Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Cześć Nareszcie sobota jak ja lubię ten dzień. Chyba każda pracująca mam podziela moje zdanie ;). Zaraz biorę się za sprzątanie a młody właśnie wziął sie za szkudzenie ;););).Jak tylko doprowadzimy domek do stanu używalności to śmigamy na dworek .Bo za okna pogoda nawet się zapowiada całkiem całkiem . Wrzuciliśmy na stronke kilka fotek Kamilka . Jkość ich jest nie najlepsza bo były robione aparatem z telefonu . Szkoda mi było je skasować jakiś sentyment .Kilka zrobiłam w szpitalu . http://kamilekzasepa.ka.funpic.de/?go=nowe&i=Zdj%EAcie_Kamilka_z_telefonu__05.jpg http://kamilekzasepa.ka.funpic.de/?go=nowe&i=Zdj%EAcie_Kamilka_z_telefonu__07.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello🖐️ U nas też słoneczko, ale na spacer pewnie pojdziemy później bo dziecię śpi, a potem musze go dokarmić i wtedy cośpomyslimy o wyjsciu.... a po południu wybieramy sie na wielką fetę do koleżanki Blanki:-D dzis kończy 1 roczek.....🌻 oj będzie sie działo:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Mada - dzieki ale kciuki mozesz już puscic.Mocz wyszedł dobry,ale wyszła angina.No i antybiotyk.Po raz pierwszy.No ale cóz i tak sie dzielnie trzymała. zmykam sie położyc bo nie wiadomo co sie bedzie znowu działo w nocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co tu takie pustki . Jesteście na spacerkach czy co ? My siedzimy w domu bo zimno i co chwile pada :(. Do tego młodemu chyba idzie jakiś zębol jest marudny i ma zaczerwieniony policzek i za nic nie pozwoli zajrzeć do buzi co tam się dzieje . Dalam mu łyżeczkę panadaolku i teraz jest lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że spóźnione...ale serdecznie dziekujemy wszystkim majóweczkom za życzonka dla Kacperka. 🌻 My uroczystośc obchodzimy dopiero za m-c, wraz z urodzinami córki...takie dwa w jednym :-) Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ No faktycznie tu pustki i cisza jak makiem zasiał :-P Pogoda okropna, a my dziś na komunię jedziemy.... Bunie już wywieźliśmy z samego rana do babci, no bo z takim maluszkiem na taką imprezę to nie za bardzo. Pojedziemy po nią jedynie po południu, żeby trochę pooglądała innych ludzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja na chwilkę... pochwalić sie pleciałam:) ZUZIA ZACZĘŁA ROBIC SWOJE PIERWSZE SAMODZIELNE KROCZKI!!!!:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia z okazji pierwszych urodzin składamy Julci i Gabrysiowi Dużo zdrówka radości samych szczęśliwych dni i uśmiechniętych buzi Rośnijcie duże i bądźcie pociechą dla swoich rodziców 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa super :} Ciekawa jestem kiedy to moje Kamilontko zacznie samo chodzić . Fakt roczek nie zostanie podeptany . No chyba że przy meblach albo kanapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ a u nas dziś piękna pogoda, słoneczko wygrzewa, asfalt jeszcze troche i obcasy utopią sie w czarnej smole:-p, ptaszki śpiewają, liście zielenieją....tylko wiatr kurde wiuwa, a mógłby trochę mniej!!!!Dziecko ma trzy guzy na czole, ostatni ma od dzisiaj rana...bliskie spotkanie z samochodem wyścigowym po szczupaku na dywan z tapczanu- przezdolny chłopczyk , bez dwóch zdań..... A guzoterapia dopiero sie zaczyna, a to było tylko malutkie preludium:-p olaboga, a będzie tylko gorzej ;-) Urodziny u Blanki nawet sie udały.Makary nie poszedł spać od razu tylko po dwóch godznach i nawet nie panikował....wyrabia sie towarzysko nasz syn nie ma co :-D 🌻🌻 Gratulacje dla Grzywciowej Zuzi wraz z ogromniastymi buziaczkami...to jest coś!!!!!!Przezdolna panieneczka 😘 😘 bez dwóch zdań!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat niech żyją żyją żyją nam sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego urodzinowego dla Gabrysia i Julci od cioci Magdy i Makarego. Mnóstwo buziaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻 🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻 🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻 🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻 🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻 🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻 🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻 🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻❤️🌻🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aronek śpiewa STO LAT DLA SOLENIZANTÓW !!!! Ja życzę dużo zdrowka, szczęscia dla Gabrysia i Julki.Niech Rodzice maja z Was samą radość. