Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Hej! Jestem ale nie z samego rana praca praca i jeszcze raz praca. Weekend był wspaniały mały grzetniutki tylko nocki gorzsze wczoraj zauważyłam że mały ma gulę na dziąsełkach więc może niedługo dołączymy do groną ząbkujących. Acha gratulacjhe dla wszystkich nowych gryzoniów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w poniedziałek!!! podpisujemy listę obecności, zo by nam po premii przed świętami nie pojechali...:) Mada, rzeczywiście u Was to już wszystkie kable niedługo w ruch pójda jak Makuś odkryje po co zęby służą..:) moja panna właśnie zafundowała mi małego spontana, ja jej daję pyszny deserek a to mi tak elegancko kopnęła w miseczkę, że całośc znalazła się na niej, na krzesełku,..., dosłownie wszędzie:) i do tego szczerzy te swoje bezzębne dziąsła, więc wymiękam.., hihih my wczoraj wpadliśmy na baardzo głupi pomysł i wybraliśmy się do centrum handlowego po prezenty i takie tam..., qrcze a tam jakas masakra;( ikea pełna ludzi, w góle wszedzie takie tłumy, jakby od jutra prohibicja na wszystko miała być!!! wiec my wciąż bez prezentów, ale jakos damy radę, ale w przyszłym roku chyba juz w listopadzie wszystko kupimy, hihihi pa!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dla AGATKI z okazji ukończenia 7 m-cy wszystkiego naj...słodszego :-) 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Jeśli chodzi o jajeczko to Wiki dostaje w zupce bądź gotowane raczej na miękko zagryzane bułeczką :-) Wiem wiem...gluten i te rzeczy, ale Wiki go toleruje :-) A bułeczke wcina, że hej!!! Kleik ryzowy dodajemy czasami Buni do deserków owocówych, ale częściej do samodzielnie startego jabłuszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Gagatki od cioci Mady i Makarego...milon tysięcy cukiereczków i łakę pełną kwiatóww...........< i tu powinny być kwiatuszki, ale nie wiem jak sie je robi> będą uśmieszki :-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-):-):D:-D:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mada---ale rozciagnęłaś tę stronkę...no no Ty to jednak zdolna jesteś hihihih :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups chyba cos przekombinowałam przepraszam to chyba ja poszerzyłam stronę...ale niechcący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brawo Madzia!!!!!!!!!!!!!! :-) Zdolna dziewczynka z Ciebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassi właśnie obejrzałam zdjęcia Gabrysi jest poprostu przedsłodka i te brązowe (przynajmniej na zdjęciu) ślepka cudo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Dla Makarego za z ząbka , i dla Agatki z okazji skonczenia 7 m-cy 😘 ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ Chyba nienamieszalam :) Wczoraj wieczorkiem ubraliśmu ładnie choinke. Ja wyszłam na chwilke do łazienki, mąż poszedł do sklepu, w pokoju została Nikola z Fabciem, i nagle słysze huuuuuuk. Choinka sie wywrócila bombki potłukły, wrrrrrrr takie miałam nerwy ze hej. Całe szczeście ze dzieciom nic sie nie stało. Nikola twierdzi, ze sama sie przewrocila, ale jakos do końca nie bardzo w to wierze :) Liste podpisałam, wiec teraz moge isc brac sie za obiadek, Niedawno wrócilismy od laryngologa z malym. Wczesniej malemu, wychodziło żle badanie na lewe uszko, ale dzisiaj juz było lepiej i pani doktor, powiedziała, ze wszystko idzie w dobrym kierunku.Ciesze, sie, ze chociaz jedno z głowy :) nastepne badania za 3 m-ce , mam nadzieje ,że juz calkiem bedzie ok. a teraz zmykam, bo Nikola ze szkoly przyszła a w garch echo :) 😘 dla wszystkich majoweczek i dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy bardzo za zyczenia!!! nie piszemy , bo nie mam czasu, u nas w pracy teraz ruch ze hej! nie nudze sie nawet przez chwile. Dzis idziemy na szczepienie, wazenie i mierzenie. Buziaczki dla wszystkich zabkujących dzieciaczkow!!!!!!!!!!!!!!! po swietach obiecuje nadrobic zaległosci w pisniu. obiecuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko Ptasiek śliczny dziękuje w imieniu Makusia😘 😘 😘 od niego buziaczki, ostro zaślinione rzecz jasna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, jedne z Was robią jajeczko na miękko a inne na twardo...ja sama nie wiem jak je mam podawać,. Wydawałoby się że jednak miękkie jajeczko to może jakieś bakterie ma? albo salmonellla? bałabym się tego maskarycznie. Na razie mamy jajeczka ze znanego i dobrego źródła, ale zgupiałam z tym przyrządzaniem..chyba spytam się lekarki. kochane, zaraz mam opłatek w pracy, więc dzisiaj robię nadgodziny. W ogóle nie jest mi to na rękę, ale trudno..raz się świętuje ;) 3majcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QASSANDRA przy jajeczku na miękko nie ma sie czego obawiać....bo przecież gotuje sie co najmniej 5 minut, więc nie ma strachu, bo i tak wszystkie bakterie wybite!!!!!:-D to zależy tylko od Ciebie jak chcesz dawać jajeczko swojej Gabrysi ...... najważniejsze, żeby je wcinała, bo jest smaczne i zdrowe!!:-p 😘 buziolki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Kobietki wysłałam Wam--oczywiście do tych do których miałam adresy e-mailowe fajowe przepisy dla maluszków. Jesśli którąś pominęłam to piszcie, a doślę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też mam kilka przepisów z netu , wkleje wam to zobaczycie same, przyznam sie że jeszcze nic z tego nie robiłam :) ZUPKI 1)ZUPKA Z PIERSIA KURCZKA W jednym garnku ugotowalam marchewki (6) i ziemniaka (1) z odrobinka maselka.W drugim kawaleczek piersi z kurczaka z dodatkiem natki pietruszki i natki selera (bez przypraw). Po ugotowaniu zmiksowalam (w przystawce do robota kuchennego sluzacej do robienia koktaili) marchew,miesko i ziemniaczka,dolalam troche wywaru warzywnego (od gotowania marchwi i ziemniak) i troszke soczku jablkowego (dodaja go do zupek gerbera jako osladzacz naturalny).Nastepnie w wymyte i wyparzone sloiczki po Gerberkach wlozylam zupke na 3/4 sloiczka i zamknelam jeszce gorace.W sumie wyszly 4 sloiczki + dzisiejsza porcyjka na obiadek.Po wystygnieciu wlozylam do zamrazalnika. 2)ZUPKA MACHWIANKA Z RYZEM W jednym garnku ugotowalam marchewke (6) i kalafior (odrobinke) na maselku.W drugim ryz .Zmiksowalam ryz z marchewka i kalafiorkiem + wywar warzywny + soczek jablkowy.I dalej tak samo jak przy poprzedniej zupce. Tez wyszly mi 4 sloiczki. 3)DANIE: KURCZAK NA SLODKO Ugotowalam piers z kurczaka na miekko w wodzi.W drugim garnku wstawilam kasze jaglana i po 5 minutach dodalam obrane , pokrojone w kosteczke jabluskzo slodkie i rozgotowalam to.Nastepnie wszystko zmiksowalam. 