Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Dziś widziałam moja biedroneczkę :):):):):):):) kupa szczęścia :). chociaz moje ❤️ tym razem nie wiercilo sie tak bardzo jak ostatnio, bylo spokojniesze. widzialam cale ❤️, ale niestety nie wiem jeszcze czy to rozbojnik czy rozbojnica :( pani chyba bala mi sie powiedziec, wiec mysle ze skoro wyraznie nie bylo widac \"ptaszka i jajeczek\" to raczej zapowiada sie na dziewczynke, chociaz sama nie wiem... wiem ze jakby sie pani dr dobrze przyjrzala, to by zobaczyla, skoro dokladnie bylo widac pecherz moczowy czy komory serduszka :) aha, wymiary jak zwykle tydzien mniej niz wynika z okresu, wiec mialam racje, termin bedzie chyba 21 maja - jeszcze zaden lekarz tego mi nie powiedzial :) zaraz wkleje zmienioną tabelke :) a w ogóle pani dr nic nie mowila ani na bole brzucha, ani na bakterie w moczu wiec chyba wszystko ok i nie wymaga interwencji tabletkowej czy innej. A ostatnio tak mnie bolalo, jakby mi sie cos rozerwalo, az mi lzy polecialy z bolu, ale bolalo tak moze przez 3 sekundy i zupelnie przestalo, mniej wiecej w tym miejscu, gdzie kiedys jajnik, gdy mialam okres. Mialyscie cosik takiego???? aaaa i mam nowy suwaczek, bo tamten sie posul :( a bylam do niego przyzwyczajona :( *************************************************************************************** nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod.......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985........????????.........????.........????............????.......chłopiec Roza_...........29.04.06.........????.........????............????.............. amber-ania....01.05.06........5kg......82cm.......Kołobrzeg..... sissi......... ..01.05.06.........????.........????............????.............. L.Rosa..........01.05.06.........????.........????.............................. Beatelka........02.05.06.........????.........????..........Białystok.......... ania_23.........03.05.06.........3kg.........????.............................. Kasika1.........03.05.06.........1kg.........85cm............................ matitka.........04.05.06.........2kg.........90cm............................ aga133..........04.05.06........3,5kg........????.....Czechowice-Dz... chimera........04.05.06........5kg.......82cm.............................. Rosiczka........05.05.06........0,5kg........????.............................. Anic77..........05.05.06..........0kg.....90cm +4).......................... amelia-c........05.05.06..........4kg.........82cm............................ anuśka 25......05.05.06.........-5kg.........????.............................. biedrona28.....07.05.06........6kg.........87cm..........Toruń......... Majoweczka...09.05.06.........2kg.........82cm...........Warszawa.... agula-20........09.05.06.......-2,5kg.........????.............................. mada lena.......10.05.06..........3kg........83cm..........Myszkow....... jodełka.........14.05.06..........1kg.........????.............................. Maja24..........15.05.06..........2kg.........86cm........................... Luckylady......15.05.06.........5kg..........????.............................. Efciak..........16.05.06..........5kg.........83cm..........Zgierz.......... aleq............19.05.06..........1kg.........????..........Katowice......... Gonia78.......19.05.06.........2,7kg.......90cm........Poznan............ Qassandra....20.05.06..........3kg.........????..........Kraków............ karolayna.......20.05.06..........3kg.........????............................. ladybird........21.05.06..........6kg.........93cm..........Poznan......... Zuwiolka........21.05.06..........2kg.........73cm..........Gdańsk........ tatia...........22.05.06..........3kg.........64cm..........Słupsk........... Kinia25.........23.05.06..........3kg.........????..........Kraków........... gaga26........25.05.06...........1kg.........88cm............................ Doro............25.05.06..........1kg.........????.............................. muszka27......25.05.06..........0kg.........74cm............................ ognicha........23-27.05.06......????.........????.............................. Mycha169......28.05.06.........????.........????.............................. gwiazdeczka2..29.05.06.........????.........????.............................. justka23........29.05.06.........????.........????.............................. aaguullaa.......30.05.06.........????.........????.............................. Paula24.........05.06.06.........????.........????.............................. *************************************************************************************** Wiec zmieniam miejsce, ściskam i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!! Odzywajcie się kobitki, jak tylko bedziecie mogly :) Widze ze czesc ma juz wolne w pracy hihihi... Mnie nie bedzie od piatku 23.12 do niedzieli 1.01.2006 ;) Aniu Amberku odezwij sie kiedy bedziesz w koncu w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na USG i widziałam dzidzie. Prawdopodobnie będzie chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi12
Dziewczyny, w którym tygodniu robi się test obciążenia glukozą. Moja lekarka kazała mi w 20 czy nie jest to za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird... Właśnie dziś wyczytałam w mądrej gazecie że kobiety w ciąży często mają właśnie takie bóle podobne do menstruacyjnych i że to normalne. Ja też miewam takie kłucia w bokach i lekarz powiedział że to normalne. Mnie jeszcze czasami bolała przepona, tak że ciężko oddychać mi było. Ale sądzę że zawsze jakieś takie sprawy trzeba zgłaszać lekarzowi. Trzeba \"dmuchać na zimne\". Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!!!!!!!!! ze mną jest podobnie, jeśli tylko nie ma plamień i krwi w śluzie to wszystko oki, mnie boli najczęściej gdy za dużo chodzę, ale to podobno nic strasznego, zdarza sie u kobiet w ciąży i tyle Po prostu trzeba sie oszczędzać:-) A obciążenie glukozą robi sie w pierwszej kolejności gdy jest podwyższony poziom cukru we krwi w celu wykluczenia cukrzycy, która sie zdarza u kobiet w ciąży czyli dobry termin tak myślę lepiej dmuchać na zimne huhuuh...;-) Jak świąteczne przygotowania u nas w lesie i w stawie;-) ja jeszcze nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka dopiero po świętach się pewnie dowiem Pozdrawiam wszystkie Mamusie z ich szkrabkami i buziaczki przesyłam :-*:-*:-* :-*:-*:-* :-*:-*:-* :-*:-*:-* :-*:-*:-* :-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie. U nas śnieżno i biało, naprawde da się wyczuć atmosfrę świąteczną. Tylko jak nie zabiore się zaraz za porządki to już nigdy tego nie zrobie. Codziennie to odkładam a tu święta za pasem :) . Nie wiem czy się już chwaliłam ale będzie dziewczynka :) strasznie się cieszę (z chłopczyka tak samo bym się cieszyła) Maitika gratuluję chłopczyka, jakie będzie miał imie i ile ma twój mały. Tak samo ty ladybird ile ma twoja fasolina i ile waży???? A tak wogóle to też mam bakterie w moczu ale póki co też nie biore żadnych lekarstw itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sama nie wiem! Kazdy dzien mam stres. W 20 tc. raz dzidzia sie w ogole nie rusza przez caly dzien i juz mi sie plakac chce ze cos jest nie tak, bo czuje juz jej ruchy z 4 tyg., a raz caly dzien potrafi mi swidrowac brzuch a ja cala w stresach ze pewnie to zbyt gwaltowne i ze pewnie sie dusi. Za duzo naczytalam sie co powinno a co nie powinno :-( i teraz sie boje ale co mialam robic jak wszystko takie ciekawe. A czytam jeszcze czerwiec 2006 i tam kolezanka dziewczyny stracila wlasnie dzidziusia w 20 tyg. i az sie poryczalam. Boze jaka ja bede dumna jak bedzie maj i po kolei obok nas w tabeli beda sie pokazywaly serduszka - nasze wyklute crazy frogi. Jak ja bede mogla odetchnac, ze jest, udalo sie, urodzone i wszystko ok. Tez macie tak czasem? Bo generalnie jestem spokojna ale tak kocham fasolencje ze wariuje na samo podejrzenie ze cos moze byc nie tak. Ladybird: przypomnij mi swojego maila. Snilo mi sie ze bedziesz miala chlopczyka ;-) To ciekawa teza z tym terminem. Kiedy mialas ostatni okres? Ja 1.08 i powinnam miec termin 7.05 ale z uwagi na to ze do zapl. doszlo nie 15 tylko 21.08 to mam 15.05. Sprawdz jakie masz najwczesniejsze dane CRL z usg, im wczesniej masz, tym latwiej i precyzyjniej mozna podobno ustalic date.