Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Dzien dobry 🌻 szwedziu, dzieci czasami gubia apetyt przy zabkowaniu. Ale to moze tez byc ze kaszka Oli posmakowala. Moja tez malo juz z piersi mi ssa, tylko w nocy. A propos zabkowania - ja tez uzywam masc dentinox ale nie dam rady jej wetrzec w dziaselka bo mala mi ja zlizuje z palcow! Macie moze jakis sprytny sposob na wcieranie masci w dziasla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//1------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------7//1-----------8.90/69-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------7//0-----------8,2/74--------5 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------7//0-------------8,5/76------2 elinova--------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------7//0-------------8,75/74------0 amber-ania......Olivier......05.05.2006.........3,900/58.........7//0............................2 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3-----------6,4/69--------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//3-----------9,6/74-------2 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65------1 Lucky-------------Gabryś-------14.05.2006---------3,200/51--------6//0------------7,8/70-----1 Maja24-----------Kamil--------16.05.2006--------3,800/57---------6//2-----------9,3/75-------1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------6//0------------7,5/65--------0 gaga26-----------adrian--------20.05.2006--------3,9/58-----------6/2------10,3/80-----------0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------6//0-----------9,1/?-------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------2 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------6//1------------7,6/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------6/0-------------9,2/72------2 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------6//0-------------7,5/69-----2 Lena--------------Maciej--------25.05.2006--------3,410/58--------6//1-----------7,74/72-----1 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/56---------6//1------------6,2/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------6//1-------------9,5/?------0 Ewa26-------------Maja-------29.05.2006---------3210/51---------6//0------------7,0/?------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------5//3--------------9,3/?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę że wiele rzeczy przeoczyłam, ale fajnie że nadal piszecie. My jesteśmy własnie po chorobie zapalenie oskrzeli czy wasze szkrabki też chorują? Tak poza tym ok mały rozwija się świetnie przybiera na wadze wczoraj wazył 10,310 kg i nosi ubranka na 80 cm, ale ząbków nie widać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---oj obawiam się, że Olka po prostu juz porzuciła cycki....Amber pisała, że Oli tez z dnia na dzień znudził się cyckiem i przyssał do butelki...No chyba, że to wina ząbkowania...Ale próbuj jej chociaż przez sen podawać pierś...niech zciaga przynajmniej nadmiar...I moze juz teraz czas pomysleć o sztucznym mleku, skoro nie udaje sie Tobie duzo własnego pokarmu zciagnać... Ja to też dzis w tej sprawie polecę sie pediatry Wiktorii, bo jedziemy na szczepienie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga---super, że jestes!!! Niezły facet z Twojego Adrianka :-) Póki co choroby omijają nas wielkim łukiem /odpukac w niemalowane/ i oby tak zostało.... A karmisz nadal piersią??? No i odzywaj się jak najczęściej 🌻 i 😘 dla Adrianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za buziaczki. Ma net na stałe w pracy więc znowu będę was atakować z samego rana bo pracuję od 6. A piersią przestałam karmić po 3 tygodniu kiedy trafiliśmy do szpitala z powodu zapalenia uchu i zapaleniu płuc. Już trochę przeszliśmy więc dlatego pytam czy wsze szkrabki chorują bo ja przesadnie dbam o zdrówko małego a i tak choruje. Bardzo żałuję że nie karmię mam straszne wyrzuty sumienia z tego powodu ale tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale błędów narobiłam ale tak wychodzi jak się równoczesnie pracuje i czatuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia, Brygidka nie przejmujcie się! Moja przyszła, być może, teściowa mieszka bardzo daleko. Za to moja mama mogłaby sobie podać rękę z mamą Szwedzi :-) Też już usłyszałam \"przecież tego chcieliście\", albo \"chcieliście, to teraz się zajmujcie\", i to w przypadku, gdzie nikt niczego nie wymagał ani się nie