Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Dziewczyny, mam pytanie: czy prałyście ochraniacz na łóżeczko?? i kocyki polarowe? właśnie zabieram się za pranie, więc wolałam się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups >> mam nadzieje, ze u mnie te mdlosci, to ze zdenerwowania :) ja poprosze zdjatka effciak@tlen.pl :) wiesz, tak sie zastanawiam, jak to juz jest po porodzie?? czy mozna sie ruszac, czy boli tak bardzo, ze jedyne co mozna to lezec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka79
Dziewczyny POMOCY!!! Jestem w 30 tyg ciąży i chyba dopadła mnie grzybica pochwy, odczuwam nieprzyjemne swędzenie!!!! Czy mogę w czasie ciąży bezpiecznie stosować jakieś globulki czy krem CLOTRIMAZOLUM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka79, nie eksperymentuj w ciąży!! idź do lekarza. Na pewno przepisze Ci coś co bezpiecznie będziesz mogła stosować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz powiedial, ze jak dopadnie mnie taka infekcja to mam kupic laktovaginal (chyba tak sie to pisze) jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Julka 79-->>> z tego co wiem, to lepiej iść z tym od razu do lekarza, on zadecyduje, co w takim przypadku najlepsze. Prawdopodobnie dostaniesz antybiotyk jakiś. Moja znajoma dostała Nystatyne " dowcipnie " i płukanie cytrynką... no i lekarz jej powiedział, że ciąża idealnie sprzyja takim infekcjom. Tak że nie ma co panikować, tylko w te pędy do gina :) Lepiej miec już to z głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Magnolia!!!! No to w sumie fajnie, że to tak wygląda, ale nie spodziewałam się, że za położna aż tyle się płaci, no trudno, jak trzeba będzie, to zobaczymy....Co szpital, to co innego.... W kazdym bądź razie damy sobie radę, nie może być inaczej :) 🌻 dla Ciebie.... Emcia!!!!! Pochwal się swoją kruszyną :) mój mail: rosiczka.m@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ja też chcę zdjęcia sylwia.cw@wp.pl Co do ochraniaczy to ja ich nie prałam. Myslę, że wiezzrenie i przeprasowanie gorącym żelazkiem wystarczy. To samo sądzę o kocyku. Emcia---jeszcze napisz jak długo trwała cała akcja porodowa?? Wiesz...my musimy wszystko wiedzieć :-D Pozdr dla Ciebie i Maluszka 🌻 No i podaj nam jakie imię wybraliście dla synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba do Grzywy
Czesc, witam wszyskie przyszle mamusie i pozdrawiam juz te obecne ;) Jestem z innego topiku, pochodze z Wrocławia i wertuja troche forum, zeby poszukac kogos rodzacego w moim miescie. Mam pytanie do Ciebie Grzywa - jezeli mozesz w prau slowach napisac, gdzie zamierzasz rodzic, dlaczego wybralas ten a nie inny szpital i co wiesz o innych, ktory polecasz ? Czy twój wybór byl podyktowany lekarzem do którego chodzisz, czy zamierzasz rodzic niezaleznie skad pochodzi lekarz prowadzacy ? Bardzo cie prosze o kilka informacji !!! Oczywisice, zeby nie poruszac watku o Wrocławiu na waszym majowym forum, prosze cie bardzo o kilka slow moze na forum "Przyszle mamusie z Wrocławia i okolic", bo widzialam ,ze tam zagladasz !: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3149203&start=90 Dzieki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow_a 26 jak bys chciala zarezerwowac polozna to daj znac a dam Ci numer tel to sie z nia umowisz bo do niej trzeba sie wczesniej zapisac i potem w razie porodu juz tylko dzwonisz ze juz i ona przyjezdza i jest do Twojej dyspozycji-ale musisz byc na liscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Emciu ja też chcę zdjęcia mz.mz@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
Dziewczyny napewno wam wysle zdjatka tylko to troche potrwa nawet i ze 2 dni bo urwanie głowy mam,tak mnie szczypie dzis krocze ze szok,niemoge siedziec :( pomalutku wam bede wysyłać( z doskoku ;) ) czekam na męza aby sobie "tamtum rosa" przepłukac co nieco a on sie zajmie malym❤️ Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki 🌼 Miesiąc się kończy, maj zaraz zaczyna :) A my z mężem nadal myślimy nad imieniem. Czy Lilia, czy Weronika, czy coś bardziej \'uniwersalnego\'. Pozdrawiam gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiecie