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Luckylady! nie martw się! Jak czytam Twoją wypowiedź, to tak jakbym siebie słyszała... Moja Jula też mało się rusza, a tak wariowała !!! Ale to podobno norma. Dopiero w 6 m-cu można się martwic... Teraz to jest zależne od wielu rzeczy. Wystarczy,że masz trochę więcej kg na brzuszku i już możesz czuc tylko wybrane ruchy... Ale to do czasu :) Czekajmy cierpliwie, a jeszcze będziemy narzeka że kopie za mocno :) Ja też miałam ostanią @ 1.08, ale u nas wcześniej to wszystko się zaczęło :) :) :) Całusy dla dzidzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady, to jest niemożliwe ale ja też nic nie czuje. A dzidzie daje się wyczuć codziennie i to dosyć intensywnie. NIe martw sie tak. Jest jeden sposób, ale wiem że to dla dziewczyn które są już w ok 30 tc ale może pomoże. Musisz zjeść coś słodkiego, albo napić sie mleka. Położyc na wznak i czekać aż maleństwo się odezwie. Drugi sposób: to dużo się napić wody i usiąść na krześle i dać nogę na nogę wtedy dzidzia w brzuchu ma mało miejsca i się rozpycha. Głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też wam napiszę coś zabawnego ostatnia miesiączka u mnie też 1.08 hihihi, a termin na 10tego maja:-D nie martw sie słoneczko tak na zapas, na początku dzieciaczki nie chętnie sie ruszają, moj szkrab też nie zawsze ma ochotę pomęczyć mamę, jeszcze trochęi nie będziemy mialy chwili spokoju:-) ani sie obejrzymy a będzie maj :-))) Uszy do góry, pozdrawiamy gorąco U nas też śnieg, że hej mimo, że to nie góry, a Jura Krak-Częst buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda lena a jaką pogodę tam zapowiadają na święta, bo przyjeżdzam tam w piątek. Mam nadzieje że będzie snieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtajcie księzniczki!!! U nas wszystko wporządku ja i mój synek (jeszcze nie mam imienia) czujemy sie świetnie :) wczoraj ubieralismy choinke i wyszła nam pieknie 🌻 mój synek bedzie chyba piłkarzem bo całe dnie i w nocy tez strasznie sie wierci i kopie ❤️ :) Ladybird bede w poznaniu jutro ale nie wiem o ktorej:( zadzwonie do ciebie to sie jakos umówimy :) pozdrawiam was i wasze dzidzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1705
czesc dziewczęta zostane mamą prawopodobnie 02.05.2006 piszcie jak sie czujecie czy bardzo ws kopią maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda leno pare dni temu przywiezli mi książke "język niemowlat"- zaklinaczki dzieci TRACY HOGG http://www.kdc.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=133371&p_op=1010&session=31a6ac8dd322f36a jest super!!!!!! Polecam wam serdecznie:):):) koszt razem z dostawa 22,85 Ladybird wezme ja żeby ci pokazać jest naprawde super napisana!!! Buziaki dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Meg!!! Witamy w gronie mamuś rodzących w najpiekniejszym m-cu! Dziewczynki! Jak przygotowania do świąt??? Ja wiem, że to będą najpiękniejsze moje świeta! Po pierwsze w końcu z moim ukochanym męzem, po drugie z naszą Julką, która chociaż dopiero się urodz - już pomaga nam i fika ( jak ma ochotę :)) z radości. W sobotę kupiliśmy piękną, pachnącą choinkę i ustroiliśmy ją, a potem piekliśmy pierniki - mama z julką zrobiły ciasto i wykroiły foremki a tata wypiekał :) Jeszcze trochę porządków i zakupów i już........ Całusy dla maluchów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, dzieki za wasze pocieszenia ale wyobrazcie sobie ze mam nowa schize: Jak czuje ze dzidzia sie rusza (chyba) to mi sie wydaje ze to moga byc skurcze tego hixtona albo skurcze jakies inne i nie wiem czy to gwarancja ze dzidzia sie rusza :-\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'( Jak to k.. nedzy rozpoznac czy to ruchy dzidzi czy jakies skurcze - a jest to niewatpliwie z macicy bo mam pagorki na brzuchu jak leze na wznak. Raz mam jeden rog po lewej raz po prawej, na poczatku bylam w szoku. No i powinno byc ich nie za duzo a ja mam serie czasem kilka kopniec na minute a nie 10 na godzine. Jak dobrze ze sa takie fora i ciezarowki nie musza sie czuc osamotnione w swoich schizach :-) A wy macie tez jakies schizeczki ciazowe :-) W ogole to chetnie spotkam sie z laseczkami z Poznania. Chodzcie zrobmy spotkanie jakies - umowmy sie na spotkanie :-)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec... for lucky lady : kamilka_gruby@tlen.pl Amberku : wiec jutro lub pojutrze nasze bable sie widza ;) ale bedzie imprezka ;) Drogie panie Amber i Lucky lady - ze wzgledu na terminy moze spotkamy sie na polnej - wydaje mi sie nasza trojca tam wlasnie ma rodzic, co??? moze sie skrzykniemy, wyslemy mezulkow na opijanie, a my pojdziemy rodzic ???? hihihihihi Wszystkie kobietki : wielki buziaczek za dobre rady :* nasza fasola nie wiem ile ma cała, ale BPD (srednica główki) 42, a FL (kość udowa ) 23. Wg tych wynikow jest mniej wiecej 18,5 tygodnia ciazy, chociaz udowa jest niby troszke (2 lub 3 mm) za krótka, ale nie ma powodu do niepokoju. Czytalam na innym forum, ze dziewczyny maja tez takie roznice. W niedziele skonczylam niby 19 tydzien liczac wg ostatniej @ - 08.08. i wg tego powinnismy byli poczac dzidziucha kolo 20, ale to sie stalo tydzien pozniej mniej wiecej :) wiec babel jest mlodszy i to wg jego wieku dziala suwaczek - wg tego jestem od poniedzialku w 19 tygodniu ciazy :) Troche komplikacji z tymi obliczeniami, ale ja licze wszystko tydzien do przodu, dlatego do terminu, ktory wyszedl z ostatniej @ - mniej wiecej 15 maja dodalam kolo tygodnia - wyszedl mniej wiecej 21 maja, wiec tego sie trzymam. Mam nadzieje ze odpowiedzialam na wszystkie pytanka ;) Mam juz zdjecia swojej dzidzi na komputerku ( jest ich trzy sztuki) moge chetnie przeslac na maila, tylko podajcie swoje ;) buzioliki mamuśki kochane i ich bobalki!!! trzymajcie sie cieplo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKY LADY - PROPOZYCJA NIE DO ODRZUCENIA :) jutro lub pojutrze spotykamy sie z Amberką Anią, bo przyjezdza do Poznania i mamy zamiar sie spotkac - pewnie u mnie bo to os. Kopernika - poczuj sie zaproszona... :):):):) Ale szczegoly ustalmy prywatnie, tzn proponuje gg 4203513 - moj nr Aha - i fajowsko, że Ci sie snilam... Odezwij sie czy masz ochote - ja z mila checia poplotkuje ;) Buziaczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird przeslij mi zdjecia swojej dzidzi...:) kurcze szkoda ze nie mam tego gadu gadu nie moge piotra przekonac zeby znowu zainstalował:( Luckylady spotkanie to super sprawa dołacz do nas 🌻 ale jeszcze dokładnie nie wiem kiedy i o której... jak przyjade do poznania to pierwsze co robie to w końcu ide do fryzjera :):) w czwartek mamy jechac na giełde samochodowa i nie wiem do której tam będziemy... kamilko jestesmy w kontakcie hihi ❤️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My też czujemy sie dobrze mimo iż fasolka ostatnio się nieco rozleniwiła nie bardzo ma ochotę brykać od czasu do czasu stuknie mamusię albo posmyra, a najczęściej skodur włącza sie jej wieczorkiem Chimerko nie mam za bardzo pojęcia jaka się szykuje pogoda u nas, ale jestem dobrej myśli póki co śniegu w bród,a dokąd jedziesz na Jurę? bardziej częstochowa czy bardziej kraków????????????ja pomieszkuje sobie w okolicach czestochowskiej jej części pozdrawiam wszystkie mamusie w choinkowych nastrojach jak mniemam:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. A ksiązka jest superowa no nie Amberku!? Dziewczyny kupcie sobie ją koniecznie :-) jest na www.kdc.pl jeszcze raz pozdrawiam gorąco mimo 0 stopni Celcjusza przynajmniej u nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski!!! dzis wyjeżdżamy do poznania do rodzinki i niestety moi rodzice nie maja internetu... Chciałabym wam,waszym rodzinom zyczyc ❤️ \"W TYM DNIU RADOSNYM,OCZEKIWANYM,GDZIE GASNĄ SPORY,GOJĄ SIE RANY ŻYCZE WAM ZDROWIA,ZYCZE MIŁOŚCI,NIECH MAŁY JEZUS W SERCACH ZAGOŚCI,SZCZEROŚCI DUSZY,ZAPACHU CIASTA,PRZYJAZNI KTÓRA JAK MIŁOŚĆ WZRASTA,KOCHANEJ TWARZY CO RANO BUDZI I W OKÓŁ PEŁNO ŻYCZLIWYCH LUDZI...