Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Qassandra co to za praca by o tej porze pracować :O??? ja jak już kiedyś pisałam póżno chodzę spać zawsze mam cos w domu do zrobienia a w dzień ciężko za cokolwiek się zabrać gdyż Mały wymaga mojej ciągłej obecności :-).Na komputer wchodzę sprawdzić pocztę i zobaczyć co tam u Was :-P przyznam się,że zżyłam się z Wami :) dobranoc Qassandro 🌻 dla Gabrysi ❤️ pozdrawiam Majóweczk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!!! To ja Was Dziewczynki przebije ;) Mati śpi, ale to ja dziś cierpię na bezsenność ;) i rano będę nieprzytomna ;) Spokojnej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Ja tu chyba pobije rekord nocnej obecnosci! Siedze i przygotowuje moje CV bo rzucam sie na szukanie nowej pracy i head hunter chce juz je miec jutro. Juz skonczylam ale nie moglam do was nie zajzec - ja tez sie bardzo z wami zzylam :) teraz spadam i do luzka - Lukasz juz od dawna chrapie i potrzebuje go troche szturchnac, bo co! Mam nadzieje ze wszystkie kolorowe i przeswietne sny macie! Do jutra kobietki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej o poranku u nas mrozik ale zapowiada się ładna pogoda i dobrze bo wczoraj lało i nie byliśmy na spacerku. amber tylko nie przesadzaj z tymi spacerkami nad morze bo tam mocno wieje i jeszcze małego porwie:) Oczywiście mocno wam zazdroszczę mojemu bardzo by się przydały takie morskie spacerki ze wzgledu na jego choroby ale nadrobimy w lecie. bygida mam pytanko o te body bo włośnie wczoraj widziałam je na allegro ale są nierozpakowane i do końca nie widać jak wyglądają fajne są? Całuski dla maluszków i ich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️ A ja dziś dopiero piąta jestem :-P...Z Was to takie nocne marki lub juz ranne ptaszki...wszesnoranne :-D A Wiki miała wczoraj swój kapielowy debiut w ...brodziku :-) A jaka zdziwiona była... Do tej pory ciągle w wanience, a tu nagle nie dość, że brodzik to jeszcze w łazience...Bo do tej pory w pokoju ja kapaliśmy...Tyle, że ja dość juz miałam tej wkoło rozchlapanej wody :-P... czarna---fajnie, że zdecydowałaś się nas \"nawiedzać\"...Oby jak najczęściej...😘 dla Fabianka...super chłopak!!!...aaaa...mamy takie samo łóżeczko turystyczne, tyle że czerwone :-) brygidko---jak tam kregosłup?? Już lepiej?? 🌻 NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.-----WIEK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53------7//1---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------7//1---------8.90/69----0 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-------7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55------7//0---------8,5/76-----2 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54------7//2---------9,30/74---0 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58------.7//0---------------------2 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54------5//0---------7,0/74-----0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58-------6//0---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57------5//3---------6,4/69-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56-------7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56------5//2---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51------6//0---------7,8/70----1 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57------6//2---------9,3/75----1 tojaedyta---------Agatka-------18.05.-------3,510/55------6//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58---------6/2----------10,3/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62------6//0--------9,1/?-------1 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56------5//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59------6//1---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59------6/0----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52------6//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58------6//1--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56------6//1---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/50------6//1---------9,5/?------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51-------6//1--------6,9/70-----0 czarna 28---------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1---------7,5/71-----0 brygida-26--------Aron----------10,06,-------3,680/56-----6//0---------9,3/73-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