czy wiecie cos na temat tego co dzieje się z luckylady bo ostatni wpis na blogu był pare dni temu jakis przestój?? jestem ciekawa co u nije bo czesto tam zagladam podoba mi sie jej blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam od gina szyjka sie pomału skaraca ale jeszcze nie czas na mnie ,moze za tydzień...:( oj chyba urodze w terminie. ja niestesty nie wiem co sie dzieje z Luckylady:( 🌻- Emcia jak wyślesz jednej z nas to my sobie bedziemy przesyłać zdjęcia twojego maleństwa:) ty teraz duzo odpoczywaj i dbaj o siebie i dzidzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Co tam u Was slychac, bo u nas OK :) Ci okropeczni fachowcy juz sie prawie wyniesli a my pomalu doprowadzamy domek do stanu uzywalnosci :) A ja mam kilka pytan: 🌻 wiecie moze po jakim czasie od narodzin nalezy zarejestrowac Maluszka?? 🌻 i co nalezy zrobic, zeby dostac urlop macierzynski - zglosic po prostu ten fakt pracodawcy?? 🌻 no i jakie formalnosci wypelnimy, zeby dostac becikowe?? Niech jeszcze przedluza macierzynski i bezie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba do Grzywy
Czesc :) Ja tylko na sekundke !!! Grzywa bardzo dziekuje, za zwiezla i szybka wypowiedz, jak mozesz to zagladnij jeszcze na topik wroclawianek, bo mam kilka pytan do ciebie. Dziekuje jeszcze raz ! Pozdrawiam, wszystkie Majoweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej kobietki 🖐️ U nas znowu nie ma słońca...jest szaro, buro i ponuro...:-( Coś zastój z tymi majowymi porodami się zrobił, nie sądzicie?? Amber--Ty to byś już mogła zacząć tą \"falę\" szczęśliwych rozwiązań, bo pamietaj, że my jesteśmy dopiero za Tobą w kolejce, a nieładnie tak się \"wpychać\" przed ciężarną :-P Cała reszta 2w1 odezwijcie się przynajmniej, żebyśmy wiedziały co tam u Was słychać 🌻 🌻 Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
Witam wszystkie dziewczęta ;) Piszę do was pierwszy raz ale zawsze was czytałam. Jestem w 37 tyg. i mam puytanko do Emci 25..... czy oprócz mdłości miałaś zawroty głowy i było ci duszno przed porodem?? Ja wczoraj wieczorem miałam rozw.. , mdłości, było mi gorąco i miałam twardy brzuch, a teraz jak przeczytałam Twoją wypowiedź że miałaś tak parę dni przed porodem to jestem już spietrana !! Pozatym dziewczyny to mam tak jak wy wrażenie, że mój mały "majstruje" mi przy wyjściu i to nawet czasem boli, mały cwaniaczek;) Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej hej!!!!! U nas słoneczko za oknem. My się meldujemy jako 2w1 jeszcze. Jutro idziemy do gina, proroctw pewnie ciąg dalszy :) Jeszcze jakies drobne zakupy....ja myslę, że bez taczki się nie obejdzie :) Magnolia79, to mój mail: rosiczka.m@op.pl. Prześlij mi ten numer do położnej jak znajdziesz chwilke. Mówiłam ci, że ten mój gin, był kiedyś ordynatorem na Solcu, jego żona jest położną, ale nie wiem czy tam właśnie konkretnie. Jakby tak było, że ona tam jest położną, to możnaby było jeszcze z nia rozmawiac na temat kosztów :) Wtedy coś popróbujemy. Jutro się dopytam. Trza sobie jakos radzic wspólnie, nie.🌻 A powiem Ci, że bardzo fajna kobitka . Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Elinova nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała juz być "po" :) pytałam sie nawet ginowi czy mozemy to jakos przyspieszyc,ponoc jest cos takiego co by mi dał i po 24H bym rodziła ale moga wystapic komplikacje albo u mnie albo u dziecka. Powiedział że jak nie urodze w terminie to wtedy zobaczymy im bliżej terminu tym bardziej można wziąć ten specifik na przyspeiszenie i nie bedzie żadnych komplikacji bo organizm bedzie już przygotowany i dzidzia będzie chciała wyjśc:) biologii sie nie przeskoczy ... Ale napewno nie chce przenosic ciąży ani dnia po terminie,jest mi naprwde ciężko a w nocy juz wogóle nie śpie.Sama sie dziwie jak ja wogóle funkcjonuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie podziewa reszta majóweczek??? 🌻 aga133-??? 🌻 Madalena-??? 🌻 Luckylady-??? co sie z wami dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber---to już naprawdę niewiele Tobie zostało :-) Życzę Tobie żebyś już w ten długi majowy weekend tuli swego synka :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Elinova- nie dziekuje! bo nie chce zapeszać:) dzis ide na ktg i zobaczymy czy mam jakieś skurcze bo gin mi powiedział że jak mój synus sie rusza to mi robi skurcze a tak innych nie mam :( są rózne przyspieszacze od żeli do tabletek pod język no ale organizm musi chociaż pokazac minimum tego że dzidzia chce wyjść,a mojemu synusiowi chyba sie nie spieszy:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
amber-aniu!! Moja siostra jak rodziła pierwsze dziecko, to też się trzęsła jak my teraz. Ale przy drugim, to już męczyła swojego gina, żeby przyśpieszył poród i rzeczywiście jest coś takiego. Tyle, że tą pierwszą ciąże lepiej donosić. Poza tym podobno chłopcy są bardziej leniwi niż dziewczynki i im sie nie spieszy do nas zbytnio :) Ale jak dostaniesz skierowanie na jakiś konkretny dzień i nic się nie będzie działo, to w szpitalu i tak muszą cie przyjąć i monitorować, co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×