Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

ja też jeszcze 2w1. Brzuch mi twardnieje od jakiegoś tygodnia, miewam bóle jak na @ więc podejrzewam, że urodzę w terminie, a nie jak większość pierwiastek w 41 tygodniu. Wizytę mam dopiero w piątek, więc z niecierpliwością czekam na wieści czy coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majwóeczki Biedrona-gratulacjei raz jeszcze ;) Moja Lilka dzisiaj w nocy miała straszna gorączkę, kichała i miała katrar, póxniej trochę przestało, rano pojechałam z nią do lekarza. Na szczęście okzało się, że to przeziębienie. Lekarz przepisał mi lekarstwa i mam nadzieję, że Lilka będzie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
Witjcie majóweczki..Ja lada chwila też powinnam rodzic termin mam na 14 maja.. latam na ktg badania jeszcze robie lekarz w czwartek kontrolnie ech pokoik gotowy,łóżeczko gotowe,przewijak tez ubranka wszystko czeka tylko malęństwa nie ma jeszcze.. mam pytanko bo zastanawiam sie nad wygotowywaniem butelek i smoczków w garnku czy koniecznie musi byc cal\łkowicie nowy bo w domu od groma tych garnków a to i tak sie gotuje we wrzatku? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
JoannaT!!!!!!!!! mi sie wydaje, że można to wygotowacć w zwykłym garnku, w końcu i tak decyduje wysokość temperatury. Przeznacz jeden na ten cel specjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
Tez mi sie wydaje....ze jeden na ten cel wystarczy, w koncu za kazdym razem i tak decyduje temperatura wyparzania ..... a nie czy calkiem nowy.. w kazdym domu jest od groma garnkow i jeden mozna przeznaczyc przeciez a nie kupowac specjalnie.. pozatym ceny sa takie zróznicowane ze czasem szkoda kupowac...jak w domu sa takie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oczekujące- mam do Was pytanie: czy kupiłyście już odciągacze pokarmu? i jeśli tak, to czy nowe, używane i jakiej firmy? jakie rozwiązanie polecacie? Świeżo upieczone Mamy- pytanie czy od razu laktator był Wam potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
czesc dziewczyny, własnie wróciłam od pani doktor, zbadała mnie i powiedziała, ze dzidzuś gotowy jest do porodu , że w każdej chwili może sie zacząc, termin mam na 20 maja, jesli nie urodze wcześniej mam sie do niej zgłosic 19 maja czyli za 10 dni dzisiaj jestem, wyjątkowo spokojna nie denerwuje sie, wolałabym doczekac do 19 bo mój mąz 19 ma przyjechac, oczywiście jesli zaczne rodzic wcześniej to przyjedzie wcześniej, Qassandra , zastanawiałam sie nad odciągaczem do pokarmy najbardziej spodobał mi sie odciagacz chicoo cena ok 50zl w tesko widziałam identyczny w cenie 75 zł ogladałam różne z różnych firm, ale jak będe kupowac to własnie na taki sie zdecyduje, narazie martwie się czy bede miała pokarm, piersi mi wogóle nie urosły i nic narazie nie czuje wiem, ze czasem pokarm pojawia si enawet kilka dni po porodzie, ale ja już sie troszke martwie pozdrawiam mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Gratuluje wszystkim nowym Mamusiom 🌻 🌻 🌻 :) i chcialam sie pochwalic, ze 5go maja o godzinie12:05 urodzilam syncia :) 3900 i 55 cm, porod oczywiscie przebiegl silami natury :) a teraz zmykam do Malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak-gratuluję ;) A z Lilką ciągle coś \'nie tak\'. Lekarz mi mówił, że ma się juz czuć trochę lepiej, a ona mi tu znowu kaszle. Jestem przewrażliwiona chyba? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam 2w1 🌻❤️🌻 ja tez dziś miałam wizytę u gina, i po badaniu powiedział że ciąża jest piękna lecz szyjka jeszcze długa , także mogę urodzic w terminie USG czyli 20 maj . Choc nie ma reguły , zasugerował że wcześniejszy poród wywołuje miłość z ukochanym , mój niestety dopiero przyleci za tydzień, ale na pewno skorzystam z tej rady i to nie raz :)))))))))))))))))) kochane majóweczki, dzis dostałam sms-ka od koleżanki , która ma 2 miesięczna piękna Julcie i mówiła że mamy się cieszyc tym stanem w którym jesteśmy bo to najlepsze chwile, a macierzyństwem nacieszymy . Wiem że każda na nas chciałaby uz przytulic nózie albo pocałować pupcie , ale rzeczywiście nosimy te nasze maleństwa juz od 9 miesięcy pod naszym serduszkiem i póżniej nam może byc tęskno za tymi kopniaczkami. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja jestem dzis wyluzowana po tej wizycie i w spokoju będe czekac na przyjście syneczka , mam jeszcze tydzień, a jak sie zdarzy wcześneij to tez będzie dobrze pozdrawiam cieplutko całuski dla nowych dzieciaczków i dzielnych mam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko jeszcze raz... ❤️🌼 G ❤️🌼 R ❤️🌼 A ❤️🌼 T ❤️🌼 U ❤️🌼 L ❤️🌼 A ❤️🌼 C ❤️🌼 J ❤️🌼 E ❤️🌼 Zycze Ci zeby Malutki skarbuniek ladnie sie chowal :) No i zeby byla taka slodka i grzeczna jak na zdjeciach :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Gratuluje wszystkim mlodym mamusiom. Ja jestem z topiku wrzesniowego i mam do Was pytanie. Czy miala ktoras z Was bardzo mocny kaszel w ciazy? ja mam alergie na pylki, nie moge w tej chwili brac Zyrtecu ale nie daje sobie rady z kaszlem. Potrafi mnie trzymac 3 godziny. Czy brala ktoras z Was syrop p/kaszlowy? Czy z maluszkiem w trakcie takiego \"dychrania\" nic sie nie dzieje? Bede wdzieczna z odpowiedz. Pozdarwiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiakul - mam to samo - 39 tydzien i 2-3 cm szyjka, 1 cm rozwarcia. Jak to sie nie skroci w tydzien czeka mnie ciezki porod :-((((( Przeprowadzamy wiec przyjemne akcje z prostaglandynami :-) ciekawe czy przyniesie to efekt?? :-) Efciak :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
:)pozdrowienia dla majóweczek 2w1 i 1:1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
Jeszcze terminowo 15dni, ale czy maleństwo nie zrobi mi niespodzianki??:) Dzisiaj ide na USG, zobaczymy co pan położnik powie,może przesunie się troszke termin? Jeszce raz pozdrawiam i Życzę wszystkim mamą najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam mamuski 🌻❤️🌻 mam pytanie do mam, które urodziły , czym smarujecie brzuszek żeby skóra szybko się wstapiła . Ja cały czas przez okres ciązy uzywam oliwki na brzunio i nie mam rozstepów ale czym póxniej mam smarowac to nie wiem. No i jeszcze czy kupowałyście sobie majtki uciskowe żeby wspomóc mięsnie brzucha, te które miały cesarkę oczywiście nie moga ich nosic ale te NN to chyba mogą, czekam na Wasze opinie. 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 a jak samopoczucie u innych 2w1, dzis piękna pogoda i tak ma byc do końca tygodnia, cieszmy sie naszymi brzuszkami :D BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:) Tak sobie właśnie pomyślałam że Brygida, to pewnie już tuli swoje Maleństwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Hej Majóweczki 🌻 Melduje się nadal 2w1 asiakul 🌻 co do samopoczucia to raczej kiepsko :(bardzo mnie bolą boki , plecy ,stopy zaczeły puchnąć . Wstaje rano i czuje się tak jak bym spała może z godzinke :( .Nabyte kilogramy dają znać o sobie . Co do majtek uciskowych to ja je kupiłam zawsze się przydadzą :). Oglądałyście może ostatni odcinek programu Chce być piękna na polsacie . Była tam dziewczyna która podczas ciąży przytyła 30 kilogramów . Widziałyście jak wyglądała skóra na jej brzuchu katastrofa . Po wizycie u lekarza wydaje mi się że urodze nie wcześniej niż ok 20 . No ale to tak czy tak max 10 dni :)Tyle wytrzrwałam to te dni też przeczekam . Gorące pozdrowienia dla wszystkich oczekujących jeszcze tylko 21 dni i będzie czerwiec i napewno już będziemy miały przy sobie te nasze SKARBY wyczekane ❤️ Mamusie wiecie że już niebawem wasz pierwszy dzień MATKI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej Majówki!!!! Meldujemy się 2w1. Gratulacje dla swieżo upieczonych Mam i ich dzieciaczków !!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Efciak!!!!!!v Wszystkiego naaaajjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!! Żeby Ci się dzidziuś dobrze chował!!!!!!!!!!! A!!!!! Skądinąd wiem, że grono dziecięce jeszcze się powiększyło ;) ale może szczęśliwa mama będzie chciała się sama pochwalić i nie chcę psuć jej przyjemności :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....11kg.......38,3....???cm.......Poznan(04.05-3150g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... napiszcie mi jak wyglada-l wasz czop sluzowy ile go bylo na poczatku i te ktore urodzily po jakim czasie urodzimy od chwili jego zauwazenia.. Prosze Was.. to bardzo wazne.. bo wczoraj chyba zauwazylam czop.. a to duzo za wczesnie!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Agniecha30 🌻 Magnolia79 🌻 chimera 🌻 amelia-c🌻 gosiak26.