Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość MROŻENIE ZUPEK
dziewczyny, czy któraś z was gotuje a potem mrozi zupki ??? jak długo można przechowywać w zamrażaniku i czy trzeba zagotować po odmrożeniu ??? czekam na odpowiedz pozdrawiam wszystkie Majóweczki i ich dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MROŻENIE ZUPEK
a i jeszcze jedno pytanie: w czym najlepiej zamrażac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena no to wszystkiego najlepszego napisz co za prezent dostałaś.My mieliśmy rocznicę 20 pażdziernika-prezent ot remont :-P ile wychodzą ząbki????? noc była koszmarna :-( pobudka co godzinkę czasem co pół godziny idę na obiadek bo głodna jak wilk jestem :-) pozdrawiam i życzę udfanej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
madal_ena---tylko nie szalejcie zbytnio :-P Ja gotuję i mroże zupki. Nie wiem dokładnie jak długo można je przechowywać w zamrażalce, ale sądzę że do m-ca spokojnie...Po rozmrożeniu nie gotuję już jej tylko podgrzewam. Qassandro--gratuluję postępu w kwestii ciast...nie przejmuj się tym co nie wyszło...kojelnym razem na pewno się uda :-D Miłej niedzieli...jutro napiszę więcej...w końcu w pracy będę to czas się znajdzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam w niedzielny niestety deszczowy poranek. Ja gotuję zupki na dwa trzy dni i pakuję do słoiczków po deserkach (tyle mniej więcej moja Julka zjada na raz) i przechowuję w lodówce. Lekarz mi powiedział, że tak można bo przecież te słoiczkowe zupki też można 48 godzin po otworzeniu w lodówce przechowywać. Co do zamrażania to się nie orientuję, ale zamierzam zamrażać ugotowane mięso do zupek od poniedziałku bo jakoś sobie nie wyobrażam żeby moja mała zjadła na raz nogę z kury ;) Dzisiaj Julka czuje się lepiej więc już sama nie wiem co jej wczoraj zaszkodziło, albo to są potencjalne zęby, których wciąz nie widać albo jej suszona śliwka ze słoiczka wczoraj zaszkodziła, na wszelki wypadek nie będę jej na razie tych śliwek dawała Trzymajcie się i do jutra bo ja zaraz wyjeżdzam do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kinia 25 cieszę się ,że już lepiej u Was.Czasem dzieci mają fontanny.Co innego gdyby wymiotywała kilka razy.Wyobraż sobie,że mój Synuś kilka dni po porodzie jak byliśmy już w domu też chlustał :O.Myślałam,że pojedziemy do szpitala.Tak starsznie się bałam.Czasem tak było nawet z 3-4 razy dziennie.Pytałam lekarza i powiedział,że gdyby było cos nie tak to nie przybierał by na wadze, a od początku ładnie przybierał.Trochę mnie to uspokoiło.Jednak obawy były i strach,że coś grożnego się dzieje.Teraz po czasei tak myśle,że to przez mój nawał pokarmu wtedy.Mały pił za dużo i na zapas, który po czasei w fontannie zwrócił.Wtedy prawie cały czas leżal przy cycu:-P uściski dla Julci :-) elinova jutro z"gg"adamy się na gg.muszę Cię jeszcze wypytać o kilka rzeczy :-P.Pozdrawiam Wikunię :-) Qassandra objawy Małego wyglądają na ząbkowanie-tylko tam nic nie ma.Może to u niego dłużej potrwa??Jak to jest i ile wychodzą zęby?? uściski dla Gabrysi. ejjj prześlijcie jakieś fotki na bloga.Dużo czasu minęło od ostatnich fotek, a Wasze Pociechy pewnie już są większe :-D.Czekam !!!! Pozdrawiam WSZYSTKIE i cieszę się,że remont mamy z głowy i mogę tu częściej zaglądać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Mada lena – szukaj dobrze...nie ma jak poszukiwanie prezentu...aż mnie poruszyło...bo ja strasznie lubię myszkować. I co znalazłaś? Czy mąż był szybszy? Pochwal się... i jeszcze raz wszystkiego naj.... Aha i mieszkam w Szczyrku, tak więc nie taki kawał drogi..... zapraszam na kawę z ciastem... Quassandra – współczuję tego galimatiasu a przy tym nie udanego wypieku..... tak to właśnie jest jak się robi tysiące spraw na raz.... znam ten ból.. ;-) ja dzisiaj, powiedźmy, się „wypięłam”...i zamknęłam drzwi do kuchni gotując i piekąc