Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

oj mam nadzieje ze nie :o co prawda czesto tu cicho ale mysle ze wszystkie chetnie tu zagladamy ;) Lucky, dzieki za "przesylke" 😘 wszystkim Majoweczkom duzy 😘 i narazie! Malinko, zobacze czy ja tez moge zaglosowac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Co tam u WAS?? Widzę, że piszecie tak samo dużo jak i ja...może na wiosnę się poprawię he he he 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassmir
szukałam po całym internecie i tak strony wskazują od jednego forum do drugiego-obecnie bez efektu.Teraz zostałam przekierowana tutaj, a konkretnie w sprawie język niemowląt + język dwulatka. Jeśli ktoś ma chociaż jedną to bardzo proszę o przesłania pod adres: cassmir@wp.pl z góry dziekuje pozdrawiam viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassmir
Lucky bardzo dziękuję !!! pozdrawiam i życzę miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Najlepszego dla Matiego...jakby nie było to już 20 m-cy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA05
bardzo proszę prześlijcie mi mowa 2-latka z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu jeszcze któraś???? dziewczyny, bo nam temat zdejmą ;) i już nie będzie fajnie. pisać co tam u Was, u dzieciaków. jakieś foty by sie przydały też! ja coś tu wrzucę jak tylko maż mi kompa wreszcie zrobi, bo na chwile obecną komp ledwie zipie. Młody mi szleje ;) rośnie z niego mały agent ;) ostatnio wybraliśmy się na salę zabaw i okazało się, ze zamiast dziecka to małpę mam, taki jest zwinny i tak sobie dobrze radzi ;) i gada jak nakręcony ;) w większości po swojemu, ale co raz częściej wyrywają mu sie poważniejsze słowa ;) i jest wielkim fanem ELMO ;) tak więc MATKI DO KLAWIATUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) Bardzo proszę, chętnie się pochwalę moim miśkiem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1b3753d36fb0467.html A tu miśki dwa: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f609c236e20ac86e.html I jeszcze fotka z nart: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/017d8f2eb547e6df.html Trochę mniej pracuję i mam teraz więcej czasu, podwyższył mi się przez to nawet próg agresji :-) Rozbieramy choinkę, o dziwo wszystkie bombki się uchowały. Coraz weselej, bo synka coraz więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Nie zdejma nie zdejmą nam tematu, bo jak się rozkręcimy to będziemy pisały jak oszalałe. Póki co tylko wemy brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobiałki.....wszystkiego tłustoczwartkowego Wam życzymy z Przemkiem i Makarym, całej góry pączków i faworków!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale ze mnie tluscioszek bedzie :p tutaj obchodzi sie \"nalesnikowy wtorek\" w przyszlym tygodniu ale dzisiaj jakies paczki zakupie :) :p Pozdrowionka i smacznych paczkow!!!! acha, u nas terroryzm emocjonalny w pelni! Mala rosnie tez na kaskaderke! A takie to spokojne kiedys bylo.... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo !!!!!!!!!Co tam słychać u nas beznadziejna pogoda, czyli ze spaceru nici...jedyne pocieszenie to to, że do wiosny coraz bliżej jupi!!!!Już mi sie marzą ogródki piwne:-p Pozdrawiam słonecznie mimo deszczu- buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas sloneczko :) i tak ma byc caly weekend :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Wszystkiego Walentynkowego czyli: miłości, MIŁOŚCI, M I Ł O Ś C I, mmmmmmmm iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł ooooooooo śśśśśśśśśś ccccccccccccccccccccc iiiiiiiiiiiiiiiii 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!!!!jest tam kto halo wiosna coraz bliżej wiosna coraz bliżej!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 !!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻!!!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam już, że mam przywidzenia, ale faktycznie nasz topik został podbity w górę :-) Pozdr. Mada Lena :-) PS Mój Misiek nawija jak nawijka. Od miesięcy mówił tylko mama i tata, ale w zeszłym tygodniu zobaczył w Baby Tv kółko i powtórzył po narratorze: kółko. Od tego czasu mówi coraz więcej. Jestem z niego strasznie dumna i cieszę się, że jest taką przylepką. Ma tyyyyle uroku, że wybaczam mu nawet to, że bardziej kocha tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie wiosną pachnie ;) i mogłaby już zima nie wracać!