czarna---a jaka operacja czeka Fabianka?? Czy w zwązku z tymi mięśniami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga---nieeee...musiałam nadrobić zalgłości od czwartku w papierach, bo serwer nam rozbudowywali i nie miałam dostepu do pewnych plików...a pospać to bym chcętnie pospała.... Dziś to nawet się zastanawiałam czy nie wziąć jednego dnia urlopu, nic nie mówic Arkowi, rano przyszykowac mała do babci, on ja zawiezie i pojedzie do pracy a ja....lulu...ale to tylko taki plan...może kiedyś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Ale z Was \"nocne marki\", ja to chodze spać \"z kurami\" jak mi Fabian tylko na to pozwala Wczoraj położylam sie z nim o 21, ale maz przyszedł z pracy dopiero o 23 i mnie obudził, niewiem na co liczył :D. Jak już sie obudzilam to siedzielismy do 1 w nocy i gadalismy, bo przez ta jego prace (jest kierowca w Urzedzie Wojewodzkim ) ostatnio nie mamy kiedy pogadać na spokojnie, niemowie juz o czyms więcej :D Co do operacji to Fabian urodził sie z dziorka w podniebieniu, ma niedomknięte podniebienie, fachowo nazywa sie to rozszczep podniebienia miękkiego . W maju bedzie miał operacje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie :( Duzo osób myli to z zajecza warga (co mnie denerwuje) ale faktycznie jak ktos niema o tym zielonego pjęcia to sobie tak to kojarzy, całe szczescie Fabian ma to w środku,.Ja tez niewiedziałam nic na ten temat, jak mi powiedzieli w szpitalu to poprostu był szok, nic niewiedzielismy na ten temat. Dopiero z netu dowiedzielismy sie o tej chorobie. Operacja bedzie polegała na zszyciu tej dzióry, co dla lekarzy to jest niby pestka, ale dla nas jest to jednak operacja naszego dziecka pod narkozą. Oj dużo bym teraz mogła pisać na temat. Kupe nerwow nas to kosztuje, bo były problemy z karmieniem, często ulewalo mu sie nosem Ale sie rozpisałam a moje dziecko leży z kupa w pampersie i już sie denerwuje 😘 dla wszystkich i Miłego Dnia u nas pogoda paskudna wieje i deszcz pada, a my jeszcze bedziemy musieli (jak tata nie zdarzy )odebrać Nikole ze szkoly :( Jak mały mi pozoli to zagladne pożniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.-----WIEK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53------7//1---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------7//1---------8.90/69----0 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-------7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55------7//0---------8,5/76-----2 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54------7//2---------9,30/74---0 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58------.7//1--------7,82/74----2 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54------5//0---------7,0/74-----0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58-------6//0---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57------5//3---------6,4/69-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56-------7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56------5//2---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51------6//0---------7,8/70----1 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57------6//2---------9,3/75----1 tojaedyta---------Agatka-------18.05.-------3,510/55------6//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58---------6/2----------10,3/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62------6//0--------9,1/?-------1 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56------5//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59------6//1---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59------6/0----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52------6//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58------6//1--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56------6//1---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/50------6//1---------9,5/?------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51-------6//1--------6,9/70-----0 czarna 28---------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1---------7,5/71-----0 brygida-26--------Aron----------10,06,-------3,680/56-----6//0---------9,3/73-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Slońca!!!!!!!! my jak zwykle sie guzdramy z podpisaniem listy obecznosći ale jestesmy..za oknem u nas co dziwne slonce moze jakis spacer później -zobaczymy tak czy tak buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
czarna---3mamy kciuki za operację Fabianka...będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
