Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
🖐️ Oj widzę, że czas upadków to już teraz wszędzie wkroczył w życie :-P Biedne te tyłeczki maluszków , no i nie tylko :-( Ale każdy nowy upadek będzie je motywował do dalszego wstawania :-D kinga---ja pamiętam :-) Ale czas się przypomnieć i częściej bywać. Pisz co tam u Julki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 grzywa no pewnie ze ide do fryzjera nigdy nie robilam sama w domku... co do tego ze bede bardziej powaznie wyglądac to masz racje nareszcie bede wygladac na 25 lat albo na mój wiek:P bo ciagle mówia że wygladam jak małolata:( a ja chce wygladac na swój wiek i jak prawdziwa mama a nie jak siostra bo nikt mi nie chce wierzyc ze Oli to mój synus:( i przez to że jestem taka chuda tez... ale na twoje oko jak bede wygladac w tym kolorze co ta modelkma włoski: http://www.allegro.pl/item165003458_komplet_baby_wysylka_gratis_prezent_.html 🌻 kinga wlec jeszcze i pisz co u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? zrobie zdjecie jak mam mokre włosy bo wtedy sa ciemniejsze i moze zobaczycie róznice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki! Caluski dla Zuzi!!!!! 😘😘😘 Amber, juz wczoraj mialam powiedziec - kolor super, mnie sie bardzo podoba i mysle ze bedzie ci bardzo w nim ladnie! jesli dobry fryzjer to dobrze dobierze tonacje do twojej karnacji zeby cie nie postarzac. I zgadzam sie z Grzywa, rozne kolorowe pasma juz nie modne. Mada, moj szrab tez zaczela podnosic sie sama na nozki!!!! Tak jakos od 3-4 dni to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pójdzie to w sobotę bedzie juz spaceróweczka, właśnie wrócilismy ze spacerku i lookania ;) Szwedzia mi się podobają te baby dreams tylko ja upatrzyłam sobie z trochę większymi kołami,bo nasze chodniki są boskie:p Zajrzałam Olince do buźki i wiecie co większość zębów przeswituje jej na górze tzn żaden nie wyłazi ale elegancko są zarysowane(jedynki i dwójki) też tak macie ?? coś mam wrażenie ze lada dzień wyjdą-może dlatego tak pitoli w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KSIEŻNICZKI ZUZANNY :) 😘 🌻 😘 🌻 🌻 😘 🌻 😘 😘 🌻 😘 🌻 🌻 😘 🌻 😘 Co do spacerówki to ja też mam Baby Dreams, tylko ja mam z przekladana raczka , jestem z niej bardzo zadowolonia http://www.synalek.bobasy.pl/ Tu mozecie ja zobaczyć z Fabciem na spacerku :) A teraz zmykamy na spacerek, chociaz nie bardzo mi sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda> Czy wracam do pracy to jeszcze tak na 100% nie zdecydowałam. To zależy od opiekunki (czy będę miała spokojne sumienie zostawiając z nią dziecko) oraz od mojej rozmowy z szefem (zmiana warunków pracy: pół etatu i wyższe wynagrodzenie). Jeśli opiekunka się nie sprawdzi albo szef nie pójdzie mi na rękę to zostaje w domu z Olkiem:D A ten liszaj natłuszczam i wydaje mi się że schodzi. Królika mam ze sprawdzonego źródła. Moi rodzice kupują żywego i zawożą do ich znajomego i tam go oprawiają. Ja dostaję już chudziutkie mięso, które porcjuję i zamrażam. Jeśli chodzi o zgrzytanie zębami to u nas trwało to jakieś dwa tygodnie. Potem Olkowi się znudziło;) Olek śpi pod kołdrą ale też strasznie się rozkopuje:( Dzisiaj rano poszłam sprawdzić czy jest przykryty i oczywiście nie był. Więc chciałam go nakryć kołdrą, niestety się obudził i już nie zasnął. 😭 Była 5 40:(:(:( Więc coraz częściej myślę o śpiworze. Kwiatuszki dla Małej Grzywuni 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Majóweczki.. bardzo dziękuje w imieniu mojej córeczki za życzenia:)😘 Boze jak ten czas leci:( Dla mnie za szybko, bo jeszcze trochę i będę stara:( Ja tez chcę spacerówkę Baby Dreams. Te spacerówki na trzech kółkach są teraz bardzo modne, ale nie są bardzo lekkie. Chcę kupić na wiosnę w miarę lekką (7kg), zgrabną spaceróweczkę:) Amber... ja myślę ze w tym brązie moze być całkiem sympatycznie... pewnie będzie całkiem inaczej:) Sama zobaczysz jak się będziesz czuła... to sie najbardziej liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka śpi, jaka to kochaniutka dziecinka dziś z niej