Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Luckylady 🌻 jak chcesz przesłać zdjęcia na majowe dzieci to zapraszam aastraa@o2.pl Pozdrawiam Ciebie i ślicznego Gabrysia :-) brygida-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky=> dzięki za odpowiedź. Zastanawiałam się, jak to jest, bo właśnie słyszałam takie mity, że nawet do toalety nie ma się czasu wyjść. Kurcze, boję się tego wszystkiego :O z jednej strony chciałabym już moje maleństwo przytulić, a z drugiej boję się, jak mam jakieś objawy i chciałabym mieć jeszcze ze 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Brygidko--może by tak dziś,a może jutro??? :-P :-D...czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję was regularnie, bo moja siostra urodziła 3 tygodnie temu córkę, więc jestem ciekawa każdych nowości związanych z maleństwem. Lucky---> czy \"dojenie\", to inne określenie karmienia piersią? Nie spotkałam się jeszcze z taką nazwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
czołem w niedzielę! u nas pogoda okropna!kiedy bedzie lato??? pozdrawiam was majóweczki mam nadzieje ,że mimo brzudkiej pogody samopoczucia dobre macie! brygidko pozdrawiam i trzymam kciuki za ciebie! wyduś coś tam wkoncu z siebie-chcemy zobaczyć twoje dzieciątko na blogu!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacky... Ciesze sie ze juz o wiele lepiej :) No drogie PAnie... CO u Was taki zastoj!!!!!! Maj juz sie konczy :P U nas juz sie dziewczyny posypuja w Wy niektore jeszcze 2 w 1 :O Grzywa... Dziwna ta twoja zuzia :D Wszystkie bobaski tak kochaja wode - no przynajmniej te z ktorymi ja mialam doczynienia..czyli ze 20 ich bylo :) Widac ze Zuzik Twoj to osobowosc ma ;) A klocuch fajnusny...:D Szkoda ze mi sie tylko te zdjecia do polowy pootwieraly :O Green tea.. Dojenie to nie karmienie... Karmi matka - dajac cyca.. A dziecko doi-czyli ssa - je :) Buziole dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova❤️ kurczę.... nie dałam rady wczoraj :-P może dzis się coś ruszy i jak dobrze pójdzie to się wyrobię :-P ....z porodem oczywiście Pozdrawiam Was serdecznie🌻 --------------------------- anuśka 26 próbuję wydusić i narazie nic :-( a jak tylko sie pjawi moje Maleństwo to zdjęcia będą na blogu tak szybko jak się da :-) dzięki za pamięć pozdrawiam🌻 ---------------------------- Grzywa u nas też wieje u mnie coś się dzieje tylko nie wiem jak długo to potrwa bo jak wiadomo to u każddej jest inaczej i u każdej trwa to w różnych odstępach od porodu. Dam znać zaraz jak się coś bardziej rozkręci :-) .....a już bym chciała byc po :-) i cieszyć się Malestwem tymczasem brzusio mój zrobił się jeszcze większy i jest tak napięty ,że czasemsię boję ,że PĘKNIE :-). Pozdrawiam❤️ ----------------------- Dziękuję tym Wszystkim , które o mnie pamiętają i mnie wspierają to miłe biorąc pod uwagę,że większość już jeste 1 w 1 , a ja nadal 2 w 1.Bardzo dziękuję. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Wpadlam na chwilke poki jas spi. Wczoraj strzelil taka popisowe, ze juz na pewno wszyscy na osiedlu wiedza jak mocne ma plucka. Byl tak nieznosny i tai marudny, ze dobrze, ze tatus byl, bo raczki chcialy mi odpasc od tego dzigania. Wygladalo to mniej wiecej tak: 15 min snu, minimum pol godziny usypiania i tak od rana o wieczora - mam nadzieje, ze mu dzisiaj minie, ale profilaktycznie odstawilam nabial i pije jeszcze wiecej herbatek typu rumianek i koperek. Grzywa >> Jasiek tez nie lbi kapieli, chociaz wzcoraj poczynil pewne potepy, plakal tylko momentami, w zasadzie pod koniec tylko byla wieksza syrena (cos jakby sygnal na pozar;) ) jeszcze kolejne 3 tygodnie i moze sie przyzwyczai. Mam nadzieje. A ja chcialam zapisac sie na basen. juz nawet znalazlam zajecie dla mam z maluszkami, a tu chyba