Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

jakoś dzień mi tak szybko zleciał,że dopiero teraz na chwilkę wpadłam. Ale tu pustki :-( Mały sobie obok \"gada\" po swoejmu byliśmy na spacerku bo się wypogodziło :-) niedługo kąpiel i spanie nas czeka ---- mada lena to straszne co spotkało Boryska :-( pozdrawiamy Was serdecznie ----Qassandra gdzie się podziewasz???????????? pozdrowienia dla Ciebie i Gabrysi ---ewelinaewelina najpóżniej jutro wieczorem zdjęcia będą na blogu :-) pozdrawiamy ---------------------------------------------- POZDROWIENIA DLA MAJÓWEK I TYCH CO TU ZAGLĄDAJĄ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nadal pusto :-( Luckylady przed chwilką wpadłam na Twój blog ALE ROŚNIE GABRYŚ JAK NA DROŻDŻACH :-) śliczny :-) a Ty już jesteś u siebie w domu???? no i wpadaj częsciej na kaffeeeee pozdrawiamy ---- ewelina1 zdjęcia już są na blogu a co nowego u Was??? Nadal jesteś sama z Małą??? Jak sobei radzicie???????? pozdrawiamy --- pyt do Was czy Wy wszystkie już miałyście okres????????? dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia!! Jestem:D Czytam i jestem z Wami:) Generalnie to nic ciekawego sie u nas nie dzieje. No... Może oprócz tego, że moja Zuzia jest z dnia na dzień bardziej mądra i rozkoszna:) Nie chce tylko podnosić główki jak leży na brzuszku. Chyba leniwa jest:o No cóż... Urodzona w niedziele, więc chyba nie ma sie co dziwić:) Chyba nie powinnam sie tym martwić cooo??? Aaa... I ostatnio pojawiły sie problemy z karmieniem. Jak przystawiam Zuzie do piersi, to ona pociągnie dwa razy i odwraca głowę, żeby sprawdzić czy obrazek wisi na ścianie, albo czy Żyrandol jeszcze wisi przy suficie, czy przypadkiem nikt nie przyszedł i nie ukradł:o Przez to, karmienia trwają ostatnio bardzo długo. A ten Żyrandol, to ostatnio jest najlepszym przyjacielem Zuzi. Śmieje sie do niego i rozmawia z nim:) Nie mogę z niej normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa no witaj :-D czytac i nie pisać ??? leń Cię złapał :-P a dziwisz się Zuzi,że leniwie podchodzi do karmienia :-P chyba po mamie się dała :-P A widać ,że Panna Zuzanna jest bardzo ciekawa :-) nawet głód nie ważny ważne czy wszystko w domu jest na swoim miejscu jak ma się dzieci to one o to dbają :-) Mój Synuś tez już się rozgląda za wszystkim , na szczęście głód przewyższa jego ciekawość. Ostatnio pije co 1,5 godziny :-) No i Zuzia chyba wyczuła,że w taki sposób może być dłużej bliżej mamy :-) trzymajcie się :-) PS.Co tam u Biedronki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej oj pustki pustki wielkie...co to będzie, co to będzie...:-P Brygidko---ja też jeszcze nie dostałam okresu, a jak wiesz doskonale rodziłam prawie 1,5 m-ca przed Tobą :-D...no chyba, że znowu ....tfu...tfu...nawet nie chcę o tym pisać :-)....no ale co ma być to będzie no nie??? :-) Czemu nikt mi nie odpisał w sparwie włosów i szczepień :-(...już mnie nie lubicie :-P Pytałam wczoraj mojej fryzjerki o te wypadające włosy, a ona na to, że tak to już jest ok. 3 m-ca po porodzie i może to trwać też 3 m-ce 😠...do tego czasu to ja już łysa będę :-D. Mówi, że można jedynie jakieś witaminy w aptece kupić....nic więcej...No chyba, że zdecyduję sięna przeszczep włosów...tylko skąd oni by mieli by je pobrać??? :-D I jeszcze jedno pytanko---czy podajecie maluchom wit. D3??? Pozdrawiam serdecznie 🌻 Pozbywająca się włosów Elinova hihihihhihi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A tak wogóle to też jestem ciekawa co tam u Biedrony, Agi 133, Ladybird, no i tych wszystkich które tu jeszcze przed porodem zaglądały....odezwijcie się kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Cieszę się że u Waszych dzieciątek wszystko w porządku. moja Kasia też jest już bardzo mądra, a zafascynowana sufitami. wsządzie gdzie jesteśmy w nowym miejscu gapi się w górę. Byłyśmy na pierwszym szczepieniu, mimo, że mała ma 11 tygodni. Nie chcieli wcześniej bo miała niezagojoną gruźlicę. fundnełam jej super szczepionkę, ale było warto, zero jakichkolwiek problemów. Mam też pytanie z serii intymnych: jestem już tyle czasu po porodzie i ciągle oczuwam ból w miejscu gdzie było nacięcie podczas stosunku. czy to jest normalne czy mam sie martwić? Czy u was wszystko już wróciło do poprzedniego stanu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witaj acha! Ja niestety nie pomogę