\" ŻYCZE WAM RÓWNIEŻ ZEBY NAD WAMI I WASZYMI DZIDZIAMI CZUWAŁY ANIOŁKI WSZĘDZIE GDZIE BEDZIECIE...:) \" pozdrawiam...🌻 - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo dzisiaj ma równe 21 tygodni i już powolutku zcznę wołać do niego Kacperek. Moje szczęscie też mało się rusza, tzn. ja go zalezy kiedy czuje, bo łożysko jest na przedniej scianie i mam troszke kg. na brzuszku. Na USG kopało i wciąż się wierciło, a ja wtedy go nie czułam. Najlepiej go czuje, gdy leze na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKYLADY, ja jak schizuje i mówie o tym swojej doktorce to ona zawsze odpowada, ze dzidzia ma tam duzo miejsca i nie zawsze sie ja czuje. Ze skurczami to ty nie swiruj, bo one wygladaja tak jakby macica ci w dul sie ciagnela i chce sie siusiu. Znaczy takie sa odczucia. Ja sie tym za bardzo nie schizuje, bo po poniedzialkowym USG odetchnelam z ulga i jestem spokojna. Serduszko slicznie bilo,a to jest najwazniejsze. Musze isc prywatnie na USG, aby dobrze mi moja kruszynke zmierzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja! takie objawy też nie zawsze to są skurcze bylam dzisiaj u gina bo czasem miewam takie odczucia, również zbadal mnie zrobil usg wszystko było w porządku....a takie odczucia to może być poprostu rozratajaca sie macica która uciska na różne narządy.....więc sie nie denerwuj Lucky lady nie zawsze jest o co:-)w razie czego do gina działa jak balsam;-) Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie i ch pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kochane majóweczki. Właśnie zrobiłam groch z kapustą i grzybami. Jutro wyjeżdżam i nie wiem czy będę miała czas do was zajrzeć, a u babci nie ma netu. Przedewszystkim życzę wam wszystkim zdrowych, ślicznych dzieciaczków na które wszystkie bardzo tu czekamy. oraz wierszyk :) Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Słoneczka zrobiliśmy sobie najlepszy prezent pod choinkę na świecie BĘDZIEMY MIEĆ CHŁOPCZYKA od wczoraj wiemy, ale zrobimy wszystkim niespodziankę:-):-):-) A to moje życzenia dla wszystkich, okrąglutkich mniej lub bardziej Mamuś ich Szkrabków i tausiów ;-) Śnieg iskrzy w grudniowym słońcu śpiewając o wesołym nie smutnym końcu magicznym końcu roku, w blasku świec zaklętym w spokój. Spokój domowego ogniska, gdzie w jeden cudowny dzień radość wkoło tryska W światełkach na zielonym drzewku, ukryte wszystkie wspomnienia których moc świąt tylko w szczęśliwe chwile dziś zmienia. WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokoju, szczęścia, radości na nadchodzące Święta i cały Nowy Rok... Dziś wyjeżdżamy w góry, wracamy dopiero w Nowy Rok. Trzymajcie sie mocno i ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MAMUŚKI!!! Jutro wyjeżdżam więc raczej nie będę miała czasu już nic napisać. Chciałam Wam życzyć wszystkiego czego tylko pragniecie.. Mniej zmartwień, mniej powodów do niepokoju. Samej radości i szczęścia. Żeby te kilka najbliższych miesięcy minęły w szczęściu i spokoju. Żeby te piękne chwile nie przemijały nigdy!!! PS. Ja jestem bardzo szczęśliwa, bo chyba nareszcie doczekałam się moich kopniaczków:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja24
Kochane Majóweczki. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego naj na lepszego dla was i waszych rodzin. Sopkoju ,szcześcia , zdrowia i wspaniałej rodzinnej atmosfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×