żalił. Ja czysto informacyjne opowiadam, że ostatnio mały się budzi w nocy, i słyszę, to co Szwedzia właśnie \"nooo tak jest z dzieckiem, i tak będzie, nie myśl, że będzie łatwo, \"to nie jest tak, jak ci się wydaje\", (...) ... będzie wam wchodzić rano do łóżka\" :-D Bardzo wyczekiwała mojego malucha, ale sypie niezłe teksty. Może dlatego, że sama nie miała łatwo, bo mój ojciec nigdy mnie nawet nie wykąpał, nie przewinął. Kto wie. Zresztą muszę wam powiedzieć, że nigdy nie było mi się łatwo z nią dogadać, bo lubię spokój, a mama trochę zadymiara lubi narzucać swoje zdanie, w gadce się nie patyczkuje :-) A ja, wręcz przeciwnie, wolę słuchać niż oceniać. Więc chciałam was pocieszyć, że moja mama bywa czasem drażniąca niczym teściowa. Brygidko, nie do końca jestem w temacie, ale żal mi się ciebie trochę zrobiło, że miałaś humorek nie teges przez rodziców męża. Zawsze jesteś taka serdeczna i życzliwa, nie zasługujesz by ci się obrywało. A mleczka wystarczy!!! Mój Gabrysieniek ma 6 i 3/4 i podnosi pupkę w górę. Tak mi się to podoba. Jada tylko jeden słoiczek jarzynek dziennie (ok 80 gramów) i czasem podziubie 3 łyżeczki deserku + moje mleko. To napewno za mało, już czuję, że będzie źle przybierał, ale trudno, i tak trochę na siłę go muszę karmić. Nie chcę mu robić totalnej schizy. Żyję jak zakręcona, miesiąc temu sprzedaliśmy samochód, a ja dziś szukałam go w garażu i myślałam, że ukradli. Otwieram skrzynkę, a tam poczta z 3 tygodni. Nawet Suzinek wygląda jak śmietnikowiec z ulicy sezamkowej, bo nie mam kiedy go uczesać :-) Chyba wynajmę opiekunkę, która będzie się zajmować maluszkiem, kiedy ja będę w tym samym pokoju pracować przed kompem, bo na dłuższą metę pogodzenie pracy i opieki nad dzieckiem w domu jest niemożliwe. W ogóle co 3 dni max. muszę obcinać synkowe pazurki bo w przeciwnym razie byłabym cała podrapana. Nawet obcięte zadrapują! Jak chwyci to nie puści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga---proszę o fotki Adrianka...pliss...sama musze to sprawdzić :-P sylwia.cw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Lucky---paznokcie Wiki też rosna jak szalone...czasami to nawet co 2 dni muszę obcinąć, a nie daj Boże jak zostawię jakis zadziorek...oj biedna moja skóra...no i babcia biedna :-D Juz kiedyś zostawiła jej pamiątkę na nosie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu uwierz mi wcale nie są tacy super, nawet w takiej sytuacji nie pozwolają nam zapomnieć tego ile to wg nich im zawdzięczamy..i że to od nich dostaliśmy i powinniśmy być im za to wdzięczni..do końca świata i o jeden dzien dłużej....bo oni sie tak poświęcająrzygać sie chce......i nie daj Boże mieć inne zdanie niż oni odrazu nasłuchamy sie różnych rzeczy, na swoj temat że jesteśmy tacy to a tacy totalnie beznadziejni a wogóle to nie mamy pojęcia o tym jak wychowywać nasze dziecko i jak sie nim zajmować bo oni wiedzalepiej....nie wiem czy pamiętacie pisalam wyżej o motywie z chodzkiem!!!!!!itd....a ich ulubione to czepianie sie studiów które skończyłam ech...., a zostawienie im Makarego gdy chcemy gdzieś wyjsć....daj spokój tysiąc wymowek, a gdy już łaskawie zostaną to potem wypominki.....ile oni dla nas robią bla bla bla bla bla.... szkoda gadać i tak non stop kolor!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEEEEEEEEEEE WIERZEEEEEEEEEEE!!! GAGA super że sie znowu odezwałaś 🌻 dla ciebie :) i równiez czekam na zdjecia ania.amber1@wp.pl My juz po pierwszyn spacerku,teraz obiadek i znowu na spacer:) Madzia dziekuje za link ❤️ ...alez ja jestem w dobrym nastroju,sama nie wiem dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKY- bede chyba 13 w poznaniu na pare dni:) to co widzimy sie? ale ja nie wiem czy drugi raz trafie tam gdzie mieszkasz hihi Odezwij sie na gg to pogadamy no i musze ci oddac sukienki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej amber. Wysłałam zdjęcia tylko są dużych rozmiarów bo narazie nie mam tu programu do zmniejszania a ja robię dobrej jakości żeby ładnie wychodziły na papierze to trochę wam zawlę pocztę. ja też mam dobry humor ale ja wiem dlaczego bo mój synek jest już zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga my zdążyliśmy już zaliczyć: - infekcje bakteryjną drog moczowych-szpital -zapalenie płuc-szpital -zapalenie oskrzeli i to wszystko od maja- do września ....ostro było, ale teraz odpukać juz dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga ciesze sie że jest juz ok i zycze mu duuuuuzzzoooo