmy na ważeniu Maluszka i w ciągu 9 dni przytył 0,5 kg i ma już 4260gr.Cieszę się bo przez te jego ulewanie bałam się ,że straci na wadze , a tu wyszło tylko,że z niego taki niedojadek, który nie wie kiedy ma dośc i przez to te ulewanie. No a z ciekawostek to lekarz powiedział mi,.że Małemu mam dać tyle piciu ile chce i nic poza piersią nie dawać- żadnych herbatek, wody itd.Cyc jest najlepszy.Przepisał nam krople z wit D i multivit.Od jurtra zaczynam podawać bo jutro Mały skończy 14 dni :-D. no i tak to nic nowego. nadal jestem niewyspana bo choć Mały śpi w nocy to ja i tak czuwam. Dziś chcę z nim wyjśc wieczorkiem na podwórko gdzieś na 15 min by się przewietrzył.Mam tylko problem bo jak mam go ubrać?????Jak Wy ubieracie teraz Wasze Maleństwa?? luckylady przyejmnego opalania no i fajnie,że Gabryś już daje Ci odetchnąć. jak tam praca mgr??? grzywcia i biedroneczka fajne zdjęcia\'....pozdrawiam Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber pręZy się przy piersi bo musi się przy niej napracować, a z butli ma lżej :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chewbacca
Amber a moze maluszek sie denerwuje bo mleczko leci pod cisnieniem??? Czasem jest tak ze mleczko az tak mocno psika, ze maly nie nadaza tego spic i sie wkurza - slyszalam juz ktos tu mowil o tym. Albo cos w skladzie - cebula, czosnek, kapusta i jakies inne skladniki moga sprawic ze mleko mu nie pachnie i wypluwa - tak pisala Giovinetta. Nieoficjalnie mowi sie o tym ze ten sam efekt moga dac perfumy, kremy, lub antyperspiranty, ale moge sie mylic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 chewbacca- może masz racje bo lakarka mi powiedziała że mam duzo pokarmu a ja myslałam ze mam kiepski bo taki wodnisty. A cebuli,czosnku itd wogóle nie jem wiec to raczej nie to. Mysle ze to duze ciśnienie bo on sie nie dławi tylko ma odruch wymiotny.Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber 🌻\\ ale laska z Ciebie :-) śliczne zdjęcia :-) dla chętnych ❤️ zapraszam na bloga tam nowe zdjęcia :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada
Temat: Zajsc w ciaze = zaliczyc w pade- to przykre, smutne.. i lekko zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Brygidko-dziekuje:) nie myslałam ze dasz te fotki na bloga hihi Dziewczyny jak na przykład zjemy truskawke,rzodkiewke lub co kolwiek to po jakim czasie jest to w pokarmie(w piersiach)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Amber
Pokarmy wprowadzaj jeden na 2 dni. Rzodkiewkę możesz jeść spokojnie ale z truskawkami uważaj. Amber ty to jesteś laska, Lucky może się schować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 \"DO AMBER\"- bardzo dziekuje za rade i za miły komplement,ale Lucky tez pieknie wygląda:) a nie wiesz po jakim czasie jest w pokarmie to co jem??? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber kurczę , a nie miałam ich dac???? jak coś to pisz ale z takimi fotkami trudno sie kryć bo jest co pokazać. LASKA Z CIEBIE I TYLE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Brygidko super że je dałaś na bloga:) Na zdjeciach przeciez nie chodzi o mnie tylko o mojego synusia❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pyt jak ubrać mojego synka, który dziś kończy 2 tygodnie na spacer??? czy muszę zakładać te budę na wózek??? nie mam pojęcia , a nie chcę mu zaszkodzić/ poza tym mam problem: mój Maluszek nie lubi jazdy wózkiem normalnie wyje jak tam idzie i co będzie z spacerkami????? następnie nie nawidzi smoczka, a lubi jedynie cyca nie wiem jak go do tych rzeczy przekonać przecież jak tak dalej pójdzie to nie ruszę się z domu na krok bo czasem on chce pić po godzinie i jak nie dostanie to wrzask wózek też nie dobry, smoczkiem go nie uspokoję no trudno bym chodziła wszędzie z synkiem u cyca :-P macie jakąś radę???? ale napiszcie chociaż jak go ubrać gdyby zmienił zdanie co do wózka :-) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
