Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Emcia=> gratulacje 🌻 jejku, ja mam termin na 1.06, a to tak blisko maja... i chciałabym, i boję się :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
witajcie mamuski, a w szczególności Emcia o rany jak zobaczyłam, że miałas taki sam termin jak ja to od razu gorąco mi sie zrobiło, bo pomyślalam, ze ja tez tak w kazdej chwili już moge, ogromnie gratuluje i buziaki przesyłam, ja nadal sie boje chwili w której uświadomię sobie, ze to już, nie wiem jak to bedzie naprawdę boje się, nie chodziłam do szkoły rodzenia i mam wrażenie, ze jestem zielona i nic nie wiem, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć gdzie sie podziewacie wszystkie rodzicie :) czy już na spacerkach .Bo o spaniu to nie ma mowy pogoda rewelacyjna przynajmniej u nas. Mam nadzieje że u was tez jest tak pieknie.Pozdrawiam MIłEGO DNIA PAPA 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) Właśnie ide na mały spacer do sklepu a około 14 ide nad morze powdychać świeżego powietrza i pospacerować żeby poszło szybciej 🌻 ❤️ Miłej niedzieli wam życze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam w większym gronie. Emcia nie miałyśmy okazji się poznać ale gratuluję i zazdroszczę że juz po i że moasz maleństwo przy sobie. Amber ty mnie nawet nie denerwuj bo nie wyobrażasz sobie jak ja tęsknię za morzem:). Nawdychaj się jodu i za mnie. A jak pozostała brygada żadna się nie szykuje? U mnie jutro malowanie kubusia puchatka w pokoiku małego już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Dziewczynki kochane!!!!! Witam, jeszcze jesteśmy 2w1 . I dołączamy się do życzeń dla Emci. Szczęsciara. Ale jest się czym cieszyć!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Ja dzis spakowałam torbę do szpitala :) Wczorajsze polowanie na wózek i łóżeczko zakończyło się sukcesem :), w końcu nie jestem aż taka wybredna hihih Rzeczy juz zamówione, i pan powiedział, że jak się tylko dzidziuś urodzi, to żeby do niego zadzwonić, a on natychmiast sprowadzi od producenta, i jak sie da, to jeszcze z ceny opuści. Upiekliśmy tym samym dwie pieczenie przy jednym ogniu :) Tak mniej więcej wygląda wózek, wersja niebiesko granatowa: http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=93404351#photo tyle, że jak sobie w necie pooglądałam to mi się jeszcze spodobała żółto granatowa wersja kolorystyczna. Łóżeczko też zamówiliśmy, mój mąż postawił na swoim i będzie: http://www.klups.pl/szablon.php?z=23&t=lozeczka&p=lozeczka tyle, że w wersji sosna. Materac też już zaklepany :) Z dostawą do domu hihi Pełna obsługa... A tak poza tym, to baaardzo chciałabym być dziś gdzieś w górach, aż mnie roznosi, taka ładna dziś u nas pogoda. Pozdrawim Was cieplutko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki:) Pozdrawiam wszystkie mamy niecierpliwie wyczekujące swoich maluszków :) Pomyslcie, ze to juz tuz, zuż.... Ja sie czuje dzisiaj fatalnie :( Skurcze zanikły, ale nie moge patrzec w lustro! Strasznie zmieniłam sie i czuje ze cos sie kroi:) Z niecierpliwoscią wyczekuje, kiedy zacznie sie wszystko:) Tak sobie to wymysliłam, ze jesli bedziemy wyczekiwac skurczy z niecierpliwoscią, to łatwiej bedzie znieść ból... Niech juz boli i niunia niech bedzie kolo nas...:) To moje marzenia na ten tydzien:) Całusy! Qassandro!Pozdraiwm Cie bardzo:) _acha! Całus dl aJUlki:) Grzywa! Kiedy sie opublikujesz, Ty nasza slicznotko:) Malinowa! Gratuluje zaradnosci :) Amberka i Eli! ja też chce nad morze !!!! Dziewczynki! Badzcie dzielne :) TO tak w razie czego jakby sie komus zachcialo na porodówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