czarna---ale Ty jesteś...mąż Ciebie budzi...w wiadomym celu - a Ty na pogawedki go zabierasz?? :-D Oj biedak z niego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę obecności. Dalej się ukrywam w pracy ;) hehe.. Brygidko buziaki dla Ciebie i Arona Czarna- 3mamy kciuki, wszystko będzie super. Rozumiem Wasze nerwy, dlatego przesyłamy pozytywne fluidy. buziaki dla Majóweczek i ich pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) melduję się:) moje dziecię gorączkowało dziś w nocy 38.5, a wieczorem wściekle gryzło smoczka, gryzaki...oby to było ząbkowanie, a nie infekcja! Czarna: rozszczep podniebienia zrobią fachowcy i będzie po sprawie, nie będzie nic widać! więc się nie martw! to nie jest choroba, tylko wynik niedokształcenia w I trymestrze ciąży. Może czegoś Ci wtedy brakowało, jakiś witamin minerałów. Nie ma się co martwić. Eli...Twoje dziecko zaskakuje z dnia na dzień:) Miło słyszeć:) Pozdrawiam wszystkie majowe mamy i dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova kręgosłup nadal mnie boli.Chodzę jak stara baba.Już od zawsze miałam problemy z kręgosłupem totteż jak kiedys poracowałam przy biurku-pracownik administracyjny- to pozwolenie na wykonywanie pracy dostałam tylko na pół roku-przez ten kręgosłup.Krzywy jakiś choć nie nie widać tego.Poza tym nie umieszz sobie wyobrazić co ja przechodziłam jak rodziłam-bóle były straszne bo szły od kręgosłupa na macicę :O.Teraz to od przemęczenia-ale dam radę :-D gaga nie wiem jeszcze bo body jest w drodze do mnie-napiszę jak przyjdzie.ZJuż kiedyś kup[owałam u tej Pani i wiem ,że sprzedaje dobry towar.Widziałam tylko wzór przez opakowanie-jakieś zebry hipcia itp.Pożyjemy zobaczymy -napiszę zaraz jak przyjdzie towar :-) malinow_a Ty też nocna kobitka jesteś :P trzymaj sie koleżanko po \"fachu\" czarna współczuję tej cholernej operacji,że też takie świństwo musi być u dzieci!!!!Będziemy z Tobą !!!!Wsparcie masz z każdej strony.Pisz o wszystkim!!!...i zobaczysz bedzie dobrze❤️ ile lat ma Nikola?? Jak sobie radzisz z dwójką dzieci?? Jak Mała akceptuje Fabianka-czy jest zazdrosna?? mama E następna koleżanka nocna :-P madalena daj trochę tego słonca bo u nas brzydko i pada deszcz :O Qassandra zostaniesz pracoholioczką :O nawet nie wiem jak się to pisze:O ale wiesz o co chodzi magdab zabkowanie pewnie!!!! nie przejmuj sie choc madrze mi sie gada :O to narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu współczuję Ci tego kręgosłupa mnie teżnapiernicza tyle że ja nie siedzę cały czas przy biurku.... a co do porodu to też znam te krzyżowe :-( skurcze...sama je miałam masakra!!!!ani chwili odpoczynku...jak sobie przypomnę to aż mnie ciarki przechodzą......Wspólczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny 😘 jestescie kochane :) wiem, ze musze sie trzymać, ale czasami nerwy mi puszczaja i rycze po kątach . Magdo- masz racje, to nie choroba :) tylko cały czas zastanawiam sie od czego to jest. pytałam sie lekarzy, to słysze wada wrodzona, ale żadnej konkretnej odpowiedzi.Dopiero niedawno logopeda, do której chodzimy na wizyty, powiedizała mi ze to dzieje sie mniej wiecej w 9 -11 tc., czyli tak jak napisałś w 1 trymestrze , wtedy własnie kształtuje sie podniebienie miekkie Brygido -(niepamietam jeszcze Waszych nicków) Nikola ma 6 lat, chodzi do zerówki. Na początku byla strasznie zazdrosna, teraz zalerzy od jej humorkow, czasami potrafi go uspać zabawić a czasami jest tak wredna, ze robi wszystko, zeby go obudzic i zdenerwowac. Potrafi być złośliwa dla mnie, zeby zwrocić na siebie uwage. Ostatnio obcieła sobie grzywke(cały czas miala włosy do pasa i bez grzywki)musiałam isc z nia do fryzjera zeby zrobili porządek z jej postrzępionymi włosami i takim o to sposobiem ma włosy do ramion z grzywka .Teraz nawet wyglada lepiej:) I ostatnio stwierdziła, ze dobrze, ze sobie obciela te włosy bo juz jej sie znudzily długie i chciała miec krótkie jak dziewczynki z Witcha (z bajki) uciekam, bo musze przyszykowac obiadek, zaraz maz przywiezie Nikole (niemusze isc po nia, ciesze sie bo may kawal drogi a pogoda paskudna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna nie przejmuj się musisz pozytywnie myśleć dla swoich szkrabków bo wszystko będzie ok:) te bóle kręgosłupa sa okropne w czasie porodu dały mi popalić! A teraz naszczęście ich tak mocno nie odczuwam choć bałam się bo w 2 klasie miałam kontuzję kręgosłupa. Natomiast mój mąż strasznie cirpi jak ponosi adka to później nie może się zgiąć ma jakąś przepuklinę między 4 i 5 kręgiem. jeden lekarz powiedział że bez operacji czeka go wózek inwalicki a drugi powiedział że prawie każdy to ma tylko jeden wie o tym a drugi nie i nic nie kazał robić. Tacy są specjaliści:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!!!!!!! My już po wyprawie wojennej, na dworze szaro buro i ponuro. A ja nie spałam do jakiejś 4 nie wiem czemu.... Chyba wchodzi mi w krew krótki sen ;) Zzz...Zzzz.... Zzzzz.... A mój Ancymon już wędruje po podłodze. Na dupce nie usiedzi, nie ma takiej możliwości. Czarna!!! Głowa do góry, musi być dobrze. Ja tak sobie wmówiłam i nie dopuszczam do siebie myśli o żadnej operacji. Oprócz tego, ze męczymy Mateusza, to jak dla mnie to mojemu synowi nic nie dolega. I tak jest chyba lepiej dla nas wszystkich. Im mniej o tym myślimy, mniej sie denerwujemy ;) Mati ma wrodzony kręcz szyi i tez mnie na początku zwaliło z nóg, ale jakoś teraz daje sobie z tym radę. Ćwiczymy więc, męczymy itd ;) I choćby nie wiem co - musi być dobrze. Już mi nawet przeszła złość i pretensja do całego świata ;) Chyba dlatego, ze poczytałam sobie jakie problemy ludzie maja z dziećmi i jacy są dzielni i wytrwali i jak wierzą w to, ze będzie lepiej. Generalnie, jeżeli Młodemu ćwiczenia nie pomogą, to chory mięsień trzeba będzie podciąć operacyjnie, a ja się boje narkozy jak diabli.... I doskonale Cie rozumiem.... A jakby co, to ja mieszkam w Wawie, i jakoś mogę Cie w maju wesprzeć ;) My w razie co zlądujemy w szpitalu Dziecięcym na Litewskiej.