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny jeszcze trochę, a nasze maluchy skończą dwa lata. ja to nie mogę się przyzwyczaić do tego tempa, bo czas biegnie jak szalony ;) Mati też gada jak nakręcony, m a ulubionym słówkiem jest tautau, znaczy sie tramwaj ;) na mieście cyrk jest, bo Młody na widok każdego tramwaju drze sie tautau i ludzie się śmieją ;) poza tym zaczął wołać na mnie MININA..... ciekawa jestem co tam Was ;) P.S. jakie macie spacerówki? bo ja niestety jestem zmuszona kupić nową, większą....... Mati tak wyrósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za link :-) Widać, że Mati się zmienił. Ciekawe jak inne majowe dzieci :-) Mój Misiek ma swój w życiu kaszel i trochę się martwię, ale wygląda na to, że nic poważnego. Pomalował dziś nasze nowe, piękne cytrynowe meble długopisem i nawet benzyna nie pomogła, ale jeszcze coś wymyślę i wytępię te kreski :-) Meldujcie się dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma co, Lucky, jest taki środek na terpentynie, tylko nazwy nie pamiętam. jutro spytam teścia i Ci napiszę, może to pomoże na te kreski. ja za to dla odmiany mam ściany w piękne plamy, bo okazało sie, że farba nie byłą niezmywalna. a zmywałam piękne grube krechy w kolorze brąz wymalowane kredką świecową..... zresztą kolorów było więcej..... z dwojga złego chyba lepsze te plamy niż krechy ;) Picasso sie znalazł. tylko patrzy co by tu zakosić. nawet szuflady nauczył się otwierać, żeby tylko stamtąd kredki wyjąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ja tez nie wiem gdzie ten czas zlecial - jeszcze trzy miesiace i zaliczamy dwa latka!!!! Lucky, wreszcie kupilam tez wersje oryginalna \"Jezyka dwulatka\" i sie przydaje :) U nas tez katarynka mala rosnie ale jeszcze jej sie myla slowa po polsku i angielsku i taka japonsko brzmiaca mieszanka wychodzi :D, malarka tez z niej nie zla, na szczescie my mamy farbe zmywalna na scianach i ze stolu i krzesel tez sie jakos zmywa. Ale ulubiona zabawa teraz jest wyciaganie duperelkow z torebki mamusi, a najlepiej jak sie dorwie do kosmetyczki :) Otwieranie szuflady ze sztuccami tez sie bardzo podoba, wraz z wyciaganiem lyzeczek, lyzek i widelcow juz tez! Na szczescie jeszcze nie dosiega no nozy!!! Maliko, my uzywamy od maja ubieglego roku spacerowke quest maclarena - lekka i obrotna i na pewno dotrzyma do nastepnej zimy. A potem zobaczymy bo w planach (ale jeszcze tylko w planach) mamy jeszcze jedno malenstwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwomed
Lackylady, bardzo Cię proszę prześlij mi "Język dwulatka". Na: iwomed@wp.pl Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrr trzeci raz mi posta zeżarło, 🖐️ Tyle sie tych postów tu nagle namnożyło, że ja nie mogę zrobić nic innego tylko swoje 3 grosze tez wtrącić. Moje dziecie...też juz gada, nawet składa wyrażenia dwuwyrazowe:-)...mama opa (mama na ręce) tata kokanka (tata na kolanka)......hihihhi....... używa okolicznika miejsca\"tam\" ;-) no i trybu rozkazującego oć(choć), pać(patrz), pij (pij), aaaaaaaa no i szeregu wyrazów dźwiękonaśladowczych bum bum-auto, miauuuuu, hau, wdziiiii(odkurzacz) itp AAAAAale jego najbardziej ulubione słowo to kóła, jakby ktośnie wiedział o co chodzi tłumaczę -koła. Słowo kóła HITEM Taki sobie smyk i łobuz. Do niedawna jeszcze wszystkim mówił że ich kocha ale mu już przeszło:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry drogie Mamusie! Dawno mnie tu nie było, przez wielką przeprowadzkę straciliśmy łączność ze światem zewnętrznym i dopiero od niedawna mamy podłączony internet. Odkąd pisałam tu ostatni raz - a był styczeń 2006 (ale to dawno!!!) minęły dwa lata - ponad. Mamy już nasze Słoneczka przy boku, ba to już duże dzieciaki :) Mój synek urodził się 2 czerwca 2006 roku. Rodziłam w Poznaniu na wymarzonej Polnej. Nie bede Was zanudzać opowieściami, napiszę tylko że lekarze się nie popisali :( i w związku z tym pojawiło się kilka komplikacji, potem rehabilitacja. Mały zaliczył ostatnią wizytę u rehabilitantki w czerwcu 2007 roku i dostał zielone \"Z\" - znaczy zdrowy. To był chyba jego najlepszy prezent na roczek :) Rozwija się prawidłowo, zarówno fizycznie jak i intelektualnie, gada, broi, przysparza nam wiele radości, choć czasem również wielu kłopotów. Poza tym wzięłam się do pracy, choć już nie w szkole, ale w przedszkolu :) Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze dzieciaczki, życząc im jednocześnie dużo zdrówka, a Wam cierpliwości i siły :) Szczególne pozdrowienia dla amberka i lucky :) :* oraz dla Waszych chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej Mamuśki 🖐️ Co tam u Was słychać? A raczej u dzieciaczków? Wiki nawija jak mała katarynka... Niektóre jej słówka są tak śmieszne, że paść można. Zgadnijcie co to jest w języku Wiki \"ble ble\" ?? Nigdy byście na to nie wpadły...To po prostu SKARPETKI :-D W piatek byłyśmy u fryzjera i wbrew moim obawom córa siedziała spokojniutko...Oczywiście nie uszły jej uwadze żadne szczotki, pędzelki itp. rzeczy, ale dzięki temu fryzjerka miała ułatwione zadanie. My już czekamy na wiosnę...Marzy nam się by zrzucić te zimowe ubrania i mieć większą swobodę ruchu. Buziaczki dla wszystkich 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×