4)ZUPKA DYNIOWA Nalej do garneczka troche wody i zagotuj na malym ogniu.Obierz dynie i pokroj w kawałeczki (wypestkowane).Wrzuc troche do garneczka i rozgotuj z maselkiem (reszte możesz przechowac w zamrażalniku poporcjowane na zime). Tak zamrozic.Po odmrożeniu i podgrzaniu dodac troche mleczka (swojego lub modyfikowanego) A drugi warint to dodac żółtko i zmiksowac (1/2 zoltka co drugi dzien!!) Dynia również jest slodka i zdrowa 5)ZUPKA Z CUKINII Ugotowałam na masełku 5 marchewek,1 ziemniaczka i pod koniec gotowania dodalam kilka plasterkow cukinii.Na koniec kasze jaglana i na malym ogniu gotowałam Az napecznieje.W innym garneczku gotowałam piers z indyka (kawałeczek) razem z natka selera i pietruszki oraz porem.Nastepnie zmieliłam warzywka i włożyłam do sloiczko czesc zupki a do pozostałej czesci dodalam miesko i zmiksowałam i tym sposobem mialam 2 rodzaje zupek za jedzym razem,miesna i bezmiesna Cukinia jest polecana od 5 miesiaca,bardzo zdrowa i smaczna,nadaje słodkawego smaku. 6)ZUPKA JARZYNOWA Z MIESKIEM Ugotowalam kawalek schabiku na miekko w wodzie z natka selera,pora i pietruszki.W drugim garnku wstawilam marchewki,ziemniaczka,kalarepke,pietruszke i ugotowalam na miekko.Wszustko razem zmiksowalam. 7)ZUPKA BURACZKOWA Robie taki rosolek na indyku:indyk+marchew+pietruszka+seler+por+cebulka+zielona pietruszka i dodaje buraczka.Przed podaniem zabielam 1 miarka BEBIKO i zageszczam kleikiem ryzowym 8)ZUPKA KOPERKOWA Zrobilam taki rosolek na kroliku:krolik+marchew+seler+pietruszka+por+zabek czosnku+koperek poszatkowany.Wszystko zagotowalam i jak bylo juz miekkie to pod koniec gotowania dolozylam kasze kukurydizana i wylaczylam gaz.Kasza tak fajnie napecznieje 9)KRUPNICZEK krolik+Ziemniak+marchewka+pietruszka+seler+por+pietruszka zielona to zagotowalam i jak bylo miekkie to dozypalam kaszy jeczmiennej (moja juz moze jesc,ale Wam poecam jaglana,bo jeczmienna ma gluten).Aaa i doprawial ta zupke majerankiem,bo ta przyprawe mozna. 10)DANIE Z RYZEM Ugotowalam piers z kurczaka na miekko w wodzi.W drugim garnku wstawilam ryz a w 3 garnku rozgotowałam obrane , pokrojone w kosteczke jabluskzo slodkie. Nastepnie wszystko zmiksowalam. 11)DANIE BROKULOWO-KALFIOROWE Ugotowalam rozyczki kalafiora i brokulaoarz osobno ziemniaczki.Wszystko zmiksowalam.DOdalam zoltko. 12)DANIE ZE SZPINAKIEM Ugotowalam ziemniaczki i osobno spzinak.Polaczylam razem i dodalam zoltko na twardo oraz miarke mleczka BEBIKO w celu zabielenia. 13)ZUPKA POMIDOROWA Robie taki rosolek na indyku:indyk+marchew+pietruszka+seler+por+cebulka+zielona pietruszka i dodaje pomidorki obrane ze skorki.Pod koniec gotowania wsypuj ryz.Gotowe i smaczne!! 14)ZUPKA- KREM BROKULOWA Robie taki rosolek na indyku:indyk+marchew+pietruszka+seler+por+cebulka+zielona pietruszka i dodaje kilka kwiatkow brokule.Jak się rozgotuje to miksuje całość 15)ZUPKA GROSZKOWA Robie zwykla zupke jarzynowa na kroliku i dodaje mrozony groszek. Pyszotka!! 16)KAPUSNIACZEK Robie zwykla zupke jarzynowa na szynce wieprzowej i dodaje kapuste biala poszatkowana. 17)ROSOLEK rosolek i do tego kluseczki z maczki kukuryfdzianej (lub zwyklej pszennej) z zoltkiem i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja niunia dorwała dzisiaj nożyczki i obcieła sobie włosy przy samej skórze!!!! No jestem w dołku...pojechałam do babci, żeby coś z tym zrobiła...wygląda jak chłopczyca...a z jednej strony to jej skóra prześwituje...makabra!!!! I to na święta to tyle bo komp mi zaraz padnie buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą:) pewnie już tu nikogo nie ma....:( w takim razie dla Agatki kolorowego życia i wszystkiego najmilszego...:):):) @.