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena ja już ponad dwa lata nie siedzę za biurkiem gdyż nie dostałam pozwolenia by za nim siedzieć.Chcieli mi przedłużyć umowę, ale niestty nie dostałabym pozytywnej opini lekarz- badania okresowe.Nic złego co by na dobre nie wyszło bo gdybym miała tamtą pracę to nie zdecydowałabym się na dziecko :-).Nie żąłuję, ale bóle kręgosłupa są dość uciążliwe.Nie wiem może poćwiczę coś, a może wybiorę się na jakieś masaże :-). Jednak to nic z tym jak rodziłam-myślałam,że mi kręgosłup pęknie :O. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!! Brydzia co tobie jest z tym kregosłupem? U kogo sie leczysz? Bo ja znam juz chyba wszystkich ortopedów u nas.Od operacji jestem już pod opieką neurochirurgów? Moze ci jakoś pomogę? Ja 7 lat chodziłam z bólami kregosłupa ale teraz po operacji jest mi lepiej.Duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł mamuski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, świnia jestem, że się wyłączyłam-rzadko cztuje kafe, ale to wcale nie oznacza, że o Was nie myslę:) Po prostu mało czasu, albo za słabo zorganizowane życie...:( Najpierw dziekuję wszystkim, którzy pamiętają o biedronie i wysyłaja jej zdjęcia swoich superowych szkrabów:) Jak te nasze dziecioki rosną!!!-słodkie bobasy:) Co u nas? Jula jest najkochańszą istotką na swiecie i jak czasmi na nią patrzę, to cały czas nie mogę uwierzyć, że niebiosa nas tak obdarowały:) Niestety dopadł nas ostatnio wirus jelitowy:( Julcia miała gorączkę 39 i nie kończącą sie sraczkę. Na szczęście obyło sie bez antybiotyku. Teraz walczymy z katarem i kaszlem:( Boze, to było tragiczne jak zagoraczkowała w nocy-normalnie nie wiedziałam co mam robic! Na szczescie jest internet i pół nocy wyczytwałam różnosci-pokonałysmy jakos to wstretne choróbsko i odżegnałysmy na długo:) Moja Niunia już siedzi pewnie-nawet skacze z dupskiem na siedząco i ostro chce na nózki-ale ją stopujemy jak możemy:) Ma 2 zębole i idą górne jedyneczki:) Chyba bedzie miała odstające uszy:) Ale wyglada pociesznie:) Jest cwaniarą i już umie sobie wywalczyc to co chce-mozna by to nawet podciągnąc pod terror:D Był u nas juz Sw. Mikołaj-po naszemu GWIAZDOR i przyniósł małej krzesełko Babyono-polecam! Miałas Brydzia racje-super!!! Ale narazie jest szał i nie da sie w nim jesc, bo wszystko jest ciekawe, tylko nie obiad:) Jeszcze nie gotuje sama tylko wcinamy obiadki ze słoików, ale planuje sie zabrać i przestawić małą na normalność. Ogólnie nie przepada za nowymi smakami-wszystko trzeba wywalczyc:) Najlepsze jest mleczko, kaszka i mamy cycek:) Juz raz dziennie, ale zawsze. Troche pogryziony zreszta:D A wiecie, jak spedzamy sylwestra????????? Z GRZYWĄ!!!!!!!!!! Juz nie moge sie doczekac kiedy sie spotkamy i wycałuje Zuzola:) Całusy dla Was wszystkich-nadrobie straty i uzupełnie tabele:D PA!!!!!! cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj biedroneczko🌻 super że sie odezwałaś:) jula pewnie duza kobietka hihi ucałuja ja od nas:) fajnie że idziecie razem z grzywa na sylwka,pozdrów ich od nas ale małpa mi nic nie powiedziała ze razem idziecie hihi mówiła tylko że jak nie kupi samochodu to nie jedzie na sylwestra:) ja jade jutro do warszawy i spotkam sie z mainow_a26 czyli z malinką i matim:) juz sie nie moge doczekać:) A tak na marginesie to która z was jeszcze mieszka w Warszawie?? Lucky dlaczego sie nie odzywasz??? musimy sie znowu zobaczyc no i musze ci oddac sukienki,pewnie ci sie przydadza na sylwka:) pozdrów twoich mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda Aniu, ze to tylko ja pokutuję w tym mieście ;) Kiedyś była jeszcze Magnolia.... No i ja też już się nie mogę doczekać spotkania hihihi W końcu co live to live hehehe. No i będziemy mogły sobie pooglądać dzieciaczki ;) Biedrona, buziaki dla Julki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) To mam chorego malucha. Mało je, śpi, płacze. Była pani doktor i wg niej to początek infekcji, a nie ząbkowanie! Zobaczymy jak będzie jutro. Uciekam do mojej córci. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×