Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
hej!! Ja tylko z pytaniem - proszę się nie smiać, bo naprawdę nie wiem - czy moje mleczko po rozmrożeniu muszę zagotować czy wystarczy tylko podgrzać?? Wiem, że to głupie, ale nie wiem :-P Co do kupek, to Wiktoria robi raczej takie \"luźne\", a karmię ją tylko cyckiem :-D U nas dziś też trochę ochłody i jest SUPER!!! Pozdrawiamy i miłego weekendu życzymy 🌻 P.S. Tylko napiszcie co z tym rozmrożonym pokarmem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Elinova Rozmrozić i podgrzać:) Byłam u gina:) Ale nie jechałam do tego mojego prywatnie, bo zwyczajnie teraz to juz szkoda kasy na prywatne wizyty. Pojechałam do poradni w szpitalu w którym rodziłam. W mojej pipce wszystko leży na swoim miejscu, a badanie nie należało do przyjemnych:o Dostałam receptę na te tablety Ce...coś tam i gin powiedział mi to, co gin Amber. Powiedział ze jak dobrze zniosę tablety, to wtedy najlepiej przejść na zastrzyki. Ja przed ciążą brałam Cilest przez 6 lat i pamiętam ze pierwszy miesiąc brania też nie był przyjemny, ale to trwało tylko miesiąc. Te tablety też mogą tak zadziałać na mnie. Mdłości, deprecha, plamienia. Dziewczyny... co z tymi kupkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 grzywa naszej Gabrysi kupki są raczej luźniejsze :) i dzisiaj nawet 2 zrobiła, więc jest poprawa.. ale lekarka mi mówiła, że w te upały to jak się dzieciom daje wodę do picia, to wtedy robią lżejsze te kupki..może więc daj Zuzi trochę pić? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra... Ja ją w upały dopajałam, ale moze mimo to organizm oszczędzał wodę i dlatego kupka nie była wodnista. Dziś tez zrobiła dwie i ta druga juz była wodnista:) Zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!!!!!!!!!!! Jeszcze do kupek..........Makary strzela sobie raz luźniejszą raz bardziej papkowatą nie ma sie czym martwić jeżeli tylko nie ma śluzu, to wszysko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao! Dziewczyny Wy tak o tych kupkach i ja juz zaczynam sie martwic... Wiem, ze \"na piersi\" sa luzne-ale u nas są nawet bardzo luzne i z pianą:) Kurde-to dobrze? PS. Kto by pomyślał, ze bedziemy sie tak rozpisywać na temat KUpek:D :D :D pozdro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałyście wielki świat małych odkrywców????????????? I nie taka straszna chusta jak ją \"taaa\" malują ;-) co do kupek z pianą myśłę że najważniejsze, że w ogóle są ja bym sie tym nie martwiła pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello w sobotę ja w trakcie sprzątania i akurat sprzątam rejon kompa :-P ---- widziałam program o chustach dlaczego takie krótki???????????????:-O ---- ale ostatnio na mojej poczcie :-) miałam coś fajnego o \"turystach\" i humor o dzieciach serdeczne dzięki :-) ---- potem tu wrócę dokończę sprzątanie zenim Maluszek śpi bo wiadomo,że nie wiadomo kiedy się zbudzi :-P ----papapapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tym SPRZĄTANIEM???????????? ---- madalena mam zdjęcia Makarego jest uroczy :-) czy mam go dać na blog majowych dzieci??? pozdrawiam --- c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej 🖐️ A u nas dziśz decydowanie chłodniej....może i nawet za chłodno...oj nam to się nie dogodzi :-P Ja tak na chwilę tylko...jestem w trakcie malowania paznokci :-P biedrona---nie chcę straszyć, ale ponoć kupki z pianą nie są \"zdrowe\"...nie wiem czego są objawem, ale zapytałabym lekarza Ja też oglądałam program o chustach...ale poczekamy chyba aż Niunia trochę podrośnie i zdecydujemy się na nosidełko :-) A propos programu Brygida---mam nadzieję, że nie obudziłam Was sms-kiem :-D Mada lena-- Makary słodziutki...dzięki za fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova nie obudziłaś:-D jak wiesz już urodziłam :-P za dobrze by było gdyby Maluszek tak długo spał. Dziś na nogach od 6,00 rano :-) u nas też chłodno, ale to dobrze bo te upały były już uciążliwe :-( dzięki za przypomnienie o prog. ja też zdecyduję się na nosidełko dziwnie to wyglądało na \"żywo\" jak te dziecko tam siedziało. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka=> mój Hubert też robi bardzo luźne kupki. Zauważyłam, że po niemieckich kroplach na bazie kopru na kolki robi właśnie kupki z pianą. Może podajesz Julii plantex, albo jakąś herbatkę, która tak zmienia kupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sąsiedzku jestem z czerwcówek, ale często do was wpadam :) i właśnie tam przepisałam coś fajnego o miesięcznych dzidziach, więc i Wam skopiuję. Wiem, że macie starsze pociechy, ale np. Brygidzie może się to przydać :) Po ukończeniu 1. miesc. dziecko: a) powinno umieć: - podnieść na krótko głowę leżąc na brzuchu, - zatrzymać wzrok na czyjejś twarzy. b) prawdopodobnie będzie umiało: - zareagować na głos dzwonka np. wstrząśnięciem ciała, płaczem itp., - wodzić wzrokiem za przedmiotem przesuwanym przed oczyma, c) może umieć: - leżąc na brzuchu podnieść głowę o 45 st., wydawać krótkie dźwięki oprócz płaczu i krzyku, - dłużej wodzić wzrokiem za przesuwaną zabawką, - uśmiechać się, gdy się do niego śmiejesz. d) może nawet umieć: - leżąc na brzuch podnieść głowe o 90 st., - trzymać sztywno główkę, gdy jest trzymane pionowo, - złączyć obie rączki, - spontanicznie się usmiechnąć, - zapiszczeć z radości, - wodzię wzrokiem za przesuwanym przedmiotem po dużym łuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio ja też powinnam siedzieć z czerwcówkami :-P urodziłam w czerwcu co do umiejętności miesięcznego dziecka to mój zaliczył 100% :-D pozdrawiam WSZYSTKIE Czewrcowe MAMY i ich pociechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek, rześko i wietrznie!!!! Makary śpi, a mój mąż się goli, postanowił zostać hardkorowcem i używa do tego brzytwy!!!!!Strach sie bać-normalnie ;-) Makarego........ pewnie, że umieścić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te i następne zdjecia, jakie tylko wpadną na waszą pocztę od nas musimy przecież pochwalić się naszym szkrabem całemu światu!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje chłopaki zdążyli sie pospać, a tu jak nikogo nie było tak nie ma hallo hallo hallo........ gdzie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kkarolayna - po jakim czasie mozna powtorzyc podwanie proszku troistego ?? Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamausie i Wasze skarbki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja - przeczytalam pare stron wstecz i chcialam Was pocieszyc ze 1wszy okres nie musi byc taki dlugi - 14 dni - ja mialam pierwszy ok 7dni a drugi juz krocej bo 5 - takze to raczej sprawa indywidualna :) 🌻 caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnoliu mam pytanko czy ten proszek o którym pisałaś jest może na kolkę?????????????? Bo córcia mojej psiapsióły ma kolki i chwytająsie jużwszystkich możliwych sposobów żeby jej ulżyć możesz mi napisać coś więcej o nim dawkowanie skład itp.....będę bardzo wdzięczna za info Ściskam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo Ty Kkarolayno z góry dziękuję za wszelkie informacje o tym magicznym proszku " T " pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tak sobie czasem was podczytuje... :) i mam takie pytanko: Ile kg mniej ważyłście po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie w przeciągu pierwszych czterech dni schudłam 10kg, ale to była cesarka- a po niej sie sporo traci na wadze własnie w pierwszych dobach, potem jest trudniej zbić wagę niż po porodzie fizjologicznym. Na dzień dzisiejszy żeby wrócić do wagi sprzed ciąży muszeschudnąć jeszcze 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo masz termin na 2 października moja siostra cioteczna miała na 1go, ale coś poszło nie tak i mały urodził się przez cc kilka dni temu dokładnie 11go, jest w inkubatorze, płucka mu nie działają jak należy, troche beznadziejna sprawa, ale mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze Dbajcie o siebie Październikóweczki to już ostatnia prosta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapanda ja po porodzie siłami natury schudłam 7 kg potem w ciągu następnych 4 tygodni schudłam następne 7kg do wagi sprzed ciązy muszę jeszcze schudnąć 6 kg ale się nie odchudzam bo karmię piersią i nie chcę zaszkodzić Synusiowi ponoć jak się karmi piersią to szybciej można wrócić do wagi sprzed ciąży -zobaczymy jak narazie jestem 5 tygodni po porodzie i liczę na to,że w ciągu następnych 5 tygodni wrócę do mojej wagi :-D zobaczymy -------------- biedroneczko🌻 piękna Twoja córcia ❤️ jesteście jak malowane🌻 dziękuję za zdjęcia to miło ,że mi przysłałaś :-) serdecznie pozdrawiamy ------------- a czy to prawda ,że jak się karmi piersią to nie ma się okresu???? a może jak się karmi piersią to jest się bezpłodną?? tzn nie można zajść w ciążę :-) ja narazie mam jeszcze :-( okres poporodowy nadal plamię-ponoć po 6 tyg to mienie zobaczymy jak długo to trwa?? c d n -----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal nie mogę uwierzyć w to moje szczęście i to,że już jestem Mamą i mam tak wspaniałego synka :-) szybko zleciały te miesiące ciązy , ale liczę na to,że jego dzieciństwo szybko nie przeleci no i wiecie co przy jednym dziecku nie zostanę musi być coanjmniej jeszcze jedno ja sama jestem jedynaczką i wiem co to znaczy jestem a raju :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny piszcie cos
bo wam topik spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×