była ciągle się śmiała i buzi mi dawała 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Kobietki u nas zima na całęgo :-( Nasypało tyle śniegu, że hej i nadal sypie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 U nas też sporo śniegu i nadal pada :( Moja córcia dziś dała mi pospać, obudziła się 15 minut temu a teraz oczywiście tubisie;) Ta moja akrobatka dziś coś nowego ćwiczy-co chwila się puszcza i stoi sama, a jaka dumna ;););) Miłego dzionka kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ JA TEZ CHCE ŚNIEGU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzis jadę do lekarza z moimi wynikami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!u nas nie ma śniegu - i dobrze:-p byle do wiosny!!!! Ode mnie też 100 lat dla rozkosznej Zuzanny.....Wczoraj mi to jakoś umkneło, ale dzis składam życzenia jak najbardziej najlepsze:-D 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ No a mój Makary kończy dziś10 miesięcy!!!!!!!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji 10-go miesiąca🌻🌻🌻 dla Makusia:) Moja Zuzanna dziś stoi przy piekarniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś dla Makarego bukiecik kwiatków z okazji tych 10 miesięcy!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas biało.... a miała być już wiosna:) wczoraj na spacerku oglądałam juz kwiatki i listki na krzewach a dziś pełno śniegu, buuuuuuu!!!!!! Grzywa, zapraszamy do POznania, tu bielutko:) moja księżniczka ostatnio szaleje, nie wiem czy to powracająca jak bumerang akcja zęby czy coś innego, wczoraj nie chciała w ogóle zasnąc i padła dopiero koło 23 a normalnie chodzi spać ok. 20:( te zębiska męczą i męczą a pokazać coś się nie chcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pada błeeeeee 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ Makuś dziękuje, za wszystkie życzonka!!!!!!!🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makuś wszystkiego naj naj 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 A u mnie chwila nieuwagi a Olinka wywaliła wszytskie swoje ubranka z szafki łobuziara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................ ... \\....# .............\'\'#......#...............# .......... .......\'\'##;........#.....#, ......................#....... .\"##\"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....* 🌻 DLA MAKUSIA NAJLEPSZE ŻYCZENIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez duuzzoo sniegu i nadal sypie... zima w pełni... Olivier spi,ja sie wykapałam a teraz ide sie wysuszyc:P bede pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Amber, jak Ci sie udalo sciagnac te ciemne pasemka z wlosów? Robilas dekoloryzacje? Ja 5 lat temu nalozylam sobie czarna farbe na blond i teraz bede chciala sie tego pozbyc bo odrosty widoczne po 2 tygodniach.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc majoweczki, nie mam czasu na kafe, bo 100% czasu poswiecam synkowi. Czytam kolejny raz \"jezyk niemowlat\" i z perspektywy widze kolejna mase bledow, jakie popelnilam. Czuje, ze mimo najwiekszego zaangazowania i serca jakie wkladalam, nie sprawdzilam sie :-( Dziecko ma 9 mies., jest na samej piersi, karmie kiedy chce, czasem co 1,5 czasem co pol godziny... Spi tez kiedy chce, zawsze z piersia... Koniec juz tego.... dzis pierwszy raz polozylam go bez piersi. Kosztowalo to 1 h bezustannego placzu mimo kolysania itd. ale spodziewam sie, ze wszystko sie teraz zmieni, gdy wydluze przerwy miedzy karmieniami. Jak maly sie wkurza, stoi w lozeczku, tupie, macha raczkami, jest wsciekly jak cholera, gdy nie dostaje piersi... ale teraz kategorycznie oddziele zapadanie sen od karmienia i wrocimy do normalnosci :-D Brygidko, dzieki za odwiedziny na stronce i troske! Slusznie przeczuwalas, ze ostatnio mamy wiecej stresow :-) Jak znajde chwile, to sobie wszystko podczytam! Amber, trudno mi sie zdecydowac, na doradztwo koloru, jednak uwazam, ze i blond i czarne pasemka sa ok. Podobaly mi sie tez u ciebie warkoczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×