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 aćććć nenene,ag, ach, eeeeeyyyyy,ych, eeeeeeeeeee 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jeszcze raz sto lat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Najlepsze życzenia Dla Julkii i Gabrysia 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 Maju--- a imprezka nawet udana. Po 14 pojechalismy po Bunie i została z nami już do samego końca, tj. 18 Wiki od piatku stawia samodzielne kroczki i ta cwaniara niczego się nie boi. Puszcza się i nie zwraca uwagi, ze może rypnąć :-P głową o najbliższy przedmiot :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, Mada Lena, Eli :-) Gabryś dziękuje za życzenia :-) My już jesteśmy po imprezie. Wczoraj wyprawiliśmy synkowi urodziny w ogródku, z grillem. Świętowaliśmy cały dzień, maluch dostał tyle zabawek... Zaczął chodzić już jak byliśmy w Chorwacji, ale miewa dni, że woli raczkować, w każdym razie stawia już kilka kroków zupełnie sam, po czym przewraca się na pupę. Na razie mówi tylko \"mama\" i tylko jak jest głodny. Zaczyna jeść herbatniki, ale tylko jak sama mu je wkładam. Jestem z niego taaaaka dumna... Jest wspaniały, taki kochany, choć już nie raz mnie zdenerwował ;-) A tak poza tym spox, tylko czekam na chwilę wolnego, jak skończę pracę, jeszcze się odezwę. Składam życzenia wszystkim ROCZNISIOM :-) Grzywa :-) Też się wzruszyłam jak zdmuchiwałam świeczkę :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu=> duuuużo zdrówka la Ciebie! I oby jak najczęściej usmiech gościł na Twojej ślicznej buzi ❤️ Lucky=> jejku, pamiętam jak rodziłaś... wszystkie czerwcówki trzymałyśmy wówczas kciuki! :) Buźka dla Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia urodzinowe dla Julci i Gabrysia!!!! Niech Wam dzieci rosną zdrowe i kochane :) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Jakie miałam dzisiaj przeżycie . Ide sobie spokojnie koło domu a tu pełznie jakieś paskudztwo . Jak się okazało to był zaskroniec dobrze że mój mąż był w pobliżu . Najgorsze było to że było to 3 metry od piaskownicy małego .Aż strach pomyśleć jak by Kamilek stanoł mu na drodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze zyczonka dla panny Julci i pana Gabrysia🌻 My dziś spedzielismy caly dzień na dworze było ciepło i słonecznie:) W sobote szykują sie MEGA balety bo kolega ma urodziny i wyprawia na dyskotece,pewnie jak zawsze bedzie loza i picie do oporu:P ale ja jak zwykle jestem kierowca wiec picie odpada:( ale przynajmnie sobie potancze bo to uwielbiam! ostatnio pare razy w tyg jezdzimy z piotrem na rowerach powiem wam szczerze że po pierwszym razie po tak długim nie jezdzeniu na rowerze strasznie bolała mnie ......... nie,nie nogi tylko własnie mała:) hahaha i to przez tydzien chyba:P chyba mam nie dobre siadełko:) hihi dobra ide sie szykowac bo jedziemy zaraz na basen:) 🌻 milego wieczorku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki?? I jak tam? Namyślacie się co do tego spotkania? Wpadam dziś tylko na chwilę, żeby złożyć zaległe życzenia i przesłać od nas milion buziaków dla małych jubilatów, bez wyjątków ;) I Gabrysi i Gabrysiowi, i Juli i Kacperkowi ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu i Juleczko... Wszystkiego najlepszego!!! Słoneczka i uśmiechu:) Lucky... pamiętam ten gorący okres!!! Pamiętam jak robiłam wpisy na Twoim blogu!!! CUD NARODZIN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa jutro mam dostać fotelik-ale się cieszę :-) szwedzia jak Ola?? Qassandra obczaiłam,że na all.. też są takie duże misie.Ja bym chciała Aronkowi kupić takiego na urodzinki.Napisz mi czy on jest fajny i czy podoba sie Gabi.Misie to chyba nie tylko dla dziweczynek??a może się mylę?Mąż kupi rowerek;).Ja misia, a imprezę mam zaplanowaną na maxa;).Zaszalaję choć jeszcze kupaaa czasu. dobranoc Majóweczki PS.ADRIAN JEST SUPER.!!!!MAM FILMIK;).DZIĘKI WIELKIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu a co tu tak pusto??? u nas przez cała nocke padało i dzis jest słonko ale jest zimno:( normalnie az jeden dzien był upalny i koniec:P kto ma ochote na kawke to zapraszam do mnie:) aha dziewczyny mam problem,oli od 2 tyg budzi sie w nocy z płaczem nie z płaczem z rykiem i nie wiem dlaczego i to pare razy w nocy. Nie mam pojecia od czego?? normalnie dzis nawet zadyszki dostał od płaczu:( wstaje kilka razy w nocy i jestem wykonczona:( ale w dzien jak spi to sie nie budzi co jest garne??? pomózcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa! Oliwko kali wszystkiego najlepszego w dniu twojego świeta🌻życzymy słoneczka na co dzień i rosnij zdrowo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy:) my z małym opóźnieniem dołączamy do życzeń dla Gabrysia i Julki, żeby rośli zdrowo i byli zawsze największą pociechą dla swoich rodziców!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a dziś życzymy radości i beztroskich dni dla Oliwki!!!!!!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Amber, u nas jest podobnie ostatnio z tymi nockami, od kilku dni mamy jakąs masakrę, młoda tak się drze, jakby ją ze skóry ktoś obdzierał i już sami nie mamy pomysłu co robić, bo wykańcza nas to, głowa mi dziś pęka bo spałam mało:((( więc do kawki dołączam jak najchętniej!!! całuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Oliwci samych radości, dużo zdrówka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Grzywa mam fotelik i jest śliczny nie sądziłam,że wygląda tak fajnie.tapicerka też super.Aronek siedzi w nim stabilnie i jak go posadziłam tak siedział godzinę cicho, a to ostatnio rzadko się zdarza;) dzięki jeszcze raz ------- ja dzis idę do lekarza i mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wiem co to ból głowy po nie przespanej nocce... kurcze moze im sie cos sni nie dobrego i dlatego sie budza z krzykiem.Ale ja wogóle nie krzycze na Olivierka jak juz to tłumacze ze czegos nie wolno. nie mam pojecia co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×