ciasto W CISZY I SPOKOJU!!! Czego nie mam w tygodniu...mąż miał „zabawę” z dziećmi..... no cóż...jak chce coś zjeść to już tak jest...Ale nic się nie martw...następne będzie na pewno pyszne......piszę się... ;-) Uuuuuu ale mieliście tort...mniam...aż mi się zachciało, choć nie przepadam za tortem ;-) Kinia – dobre z tą nogą od kury...hi hi..jakoś sobie wyobraziłam Julcie z tą nogą....ah wyobraźnia... hi hi A moje słoiczki ze śliwkami czekają, i teraz nie wiem czy mu dać, czy nie...skoro Twojej Julci coś po nich było...może za dużo dostała...? Ja jak się najadłam kiedyś suszonych śliwek, to też mnie w jelitkach kręciło, że ho ho. Więc może bolał ją brzuszek..? Brygida - gratuluje zakończonego remontu!!! Nie ma jak usiąść w wyremontowanym i czyściutkim mieszkanku .....iiiiiii szukać dalej, co by tu jeszcze zrobić.... hi hi.... ja tak miałam…ale Ty pewnie się już z tego wyleczyłaś, prawda? No dobra dochodzi 23.00 starego czasu...czas iść do mężczyzny mojego życia.... czyt Kacper .......oooooooooo chyba mąż by się obraził.... hi hi Miłej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Emciu zastanawiałam się również czy nie za duzo jej dałam tych śliwek ale to było tylko pół słoiczka a one przecież nie są duże, zresztą najważniejsze, że juz jej nic nie dolega. mam pytanie czy wasze bobasy próbują już wstawać bo moja Julka przez cały czas brzuszki robi :) podnosi głowe i prostuje nózki w powietrzu tak na marginesie strasznie śmiesznie to wygląda. Za to na boczki i brzuszek za cholerę nie chce się wywracać, zresztą nie lubi leżeć na brzuchu co mnie trochę martwi bo jak tu zaczynać raczkowanie jak się na brzuchu nie lubi leżeć, jeszcze robi pół mostek jeżeli można tak nazwać opiera zgięte nogi na podłodze i podrzuca tyłek potrafi się w ten sposób wokół własnej osi obrucić. Jeszcze jedno bo bym zapomniała, pojechałam z moją Julką wczoraj na powtórne usg mózgu, bo w pierwszym jakies zmiany wyszły (na podstawie tego badania panie rehabilitantki u mojej małej nadmierne napięcie mięśniowe stwierdziły) i okazało się że ma tylko nadniernie coś tam unaczynione co nie daje żadnych powikłań ani obiawów, to nie chorobAa tylko taka natura mojego dziecka, jedni mają czegoś mniej inni więcej i już. poza tym pani doktor co robiła to badanie kazała mi skontaktować się z neurologiem bo jak stwierdziła jej koleżanki z przychodni na Prochowej lubią czasami przesadzać i znajdują choroby u dzieci które ich nie mają. Jutro umawiam się z panią neurolog i jak się okaże żę mojej niuni nic nie dolega i ja przez dwa miesiące męczyłam ją ćwiczeniami niepotrzebnie to te baby z Prochowej udusze. Dobra kończę już bo padam na twarz jeszcze się na nowy czas nie przestawiłam, do jutra dobrej nocy wszystkim majóweczkom życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam siły się już dzisiaj z tym męczyć, pewnie jestem głupia bo głupiego linku nie umiem wkleić jak któraś z was wie jak to zrobić to prosze o rade zanim z nerwów komputer rozwalę. Ide spać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim śpiochom...... co , przestawili godzinki to się byczycie... hi hi;-)) Ja po kawie z ciastem, wiec mogę siadać na chwile do kompa...a potem do zajęć domowych.... ;-( Kinia – nie martw się...każdy bobas rozwija się swoim tempem... ja też się zmartwiłam, gdy znajomej bobas w tym samym wieku już na kolankach i wyprostowanych się spiera, podnosząc całe ciało do góry...a mój to dopiero przewraca się na brzuch, ale z powrotem ni hu hu i tylko mamę woła na ratunek... tak więc nic się nie martw. Ja pytałam lekarki, bo w książce pisze, że już powinien a ona mnie właśnie w ten sposób uspokoiła...więc głowa do góry... My w piątek jedziemy na kontrolę do neurologa, ciekawe co mi powie..... co do śliwek, to pewnie dostała za dużo....i temu ją brzuszek bolał.... ja spróbuję od pół łyżeczki dzisiaj zobaczę czy mu to w