Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Kurde... topiki poginęły:o Lipiec też zaginą:( Krystyna... ja mam dwufunkcyjny, firma Kowmet, model Magda 2. Jezeli wiesz jak wygląda Tako City Voyager, to mój jest dokładnie taki sam. To ta sama konstrukcja, tylko firma inna. Powiem Ci ze wygląda super, ale nie polecam wózka dwufunkcyjnego. Naprawdę... kup niedrogi wózek głęboki, a później zainwestuj w fajna spacerówkę. Gdybym miała jeszcze raz kupować, to na 100% własnie tak bym zrobiła. http://www.kowmet.pl/ to jest link do firmy Komet. Ide porzadki robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz topik zniknal....:(:(:( a jeszcze wczoraj pomyslalam zeby to pokopiowac na pamiatke...:(:(:( Amber dzieki za odp🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam:) dosłownie na chwilkę... Mamo Kuby- to oznaka alergii pokarmowej i przede wszystkim nietolerancja białka krowiego. Też tak mieliśmy...przed stwierdzeniem skazy białkowej. Nie stresuj się, wyeliminuj z diety nabiał i jajka. Odezwę się później! Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dziewczyny---a dlaczego poginęły te topiki?? Ktoś je zgłosił na śmietnik czy co??? Mam nadzieję, że nie będzie - AMBA FATIMA TERMINU MAJ 2006 NI MA . :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze nie zdziwcie sie...nie rozumiem po co usuwac topiki na ktorych tyle osob pisze?????wkurzylam sie straszliwie......:O:O:O:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kobietki!!!!!!!! Przemo ma wolne do jutra więc raczej nie bardzo będę obecna dziś i jutro na kaffe i na gg, bo mamy duuuużo spraw do załatwienia, w tym mojego fryzjera nowy telefon....itd..mam takie pytanie jaka pastękupiłyście do ząbków dla swoich bombasków?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwcówki powinny napisać do admina w tej sprawie ;) My w bałaganie nadal, jutro jeszcze kafle na podłogę. Młodego boje się z oka spuścić, bo mam schizy, że sobie coś zrobi.... Pozdrawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Madziu---Nenedent w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie przestraszylam ze Majowki tez do kosza poszly! ale nas odkopalam!!!!! tylko na secunde wpadlam bo zapracowana i chora :( i zeby zyczyc udanego weekendu!!!!! Mada - zdjecia nowej fryzurki przeslesz? pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki!!!❤️ u nas dziś potwornie zimno, więc spacerek był krótki, niecała godzinka, tak wiało, że myślałam, że nas zamrozi:) jakieś cuda rano się rzeczywiście działy na kafe, dobrze ze nie skasowali majóweczek;) mada, rzeczywiście prześlij fotki \"nowej Ciebie\", może to i mnie zainspiruje do jakiejś zmiany, od razu by sie człowiek lepiej poczuł🌻 a co do tych wyjazdów emigracyjnych, to my też ciągle myślimy ale jakoś ciężko podjąć taką decyzję, trochę to trudne.... choć wiadomo, że gdzieś tam daleko.... byłoby pewnie łatwiej życ! pozdrowionka i udanego weekendu!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Aniu, z Oliego super tancerz!!!!!!! w ogóle cudowny chłopak!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Kobietki...u nas zima na całego i to ze śniegiem mrozem i zawiejami brrrrrrr 😠 A było już tak fajnie :-) Byle do wiosny :-) Tak zasypało nam wyjazd z bramy, że Arek dziś przez ponad pól godziny próbował się przebić autem, by dojechać do pracy :-P No, ale w końcu się udało ...przy pomocy sąsiadów :-) Asiu---zdrówka Tobie życzę 🌻 Oj wiem, co to znaczy być chorym i jeszcze do tego pracować. Dlatego polecam Tobie moją terapię --- kilka dni spędzonych z Twoją Myszką na pewno Ciebie uzdrowi :-) Dziś pewnie będzie dzień gospodarczy, czyt, sprzątanie gotowanie itp. bo nawet na spacer się nie da wyjść w tej zawierusze :-( Amber---Oli jest super...kiedy Ty go tak wytresowałaś?? :-P OLivier- pokaż jaki jesteś duży?? a on hops rączki do góry, zrób brawo- i już klaszcze...no normalnie bomba, Ale najlepiej to tańczy :-D Normalnie bosko... Miłego weekendu Wam życzę. My jutro mamy zamiar wybrać się do kina na \"Rysia\", ale jeśli będzie taka pogoda to nici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy..:( ale zapraszam na pyszną kawę latte z pianką posypaną cynamonem ;) Pogoda paskudna- myślałam wczoraj, że mi uszy odmrozi...brrr sio zimo sio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassi---ja się piszę na tę kawę :-P A czapeczki się nie nosi?? Oj nieładnie nieładnie :-D A tak swoją drogą to nie ma nic przyjemniejszego jak sobota w pracy co??? 