Witajcie majóweczki bo jak juz wiecie ja juz kwietniówka ;) właśnie wrocilismy do domciu.Synus zdrowy i piekny.poród wspominam dobrze i jak juz miałam rozwarcie 8cm to 30 minut i było po wszystkim,ale skurcze i bóle z krzyza miałam to poprostu cos okropnego.napisze wiecej jak czasu wiecej bede miała.po. buziaczki ps.cos cudownego trzymac juz na rekach własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dziś we Wro pogoda w kratkę, ale miło spędzaliśmy niedzielę. Wspólny poranek, spotkanie z przyjaciółką, spacerek po rynku i dobry obiad. Ale bym chciała żeby częściej była niedziela :o Emcia... Ale masz fajnie. Nie stasujesz się już porodem i masz juz swój skarb❤️. Mówisz ze skurcze i bóle pleców są najgorsze??? Hmmm... A ja to najbardziej sie boję rodzenia głowy :o (nie śmiej się Biedrona!) Biedronka... Ja to myślę ze to jest kwestia dni. Pamiętasz jak dawałam Ci dwa tyg??? Chyba sie sprawdzi :D Ale będzie fajnie!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 🖐️🖐️ Witajcie mamuśki 🖐️🖐️ Dzisiejszy dzień zapowiada się słonecznie i ciepło...:) Wczoraj na plaży było przepięknie!!! ciepło,słońce i spokojne morze. Oczywiście nawdychałam sie jodu za was wszystkie:) Dzis ide do ginekologa zobaczyc co i jak?? Teraz idziemy się wykąpać i zjemy drugie śniadanko...:) 🌻❤️🌻MIŁEGO DNIA ŻYCZYMY🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
dziendoberek a ja juz w piatek moge z syneczkiem na spacerek isc❤️ oho,juz po spanku..pa,buziaczki majóweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Majóweczki i Kwietnióweczki :) 🌻 ❤️ 🌻 My już wstaliśmy i po sniadanku .Teraz się zastanawiam co robić chyba zaraz wybiore się do ogródka posiedzieć na ławeczce . Zaczyna mi już być ciężko zauważyłam że stopy zaczynają puchnąć i bolą mnie .Ze spaniem też jest problem bo co troche się budze obrócić z boku na bok bo mnie boli jak dłużej pośpie na jednym. Jak już urodze to przez miesiąc spie na brzuchu:) Jutro mam wizyte u ginekologa zobaczymy co tam ciekawego .Raczej na wcześniejszy poród przed terminem się nie nastawiam . Wszystkie moje kuzynki rodziły po terminie i chyba ze mną też tak będzie . Jejku a tak bardzo bym już chciała żeby było po wszystkim . Bardzo się boje porodu nawet nie wiem czy bólu czy tego że poprostu braknie mi siły. Najważniejsze żeby moj synek był zdrowy ❤️ Ale pocieszam się faktem nie ja pierwsza i nie ostatnia będzie dobrze . Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Miłego dnia wam życze🌻 🌻 🌻 Zostały mi jeszcze dokładnie trzy tygodnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Emciu co było przyczyną że tak wcześnie urodziłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
.......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@.\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Słonik dla wszystkich dzieciaczków i mamuś na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toruń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg........37.........99cm......Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......35.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50......WERONIKA-LILIA......SN.......36.......... emcia25..........21.04.06......2,775.....51.............?..................?..........35.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej laski :-P 🖐️ A u nas cała noc i poranek tak lało, że hej...Dopiero teraz przestało więc będę mogła się wybrać do sklepu :-) Brygida-biedactwo się rozchorowała tuż przed świętami i tak ją ciagle trzyma, ale mam nadzieję, że niebawem będzie miałz siły się odezwać :-D Brygidko -- to dla Ciebie z zyczeniami zdrówka 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 Amber--a atk sobie myslę, że Ty jeszcze w Kołobrzegu, a nie chciałaś rodzić w Poznaniu?? No chyba, że coś pokręciłam, bo ostatnio jakoś rozkojarzona jestem :-P Ja w sobotę wzięłam ostatni Fenoterol i teraz już czekam....na właściwy moment :-) Wczoraj wieczorem to odczuwałam takie kłucie w @ :-D, ze hej...Nie wspomnę o ciagle twardniejacym brzuchu. Ale da się przeżyć :-D No to miłego dnia kobietki 🌻 Fampirek i Emcia napiszcie coś o Waszych porodach, bo my chętnie pochłoniemy każdą info :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja jestem z paź, ale chce was zapytać czy czasem czułyście badz czujecie taki scisk w srodku, ja wlasnie tak mam.. to nie boli, ale to uczucie jakby w srodku cos sie napinało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej hej!!!! Co tam Gwiazdki u Was słychać? My od rana siedzimy w PIT- ach, brrrr..... Za