Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

heloł:) 🖐️ Aniu, dzięki za fotki, rzeczywiście niezła z Ciebie lasencja!!!! też bym chciała mieć takie problemy, czyli jak tu przytyc....:) niestety jednak chyba dołącze do tych, które schudnąc muszą:)) Oli już duży facet a pełzanie wychodzi mu bombowo!!! Mamo E- teraz już wiem skąd te dodatkowe kg... tyle się człowiek tych słodkich aniołków naogląda, że tyć musi, inaczej się nie da..:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ewa bardzo prosze i dziekuje:) czekam na twoje zdjecia🌻 Olivier przed chwilka oblał mnie herbata hehe miąłam go na kolanach przy stole no i chwila nie uwagi a herbata wylądowała mi na spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie:) szkoda ze wczesniej tego tematu nie znalazlam dopiero dzisiaj. Ja urodziłam drugiego synka 17.05.2006 przez cc a termin byl na 26 maja urodzilby sie w swoje mieninki:) niepokoilo mnie to ze nie ma jeszcze zadnego zabka ale teraz jak widze to nie tylko on jeden wiec chyba nie mam co sie martwic pierwszy synek ma juz 8 lat jemu 1 zabek wyszedl jak mial 5 miesiecy wogole byl calkiem inny zachowaniem niz Filipek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Asiu, czyżby nick twój oznaczał, że masz 24 lata? jak sobie poradziłaś mając pierwszego synka w tak młodym wieku? dołącz do nas- w grupie wirtualnych ciotek zawsze raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, witaj, ja tez pozno na ten temat trafilam a bardzo by mi sie przydalo przechodzic te pierwsze najciezsze chwile z Majoweczkami. Ale i tak jest mi tu bardzo dobrze i rad duzo mozna pozbierac. Moja Mysz tez jeszcze bezzebna i tez rodzona przez cc. Filipek bardzo piekne imie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niedawno obchodzilam 25 urodziny wiec Damianka urodzilam majac 16 lat oj czasem bylo ciezko ale nie narzekalam duzo pomagala moja mama i tylko z jej strony mialam pomoc jesli chodzi o finanse bo ona jeszcze pracuje wiec za duzo czasu nie miala dlatego tez nie skonczylam szkoly nie bylo z kim zostawiac damianka ale nigdy w zyciu nie zalowalam tego ze go mam i ze bylam tak mloda . . . . . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ witaj wsród nas asiu🌻 no i witam równiez twoich dwóch meżczyzn...:) mam nadzieje że bedziesz u nas na stałe hihi z nami zawsze razniej!!! pozdrawiamy serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bede do was czesto zagladac bardzo sie ciesze ze jest taki temat i zaluje ze wczesniej na niego nie trafilam nie czytalam jeszcze wszystkich stron ale poprzegladam je sobie w wolnym czasie zeby dowiedziec sie cos wiecej o was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę:))🖐️ Aniu, nasze fotki możesz zobaczyć na bobasach:) link- w stopce poniżej:) zmykam do młodej na podłogę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiu 🌻ja urodziłam mając 20 lat ledwo technikum skończyłam i tez troche było ciężko ale dałam radę ;) Napisz coś więcej o swoich chłopakach, buziaki dla was 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extra ta sukienka szkoda ze ja juz po slubie bo chyba takiej bym szukała teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber, co ty za maz wychodzisz? Myslalam ze juz jestes po slubie ;) Nie, nie moj typ bialej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 kala ja tez lubie takie wyzywajace ciuszki:) suknia piekna!!! całkiem inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber a ja myslalam ze wszystkie po slubie juz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala co ty, ja tez nie..... Stara panna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze zrobie ale co tam jak chcecie wiecej wiedziec to daje wam link do tego tematu na ktorym ostatnio przebywam tam sporo sie o mnie dowiecie pozatym jesli chodzi o dzieci to damianek jest troszke za bardzo uparty i troche za bardzo leniwy ciezko teraz z nim bo coraz wiecej nauki poniewaz do komuni idzie a bardzo nie lubi sie uczyc a filipek to bardzo spokojne dziecko urodzil sie z arytmia zaraz po porodzie zabrali mi go do innego szpitala bardzo tesknilam to bylo okropne ale na szczescie teraz juz jest ok od 3 miesiaca przesypia cale noce wstaje okolo 8 rano http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=942800&start=16650 oto link nie wiem czy dobrze wkleilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę❤️ u mnie w domu też dwóch facetów!!!! :-D Dziewczyny mam pytanko a propo\'s tabletek antykoncepcyjnych...czy któras z Was używa yasminelle...bo mi gino zmienił tabletki....fajne są????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy lekkiego zycia ciezko jest no ale trzeba zyc moje jest troche smutne:( ale nie zalamuje juz sie tak bardzo bo przeciez mam dla kogo zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia jak masz gg to to jest mój numer pliss napisz 9036487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu będzie dobrze musisz w to wierzyć...ja też przez ponad 3 lata byłam w takim związku....ale udało mi sie to skończyć i wiem jedno nie zazdroszczę Ci..a le trzymam za Ciebie kciuki !!!!!A Ty trzymaj sie dzielnie!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witaj Asiu!!! 🌻 Super, że do nas dołączyłaś i oczywiście pisz jak najczęściej. Mój nr gg w stopce gdybyś wolała w ten sposób się kontaktować czasami :-) Jeśli tylko będziesz chciała to fotki mojej Wiktorii prześlę Tobie na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 asiu nie wiem co mam tobie napisac,to przykre... ale pamietaj jestesmy zawsze pod reka jakbys chciała pogadac...❤️ często robimy rozmowe konferencyjna na gg 4-5 majóweczek:) wiec sie dołącz jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Amber
Super zdjecia Aniu! Suknia slubna tez fajna. A co ty przymierzasz sie do slubu ze swoim man'em??Znam ten problem z przytyciem zawsze wazylam 52-53 kg przy wzroscie 170, a teraz po porodzie juz jest 50kg :) a najgorsze jest to ze obiadam sie wszystkimi kalorycznymi rzeczmi i tak nie tyje, a ostatnio nawet jem w nocy i nic-waga stoi w miejscu:( P.S Mam taki sam Plaszczyk D&G tylko ze bialy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 do amber- ciesze sie że zdjecia ci sie podobaja:) ja przez cały czas wazyłam 43 kg a teraz 48/9 przy wzroscie 168cm i równiez jem bbbaaarrrddzzzooo duzo i nic:( chciałabym wazyc 52/3 kg a wygladac tak jak po porodze oprócz brzuszka i boczków oczywiscie ale uda i reszta była według mnie super! wstawie ci zdjecie to sama ocenisz tylko sie prosze nie smiac bo to było 2 miesiace po porodzie czy jakos tak...:) a kurtke kupiłam na wyprzedazy za 95zł :P hihi tez mi sie bardzo podoba:) co do slubu to jeszcze mi nic o tym nie wiadomo hihi poprostu nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber aniu...
Jak na moje to przed ciążą i teraz wyglądasz lepiej niż 2 m-ce po porodzie. Dodatkowe kilogramy Tobie nie służą, ale takie jest moje zdanie. Ja chciałabym być taka szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×