nici z tego beda. Amber >> wiez co - ja tez do konca nie jestem pewna czy Jasiek dojada. Czesto sie zdaza, ze przy cycu usypia a potem bdzi sie co godzina co pol odzinki na karmienie, wiec odciagam pokarm i go dokarmamiam wlasnym ale z butli, a jak mu malo ( z reguly dostaje 50ml) to przystawiam go do piersi. W wiekszosci przypadkow skutkuje CBrydzia >> chcialabym rzucic zdjecia jasia na blog, ale cholender ne moge rozgryzc tego LINUXA wstretnego i tego jak sie zrzuca zdjecia. A wczoraj polozylamJaska na brzuszku moim, zeby sobie ewenulanie wymasowal swoj i nie krzyczal, a ten co zrobil?? Podpelzl do ccka zaczal sobie najnormalniej w swiecie jesc. Mam wrazene, ze apetyt bedzie motorem napedowym w jego zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciak🌻 zdjęcia musisz mi przesłać na maila , a ja je wbiję na blog. mój mail na stopce -------------------aastraa@o2.pl pozdrawiam serdecznie c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brygida >> o to mi chodzilo, ale z przemeczenia tworze skroty, ktore tylko ja rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
hej kobitki!!!!! Ja na chwilę tylko, napisać, że jeszcze żyję i już jetem MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!! 24. 05 o godzinie 15:50 urodził się nasz SYNUŚ. Siłami natury: 4425 kg i 59 cm długości. Mamy już to za sobą, z małym wszystko oki, ale przed porodem spędziłam jeszcze tydzień na patologii ciąży, a po porodzie wyszłam na własne żądanie, bo mam paskudną anemię i teraz muszę ponadrabiać braki. Ale w domu jest najlepiej. A nasze Cudo to dziecko ideał, jakby czuł, że coś nie tak. Śpi i je, czasami zaszczyci nas łypnięciem oka, popłacze jak głodny, albo coś nie tak w pieluszce.... No i jesteśmy w nim zakochani :) Cała rodzinka z resztą. No i podeślę zdjęcia. Pozdrawiamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c d :-) Dziewczyny mam pytanie: CO DAJE SIĘ MATCE I DZIECKU PO POWROCIE Z SZPITALA? Dziś idę odwiedzić moją kol, która rodziła w zeszłym tygodniu i nie wiem czy daje się coś dla matki( sok, owoce itd) czy coś dla dziecka?!Jeśli, któraś może to za każdą odp będę wdzięczna :-D. -------------------------- Dziś idę też do lekarza na ostatnią wizytę.JUż się boję,że mi powie,że macica zamknięta, a szyjka długa :-(.Termin mam na 31,05 i co wtedy?????To chyba mnie najbardziej zdołuje.Chce powoli już rodzić.Jest mi tak ciężko,że szok.Spać nie umiem :-O. Objawy mam, ale co z tego jak to wszystko jest nieregularne. Jak oś to będą mi wywoływać??????????????????????????? Która miała wywoływany poród???????????????????????? jejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-( ------------------------- elinova dla Ciebie jak zawsze 🌻❤️ ------------------------ biedroneczko co u Was??????????????? ------------------------ Grzywcia jak sobie radzisz?????????????? ------------------------ malinow_a 26 GRATULACJE Dużżżżżżżżżżży Twój Synuś :-D Trzymajcie się zdrowo 🌻 --------------------- Pozdrawiam Was Wszystkie bez wyjątku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow!!! GRATULACJE!!! No to przebiłaś wagą moją Kluske!!!:D Fajowe takie Kluski są coo??:) Ja właśnie zjadłam śniadanie. Mała śpi, a rano to zrobiła taką kupę na przewijak że całe ubranko poszło do prania, a cały przewijak i Zuzka do mycia. Mężuś ją wychlapał pod kranem i wiecie ze nie płakała:) Dzielna dziewczynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam sters- a !!!! :-P a w dodatku od rana co jakiś czas mam skurcze ciekawe co tam się dzieje ???? --------- hmmm a zjadłabym sobie coś z mc donalda :-P apetyt mam ostatnio BOMBOWY a smaki jak kobieta w ciązy :-P --------- zbieram się i do lekarza. potem napiszę :-) ----------- BRZUSIO jak samopoczucie????? --------- GAJ gdzie jesteś???????? --------- Czy zostałam już sama 2 w 1??????:-( -------- 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć **************************************************************************************** msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków........... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg......38........107cm........woj.opolskie....chłopiec. Nasze szczęścia: ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2,6........50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........Aleks................ mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary...........CC anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek..............SN aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC Magnolia79.....29.04.06........3,25.......53.........Miłosz..........CC Mela78...........30.04.06.......2,62.......51.........Karolek............ Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander.......CC Elinova...........01.05.06.......3,5........54.......Wiktoria..........SN -chimera........01.05.06........3,05......52.........Amelka.............. Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55........Emanuel..........CC Amber Ania......05.05.06......3,9........57...........Olivier..........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............Jaś.............SN Biedrona.......06.05.2006......3,31......54..........Julka............SN Agniecha30....07.05.2006......3,75......59..........Jakub..........SN Qassandra....10.05.2006......3,4.........58........Gabrysia........CC rybka76........11.05.2006.....2,9..........50......Aleksander......CC amelia-c........13.05.06........3,1.........54.........Zosia...........CC Luckylady......14.05.2006......3,2........51........Gabryś.........SN Maja24...........16.05.06........3.8.......57..........Kamilek........SN asiakul...........17.05.2006.....4,21........57........Kamil............ kkarolayna......20.05.2006....2,8.........53........Julka............SN Grzywa..........21.05.2006.....4.3........62.........Zuzia..........SN Gosia25..........21.05.2006.....4...........55........Kubuś..........SN Skubi.............22.05.06.........3.7........56.....Aleksandra......SN Malinow_a 26...24.05.2006......4,425.....59.....__________....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hej,hej;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
malinowa--- pozzdrawiam i gratuluję! jak ty dałaś radę?;) mój synek 4100 ważył- ciężko było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! :) Malinowa!!! No nie wytrzymam!!! Grattulacje!!! Jestem pelan podziwu jak Ty urodziłaś swoje \"MALENSTWO\" :D Niech chowa sie zdrowo!!! A Ty wracaj do sił szybciutko!!! I napisz nam jak ten poród wyglądAŁ!! BRYDZIA! Twój dzień nadchodzsi wielkimi krokami!!! Juz niedlugo nie bedziesz miala tyle czasu na internet :p Czekają Cie przyjemniejsze chwile:) Trzymam kciuki z całej siły za Ciebie i wszystkie mamy 2w1:) POzdrowienia i całusy dla wszystkich bobasków!!!!!! ...................................................................................... U nas szczescie kwitnie a malutka rosnie:) Chociaz pewnie jeszcze daleko Jej do 4 kg:) Ale córcia apetyt ma wilczy i to jest najwazniejsze!:) Ja cała drże zeby tylko nadążyć w produkcji mleka-pije litrami i staram sie nie stresować:) Juz pare razy zanosilam sie z kupnem paczki mleka \"na wszelki wypadek\", ale zawsze stwierdzam ze lepiej nie, ze to sprawa psychiki i MLEKO MUSI BYC!!! Jak narazie wystarcza i oby tak dalej:) Obserwuje od wczoraj Niunie, bo wydaje mi sie, ze jest troche zaziebiona :( Tak ciezko czasami oddycha przez nos... W dodatku nie umiem mierzyc temperatury :O Ale na czujne oko mamusi jest ok :) Cała drże żeby nic