oknem pogoda się łamie, raz słońce, raz kropi, no i coś już cholera pyli, więc na dokładke oczy mi łzawią i nos mam zatkany, sama przyjemność..... Już którąś z kolei noc udało mi się przespać prawie w całości, mały albo sie leni, albo miejsca już nie ma, albo to jakaś cisza przed burzą???????? Pewnie się szykuje na godzinę " 0 '' i tez odpoczywa. Ja jak tylko moge, to ostatnio ląduje na kanapie i podsypiam :) A co tam! Jak się młody urodzi, to pewnie da nam popalić ;) A teraz coś na dobry początek dnia: Przed wystawą sklepu z zabawkami stoją ojciec i synek. Na wystawie piękna kolejka elektryczna :) Ojciec entuzjastycznie do synka: Zobacz jaka piękna! Kupimy taką!!! Synek: Dobrze tato, ale kupmy dwie. Zdziwiony ojciec: Ale po co nam dwie kolejki??? - Bo ja tez chce się pobawić!!! Odpowiada syn. Miłego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Teraz to chyba lepiej mieć tabelkę pod ręką no nie?? :-P nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toruń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......35.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50......WERONIKA-LILIA......SN.......36.......... emcia25..........21.04.06......2,775.....51............synuś...............?........35.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Elinova miałam jechac do poznania ale ta trasa z małym trzy dniowym maluszkeim mnie przeraziła... wiec bede rodzic w Białogardzie 30km od Kołobrzegu tam pracuje mój ginekolog. 🌻 emcia napisz jak znajdziesz chwilke od samoego początku jak to było z tobą,jak to wszystko sie zaczeło??? pozdrawiam:) 🌻 asiapanda- nie mam pojęcia co mam ci napisac bo dokładnie nie wiem co ci może być... może zapytaj lekarza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) asiapanda >> jesli chodzi Ci o takie napieranie na szyjke macicy z uczuciam klucia, to ja cos takiego nialam - dzieje tak sie na tle nerwowym, tzn pracowalam wtedy i mialam strasznie stresowy okres, ale poszlam do lekarza, dostalam zwolnienie i leki rozkurczowe i wszystko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko lepiej zadzwon do lekarza - kazda ciaza jest inna, a tylko on postawi opowiednia diagnoze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejus >> wiecie, ze u mnie remont lazienki i kibeleczka trwa nadal!! Masakra to juz ponad dwa tygodniei mam nadzieje, ze dzis skoncza, bo jak nie, to chyba ich powybijam, serio, juz taka zlosc na to wszystko we mnie siedzi 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
U mnie sie zaczeło tym że woduy mi odeszły ale nie duzo i niewiadomo dlaczego.połozna muwi że chyba sie synkowi znudziło w brzuszku i dlatego,zreszta niedawno były świeta przygotowania,obrzarstwo itd,a i trzy dni przed porodem to mnie bolał takk jakby rzołądek i miałam rozwolnienie a urodzenie główki to pryszcz ze tak powiem w porównaniu z bólami z krzyza i jak sie ciagle ma tylko 1 cm rozwarcia .akurat urodzenie główeczki i dalej cialka syneczka to wspominam najmilej noi łóżysko tez przyjemne ciepelko ;) najgorsze to tez zszywanie :( :( ;( no ale cos za cos ;) warto było ;) jak ktos chce to na emaila moge zdjatko dzidzi przesłać ;) Pozdrawiam Buziaczki Ps. a i od kilku dni przed "P" miałam tak jakby mdłości,ogólne myślałam że to przez te świeta a widocznie dzidzia sie juz ustawiała i szykowała do wyjścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - witam Was wszystkie :) Gratuluje Emci :) Wszystkiego dobrego zycze:) 🌻 ❤️ Malinow_a 26 bylismy na Solcu obejrzec porodówke. Porod rodzinny jest bez dodtakowych oplat - jestescie sami w bardzo przyjemnym pokoju (nam pokazywali pokoj morelowy:) ) jest pilka :) W tym pokoju zostajecie sobie we trojke po porodzie jeszcze 2 godziny, a potem - sala ogolna. Jestem tylko zniesmaczona tym ze gdybym chciala miec polozna do wlasnej dyspozycji to musze zaplacic 800zł i to za co ? Za to ze przyjedzie kiedy zaczne rodzic, odbierze porod i bedzie ze mna przez te 2 godz po porodzie - a w koncu to chyba standardowa sprawa! Pozdrawiam 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×