Tobie w tym intymnym pytaniu, a raczej odpowiedzi na nie, bo nie byłam nacinana :-)...udało mi się urodzić moją Wiktorię bez zbędnego nacinania :-D Fajnie, że się odezwałaś...Lepiej późno niż wcale :classic_cool: Pozdrawiamy Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova- ale Ci zazdroszczę, mnie się taa sztuka nie udała i teraz cierpie. Może znaciejakieś linki do stronek gdzie można kupic jakiś obrazek dla dzieci. chce coś powiesić nad łóżeczkiem Kasi, a po sklepach nie mam czasu chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja🖐️ =>Elinova Mi tez wypadają włosy:o Najbardziej mnie wkurza to, ze znajduje je wszędzie, nawet w łóżeczku i ciuszkach małej 😡 Moja Zuza będzie miała następne szczepienie za dwa tyg. Zadzwoń do ośrodka zdrowia. Niech radzą. =>Acha Mnie tylko czasami lekko zaboli. Mąż stara sie byc delikatny. A na ścianie powiesiłam nasze zdjęcie w antyramie i mała jest zachwycona:) A Biedronka ma juz net, ale to kobita pracująca i na rozrywkę nie ma czasu. Poprzedni właściciele zostawili taki syf, ze biedna nie może sie wygrzebać z roboty:o Musi doprowadzić mieszkanie do porządku, bo przecież zaraz będą się goście złazić na oglądanie mieszkania. Czy ja mam sie martwić tą główką??? Jak ją kładę na brzuszku, to ona zwyczajnie sobie leży, albo liże to na czym leży:o Kiedyś podnosiła trochę, teraz wcale:o Ale jak trzymam do odbicia to trzyma. Musze asekurować, bo trochę sie kiwa, ale trzyma. Dziewczyny... Czy któraś robiła juz morfologie?? Jakie macie wyniki?? Boje sie ze mam anemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
elinova -ja podaje witaminke d3 po jednej kropwlce dziennie.mały niedługo skonczy 4 miesiące. acha 26- nie martw się-mnie tez troche tam pobolewa- pytałam lekarza- ponoć to normalne- kobieta dochodzi do siebie po porodzie do roku czasu-więc jeszcze nam troche zostało!trzeba uważać! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku tym razem słonecznym przynajmniej u nas na Śląśku!!!! Elinova , my też jeszcze nie zaliczyliśmy żadnego szczepienia po za szpitalnym, bo w okolicach szczepienia lądowaliśmy w szpitalu, Wiecie co zrobił dziś mój synuś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAM DZISIAJ PODNIÓSŁ DO SIADU!!!!!!!!!!!!!Oczywiście asekurująć się dłońmi cioci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE JESTEM Z NIEGO DUMNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! superowo mi sie dzionek zaczął Ewelinko, pamięam jak to było z Twoja córcią!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdajsie żę nawet dzwoniłam do mojego wujka z Twoimi wynikami badań łożyska!!!!ale to było dawno aż nie mogę uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!! Ściskam i pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My już po szczepieniu mój mały mężczyzna dzielnie je przetrwał teraz gada do grzechotki:) ładnie przybiera na wadze waży już 7.1 i ma 67 cm ❤️ Mnie też strasznie wypadaja włosy jak tak dalej będzie to będe je musiała obciąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej !!!! Jak nie leje i jest zimno, to znowu upały. Masakra. U nas za tydzień w czwartek kolejne szczepienie. Ziarniak z pępka już wycięty. No i zaczynam linieć :( Już się szykowałam na jakieś farbowanie, ale w tej sytuacji, to już sama nie wiem. Wiem, że jakieś tabletki ze skrzypu polnego na to są i wyciąg z czarnej rzepy Seboradin, ale strasznie śmierdzi :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
P.S. Ja podaję Młodemu Vigantol od 4 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosów to ja jestem po porodzie 8 tygodni i dopiero teraz widzę,że zaczynjaą mi wypadać włosy jest ich więcej niż np 4 tygodnie temu biorę nadal witaminy i mam nadzieję,że coś mi to da :-) a w ciązy włosy bardzo mi sie poprawiły :-) teraz zobaczymy co się będzie dziać :-( jedną z przyczyn wypadania jest karmienie piersią Maleństwa wyciągają z nas dobroci - i dobrze :-) ja dałabym mojemu Synkowi wszystko co najlepsze :-) jak chce wlosy niech bierze :-) kupię perukę :-) pozdrawiam łysawe koleżanki :-) PS.Może załóżmy topik łyse majówki :-) oczywiście żartuję sobie w pewnych wypowiedziech mam nadzieję,że dobrze to odbierzecie :-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuahaha:D To znowu ja.. Łysawa i pomarszczona Grzywa z krzywym nochalem:) Ja podaje Devikap od 2 tyg chyba. Dwie kropelki dziennie. I jeszcze podaje Cebionmulti, trzy kropelki. A co z moją główką?? Co mam zrobić z lewcem Zuziowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---nie mart się Zuziną główką...może po prostu leniuszek z niej...Wiki jak leży na brzuszku--- za czym wcale nie przepada---też leniwie ją podnosi i to na chwilę...zdecydowanie też woli lizanie pieluszki tetrowej, którą ma pod buźką :-P Te baby chyba takie leniwe już są.