Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Czesc dziewczyny. U mnie dalej bez zmian . Załatwiam jeszcze niektore sprawy żebym potem miała spokoj. Właśnie wczoraj po raz kolejny siadł mi komputer więc nie bedzie mnie troszke. Teraz jestem u rodziców wiec pisze. Nie wiem czy zdołamy go naprawic do niedzieli no bo w poniedziałek zaczynam wedrowke po maleństwo. TAKżE GDYBYM NIE DOPADłA W MIEDZYCZASIE KOMPUTERA TO TRZYMAJCIE SIę DZIELNIE . PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Cześć laseczki 🖐️ U mnie dziś też pogoda w kratkę :-(, ale na szczęście nie pada tylko słońce się chowa za chmurami :-( Co do tych nocek--to mnie już to wkurza 😡. Myślałam, że skoro dwie poprzednie miałam zarwane to przynajmniej dzisiejsza będzie udana a tu... Widocznie tak musi być, tyle że ja uwielbiam spać!!! :-P Moje żebra to już nie wiedzą jak się bronić przed kopniakami :-D. Czasami to mi aż dech zapiera. Ejjj....jakie Wy staniki kupujecie do karmienia, że one takie drogie??? U nas stanik taki z odpinaną \"kieszonką\" :-P to nawet za 9 zł można dostać...serio!! A tak wogóle to ja mam czasami wrażenie, że zaraz urodzę...choć prawdę mówiac nie wiem jak to jest, bo przecież nigdy nie rodziłam :-D Też odczuwam te kłucia w...:-( a to wcale nie jest przyjemne No, ale co ma być to będzie :-) A i jeszcze jedno....już od paru dni boli mnie dół brzucha tak jak przed okresem i sądzę, że to te \"ćwiczenia\" przygotowujące :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
elinova, rybko złota!!! aż sobie zerknęłam z wrażenia skąd Ty jesteś, jak napisałaś o tych stanikach za 9 złotych. W tej cholernej Warszawie wszystko zdecydowanie droższe jest, masakra normalnie. Na ściąganie jakiś tańszych wersji z netu np to juz sie chyba więcej nie zdecyduje, po tych koszulach, których jak nie ma tak nie ma, bo je wcieło na poczcie gdzieś...wrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No to racja, że Wa-wa to jest chyba najdrozsze miasto, no ale żeby aż taką przebitke mieli?? To niepojęte... Zresztą nie tylko staniki dla karmiacych ale i takie lepsiejsze :-P mozna u nas kupić od 8zł/szt z koronkami, z bajerkami itp...:-D Jednak jak narazie to znalazłam dwa takie taniutkie sklepiki z bielizną i od tamtej pory tylko w nich kupuje. Kiedyś też byłam taka....\"naiwna\"?? :-D i kupowałam po 30-60zł/szt, ale prawdę mówiać one prócz ceny niczym się nie różnią od tych za 8-12zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Elinova a jakie są te staniki zrob zdjecie i mi przeslij na maila:) moze bys mi kupiła ze 4 i przesłała za pobraniem albo w inny sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber---interesują Ciebie te dla karmiących?? Mają taką kieszonkę do odpinania...tych to jeszcze sobie nie kupiłam, bo są ogólnie dostępne i nie wiem czy bedę wogóle ich potrzebowała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no z tego typu, tylko wydaje mi się, że trochę węższy pas mają,a kolor to na wystawie na pewno biały widziałam a czy są inne ?????---tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 elinova- ale zobacz po ile są u ciebie dobrze i daj znać??? dlaczego nie bedziesz uzywać takiego stanika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj takich to nie widziałam tylko te \"zwyklejsze\" :-P Ale ten ładny jest i tak na niego patrzę, że w sumie to można kupić zwykły ładny staniczek tyle, że z odpinanymi ramiączkami no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sama nie wiem:) wydaje mi sie że te specjalne dla karmiących sa wygodniejsze,ale to juz musimy zapytac tych mamusiek które karmia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majóweczki