zdrówka:) My z dziewczynami czesto robimy konferencje na gg jak bedziesz chciała to sie dolacz:) Grzywa ma na gg w opisie ze zuzka ma pierwszego ząbka:) GRATULUJEMY ZUZIA🌻 i pozdrawiamy grzywcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak my czerwiec zapalenie płu i uszu - szpital lipiec angina antybiotyk ale naszczęście w domku listopad/grudzień - zapalenie oskrzeli antybiotyk naszczęście w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mój teraz robi? ....je kabanosa hihii to znaczy go niupla hahaha i sie nim bawi ,ale ma radoche,normalnie dziecka nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!!!!!! Mati śpi, to ja sobie mogę poklikać ;) Za oknem pogoda fatalna, a ja mam jakąś fazę na sprzątanie. A propos Mikołaja, to kupiliśmy Młodemu Tubisiową piłkę która gada przy dotknięciu, tj. wydaje z siebie różne tubisiowe dźwięki ;) Mati oszalał na punkcie tej zabawki. Nie sądziłam, ze bedzie w stanie bawić się czymś tak długo, a on tłukł w nią przez bitą godzinę ;) Na to wygląda, ze prezent trafiony. I wiecie co? To Tomek wybierał. Widać facet lepiej zrozumie drugiego faceta ;) Co do \"mądrych\" wypowiedzi teściów i rodziców, to ja już nic nie powiem. W każdym bądź razie największą krechę ma mój teść jak dotychczas. Kiedyś to myślałam że go trzasnę jak coś powiedział, w każdym bądź razie odgryzłam się tak, za którymś razem , że chyba na jakiś czas przestał. Ja akurat jestem z tych, które nie umieją się powstrzymać w takich sytuacjach i nie odpalić jak mnie ktoś naprawdę wkurzy. A ogólnie spokojna jestem. Ale już przestałam się przejmować. Jak trzeba będzie to porozstawiam wszystkich po kątach. Jak to się mówi: Nie trzeba dobrze grać w szachy, żeby umiejętnie rozstawiać pionki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domku bo trzeba iśc na spacerek. Jutro założę sobie gg my też czekamy na ząbka ale nic nie widać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do teściów to moje tesciowa to złota kobieta!!!!!!!!!! bardzo ja kocham i jest nie zastąpiona ale niestety schorowana troszke❤️ Teściu chodzi tylko od drzwi do drzwi i nigdzie nie wychodzi z domu bo chodzi o kulach i tez jest schorowany:( do nas na dół schodzi tylko tesciowa jak ja poprosze żeby na chwilke została z małym. Moi rodzice są tez super bo sa daleko hihi moja mamusia to bardzo kochana kobieta jeszcze nidy w zyciu sie z nia nie pokłóciłam:) a tata jak tata ma troszke za uszami ale małym opiekuje sie cudownie:):):) i to by było na tyle... ide robic obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova, a najgorsze, że ten mały drapniś sam siebie zadrapuje... Wczoraj spotkałam na osiedlu nianię, która miała się zająć moim małym, gdy miałam wrócić po macierzyńskim i zajęła się dzieckiem w tym samym wieku. Pięknie je, ładnie śpi, grzeczne :-( odzwyczajony od piersi, lubi smoczka. I tak sobie pomyślałam, że chyba rozpieściłam swoje dziecko. Chciałam najlepiej, a wyszło nie tak jak miało. Nie wiem, czy mały by nie zyskał bardziej na samodzielności. Niedawno wydawało mi się, że dziecku zawsze będzie lepiej z mamą niż opiekunką, ale teraz uważam, że dobra opiekunka to prawie jak mama, a korzyści mogą być większe. Z drugiej strony, miałam okazję lepiej poznać dziecko i spędzić z nim więcej czasu, nie tyle dla niego, co dla siebie :-) Amber, koniecznie się spotkajmy :-) Może sobie nawet wyjdziemy gdzieś na imprezkę jak tatko zajmie się synkiem. Chwilowo nie działa mi gg, ale jak napiszesz, to odczytam i odpowiem później. Gabryś wcale nie chorował. Kolki były denerwujące, ale poza tym nie miał nawet kataru. Ząbek pojawił się bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Teściowie---ja to bym mogła moich na rekach nosic...są cudownymi ludźmi i nie moge na nich powiedzieć złego słowa...a w Buni sa zakochani po uszy....:-P gaga---rzeczywiście ja też widzę podobieństwao Twgeo synka w mojej Wiki...no i oczywiście uroczy jest Adrianek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Zuzka ma ząbka!! Słyszę go!!:D HIHIHI... I ugotowałam jej dziś pierwszy raz sama zupkę:) Z cielęcinką i warzywami. W smaku nawet niezła. Kupować tylko będę deserki z Gerbera, bo są super i soczki. Obiadki będe sama robić. Dziś jedziemy na poszukiwania ekologicznego kuraka dla małej:) Chyba se jeszcze tabele uzupełnie:p Czy Wasze dzieci tez tak kochają swoich ojców?? Nasz tatko jak wraca z pracy, to Zuzka u mnie na rękach marudzi a u niego jak aniołek i piszczy jak go zobaczy!!:D Szok!! Córcia