😡 Mnie to omija, bo u nas w firmie całkowity zakaz pracy w weekendy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobiałki!!!!! Nie ma co trza sie wziąść w garść i pisać pisać pisać pisać bo nas też zdejmą.........:-p a swoją drogą naprawdę chamówa z tymi topikami😡 🌻Eli dzięki za info w kwestii pasty do ząbków. A tak wogóle to sama zaczęłaś szorowac ząbki Buni, czy za namową lekarza napisz mi proszę :-D 🌻Krystyno z gazowni my mamy wózek trójkołowy z Impast Driver 3XL jest poprostu zajekurdebisty....kilka stron wyżej wkleiłam linka gdzieś około259 str...;-) 🌻a zdjęcie oczywiście przeslę gdy tylko wyrzucimy aktualne zdjęcia do kompa, bo karta jest pełna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 czesc kochane majóweczki🌻 U nas pieknie świecie słonko wiec jak tylko sie mały obudzi to idziemy na spacer:) 🌻 ewa dzeki:) olivier akurat tanczyc nauczył sie sam nie wiem kiedy chyba widział na vivie jak to robia no i wczoraj włączyłam mu tv oczywiscie vive leciała pussy cat dools a on odrazu podniusł rączki do góry:) a ja mu sie pytam olivier co ty robisz tanczysz? a on znowu raczki na gorze wiec powtarzałam mu to pare razy oli tanczymy i załapał ze jak mu mówie oli tancz to podnosi raczki do góry i nimi macha hahaha 🌻 eli olivier teraz cały czas robi bravo odkad sie nauczył,nawet papa mu sie juz nie chce robic bo woli brawo:P a do tego robi jecze główka baram baram tryk i sie tryka w moja główke najlepsze jest jak siedzi przed lustrem i sam ze soba tez robi tryk hahah dzieci tak szybko wszystko łapia że szok,mojej klezanki córka ma 3 lata i miała w rece jakaś gazete gdzie były rózne pozycje seksu i podbiega do babci i mówi: babciu a mama i tata tez tak robia jak tu i pokazuje jak mama sie rusza hahaah dobre co:) ? Wczoraj byłam na solarium sie wygrzac bo od dwóch dni mi cos zimno chyba ze zmeczenia:( a o 19 poszłam na paznokcie i wyszły super! no i odrazu sie kobieta lepiej czuje jak sie robi piekniejsza hihi miłego weekendu wam życze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Madziu---sama...całkiem sama :-P Aniu---extra pazurki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ELi😘 No i Adaś Małysz na 4 miejscu!!!! Moje dziecie wlaśnie padło, koło taty:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A moje się obudziło :-( Bo koleżanka przyszła po coś przeciwgorączkowego dla swoich bliźniaków i Bunia jak tylko usłyszała że weszłam do pokoju to koniec spania...Ona to normalnie Księżniczka na ziarnku grochu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysiu ja ci nie poradze, bo jestem minimalistka wozkową... dla mnie wystarczy, ze jezdzi ;-) Amberek, jestem w szoku i pelna podziwu ze synus taki cwany! Az mi sie milo zrobilo, ze lada chwila i mnie to czeka! Wierzyc sie nie chce... Zrobilam przelom i przestalam podawac piers przed zasnieciem, tylko w porach karmienia. G. uczy sie zasypiac sam. Drugi dzien placzu przy usypianiu, ale juz widze skutki! Koniec traktowania piersi jak smoczka, karmienia na lezaco i zabierania po 2:00 do swojego lozka + wydłużanie odstępów między karmieniami do 3 godzin. Mam nadzieje, ze nie potrwa to dluzej niz 3 dni, bo tego nie wytrzymam. Raczkowanie jest juz u nas bezpieczniejsze, bo obcykał się i omija przeszkody. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli: mój to samo... wyobraź sobie, że śpi sam na piętrze, w zamkniętym pokoju, a gdy schodzę po schodach na paluszkach i kliknie mi w stawie, już jest obudzony i tak w kółko! Ale u niego wynika to ze złych nawyków ;-( sennych. Teraz wlasnie to zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Lucky--Wiki miała takie same nawyki zasypiania...Ale jak tylko wróciłam do pracy i Niunią zaopiekowała się babcia ten koszmar :-P się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky> Trzymam kciuki żeby Wam się udało z tym spaniem i jedzeniem 🌻 Kilka dni mordęgi ale potem z pewnością będzie lepiej. Oby starczyło Ci sił. Też przez to przechodziłam kilka miesięcy temu i wiem, że warto się było pomęczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka dziś opanowała nową sztukę czyli stanie bez trzymanki kurczę jak to zobaczyłam to aż ją wycałowałam:D i nawet długo tak może stać a czasem jak zaczyna sie chwiać to śmiesznie to wygląda bo stara się utrzymać równowagę i raczkami wtedy macha hihihi Buziaczki dla was i dla waszych pocieszek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘hello Kobiałki dzisiaj jestem pierwsza:-D hihihi😘 🌻Kala ja cały czas twierdzę, że Twoja Olinka to super zdolna dziewczynka😘 🌻Kosmici oddali mi dziecko....spało dzisiaj całą noc jeah!!!!! Tyle że u nas za oknem paskudnie i wcale nam sie nie chciało wstawać, ale przynajmniej o normalnej porze zjemy śniadanko, wypijemy kawkę i pojedziemy do rodziców na obiad....hehe i co najważniejsze szybko wrócimy do domku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... a moja rodzinę choroba dopadła:( Nasz Tatko ma anginę... dziś w nocy prawie 40 st gorączki:( Zaczęło sie z piątki na sobotę... spać sie z nim nie dało, bo był taki gorący (chodzi oczywiście o gorączkę;) ). Z samego rana znalazłam na necie jakąś przychodnię całodobową i zaraz go wygoniłam, bo bardzo sie boje ze zarazi mi Zuzie, a jak zacznie brać antybiotyk, to moze nie zaraża juz tak prawda?? Ja mam teraz dwoje dzieci w domu;) Pozdrawiam Majóweczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckylady życzę Ci dużo wytrwałości.Mnie wkrótce czeka coś podobnego, ale narazie nie mam