Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Grzywa - gratulacje ja jade jutro rano niech mnie obejrzy termin mam za tydzien juz nie mam sily na czekanie chociaz wiem ze to lepsze dla malego ogladalam wasze zdjecia- super Zuzka , ale wybacz, najbardziej poruszyla mnie widoczna na nich posciel, na ktorej ja sie niedlugo znajde pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
do amber-ani aniu my składaliśmy wniosek o te becikowe 7 maja!a dostałam w poniedziałek.czyli 21maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikoweee
Anuśka a gdzie składa się wniosek o to becikowe? I co jest do tego potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Wniosek o becikowe składa się w MOPS własciwym dla adresu zameldowania ojca lub matki dziecka. Należy ze soba mieć tylko dowód osobisty i akt urodzenia dziecka, no i ewentualnie nr konta jeśli pieniadze mają być przesłane przelewem. Mamuski jak tam Wasze pociechy :-) 🌻 Mam nadzieję, że ok i nocki możecie spokojnie przesypiać :-P A czy laktacja się ustabilizowała??? Bo to ważne jeśli się karmi piersią tylko i wyłacznie, no nie? Dla mnie to cud techniki ta PIERŚ, do której przystawia się Maleństwo w każdej chwili. Mleczko zawsze podgrzane do odpowiedniej temperatury, bogate w składniki odżywcze :-D...po prostu REWELACJA :classic_cool::classic_cool::classic_cool: A czy macie też tak, że jak już mina te \"książkowe\" :-P 3 godz. po których powinno się dzidzię nakarmić, to piersi same wypuszczają parę kropelek mleka? Bo ja to mam zawsze i wogóle jak tylko Malutka zacznie ciągnąć cycka, to z drugiego samoczynnie wypłynie pare kropelek... A tak wogóle to ja zawsze czuje kiedy to mleczko chce uciec ze zbiorniczków :-D...czuje takie dziwne niby mrowienie czy tez szczypanie w sutkach i juz po chwili kropelki lecą :-D No a teraz coś do tych 2w1 Ile Was tam jeszcze laseczek zostało?? Dobrze by było gdybyście teraz tak już do końca miesiąca przynajmniej po jednej dziennie próbowały urodzić :-) Fajnie by było codziennie świętować urodzinki któregoś maleństwa. Więc jak?? Piszecie się na to?? Pozdrowienia dla wszystkich kobietek 🌻 Dla maluszków 😘 od mojej Wiktorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikoweee
Dzięki Elinova za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
elinowa! ale ty masz świetne pomysły;) z tym codziennym świętowaniem!ja też życze wam ciężaróweczki żeby codzien jedna z was się rozdwajała!:) elinowa ja też tak mam z tymi piersiami jak jedną moj synek ciągnie to z drugiej troszkę kapie! a czasem zanim mój synek złapie cycusia to już mnie mleczko leci po bluzce albo brzuszku!hehhee i nie tylko synka musze przebierać jak mu się uleje!:) hehhehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Tak zerkam na tabelkę i stwierdzam, że te Nasze Majowe Laski to będą miały w czym wybierać :-P Jest ich 8 a facetów....18 :classic_cool: Bedą ich zmieniały jak rękawiczki :-D ...no i dobrze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
nawet 19 facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie się podziała Luckylady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w tabelce, ale tez nosze faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaj---to super...bedzie 20 :-) A jak ja urodziłam moja córcie, to wtedy w ciagu 2 dni przyszło na świat 6 laseczek :-P Kobietki---która się pisze na nalesniki z dżemem truskawkowym...własnie nasmażyałam wiec zapraszam chętne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Elinova ja sie pisze na te naleśniki,ale czy mozemy jeść dżem truskawkowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rodzila sie moja corka , to przez 4-5 dni urodzil sie tylko 1 chlopak, synek jakiejs Japonki- studentki ale macie problemy z jedzeniem - ja jeszcze moge wszystko ale jak ja potem bede tesknic za salata, pomidorami i tym wszystkim co niedozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
brygida-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
witam majowe mamusie ;-) Jesteśmy już z JULKĄ w domku od wczoraj, było bardzo ciezko urodziła sie 20 maja o 0:20 jest malutka kruszynka taka wazyła 2800 i 53 cm, poród był długi i bardzo męczący nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy gdyby było innaczej napewno zdecydowałabym sie na cesarke, JULCIA jest sliczna i kochana ale naprawde dużo mnie to kosztowało w szpitalu byłam o 14 okazało się że moja lekarka nie może być przy porodzie i zdenerwowałam sie aż miałam ciśnienie 160/100 szok ja niskociśnieniowiec, mówie no ładnie i mój maż 170 km ode mnie na porodówce byłam już 14:30 i już zaczęły sie skurcze lekarz kazał mi skakać na piłce siedziałam na niej do samego porodu myslałam, że sie rozlece na kawałki, bóle krzyzowe i brzuszne ja naprawdę nie wiem jak to przeżyłam, mąż oczywiscie zdążył przyjechac to nie był poród rodzinny, stał na korytarzu i rozmawialismy troszke