tatunia!!! Mówi „tatatata…mamama…”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//1------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------7//1-----------8.90/69-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------7//0-----------8,2/74--------5 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------7//0-------------8,5/76------2 elinova--------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------7//0-------------8,75/74------0 amber-ania......Olivier......05.05.2006.........3,900/58.........7//0............................2 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3-----------6,4/69--------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//3-----------9,6/74-------2 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65------1 Lucky-------------Gabryś-------14.05.2006---------3,200/51--------6//0------------7,8/70-----1 Maja24-----------Kamil--------16.05.2006--------3,800/57---------6//2-----------9,3/75-------1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------6//0------------7,5/65--------0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------6//2-----------9,1/?-------1 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------2 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------6//1------------7,6/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------6/0-------------9,2/72------2 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------6//0-------------7,5/69-----2 Lena--------------Maciej--------25.05.2006--------3,410/58--------6//1-----------7,74/72-----1 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/56---------6//1------------6,2/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------6//1-------------9,5/?------0 Ewa26-------------Maja-------29.05.2006---------3210/51---------6//0------------7,0/?------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------5//3--------------9,3/?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ta moja gadzina wczoraj zrobia??? Mati otworzy sobie samodzielnie szuflade ;) A tacy bylimsy pewni, ze nie da sobie rady z ta raczka ;) Naiwniacy. A mnie sie cos zrobilo z klawiatura i nie wyskakuja polskie znaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że chociaż moja tesciowa jest superowa....najlepsza tesciowa na świecie......odpukac......puk puk puk:-D żeby za bardzo nie zapeszyć:-p tyle że wyjechała do Niemiec buuuuu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, melduje się! czuję że to prawie weekend taki mam lajtowy dzień w pracy! Oby takich więcej. Ja mam spoko teściów, cudownych rodziców, więc nie dołączę do Was, ale współczuje tym których ten problem dotyczy. Olejcie te wszystkie docinki, bo nerwy są niepotrzebne. Jesteście cudownymi i najlepszymi na świecie rodzicami Waszych pociech. A inni wara... Lucky- wiesz co? moja Gabi też początkowo nie jadła dużo, ale pediatra poleciła mi dodawać mój pokarm do tych słoiczkowych i o dziwo!! zadziałało, niuniu posmakowało i poszło jakoś. A w trakcie pracy Gabi jest z moją babcią, która podchodzi do niej super profesjonalnie z mega czułością ale nie rozpieszcza jej tak jak ja czy mój Tomek. Bo ja to na każde marudzenie już na ręce bym brała, a mama jej mówi...coś w stylu \"dlaczego się denerwujesz? nie masz powodu!\" jak to usłyszałam byłam w szoku, ale patrzę a moje dziecko nagle ciuchutko !! hihi. Lekka dyscyplina jest! Gabi zasypia sama ze smoczkiem albo bez, w swoim łóżeczku, podciąga sie o szczebelki, otwiera szuflady itp. Muszę jej kupić dywan do pokoju, żeby sobie swobodnie leżała i przygotowywała się do raczkowania. A wiecie co ona wyprawia? leży sobie na plecach i tak podnosi pupę do góry robiąc taki mostek - i tak z kilka razy tak sprężynuje- to tak śmiesznie wygląda- mówię Wam, albo leżąc nagle wije się jak wąż w miejscu- taki jej taniec dzikiego. Przy tym się śmieje, że hoho!! Biedrona- dzisiaj w TV nie ma LOSTow moich, więc z tego wszystkiego chyba porządki zrobię, albo pójdę spać!! :) Moja Gabi (odpukać w niemalowane) jeszcze nie chorowała, ale strasznie się boję, że może się od nas zarazić ;( Póki co muszę jej te siuski złapać i na badanie dać w sprawie przybierania na wadze.. Brydziu- głowa do góry, buziaczki przesyłamy Fajnie, że jesteście i że można z Wami poklikać, bo człowiekowi zawsze trochę lżej. Może kiedyś zrobimy jakiś zlot? może jak nasze szkraby skończą roczek? fajnie byłoby gdzieś wyjechać i pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×