brygidko mój synek na początku też wrzeszczal jak go wkładałam do wózka albo fotelika! ale jak już ruszyliśmy albo autem albo z wozkiem na spacerek mały natychmiast usypiał! i tak spał cały spacerek. co do ubierania to myślę że wystarczy jak mu założysz śpioszki i kaftanik jak jest upał!no i czapeczka obowiązkowo jakaś bawelniana cienka na uszki! a jak chłodniej to jeszcze skarpetki i jakiś sweterek.daszek zaciągaj na wózeczku bo takie małe dziecko nie może byc tak bezpośrednio na słonku- nawet w cieniu spromienie przenikają jak jest taki upał.(no a daszek sie przyda jakby sie wiaterek zerwał.weź jeszcze jakiś cienki kocyk albo pieluszkę jakby było chłodno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
mój synek dzisiaj skonczył 2 miesiące!:) jak ten czas szybko leci! troche sie rozchorował załapał jakąś infekcje i ma antybiotyki.ale jest już coraz lepiej.mamy tylko pewne problemypodczas karmienia -bo synek zanim złapie cyca najpierw wpada w przeraźliwy płacz a potem zassysa i jje z 5 minut.czasem uda nam sie nakarmic go bez placzu!może to przez tą chorobę?wcześniej ładnie jadł! uważajcie na swoich maluszków.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Brygidko-mój synus jak go wkładam do fotelika lub wózka również płacze,ale jak juz ruszamy to odrazu zasypia:) Co do ubioru małego to jak jest upał zakładam mu tylko body i cieniutkie spodenki no i skarpetki i czapke,a jak jest chłodniej to body z długim rekawkiem lub krótkim i na to bluza z kapturem lub sweterek.To zależy wszystko od pogody... Co do wózka to dzidzia musi byc zasłonieta od wiatru no i od słońca. Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Witam!!!Ja jak zwykle na chwilkę Brygidko wysyłam ci pare fotek mojej Anastazji do majowych dzieci.Moja Maleńka sie "naprawila"jest taka grzeczna i kochana.Całuski i pozdrowionka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć W końcu wróciliśmy potygodniu z odwiedzin na mazurach Ola spisała sie rewelacyjnie podczas podrózy (8 godz) w jedna stronę jak i w gościach. Brygidko chcę ci osobiście pogratulować synka.Jest bardzo śliczny. Musze iśc dzieci wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej Kobitki!!! Właściwie to nie wiem czy dobry wieczór czy dzień dobry :) Mamy dzisiaj noc świętojańską, ale kwiatu paproci będziemy szukać za rok. Tomek znowu w pracy na noc, a my z Matim w domu. Młody dzisiaj skończył miesiąc. Dla mnie to bardzo ważne. Już nas zaczepia, uśmiecha się..... super. Ostatnio coś mnie napadło i zmontowałam młodemu bloga. Narazie tam trochę ubogo jeśli chodzi o oprawę artystyczną, ale nadrabiam piórem.... jak mam czas, a tego z każdym dniem coraz mniej. Wiadomo, synuś rośnie. Adres bloga zapodaję tutaj, a stronka cały czas w rozbudowie. Niestety coś popitoliłam z hasłem i nie mogę tego dorzucić w stopce. http://www.matiniebieskieoko.mlody.pl Postaram się tam dorzucić link do majowych dzieci, jak oczywiście obczaję jak to się robi :P Młody zdrowo sobie rośnie, ale mnie podgryza osteoporoza jakaś czy co i wariuję z tymi kolanami. Piję wapno...fuuujjjj, ale czego się nie robi z miłości, nie? Brydzia!!!!! Jak wsadzisz syncia w jego furę, to gwarant, że na spacerze zaśnie. Ubierasz zależnie od pogody. Jak było tak gorąco, to mały śmigał w samym body. Z drugiej strony, jak jest taki niemiłosierny upał, to nie wytykamy nosa z domu i co najwyżej zwiedzamy balkon, a młody jest w samej pieluszce, przykryty może tetrą. Obowiązek: buda do wózka i krem do pysia :) No i ewentualnie w mega upały coś do przepojenia np.: woda z glukozą. Na spacery przydaje się czapka, bo podobno zapalenie ucha, to dla dziecka masakra :( Dobra, spadam. Poczekam na karmienie o 2 i pójdę grzecznie spać. Dobrej i spokojnej nocy bez kolki życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
P.S. Brydzia! Może spróbuj z jakimś innym smoczkiem. U nas młody plul aventem, a nuka załapał natychmiast :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×