przez drzwi troszke przez tel juz o 23 dzwoniłam do niego i prosiłam, zeby poszedł do lekarza, bo chce cesarke, lekarz cały cza smi mówił, ze wszystko dobrze ze przed północa pewnie urodze, krzyczałam strasznie położna mnie uspakajała sam poród do przezycia ale nie zapomne jak siedziałam na tej piłce przez tyle godzin, z takimi strasznymi bolami, oczywiście byłam nacięta i dzisiaj dopiero ściągneli mi szwy krocze cały czas mnie boli i zostało mi po porodzie wysokie ciśnienie 145/100 jestem rozdrażniona wszystko mnie boli ale jak patrzę na JULĘ zapominam o tym jest śliczna i moge godzinami siedzieć i sie patrzyć na nią na jej minki och same zresztą wiecie pozdrawiam was gorąco przeczytam w wolnej chwili wszystko co pisałyście;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
**************************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć **************************************************************************************** chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... Skubi.........23.05.06......14kg..............104........Rybnik......????? gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg......38........107cm........woj.opolskie[16,05,2006- 3100gr]....chłopiec. Nasze szczęścia: ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2,6........50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........Aleks................ mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary...........CC anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek..............SN aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC Magnolia79.....29.04.06........3,25.......53.........Miłosz..........CC Mela78...........30.04.06.......2,62.......51.........Karolek............ Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander.......CC Elinova...........01.05.06.......3,5........54.......Wiktoria..........SN Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55........Manuelek.........CC Amber Ania......05.05.06......3,9........57...........Olivier..........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............Jaś.............SN Biedrona.......06.05.2006......3,31......54..........Julka............SN Agniecha30....07.05.2006......3,75......59..........Jakub..........SN Qassandra....10.05.2006......3,4.........58........Gabrysia........CC rybka76........11.05.2006.....2,9..........50......Aleksander......CC amelia-c........13.05.06........3,1.........54.........Zosia...........CC Luckylady......14.05.2006......3,2........51........Gabryś.........SN Maja24...........16.05.06........3.8.......57..........Kamilek........SN asiakul...........17.05.2006.....4,21........57........Kamil............ kkarolayna......20.05.2006....2,8.........53........Julka............SN Grzywa..........21.05.2006.....4.3........62.........Zuzia..........SN Gosia25..........21.05.2006.....4...........55........Kubuś..........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem mamuski:) i ciezarówki;) Gratuluje wszystkim nowym szczesliwym mamom!!!!! Asiakul, Gosia, Maja i kkarolina-witajcie w paczce ;) Kkarolina-bylas dzielna i to sie liczy :) Ciesze sie z ze tez masz Julke i ze jest zdrowa:) Poród jeszcze troche bedziesz pamietac ;) ale urok Twojej kruszynki juz niedlugo sprawi, ze zapomnisz:) GRATULUJE DZIEWCZYNKI!!!! gRZYWA! a tY nie wiesz po kim zuza ma taką czuprynę??? W koncu córcia GRZYWY!!!! To mówi samo za się:) Całus dla małej gwiazdy:) Matitka! Sliczny blog, no i Twoja pociecha juz jaka duza:) Widac po Was wielkie szczescie:) Gratuluje!!! BRYDZIA! tWÓJ CZAS NADCHODZI WIELKIMI KROKAMI:) tAK TRZYMAJ:) JUŻ WKRÓTCE:) TRZYMAM KCIUKI:) FAJOWY BLOG MAMY:) WSZYSTKIE DZIECIOKI RAZEM:) KIEDYS MY-TEERAZ NASZE DZIECI :) DZIĘKI!!! Ladybird! Cały czas czekamy na Twoją biedronkę:) biedronka raczej:) Bądz dzielna:) ..................................................................................... A my wróciłysmy ze spacerku:) Nie moge sie doczekac przeprowadzki, bo stwierdzam, ze u nas nie ma gdzie spacerowac:( Ale od lipca zmiana:) Nasza Malutka jest slodka:) Kochany żabol:) Jest taka grzeczna-kochamy Ją baaaardzo, baaardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do połoznej i do lekarza rodzinnego,kazali mi odstawic płyn do płukania takanin,mleko humane zmienic na nan1 a najlepiej nie do karmiac go wogóle tylko karmic cycem,ale jak go nie mam dokarmiac jak on sie wogóle nie najada cycem i budzi mi sie co godzine a po sztucznym spi długo... nie mam myc główki tym zelem nivea,jak bierzemy go na rece to kłaśc pieluszke bo nie może sie ocierac o nasze rzeczy no i nie kłaśc go w naszej pościeli bo tam tez jest płyn i proszek zwykły. Sama nie wiem od czego mu wyszły te krostki na główce i twarzy,jestem załamana:( a tak pozatym to dzis ma jakis marudny dzień i co chwilke sie budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber... A