sie nie stało naszej ksiezniczce i uspakaja mnie fakt, ze jest pogodna, smieje sie, spi, nie placze i je. Czasami pomarudzi sobie pod nosem, ale to ma akurat po mamie:) Nie wyobrazam sobie juz zycia bez Julki:) Wniosła do naszego domu tyle radosci i miłosci!!! Nasz kochany skarb:) Wczoraj urodziła moja kolezanka-przyszlego mojego ziecia:) Potencjalny kandydat na męża dla naszej córci:D Kuba wazy 4300 i ma 59cm :) Kawał chłopa:) Za tydzien jedziemy zapoznac nasze dzieci:) Ja powoli wracam do formy. Chociaz jeszcze dosyc mocno krwawie:/ i szwy nie mają zamiaru tak szybko sie rozpuscic czuje sie juz duzo lepiej:) Obciełam włosy i własnie farbuje na rubinową czerwien -czyli wracam do koloru sprzed ciązy:) Zobaczymy co za potwór ze mnie wyjdzie:) Chyba mnie córcia pozna? :D Pozdrawiamy wszystkich!!! Piszcie o swoich malenstwach-to duzo pomaga:) Pa1!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja tez juz jestem szczesliwa mamusia Urodzilam mojego Kubusia 24 maja o godzinie 13 . 00 Maly wazyl 3770 i mierzyl 56 cm Porod nie nalezal do najlatwiejszych o 2 odeszly mi wody a od 3 do 12 meczylam sie w bolach co 3 minutowych Maly sie chciac sie ustawic glowka w kanale rodnym i cala akcja zakonczyla sie cc. Ale juz o wszystkim zapomnialam i ciesze sie ze maly jest zdrowy jak ryba :0 dostal 10 punktow wieczorem przesle zdjecia na strone Brygidy **************************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć **************************************************************************************** msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków........... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg......38........107cm........woj.opolskie....chłopiec. Nasze szczęścia: ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2,6........50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........Aleks................ mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary...........CC anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek..............SN aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC Magnolia79.....29.04.06........3,25.......53.........Miłosz..........CC Mela78...........30.04.06.......2,62.......51.........Karolek............ Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander.......CC Elinova...........01.05.06.......3,5........54.......Wiktoria..........SN -chimera........01.05.06........3,05......52.........Amelka.............. Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55........Emanuel..........CC Amber Ania......05.05.06......3,9........57...........Olivier..........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............Jaś.............SN Biedrona.......06.05.2006......3,31......54..........Julka............SN Agniecha30....07.05.2006......3,75......59..........Jakub..........SN Qassandra....10.05.2006......3,4.........58........Gabrysia........CC rybka76........11.05.2006.....2,9..........50......Aleksander......CC amelia-c........13.05.06........3,1.........54.........Zosia...........CC Luckylady......14.05.2006......3,2........51........Gabryś.........SN Maja24...........16.05.06........3.8.......57..........Kamilek........SN asiakul...........17.05.2006.....4,21........57........Kamil............ kkarolayna......20.05.2006....2,8.........53........Julka............SN Grzywa..........21.05.2006.....4.3........62.........Zuzia..........SN Gosia25..........21.05.2006.....4...........55........Kubuś..........SN Skubi.............22.05.06.........3.7........56.....Aleksandra......SN Malinow_a 26...24.05.2006......4,425.....59.....