Jestem z czerwcówek termin mam między 24,05 a 2,06 i mam do was jedno pytanko. CZy macie dziewczyny takie dni, że wasze maluszki są zdecydowanie spokojniejsze i mniej was kopią - nie tak często jak zwykle no i słabiej? U mnie dzisiaj własnie taki jakiś dziwny dzień. Zwykle maluszek szaleje a dziś jakoś to wszystko takie ospałe jest. Czuję jego ruchy, ale jakieś takie one dziwne. Miałyście może tak? Jak znajdziecie chwlkę to odpiszcie. Pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak mam, czasami nie mogę sobie poradzić bo tak się wierci a czasami jest baaardzo spokojnie, aż się martwię. lekarz powiedział, że tak może być i by się nie martwić, ale jak dziecko dłuższy czas się nie rusza to należy interweniować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć :) U nas wwszystko po staremu nadal 2w1. Długo się nie odzywałam bo miałam małą awarie neta a przez swięta sie to wszystko przeciągło no ale już działa :). Gratuluje wszystkim mamusią ale macie super że dzidziej już przy was ja się już nie moge doczekać. Wszystko juz przygotowane dla małego w sobote chyba pojedziemy po wózek i fotelik i mozemy spokojnie czekać na małego :)❤️. Mam pytanie czy wasze dzidzie często mają czkawke bo wydaje mi sie że moja ma za czesto nawet po cztery razy dziennie . POZDRAWIAM GORACO :):):) U nas piękne słonko cudna pogoda na spacer z maleństwem ale w maju będzie jeszcze piękniej papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majóweczki - mam nadzieję, że u Was też świeci piękne słoneczko 🌼 acha26 bardzo dziękuję za odpowiedz. Maluszek się rusza, dziś miał rano czkawkę, nocką troszkę poszalał. Ale to nie to co zawsze. Zobaczymy jak będzie dalej. pozdrawiam słonecznie aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hejka :) agaw-w >> moj ekarz mowi, ze ten maly czkowieczek zachowuje sie tak samo jak my \\:) ma lepsze i gorsze dni i czasem ruchliwy jest bardziej a czasem mniej :) zupelnie jak my :) no, a poza tym ma juz coraz mniej miejsca wiec tylko sie wierci a nie kopoie :) jezeli liczysz ruchy i wszystko jest ok to nie masz sie czym przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
cześć laski 🖐️ U mnie też słonko świeci tyle, że co jakiś czas znika. Ale lepsze to niż nic :-P Po 3 nieprzespanych nockach dziś była ta udana :-D 12 godz. pospałam :-) Ale tak to już ponoć jest, że im bliżej rozwiązania tym większe problemy ze snem...Cóż...musimy przeżyć :-P Wpadałam na chwilkę, bo muszę poprawić dane w tabelce, gdyż dziś zaczynamy 37 tydzień :-) i jeszcze pytanko---gdzie cała reszta majówek?? nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toruń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???...........Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia 🌻🌻❤️ ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONIKA-LILIA......SN.......36.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
cZEśC DZIEWCZYNY u MNIE PIęKNE SłONECZKO śWIECI I BIORE SIE WłASNIE ZA SPRZATANIE I PRANIE WYPRAWKI DLA DZIDZImAJA 24 MóJ SYNEK MA TEZ BARDZO CZęSTO CZKAWKE I POWIEM CI ZE CZASAMI TO AZ MNIE NIESTETY TO DENERWUJE (TROSZECZKE) BO TAK MI CIAGLE TEN WIELKI BRZUCHAL SKACZE;)A JA JADE DZIS PO POłUDNIU PO OBRAZKI DLA NASZEGO DZIECKA,WIECIE JAKIS MISIO LUB PIESECZEK SłODKI ABY MU NAD łóżECZKIEM POWIESIC NA śCIANCE ;) TAKI KACIK DLA DZIECKA CHCEMY POPROSTU URZADZIć;) JAK KTOś Z WARSZAWY NIE MA JESZCZE WYPRAWKI LUB (CIUSZKI,WANIENKA,)WóZKA CZY łóżECZKA TO POLECAM HURTOWNIE W GRóJCU(NA EMAILA ADRES MOGE PRZESłAć)NIE DALEKO W-WY A CENY DUUUżO NIżSZE,NP.ZAPłAćIłAM TAM ZA WANIENKE DUżA 22Zł A NA ALLAGRO 44Zł W SKLEPIE 