Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Brygida moj synek ma na imie Kamilek. Zdjecia są podpisane Michał bo mój mąż ma tak na imie i on je ściągał z aparatu i się wszystkie tak podpisały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w NFZ wyrobić mojemu dziecku karte ubezpieczenia zdrowotnego . Musiałam jeszcze zachaczyć o sklep z ubrankami dla dzieci bo to małe tak rośnie że całą garderobe trzeba mu odnowić bo wszystko się ciasne robi:)Kupiłam 2 boby czapeczke i 2 pary skarpetek i prawie 50 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Elinova Oj tak! Ta sesja tez nas rozwaliła na łopaty. Chcę z tych fotek zrobic galerię ścienną gdzieś w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie było mnie tu kilka dni bo rezydowaliśmy u mojej mamy, w domku z ogrodem a do domu wracaliśmy wieczorem...zrypani jak koń po westernie.................Maluch potrafi wykończyć;-) ale jaki słodki to ciężar:-) A i co do rozstępów jakby był jakiś upierdliwy to contratubex polecam, taka maść w aptece dosępna, mniej głębokie rozstępy likwiduje prawie całkowicie.....to taka mała zmiana tematu. Dostaliśy gryzaczek dla Makarego na swędzoące dziąsełka taki do chłodzenia w lodówce( z canpolu)ale raczej chłodzićgo nie będziemy, tym niemniej polecam bardzo fajne mamy takiego w kształcie kraba i super nadaje siędo małego pyszczka Makarego- właśnie namiętnie go mamla:-) Ściskamy pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada lena, a ile taka masc kosztuje i moze wiesz czy mozna ja stosowac w ciazy i w okresie karmienia? slyszalam ze cepan tez jest dobry, ale podobno ma straszny zapach pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Contra tubex to jest maść na blizny itp kosztuje ok20złotych, tyle że można go używac raczej po porodzie, ale nie jestem pewna na 100% musisz spytać sie swojego lekarza, czy możesz jej używać już teraz. Ale z rozstępami to jest tak jeśli masz je mieć to niezależnie od tego czego bęziesz używać i tak jej dostaniesz, ja np. całą ciążę..kombinowałam z różnymi specyfikami( oiwki kremy na rozstępy, wszystko co sie da balsamy ujędrniające i guzik) a rozstępy i tak mam. Po prostu nie przejmować się :-) z tysiąćem uśmieszków pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie moge włączyć swojego GG:( Madziu mam do ciebie pytanko ale to dopiero jak mi sie gg naprawi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że za pół godzinki do godzinki idziemy na zakupy, mam nadzieje że damy radę sie zgadać do tego czasu...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-D czy Wam też leci tak szybko czas z dzieckiem?? karmię go na żadanie i wychodzi tak średnio co 2 godziny no i jakoś mi się wydaje,że ciągle karmię tak ten czas między karmieniami szybko leci kupiłam Aronowi ciuszki :-) dziś przyszły :-) jestem taka zadowolona jakby te ciuszki były dla mnie to dziwne, ale odkąd jest dziecko to jakoś człowiek sobie pożałuje by wydać na siebie pieniążki, za to dla dziecka jakoś tak przyjemnie się kupuje :-) no i nosidełko też już mam :-) wieczorkiem dam nowe zdjęcia na blog zapraszam fajny synuś GABI 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady czy Ty już może jesteś w Egipcie????????? gdzie się podziewasz?????????????? co tam u Gabrysia????????????? pozdrawiamy ---- Grzywa Zuza jest zawodową MODELKĄ :-) normalnie jestem w szoku cudne minki :-) mam nadzieję,że kolki już Was nie odwiedzają??????? pozdrawiamy --- bideroneczko jak tam przrprowadzka???????? no jak Julka???????????? odezwij się jak znajdziez czas pozdrawiamy ----- pozdrawiam Majóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :-) Brygido - nie jestem w Egipcie... wyjechalam z polowa rodzinki do mamy i mam tu tylko gprs. Spie z Gabrysiem w lozku, ale on kompletnie nie daje sie rozpieszczac. Gdy probuje sie w niego wtulic nosem, albo usnac z jego kolankiem w rece - wierci sie tak dlugo, az ucieknie na drugi koniec. Chyba, ze jest glodny. Wtedy liczy sie tylko piers :-) Buziaki dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Młode Mamy
mam pytanie odnośnie ubrania i dodatków do chrztu. Podczytuję Was od poczatku ;) i wiem,że też miałyście taki dylemat - jak ubrać Malucha do chrztu.. dziekuję serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!🖐️ Możesz kupić takie specjalne ubranko. Są w kolorach najczęściej białych, ale widziałam też różowe i błękitne. Zazwyczaj w komplecie jest wszystko, czapeczka buciki itp. Szukaj w sklepach z dewocjonaliami, tzw Veritasach. Dziewczyny... Macie pozdrowienia od Biedronki. Jest zakopana w robocie po uszy. Niedługo bedzie miała net:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!