moze on ma taki własnie apetyt. Ja moją zuzkę wczoraj wieczorkiem przystawiałam chyba co 20min, bo cały czas krzywiła się i szukała z otwartym ryjkiem cyca. A jak jej nie dałam, to ssała własną rączkę. Dzisiaj już więcej śpi, ale nie wiem co będzie wiczorem. Moze faktycznie warto odstawić to mleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 grzywa ja juz sama nie wiem...:( żal mi tych malutkich dzieci bo nie moga nam powiedziec co im dolega i ci ich boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano też byłam bliska płaczu, bo mała cały czas srasznie płakała, a ja nie wiedziałam co co się dzieje. Pieluszka była czysta, dziecko najedzone i o co chodzi?? Stwierdziłam że moze nałykała się powietrza przy karmieniu i ma coś z brzuszkiem. Zrobiłam jej długi masaż brzusia, później zasneła, zrobiła ogromną kupę z piergami;) i zupełnie inne dziecko!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 1+1=> powiedzcie mi, czy to prawda, że maluszek jest tak absorbujący, że nie ma się na nic czasu? Wywraca się życie do góry nogami? Jak to jest? Macie czas, żeby np. zrobić obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam tak dziwny tydzień,że to się w głowie nie mieści wyobrażcie sobie,że odwiedzają mnie ludzie z którymi nie miałam już dawno kontaktu.Głónie z rodziny, która kiedyś o mnie poprostu zapomniała.Dzień w dzień mam gości prawie od rana do wieczora. Bo jeszcze z wrażenia urodzę w tym tygodniu :-) Czy to wszystko dzięki ciąży????????????????? ------------------------------------------------- dziś urodziła moja koleżanka i tak emocji jeszcze więcej ------------------------------------------------ jestem wykończona ------------------------------------------------ Grzywa piękna Twoja Zuzka :-) no i Grzywę ma bujną :-D a czy mogę zamieścić linka na str majowych dzieci od Twojej Zuzki?? Pozdrawiam serdecznie :-D ---------------------------------------------- elinova buziaczki dla Ciebie i Wiktorii :-) ---------------------------------------------- kkarolayna GRATULACJE🌻 ----------------------------------------------- amber trzymaj się dzielnie wszystko minie i krostki znikną!!! ---------------------------------------------- znikam odpoczą bo gości miałam od rana do teraz jestem wykończona ----------------------------------------------- pozdrawiam serdecznie 2 w 1 jeśli jeszcze takie są - GAJ dobrze,że jeszcze jesteś :-). pozdrawiam te 1 w 1 i ich piękności ---------------------------------------------- http://majowe-dzieci-2006.blog.onet.pl/ ----------------------------------------------- nadal można przysyłać zdjęcia-CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Dnia Matki życzę wszystkim mamusiom (także tym przyszłym) samych radości płynących z macierzyństwa :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Szczęśliwych MAM, które mają już obok siebie swoje Maleństwa: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI ❤️🌻 a dla oczekujących jak ja czyli tzw 2 w 1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI🌻❤️ DZIEWCZYNY ŚWIĘTUJCIE😘 ------------------------------------------- Gaj dziś mężuś wraca to się postaraj :-) trzymam kciuki,że Cię weżnie:-). ------------------------------------------- brzusio77 Ty także 2 w 1 ? jak samopoczucie???????? -----------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dużo 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dużo :) :) :) :) :) Dla wszystkich mamuś tych świeżo upieczonych i tych jeszcze oczekujących :) Brygida=> 🌻 no widzę, że terminy mamy podobne, kwestia tylko 1 dnia :) Już od tygodnia wydaje mi się, że to juz za chwilę. Kilka nocy pod rząd miałam bóle brzucha ciągłe jak na @, potem kilka skurczów, ale po jakieś godz. przechodziło. Brzuch mi sie strasznie obniżył kilka dni temu no i czekam... Ale i tak wydaje mi się, że przenoszę :) I tak siedzę jak na szpilkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe zycie s zaczelo
i niektorzy juz nie maja czasu na autopodziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio77🌻 ja też siedzę jak na szpilkach, ale już niebawem :-D ja też miałam podobne skurcze, ale mijały brzuszek też nisko nie mogę się już doczekać :-) liczę na to,że nie przenoszę :-) za to dni mi szybko teraz lecą bo tu gości mam, a tu znów jakaś praca w domciu.Dziś biorę się za sprzątanie :-D Jeszcze jakieś pranie i robię tak by w każdej chwili być GOTOWĄ. Boję się tylko szpitala :-(. A w poniedziałek jeśli nie urodzę to mam wizytę u mojego gina :-). Tak sobie myślę,że będzie mi go brakować bo przez te 9 m-cy stał się dla mnie jak ktoś z rodziny.Tyle wsparcia od niego dostałam .Zawsze 5 razy mówił i powtarzał,że wszystko jest dbrze. Cieszy mnie fakt,że są jeszcze tacy lekarze tylko szkoda,że państwo ich nie docenia :-(.Mam nadzieję,że byt wszystkim lekarzom się polepszy. Buziaczki❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×