ogóle zasmakuje....hi hi Ja tez jeździłam z Kacperkiem na usg główki i przy pierwszym były jakieś zmiany, jakieś echo czy cos takiego a przy drugim już było wszystko ok...jak to określiła pani doktor „ nie trzeba będzie otwierać...” bbbrrrrrrrr az mi gęsia skórka wyskoczyła......kontrola jak skończy 9 m-cy.... Kinia, twoja Julcia miała jakieś niedotlenienie, ze ma zmiany... bo mój K acperek miał bradykardię i sinicę na druga dobę życia...czyli zapalenie płuc i stad te zmiany.... aha...apropos stopki, to jak w ogóle ja wstawiacie? bo ja nie kumata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hello!!!! Melduję się w poniedziałek...kawka już wypita... kinia---obejrzałam fotki Julki...super...kto chce ten sobie otworzy linka...wystarczy go skopiować i wkleić w przegladarke i gotowe :-P Myslę, że te śliwki nie powienny zaszkodzić Twojej Julce...Wiki dwa dni z rzędu jadła te śliweczki i jest ok...no chyba, że Julka ich nie toleruje :-) Wiktoria to non-stop podejmuje próby samodzielnego siadania....a wysila się przy tym, że hej :-D Ale najlepsze jest to jak chrupie swoje nóżki...nieraz ją przyłapałam ze skarpetką w buzi :-P Super, że z Julką ok...ja to bym rozniosła tą lekarkę, gdyby rzeczywiście wszystko to okazało się pomyłką...tak męczyłaś Niunię i jeszcze się okaże że nie potrzebnie. emcia---pora wstać i dzieciom mleczko dać :-P mada---pochwal się swoim prezencikiem :-P brygidko---czekam i czekam na gg 🌻 kinga---napisz ile ważyła Julka jak się urodziła i ile miała cm?? No i ile ma obecnie i czy ma ząbki...Wpiszemy ją do tabelki z naszymi maluszkami...w końcu też jest majówką i chyba trzecią majową Julką :-P Pozdrowienia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no emcia---byłaś szybsza...:-P a stopkę wstawiasz wchodząc w preferencje i piszesz tam co Ci się podoba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie!!!!!!! obyło sie bez wielkich szaleństw ale i tak było fajnie...a od męża dostałam tusz do rzęs i mleczko!!!!wie że lubię takie pierdoły.a ja kupiłam mu koszulę...może choć w tej będzie chodził bo jest anty koszulowy:-p a ja czasem lubię poptrzeć, na elagancko ubranego mojego męża;-) A co do świętowania...... to za dużo czasu nie mieliśmy to pojechalimy do Częstochowy do kina i na kolację, a potem skoczyliśy na kawkę do knajpy gdzie było nasze przyjęcie weselne A Miś został z babcią i był w gościach u swojego ciut starszego kolegi jakieś 2 miesiące, wygląda na to że sie bardzo polubili:-p ja tez już po kawce hyhyhy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emciu posmakować na pewno mu posmakuje, a pół łyżeczki, to jest bardzo dobry pomysł, na począytek dodaj mu do obiadku troszkę, my dajemy mu do obiadku kiedy je coś z mięsem-dla lepszego trawienia A tato moj kupił ostatnio inny frykas, śliwki + jabłka- dziś go będziemy ćwiczyć:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Witam i pozdrawiam serdecznie:) Jak zwykle mam znowu niepewność: dziewczyny czy Wasze maluchy podczas karmienia (na pocżątku, podczas pierwszych prób) też tak machały łapkami? Marta zaczyna machać jak tylko zbliża się łyżeczka do buzi. Trzeba uważać, żeby to, co na łyżeczce nie wylądowało obok;) Przez zmianę czasu mój bąbel był wczoraj jakoś tak rozkjarzony, mało spała w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda pewnie że machają!!!!!!!!!!! to z radości że widzą łyżeczkę i będą jesć i przed i w trakie. Tylko po już nie macha mój bobas wtedy albo sie cieszy że brzuszek pełny, albo wyje że mu mało:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