🖐️ Możesz kupić takie specjalne ubranko. Są w kolorach najczęściej białych, ale widziałam też różowe i błękitne. Zazwyczaj w komplecie jest wszystko, czapeczka buciki itp. Szukaj w sklepach z dewocjonaliami, tzw Veritasach. Dziewczyny... Macie pozdrowienia od Biedronki. Jest zakopana w robocie po uszy. Niedługo bedzie miała net:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj :-) my już po szczepieniach i miałam taka przygodę,że ledwo nie byłoby szczepienia no bo ja chcialam skojarzona no to zamówiłam w aptece o wioskę dalej miala byc juz na zeszly wtorek, ale poniewaz musi byc odpowiednio przechowywana umówiłam się,że odbiorę ją krótko przed wizytą u lekarza.No to jedziemy a tam okazuje się,że nie mają bo jakoś im to wyleciało z głowy myślałam,że się rozpłaczę :-) w dodaku czas leciał, a dziś pediatra przyjmuje tylko godzinkę od 10-11 obdzwonili mi tam apteki i okazalo się,że jest w aptece o 15 km dalej -to jedziemy wchodzę do apteki i proszę o te szczepionkę a tam słyszę \"proszę receptę\" myślałam,że zemdleje- przecież u nas w przychodni nikt mnie nie poinformował,że musze mieć receptę, a sama na tym się nie znam.Doadm,że uprzedzałam moją pielegniarkę,że chcemy taką szczepionkę :-O czas leciał i byla już 10,30 poprosilam tę Panią by zadzwonila do mojego lekarza by ją poinformował,że wystawi receptę i by nam dała szczepionkę Pani była dobra i dała, a jutro jedziemy zawież receptę ale się stresu najadłam. :-( potem u lekarza badanie- Mały zdrowy i silny :-) waga.........................5,9 kg w jeszcze nie skończonym 8 tygodniu:-D no i samo sczepienie ojjjj poczuł biedulek płakał na całą przychodnię :-( teraz zasnął.Mam nadzieję,że dobrze zniesie najbliższe godziny i dni. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ubranek.... ja mam Synka i ubrałam go w białe ciuszki z dalikatnym niebieskim obszyciem-nie były to jakieś specjalne na chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku
o co wczoraj chodzilo z ta alina bo nie bardzo zrozumialam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja z podobnym pytaniem co już kiedyś było tylko chodzi mi o inny rozmiar ile dzieci ponoszą rozmiar 62 ile ponoszą 68 ile ponoszą 74 jaki rozmiar zyskają do roku ????????????????????????????????????????????????? napiszcie jak to u Was wygląda wiem,że te rozmiary są nierówne, ale tak +/- napiszcie ile u Was nosiły te rozmiary no i mam pytanie na jakim rozmiarze zatrzymią się Maleństwa nadłużej???????? ... uzupełniam ciuszki mojego synka i nie wiem co i ile dokupić wiadomo,że niegdy tego nie obliczę bo różnie dzieci rosną .... jeśli możecie napiszcie-będę wdzięczna jak wiadomo jestem ostatnią tzw.majówką choć w czerwcu urodziłam :-P najmniej doświadczona za to mam już doświadczone koleżanki- WAS i to jest plus całej tej sprawy MAM SIĘ KOGO PORADZIĆ :-) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia... Ja teraz juz kupuję ciuszki na 80!!! w tej chwili zuzia nosi ciuszki w roz 74:o Brydzia... Nie kupuj za dużo, bo ja zrobiłam ten błąd i miałam za duzo ciuszków w rozm 62. Sliczne sweterki, spodenki itp. Niestety było za ciepło i nigdy jej tego nie ubrałam:o Teraz no boję sie o rozm 74, bo mam duzo welurowych pajaców i tez obawiam sie ze mogę nie mieć okazji ubrać w to zuzi, bo ciepło jest i w domu w samum body zuzia sobie fika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZYWA WIELKIEEEEEE dzięki za odp wyobraż sobie,że ja też mialam za dużo ciuszków dziś karton poszedł na odłożenie na kiedyś pewne rzeczy wcale nie ubrane-też przez upały rozmiar 56 , niektóre 62 poszły w karton :-O szkoda,ale co zrobić- chyba ,że nowe dziecko :-D ---- czekam na dalsze opeinie na temat rozmiaru itd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tak na chwile Was odwiedziłam, piszecie o rozmiarach ciuszkow... ja swoja dzidzie bede miala dopiero za pol roku ale mam takie pytanko... jaki rozmiar kupowac dla noworodka? czyjest sens 56? czy moze zaczac od 62? JAk to bylo u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka ja Ci odpowiem jak u mnie było rozmiar 56 nosił przez ok 3 tygodnie ale ja urodzilam w czerwcu był upał i w sumie to nosił kaftaniki lub body kaftaniki i body są bardziej elastyczne jeśli chodzi o rozmiar gorzej z śpiochami :-O jak masz rodzić za pół roku to będziesz zmuszona kupić śpiochy ja polecam rozmiar 56 bo sama kupowałam 62, a potem nie mialam Malego w co ubać w dni chlodniejsze 62 byly za duże te co ja mialam-zalezy od ubranka moj synuś mial po porodzie 55 cm i wazyl 3,7 kg to tak dla porównania jednak są niemowlaczki, które zaczynają od rozmiaru 62 pozdrawiam i odpoczywaj bo potem dużo tego czasu na odpoczynek nie będziesz miala ale za to czekają Cię cudowne chwile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky to Alina
niemożliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Brygida, kupię pewnie troche wiekszych troche mniejszych... Odpoczywam sobie, na szczescie mam taka mozliwosc, chociaz chcialabym miec chyba juz dziecko przy sobie :-) pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×