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... Farbowanie:o Jatez chciałam rozjaśniać na poczatku wrzesnia. Chcialam wrócić do blondu całkiem, ale w takiej sytuacji, to nie wiem czy bedzie co rozjaśniać:o I strace grzywke😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Nie bedzie tak źle z tymi naszymi włosami...Ja wczoraj rozjaśniałam i robiłam pasemka...co prawda nie jestem \"blondi\" ale \"walnęłam\' :-P sobie jasne pasemka tez...co ma być to będzie, a ja przynajmniej lepiej się czuję po wizycie ...Ostatni raz byłam u fryzjera tydzień przed porodem więc był już najwyższy czas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
hehe!!! A moje włosy od grudnia farby nie widziały, bo już potem nie byłam w stanie znieść tych smrodków :) Nawet jak mamuśkę farbowałam, to też oby jak najszybciej i jak najdalej od głowy :) Poza tym od paru lat mam na samym czubku głowy jakieś miejsce, gdzie najwyraźniej pigmentu brak i dosłownie rosną mi tam białe włosy, a z natury jestem brunetką, więc odbija się to niemiłosiernie. Kilka siwych włosów, buuu. Co ma być to będzie, najwyżej zostanę łysa. Lepiej łysa niż siwa w wieku 26 lat ;) Taka jestem desperatka, że pójdę do tego fryzjera :) A Mati jak ma dobry humor, to jak leży na brzuchu to głowa mu lata na wszystkie strony, a jak humoru brak, to dziki wrzask i trzeba od razu na rączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie tu pustki już nikomu się nie chce pisać a kiedyś był tu taki ruch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się w nocy :-) maja24🌻 masz rację kiedyś tu był ruch jak w RZYMIE a teraz ................................ pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Chodzicie na solarium??? Kiedyś czytałam na kafe (chyba gio pisała) ze nie wolno, ale pogrzebałam w necie i podobno mozna, ale oczywiście z umiarem:) Za tydzień w sobote mam wychodne. Babska impreza w klubie (wieczór panieński) i musze cos zrobic z nogami bo są blade. Byłam troche opalona, ale juz bledne:( Chce to utrwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam Was w ten piękny sierpniowy dzień:)U nas słonko pięknie świeci od samego rana. Trzeba będzie młodego zapakować do wózeczka i na długi spacer:) Teraz troche domek ogarnąć żeby juro było wolne od wszelkich obowiązków domowych .Sobote w całości poświęce moim chłopaką . Może gdzieś sie wybierzemy w plener :) Grzywa moja koleżanka chodziła na solarium w trakcie karmienia . Ja tez musze się pare razy wybrać .Kurcze trzeba się zabrać za siebie bo niedługo do pracy wracam to się przestrasza jak mnie zobaczą hihi. Solarium fryzjer i praco witaj [beksa[ 😭 ja nie chce 😭 😭 jak zostawić takie kochane słoneczko na tyle godzin no jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ja to chyba też będę musiała się wybraćna solarium----skoro piszecie że mozna :-P. Co prawda jestem trochę opalona, ale 2 wrzesnia idziemy na slub do mojego brata i trzeba będzie odświeżyć \"naturalną :-D opaleniznę maja---ja też we wrześniu do pracy 😭....Włosy pomalowałam, opalona trpchę jestem, na plusie jeszcze 1,5 kg więc mogę jako tako wracać :-P...tylt że ja nie chcę 😠 😡...Mam tak zostawić moją Królewnę po 13 m-cach spędzonych razem??? Tak tak 13-tu, bo 9 w brzuchu no i te 4 teraz...ale to wszystko to nic!!!!!Ja nie chcę, ale muszę 😠 :-( Dobrze, że babcia się nią zajmie przynajmniej bedę spokojna...bo tyle się teraz słyszy o nieodpowiedzialnych opiekunkach, że strach mysleć .... A u nas słonka nie ma....ale i tak zmykamy na spacerek jak bączek się tylko obudzi Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co niedługo będzie dokładnie rok jak zaszłam w ciąże . Dostałam @ 9 a rok temu 8 .Jak byśmy sobie zrobili teraz dzidzie to by sie urodziła 16 maja 2007 hihi dwoje dzieci z tego samego dnia cziekawe czy by się udało . No ale z tym poczekamy jeszcze troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×