magdab---widocznie Martusia cieszy się, że dostanie coś pysznego...Wiki to cały czas tak macha przy karmieniu i nieraz już jedzonko lądowało na ubranku...to naturalny odruch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej o poranku:) widze ze trochę się tu przez weekend działo, ja mialam nadzieje ze odpocznę przez te 2 dni a tu nic:( okazuje sie, że kosmici jednak nie oddali mi mojego bąka więc nocnych szaleństw ciag dalszy! tylko się zastanawiam kto pierwszy padnie, pewnie to będę ja bo ona to chyba nie do zdarcia:) MAjka tez juz przewraca się, ale na razie tylko na boki, na brzuszek stara sie ale nie do końca daje rade. noi ostatnio odkryła tez istnienie własnych girek, tzn stópek i chwyta za nie jak szalona szczególnie jak lezy na golaska, co prawda jeszcze sobie ich nie podgryza choc kto wie kiedy to nastąpi... no to już teraz czas na kawkę, no i ... do potem;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌼 Pomyślałam, że napisze wam conieco o mojej Julce :) Skończyła 5 miesiąc - jeszcze troszke i będzie 6 ;). Opiera sie juz ślicznie na przedramionkach i obserwuje co sie da :) A to tatusia jak cos grzebie przy komputerku, a to mamę jak gotuje w kuchni. Ciągle coś tam podgląda :P Musimy na nią juz bardzo uwazac - wykluczone jest zostawianie jej samej bez - że tak powiem - żadnego zabezpieczenia. Z Julki rośnie prawdziwa akrobatka - unosi brzuszek, wspiera sie na stopkach czy głowce. Do tego lubi ssac paluszki..a chyba najbardziej duży paluszek u nogi :P Jest tez bardzo ambitna - sama prubuje siadac dosięgając szczebelków łóżeczka. Ostatnio kiedy moja córcia widzi sie w lusterku uśmiecha sie strasznie slicznie i zagadkowo. Chyba sie jej podoba...Ostatnio po ścianie chodzila mucha..Z jakim zaciekawieniem Julka sie jej przyglądała :) Naprawde byłam pod wrażeniem - tak skupic uwage na czymś tak małym. Często powtarza \"Maaa\" albo \"Taa\" a nawet \"Baa\" - no cóż bez wątpienia moge powiedziec że to jej ulubione \"słowka\". Potrafi podnościć zabawki leżąc w zasięgu jej dotyku. Piszczy z zazdowolenia - juz to rozpracowaliśmy :P A i jeszcze jedno - moja córka jest wysmienitym słuchaczem ;) Nasza dzisiajsza nocka minęła juz lepiej. Mimo, ze Julcia nie przespała całej nocki to i tak sie ciesze. Kaszelku juz prawie nie ma, gorączka nie powraca i coraz częściej sie smieje :) Wczoraj cały dzień spędziliśmy w naszym domku i razem z Marcinem jakos nie było czasu na komputer :P Robiliśmy obiadek, Marcina bawił sie z Julią, potem oglądaliśmy jakies filmy no i nam niedzielka zleciała :) Pogoda nam sie psuje - idzie taka typowa jesienna..plucha ;) Ciemno juz prędziutko...I tak ponuro..No ale cóż - takie są uroki jesieni ;) Za tydzień mamy zaproszenie do moich rodziców - mają rocznice slubu :D No to sie pobawimy :P Brygida - po tak przyjemnym przywitaniu grzechem byłoby was zostawić :) Kazdy dzieciaczek rozwija sie w swoim tempie...Moja Julka strasznie sie rwie do siedzenia :P A tamto - to mogą być ząbki :) Wiem po sobie..A raczej po Julce :P Emcia - pewnie ze bede wpadała teraz to juz tak łatwo sie mnie nie pozbędziecie :P Sterta prania - moja została zlikwidowana w sobote :P No ale roboty tez troszke z tym miałam ;) Ja na zakupy zawsze wybieram sie z przyjaciółką. No ale trzeba tez zauwazyc ze obie mamy małe dzieci - moja Julka 5 miesięcy, a synek przyjaciółki ma 3,5 miesiąca. No ale we dwie to zawsze raźniej i dajemy rade :D Tyle ze ja teraz bede musiała sobie kupic przed wyjazdem jakies butki na zime...Zobaczymy czy sie uda :) mada lena - moja Julka wstała wczoraj o 6,30 :P Wszystkiego naj naj z okazji rocznicy 🌼 Spóźnione ale prosto z serduszka ❤️ A optymistką jestem - to taka energia do życia :D Prezenty miałas bardzo fajne :) Elinova - moja Julka tezz chce juz siadac :P Chyba świat z perspektywy leżcej nie jest juz tak interesujacy ;) Julia przyszła na świat 14 maja dokładnie o 16,45 :P Maleńka wazyła 3500 gr i mierzyła 56 cm. Obecnie ma jednego ząbka ;) Jej teraźniejsza waga wynosi 6,9 kg i ma 65,4 cm wzrostu :) Pozdrawiam wszystkich gorąco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dokopałam się do tabelki więc wklejam do niej Julkę kingi_23 