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@ Eli, ja nic nie dostałam:( pewnie nie masz mojego maila, gdyby co to podaję iguana00@wp.pl mam do Was pytanko, bo zostaliśmy zaproszeni na roczek do córki mojej koleżanki, czy orientujecie sie co sie kupuje z takiej okazji bo ja jakoś nie mam pojęcia, może któraś ma jakieś pomysły...? Emcia, Twoja córa wyjątkowo pomysłowa, na szczęście to włosy i pewnie niedługo odrosną, choc teraz to pewnie niezbyt dobre pocieszenie:( miłej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Elinova chyba mnie pominęłaś:( Dzisiaj tylko na chwilę jedziemy na szczepienie ciekawe ile waży moja kruszynka:) Jutro zdam relację. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Jestem :-) Ewcia i gaga---dostaniecie przepisy jak wrócę do domu, bo tutaj nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
EMCIA---ZAWSZE WIEDZIAłAM, żE MASZ ZDOLNE DZIECI :-) PAULINKA PRZESZłA TYM RAZEM SAMA SIEBIE, ALE NIE ZAMARTWIAJ SIę TO TYLKO WłOSKI I ODROSNA...A W KTóRYM MIEJSCU WYCIęłA SOBIE TE WłOSKI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie mamy i dzidzie:-) A my chorujemy...:( całą rodziną;( Oby do świąt to paskudztwo przeszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
magdab--zdrówka Wam wszystkim życzę 🌻 Co za cholerstwo Was dopadło?? Grypa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję listę obecności. Nie śpię od 5 rano i zaraz padnę na klawiaturę...a kawy nie pijam, więc możecie sobie wyobrazić tą męczarnię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Eli wg lekarza to wirusowe przeziębienie. Zaczęło się od Marty, potem mąż, a od wczoraj mnie męczy katar i ogólne rozbicie! Walczymy wszystkimi możliwymi sposobami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassi---ja jestem lepsza bo nie spię od 4.50 :-P I tez nie piję kawy, jedynie rozpuszczalna i to zbożową więc zero kofeiny, który by mnie postawiła na nogi... Ale póki co funkcjonuję :-D Tylko stresuje mnie to co się dzieje za oknem...brrrr grad sobie pada jakby nigdy nic :-P Czyżby zima się zbliżała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki A my sie szykujemy na ćwiczenia,Fabcio sobie jeszcze dosypia a mama prubuje doprowadzic sie do \"stanu urzywalności \" :D Ja jestem na nogach od 5 rano ale juz po dwuch kawusiach bo inaczej bym padla :) u nas pogoda nie najgorsza, nawet słoneczko czasami zaswieci :) Nikola ma jutro Jasełka, i musi być przebrana za aniołka, ale zapomniała mi o tym powiedzieć wczesniej tylko wczoraj jej sie przypomniało :( i teraz panika skąd ja wezme strój :( Teściowa ma coś wymyslić bo ja niemam pomysłu a teraz uciekam 😘 dla wszystkich dzieciaczków i mamuś oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podpisuje liste - i tez od 5tej na nogach :o Emcia, wspolczuje ale jutro juz sie bedziesz z tego smala, a Paulinka to sprytna dziewczynka! A teraz raczej krotkie wlosy sa modne ;) Na szczescie sie nie pokaleczyla, a wlosy jej odrosna jeszcze mocniejsze! Czarna & Eli, dzieki za przepisy! my bedziemy sie powoli przestawiac ze sloiczkow na gotowane jedzonko - wczoraj wieczorem mala nie dawala mi zjadac objadu, tak krzyczala na mnie ze musialam sie podzielic moimi brokulkami i pieczonymi ziemniaczkami :) ale dobrze ze ona tak lubi bo to zdrowe :) Dziewczyny, czy waszym szkrabom tez tak w kosciach strzela? Lukasz poszedl dzisiaj z tym do lekarza, bo za kazdym razem jak mala podnosimy to cos jej tam strzyknie, ale lekarz powidzial ze to normalne.... hmmm, wybieramy sie teraz do prywatnego pediatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×