__________....SN Gabi 26.........24.05.2006.......3770......56....Kubus.............CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida=> to szoruj czym prędzej do McDonalda, bo pewnie juz za chwilę będziesz mogła tylko powąchać jedzonko z fast food :) A ja od kilku nocy mam skurcze i boleści jak na @. Dziś mnie mocno kłuje w różnych miejscacj brzucha. A w ogóle to jestem wsciekla 😡 Mąż jest przyziębiony, a nie wyobrażam sobie porodu bez niego! 😭 Zaplanowaliśmy to już na początku ciąży, a on mi się teraz rozchorował :( Mam nadzieję, że nie urodzę w ciągu najbliższych dni... I tak się zastanawiam, może pozwoliliby mu być ze mną na porodówce dopóki mały nie ujrzałby świata na własne oczka? Pewnie nieeeeeeee 😭 Malinowa, Gabi=> GRATULACJE 🌻 🌻 🌻 Biedronka=> jak to miło czytać takie posty - fajnie, że tacy jesteści szczęśliwi i wszytsko Wam się układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida- Brzusia- witajcie 2 w 1 mnie tez juz cos pobolewa, ale jak w piatek bylam na badaniu to nic nie wskazywalo na porod jak mnie samo nie ruszy to w czwartek znow jade na wizyte i chyba juz zostane w szpitalu na razie pa J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie :-D ufffffffffffffffffffffffffffffffff ostatnia już rozwarcie na 1 palec czy jakoś tak mam czekać na skurcze albo wody i do szpitala. Mały już bardzo nisko :-D Czuję,że to niedługo :-) Nie mogę się doczekać :-) ----------------------------------- biedrona29 mam nadzieję,że Twojej Księżniczce nic nie będzie i,że to nie jest przeziębienie!!!! W nowym kolorze włosów będzie Ci dobrze bo ładnej buzi we wszystkim dobrze :-) --------------------------------- GABI 26 GRATULACJE !!!!!!!!!!🌻 życzę dużo radości ❤️ Czekam na zdjęcia Pozdrawiam --------------------------------- Brzusio 77 kupiłam sobie pomidorki, ogórki i sałatę i zrobiłam sobie zdrowe jedzonko i jestem równie dobrze najedzona. ale ten mc donald kusi szkoda,że mam do niego tak daleko :-( Pozdrowienia dla męża :-).Niech szybko zdrowieje :-) Przecież musi byż z Tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ----------------------------- Gaj Trzymam kciuki ,że wreszcie Cię coś ruszy, ale dopiero w czwartek. Pozdrawiam serdecznie :-) ----------------------------- no to trzymajcie za nas kciuki Mamuśki !!!!! Przyda się to Wszystkiem, które są jeszcze 2 w 1 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu fiu hihi
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dla wszystkich majowych mam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hej,hej brygida i jak tam? ruszyło się coś?:)trzymam kciuki! ja jak się najadłam takiej sałatki jak ty zrobiłaś to zaraz mnie boleści złapały i pojechalam na porodowkę! serio!;) mam nadzieję ,że na ciebie tez tak zadziałała ta sałatka i juz jestes na porodowce albo juz na położniczym lezysz se z maleństwem! pozdrawiam majóweczki które oczekuja jeszcze swych maleństw! robcie se sałatke!;) mówie wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
mam nadzieję że wszystkie mamy2w1 leżą teraz na porodówkach! a reszta karmi swoje maleństwa albo sobie smacznie drzemią! takie pustki - nikogo nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć anuśka 26❤️ ja jestem narazie nic się nie rusza w etapie porodu. Boli mnie brzuch i co jakiś czas mam skurcze.Jutro termin :-P zobaczymy co będzie Teraz tak sobie myślę,że fajnie by było urodzić 1 czerwca mimo,że będę czrwcówką to dzień fajny :-P. Zobaczymy. Za to dzis się wyspałam :-P Nie pamiętam żebym tak obrze spala od kilku m-cy. Tylko 3 pobudki do wc i spanie jak suseł. Pozdrawiam 🌻 ------------------------------------------- Pozdrowienia dla Wszystkich MAMUSIEK !!!!! Bardzo serdecznie pozdrawiam 2 w 1 . ---------------- PS.ELINOVA co się dzieje???? net Ci nie chodzi?????????? Gdzie jesteś??????????? Czy wszystko dobrze??????? ODEZWIJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×