50-55Zł,WIEC ZAWSZE PARE GROSZY W KIESZENI A WóZEK ZA 300Zł TO JUZ NAPRAWDE SUPER WIELOFUNKCYJNY (WYPASIONY) JA MAM ZA PONAD 700Zł,ALE JUZ DAWNO MI SIE ON PODOBAł I POPROSTU INNE NIE WCHODZIłY W GRE ALE NAPRAWDE POLECAM WAM MAMUSKI TEN SKLEP.pRZEWIJAK 45Zł NA ALLEGRO A TAM 36Z ;) bUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Ja tylko na chwilkę, zmieniam dane w tabelce. Dzisiaj rano wizyta u doktorka i KTG. Maluch sobie na główce stoi i już się pcha pomaleńku na ten świat. Szyjka miękka i krótka, rozwarcie też jakieś tam na 1,5 cm... więc może już niedługo :) Mi się przytyło 2kg przez dwa tygodnie :( (a ponoć w dziewiątym miesiącu to się chudnie nawet) - zwalam to na świąteczne objadanie się ;) No dobra to teraz tabelka: nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toruń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???...........Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONIKA-LILIA......SN.......36.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ___ Odezwij się w wolnej chwiluni , co tam u Was słychać...czy dalej w szpitalu itp. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nasz mały ma termin na 1 czerwca, ale w czasie wizyty gin powiedzial, ze wszelki ewentualne tabletki typu no-spa czy skopolan, mam brac tylko do 10 maja, a potem dac sobie spokoj. szyje mam dluga i twarda, ale powiedzial, ze w maju moze sie to zmienic z godz na godz. poza tym juz kilka razy rodzilam i moim marzeniem byloby nareszcie pojechac do szpitala z bolami, a nie czekac na porod po kilka tygodni w szpitalu. no coz, ale pewnie i tym razem tak bedzie, bo mieszkam za daleko i moglabym po prostu nie zdazyc dsojechac pozdr. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
witam Dziewczyny z w-wy macie może namiar na niedrogie USG 3D ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Cos dzisiaj zastoj - nikogo nie ma - pogoda ladna to pewnie jestescie na spacerkach wiosennych i wystawiacie sie na promyki sloneczka. W wawce dzis piekna pogoda slonce i cieplo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem wciąż w szpitalu, ale znalazłam kilka chwil. Ja tez się nie spodizewałam, że tak szybko urodze. Ale chyba mała strasznie chciała być już przed świętami z nami :> Zastanawialiśmy się nad podwójnym imieniem, tak jak np. Anna Maria. Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
magnolia>>> byłam dziś u mojego gina i wygląda na to, że być może się na porodówce miniemy, bo na usg wyszło, że mój gigancik już taki duży, wymiary ma na 38 tydzień i mogę sie tam pojawić na początku maja ;) Szczęka mi opadła, bo początkowy termin miałam na 26 maja, no i na Solec mnie wyśle... I żeby było śmieszniej, to się moje dziecko dziś pokazało nam.... klejnoty!!!! Zamiast córki chłopak!!!!! Wszystko do góry nogami sie przestawia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow_a 25 ---- no to masz jajko niespodzianke :) Ja sie spodziewam synka ale wcale sie nie zdziwie jak w efekecie koncowym cos mu zniknie - hehehe:P Ja mam wizyte u gin w poniedzialek lub czwartek wiec zobaczymy co tam u mnie, ale moze faktycznie spotkamy sie na Solcu - milo by bylo - zawsze to razniej :) Pozdrawiam Was serdecznie :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow_a 25 tak z ciekawosci pytam jesli mozesz to napisz z jakiej jestes dzielnicy jestes bo ja mieszkam na Bielanach :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
magnolia!!! Ja odkąd wyszłam za mąż mieszkam na Pradze Północ. Dzielnica nieciekawa, za oknem szaro buro i ponuro, więc troche ci zazdroszcze tych Bielan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×