🌻 co się z wami dzieje pewnie już wszystkie urodziły i teraz takie zajęte bże nawet nie mają czasu na chwileczke wstąpić na kafę :) Mamy już 11 chłopców ❤️ 4 dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady=> a niby dlaczego byś miała mieć ciężki poród? Ja z pierwszym dzieckiem jak przyjechałam do szpitala miałam rozwarcie na 7 palców. Lekarz mi powiedział, że za godzinę będzie po wszystkim, ale położna stwierdziła, że mam bardzo twardą szyjkę i mam nie przeć, aby szyjka nie popękała. Po dwóch godzinach dała mi jakiś czopek na rozluźnienie i mały się urodził. Poród był szybki i łatwy i szyjka mi wcale nie popękała. Tak więc od momentu pojawienia się w szpitalu do porodu minęły 2,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Perelka!!!!! Ja tez niestety miewam ten problem, zle najwyraźniej nie przechodzę go tak drastycznie jak ty, co najwyżej pokicham, mam zatkany nos, ale na tym się kończy. Idź z tym do lekarza poprostu, on owinien zaradzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Majóweczki :-) Ja bez zmian od ostatniego wpisu czyli nieregularne skurcze, czop coraz bardziej obfity i tak się zastanawiam czy dziś wieczorem nie pojadę na podbój szpitala.Śluz czy ten czop mam o kolorze słomkowym i z dnia na dzień jest bardziej obfity.Dziś jest go dużo, ale z wyjazdem do szpitala chcę się wstrzymać aż będę mieć skurcze w miarę regularne.Nie uśmiecha mi się leżenie i czekanie na następne etapy porodu w szpitalu. W nocy nie mogłam dziś spać i prawie nie spałam. Nogi i ręcę spuchnięte. W dodatku przeraża mnie ten strajk lekarzy. Ja ich rozumiem , ale czy mi jak coś pomogą jak będę rodzić??? Piję bardzo dużo i nigdy w życiou nie wypiłam 1 litra soku naraz. A kregoslup to mnie tak boli,że szok. A może mój organizm mi fikołki wywija??? mada lena chyba miałaś rację z tym czopem wtedy jak mi odpisałaś. czyli do dwóch tygodni może zostanę mamą. grzyweczko--> a ja wczoraj myślałam o Tobie ,że Ty pewnie już jesteś w szpitalu.Jak u Ciebie???Szykuje sie poród na niedziele??? Jak się czujesz???Mój mąz chce bym rodziła w piątek w nocy, a urodzić mam w sobotę.Biedaczek chce być ze mną a tylko weekendy ma wolne, a tak nie wiadomo czy mu dają wolne :-(. ELINOVA🌻❤️ jak tam u Was??????? BIEDRONECZKO--> wszystkiego dobrego i samych miłych chwil :-) FAMPIREK -- jak córcia??Życzę zdrówka!!!! Qassandra--> ja mam laktator avent isis kupiony nowy.Polecam Efciak🌻 GRATULACJE!!!!!!!Napisz jak u Ciebie i jak się czujecie :-) asiakul jeśli chodzi o brzuch i smarowanie to dodatkowo polecam pas ściągający po ciązy.To już stary sposób by brzuszek powrócił do normy i nie wisiał.Koszt takiego pasa wacha się w granicach 36-70zl. dobra idę jeszcze coś zrobić w domu, posprawdzam walizeczkę i będę czekać co ze mną się będzie dzialo. Pozdrawiam brygida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
maja 24 - właśnie o tym chciałam wspomniec , żeby nie wylądowac z takim pasem zwisającej skory jak ta młoda dziewczyna z Chcę byc piękna , lepiej zapobiegać ... dlatego wystosowałm post do mamus ,mktóre urodziły żeby nam pomogły i podzieliły się czym one smarują, bo ta dziewczyna z polsatu przypuszczam, że nic nie robiła, nawet brzuszków mnie przytyło sie 14 kg ogólnie i raczej wszystko poszło w brzuszek, ale ja zawsze miałam tędencje do wciągania brzucha także myślę że nie doprowadze do takiego zwisku skóry, mam nadzieje że spacery z synkiem tez wspomoga w szybkim spalaniu . 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 bukieciki dla wszystkich kobitek 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
ughm.... Dziewczyny, ta panna z chce być piękna miała cesarkę, a potem zbyt szybko straciła kilogramy..... Więc może to jakiś skrajny przypadek... Ale u mnie majtasy już czekają, tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :-) ojej :-) pocieszylas mnie :-) z ta szyjka.. czyli to jednak nie mowione ze tak bedzie.. swoja droga to dziwne, ze szyjka moze byc dluga, ale rozwarta... ja myslalam, ze najpierw sie skraca a potem rozwiera... ech... Sylwio dziekuje :-) Wiecie cos moze nt szwu podluznego krocza :-) podobno lekarze tak zszywaja :-) niektorzy :-) zamiast szwu krzyzykowego :-) bo szybciej sie goi i jest mniejszy slad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×