na to sił.Padam zmęczona na maxa wieczorami, więc w nocy dla św spokoju daję pierś. Trzymamy kciuki!!! grzywa no mam nadzieję,że Zuzię nic nie dpoadnie!!!! u nas było tak,że mąż zaraził nas :(.A obojętne jest na zarażanie czy ktoś bierze antybiotyk-chory zaraża przez I-wsze dwa dni i nie jest powiedziane (tak mi powiedział lek.),że zaraz cała rodzina jest chora-u nas wystąpiło to po 5 dniach od choroby męża. Z szczerego serca życzę Ci i Zuzi dużo zdrowia no i Waszemu tatusiowi też!!!Oby Was nic nie dopadlo. Trzymamy kciuki!!! madalena Makuś śliczny Twoja fryzurka-super Amber no Jestem pod wrażeniem umięjętności Twojego Synusia;). co z tymi włosami-zdecydowałaś?? spadam bo moi mężczyżni czekają;). pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szwagier dziś jechał do stolicy to mój mąż tez się z nim zabrał więc już sami siedzimy :)o raz A Olinka teraz szkuduje cały czas,ale w nocy tylko raz się budziła i dała nam pospać do 9:D:D:D Może i ruchowo to świetnie jej idzie ale ja bym wolała żeby mowa się ruszyła bo wasze juz wiecej mówia niż ona:( Kurna ja juz chyba przewrażliwiona na tym punkcie jestem :( Zapraszam na sałatke jarzynową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe uaktualnienie ;) NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WIEK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----9//3---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ -- 9//0---------9,2/72-----4 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------9//1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----9//2---------8,7/76-----6 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----9//3---------10,30/75--2 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.9//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----7//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.-------3,62/58------- -- 8//2---------7,0/??-----3 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----8//4---------7,2/75---4 Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----8//2---------9,6/74----2 kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------8//1---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ------8//1---------8,4 /70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- -------9//2--------10,0/74---3 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------8//2---------9,7/------3 tojaedyta--------Agatka--------18.05.-------3,510/55---- -----8//0---------8,75/67--0 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------8//----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------9//0--------10,9/80---5 Grzywa-----------Zuzia----------21.05.-------4,300/62--- ------8//3--------10,1/?------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------8//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----9/0---------11,5/?----4 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----8//0---------8,1/72----3 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------8//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------8//3---------6,85/??---0 mamaEwelinki--Ewelinka------28.05.-------3,500/55------- --8/ /2-------10/74------0 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------8//0--------7,8/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- ----- 7//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------7//2--------9,5/72----6 ======================================================== == ========== NICK---------------------------------DATA UR.--------------------------------IMIENINY----------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977............ ............................22 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... ...........................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. ........................24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ ............21 stycznia ewa27........................24.06.1979................. .......................24 grudzień kala23.......................17.10.1983................. .......................12 grudzień Mama E......................09.12.1969................. .........................24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. .........................4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. . .......................26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ......................19 wrzesień magdab........................14.08.1974................ ........................29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ......................18 styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... .......................1 luty luckylady......................20.06.1983............... .......................16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ........................26 lipca malinowa26....................21.04.1980............... .....................24 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×