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//0-----------8.10/68--------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74-------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------5//2-------------7,7/75-----0 elinova------ Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------5//3-------------8,65/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0------------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//11-----------8,9/74-----0 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//0-----------8,1/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75-------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//0------------6,7/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0--------------7,9/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A---KG/CM R.----WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka------Kacper----04.04.2006--------2,900/53--------6//2--------------8.0/72---------------2 mada lena---Makary---22.04.2006---------2,850/52--------6//0--------------8.10/68--------------0 anuśka 26---Olek------24.04.2006---------?????/??--------6//0--------------8,2/74----------------2 Anka1974--Olek-------30.04.2006--------3,500/55--------5//2--------------7,7/75----------------0 elinova------Wiktoria---01.05.2006--------3,500/54--------5//3--------------8,65/74---------------0 biedrona-----Jula-------06.05.2006--------3,310/54---------5//0-------------7,0/74-----------------0 Qassandra---Gabrysia--10.05.2006--------3,400/57---------5//0-------------6,1/68----------------2 Emcia71-----Kacper----10.05.2006--------3,800/56--------6//11------------8,9/74----------------0 kinga_23-----Julka------14.05.2006--------3,500/56--------5//2--------------6,9/65---------------1 Grzywa------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62--------5//0--------------8,1/74---------------0 Gabi26-------Kubus-----24.05.2006--------3,770/56--------5//0--------------8/75-----------------0 Kinia25-------Julka------24.05.2006--------3,340/59--------5//0--------------6,7/72---------------0 malinow_a 26-Mati------24.05.2006---------4,450/59--------4//2-------------8,5/70---------------0 Magdab------Marta------25.05.2006--------2,900/52--------4//2--------------7,3/68--------------0 Ewa26-------Maja-------29.05.2006--------3210/51---------5//0--------------6,4/64--------------0 brygida-26---Aron-------10,06,2006--------3,680/56--------4//0---------------8,3/?---------------0 Maja24------Kamil-------00,00,2006--------3,800/57--------5//0-------------8,5/72---------------0 Lucky--------Gabryś-----00,00,2006--------3,200/52--------5//0--------------7,4/69--------------0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//0-----------8.10/68--------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74-------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------5//2-------------7,7/75-----0 elinova------ Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------5//3-------------8,65/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0------------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//11-----------8,9/74-----0 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//0-----------8,1/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75-------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//0------------6,7/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0--------------8,3/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięki Kiniu droga, za serduszko i życzonka, ja i Przemo to chyba najkrótsze małżeństwo na kaffe mimo poważnego wieku czyli prawie 3 krzyżyków na karku hihihihi Ponawiam pytanko do Ciebie KINIU 23 i Do EMCII z której części ŚlĄSKA jesteście????Miło mieć sąsiadów na kaffe My prawie z dalekiej północy bo z Myszkowa - Jura krakowsko częstochowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×