Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

witam Majoweczki !!!!cos temacik nam przymiera:( ja dzis cos nie najlepiej,jakos brzusio mnie boli,martwie sie tym.czy to normalnle aby tak pobolywał? tak jakby rósł,ale to takie dziwne uczucie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Dzisiaj udało mi sie zostać w domu wiec mam chwilke. Jak ja Wam zazdroszczę tego, ze czujecie ruchy, u mnie juz 19 tydzień się zaczyna wiec moze niedlugo. Nie wiem dziewczyny czy uzupełniałyscie tabalkę, jesli nie to ja to zrobię. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************************** nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod.......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985........????????.........????.........????............????.......chłopiec Roza_...........29.04.06.........????.........????............????.............. amber-ania....01.05.06........3,5kg......82cm.......Kołobrzeg..... sissi......... ..01.05.06.........????.........????............????.............. L.Rosa..........01.05.06.........????.........????.............................. Beatelka........02.05.06.........????.........????..........Białystok.......... ania_23.........03.05.06.........3kg.........????.............................. Kasika1.........03.05.06.........1kg.........85cm............................ matitka.........04.05.06.........2kg.........90cm............................ aga133..........04.05.06........3,5kg........????.....Czechowice-Dz... chimera........04.05.06........3,5kg.......76cm.............................. Rosiczka........05.05.06........0,5kg........????.............................. Anic77..........05.05.06..........0kg.....90cm +4).......................... amelia-c........05.05.06..........3kg.........80cm............................ anuśka 25......05.05.06.........-5kg.........????.............................. biedrona28.....07.05.06........3,5kg.........87cm..........Toruń......... Majoweczka...09.05.06.........2kg.........82cm...........Warszawa.... agula-20........09.05.06.......-2,5kg.........????.............................. jodełka.........14.05.06..........1kg.........????.............................. Maja24..........15.05.06..........2kg.........86cm........................... Luckylady.......15.05.06.........????.........????.............................. ladybird........17.05.06..........3kg.........87cm..........Poznan......... Efciak..........18.05.06..........2kg.........83cm..........Zgierz.......... aleq............19.05.06..........1kg.........????..........Katowice......... Qassandra....20.05.06..........2kg.........????..........Kraków............ karolayna.......20.05.06..........3kg.........????............................. Zuwiolka........21.05.06..........2kg.........73cm..........Gdańsk........ tatia...........22.05.06..........3kg.........64cm..........Słupsk........... Kinia25.........23.05.06..........3kg.........????..........Kraków........... gaga26........25.05.06.......-0,5kg.........88cm............................ Doro............25.05.06..........1kg.........????.............................. muszka27......25.05.06..........0kg.........74cm............................ ognicha........23-27.05.06......????.........????.............................. Mycha169......28.05.06.........????.........????.............................. gwiazdeczka2..29.05.06.........????.........????.............................. justka23........29.05.06.........????.........????.............................. aaguullaa.......30.05.06.........????.........????.............................. Paula24.........05.06.06.........????.........????.............................. ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajkowe pozdrowienia :) Ale nas duzo :) amelia >> mnie tez od czasu do czsau tak boli, czasem nawet za bardzo. Lekarz polecil mi brac no-spe, ale wole nie faszerowac sie za bardzo lekami, to tez w koncu chemia :o Zaraz zmykam zrobic obiadek a potem kupic Misiowi prezent mikolajkowy :) moze w trakcie pichcenia wena mnie najdzie i wymysle cosik fajnego bo na razie mam pustke w glowie...tzn penie sie skonczy sie na tym, ze kupie mu \"Kota w stanie czystym\" Prachetta. Buziaczki Mikolajkowe 👄 dla Was i dla MAluszkow z maminych brzuszkow ;) nawet mi sie zrymowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majóweczki!! my jak zawsze czujemy sie dobrze:) mamy remont bo kupilismy nareszcie sobie kuchnie, bo cały czas gotowalismy u teściowej na górze ale juz 17 bede miec swoja :):):) nie moge sie juz doczekać kiedy będe gotowac hihi. Mam tez mały problem jedziemy na świeta do moich rodziców do poznania i bardzo bym chciała żeby cała rodzina była w komplecie,ale niestety mój brat kłóci sie z naszym ojcem i nie chce przyjechać :(:(:( probuje ich namówic ale nie wiem czy mi isę uda... W przyszłym roku ja zrobie świeta u nas i chce żeby byli wszyscy!!! no i bedzie juz z nami nasze maleństwo...❤️ Wszystkiego co najlepsze dla was i dla waszych fasolek z okazji Mikołajek 🌻 zyczy ania i bąbel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki wpadłam na chwilkę by wam zyczyć żeby św. Mikuś duzo slicznych prezencików wam poprzynosił, by sie spełniły wszystkie wasze marzenia i by dzidzie kopały nas juz wszystkie. pomyślcie tylko w przyszłym roku bedziemy kopowały prezenty dla naszych bąbli. Trzymajcie sie cieplutko do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena24
Czesc Dziewczyny:) Dziekuje Wam za wszystkie cieple slowa. Zazdroszcze, ze niektore z Was czuja juz malenstwa. Ja jak na razie nie poczulam jeszcze ruchow :( Mam nadzieje, ze to nastapi juz lada moment. Poki co nie moge sie doczekac usg...moze juz bedziemy wiedziec, czy urodzi nam sie chlopiec, czy dziewczynka:))) A lekarza zmienie na pewno. Nie chce sie juz o nic prosic. Poki co malenstwo odpoczywa, bo wykorzystuje tych pare dni, ktore dostalam:)) Brzusio niestety nadal boli. Mam nadzieje jednak,ze to przejdzie. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i zycze wesolych Mikolajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuski!!! Dzis już mamy 7 grudnia,ale ten czas leci...nie dawno byłam w 6 tyg a juz jestem w 19 tyg i dzidzia od samego rana daje mi znaki że jest w moim brzuszku ❤️ kopie i boksuje ile sił!!! U nas jest ponuro i pada deszce :( ale samopoczucie i humor jest... Miłego dzionka wam życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A u nas snieg posypuje od wczoraj, niestety temperatura jest na plusie, wiec za dlugo sobie nie polezy sniezek bialy:) a ja zaraz jade do fryzjera zrobic sie na bostwo ;) zobaczymy z jakim efektem ;) Milego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Grubaski!!! U nas tez okropnie!!! pada deszcz ze śniegiem i jest potworna chlapa!!! A ja cale popoludnie będę siedzie na radzie ped. :( Nasza Niunia dzisiaj tez jest leniwa i chyba mocno śpi :) Byłam wczoraj u gina. No i..... chyba to będzie jednak Jula, bo brak pędzelka miedzy nóżkami :) Po za tym widzieliśmy sliczne maleńkie serduszko! Miala otwartą buźkę, jakby chciała coś nam powiedziec :) Wszystko jest w porządku, a to najważniejsze.To byl najpiękniejszy prezent mikołajkowy! Jula waży już 300g i mierzy 14.1 cm. Mamusia też przytyła, nawet za dużo, bo aż 6 kg. Trzeba odstawic pączuszki :( Pozdrawiam wszystkich gorąco! ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ewa co słychac u ciebie fajnie, ze juz wiesz,ze to Julcia i ze wszystko dobrze. Ja juz 13 kilo przytyłam wygladam ja balon. Moja mała kopie mnie juz bolesnie. A Ty czujesz ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Aśka! Czuję, od 2 grudnia!!! Przedziwne uczucie... na początku wystraszylam się, że coś się dzieje, ale teraz juz jestem spokojna...To jeszcze delikatne ruchy, ale ile radochy !!! Na stówę nie mam pewności ale nadzieja jest, że będzie upragniona Jula :) Ja też już mam brzuszek niezły, chociaż mniejszy od Twojego- wtedy. DO tamtych zdjęc, co mi przysłałaś brakuje mi 2 tyg. i może też mi tak śmignie, bo widzę co się dzieje teraz!!! Z dnia na dzień poszerzam się :) :) :) Jak to jest krotko przed końcówką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mi sie strasznie dłuzy, z jednej strony chciałabym, zeby juz był koniec, a z drugiej sie boje.Chodze do szkoły rodzenia fajna sprawa, szczególnie cwiczenia, widziałam porodówke i sale w moim szpitalu.Wydaje mi sie ze z ta płcia to najwyzej wam potwierdzi, ja tez własnie dowiedziałam sie w 18 tygodniu i nic sie nie zmieniło nadal Gabrysia. Teraz mam etap taki, ze mam straszne hustawki nastrojów, szybko sie wkurzam potwornie szybko i takie płaczki jakies zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jest płatne, u nas w szpitalu ok 600 złotych kosztuje, szkoda mi tyle kasy, nie wiem jak to bedzie jeszcze. Jaki poród bede iała, a moze bedzie cesarka? Staram sie o tym nie myslec jeszcze. Przeraza mnie troche to znieczulenie wbijanie sie do kregosłupa, przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majóweczki. Dawno tutaj nie zaglądałam, jakos ostatnio na nic nie mam czasu. Bigam po sklepach za prezętami. Mężowi chce kupić zapalniczkę taką żarową i na ogień . Trudno taką znaleźć, chyba zostanie mi allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Toruniu tez jest platne, w dodatku jest moda na swoje polożne ( 300 zl) Dla mnie to kompletnie bez sensu!!!! Pewnie będę zmuszona też zapłacic, bo pewnie w ramach pracy szpitalnego personelu nie ma obowiązku opieki nad rodzącą......... Za to w bydgoszczy podobno polożne super i znieczulenie za darmo... Ale przeraza mnie też ta igla i możliwości powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Chimera! ja mojejemu kupuję płytę Pink Floyd. To chyba jedyna rzecz, która jest w stanie zadowoli do syta mojego meża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tego tez sie boje, ja nie wiem jeszcze jak z połozna, bo moj Kuba ma kolezanke, której ciotka jest połozna i ona sama sie zaoferowała, ze jak bede rodzic, to zeby dac znac, to ona sie na dyzury zamieni, tak mi misiek tlumaczył, wiesz cos tam trzeba bedzie zapłacic, tylko nie wiem ile czy 2oo zł by wystarczyło, ja nawet tej kobitki nie znam, moj lekarz bierze 200 zł i wtedy on jest przu porodzie, sama nie iwm. Moj maz chce i lekarza i polozna ja nie ile tych ludzi. Jeszcze tesciowa chce jechac do porodu, czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czytalam na Twoim topiku :) Zarąbista babka, chyba nie ma za grosz wyczucia. Nie daj sie! Ja tez chce widziec tylko Rafala, nikogo więcej!!! On nie chce by przy porodzie, ale chce przeciąc \" światlowód\". Będzie czekał a oni go zawołaja w odp. momencie. Nieźle sobie to wymyślił...cwaniak... Boi się :) :) :) Idę do szkoly. Pa! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze się tym wcale nie interesowałam. Do porodu jeszcze troche czasu, chociaż z drugiej strony to czas tak szybko leci. Już jesteśmy prawie w połowie ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie za wcześnie się tym zamartwiacie?????????Do maja jeszcze trochę czasu, a będziecie się tylko niepotrzebnie stresować, szkoła rodzenia czemu nie ale chyba jeszcze ciut za wcześnie o tym myśleć Święta niedługo.... trzeba myśleć o miłych chwilach a nie znieczuleniach, powikłaniach i cesarkach!!!!!Będzie jak ma być, czy nam się podoba, czy nie, a znieczulenie wcale nie jest takie straszne, nie przyjemne na pewno...ale żeby się od razu tak stresować. Kobietki uszy do góry będzie dobrze, musi być nie ma wyjścia. Więcej optymizmu...kobiety rodzily od niepamiętnych czasów i proszę jak nas dużo chodzi po świecie ;-) wiecie co sobie kupiłam na mikolajki ksiązkę Tracy Hogg \"Język Niemowląt\" rewelacyjna książka polecam super prawie całą już przeczytałam. A propo\'s świąt jeszcze,lepiej myślmy o kupowaniu ozdób i ubieraniu choinki to dużo sympatyczniejsze....mniej stresujące, i do tego przyjemne Ja będę ubierać podłaźnik...zamiast choinki, w ozdoby ze słomy opłatka i złote orzechy i słomiane łańcuchy...Co kupicie najbliższym na gwiazdkę??Ja się zastanawiam cały czas czekam, aż mnie oświeci ;-)bo od myślenia to mnie głowa boli ;-) Pozdrawiam moje kochane trzymajcie się P.S. Wiecie że przytyłam tylko 4 kilo od września, jestem w szoku moj gino też,że tak wzorowo mi to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! Dawno mnie nie było i minie trochę czasu zanim nadrobię zaległości. Najpierw zepsuł mi się komputer a później po pierwszych bólach pani gin wysłała mnie na zwolnienie do świąt ale wpadłam na chwilkę do pracy. Z dzieckiem wszystko wporządku ma już 10 cm a ja przytyłam w sumie kilogram. Cieszę się że czujecie już ruchy mi coś zaczyna bólgotać w brzuchu i nie wiem czy to ruchy czy nie. Ale chyba za wcześnie bo to dopiero koniec 16 tygodnia. Trzymajcie sie cieplutko uważajcie na pęcherze i dużo wypoczywajcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc gaga!!! właśnie dzisiaj o tobie myśałam :) kup sobie wkońcu kompa do domku hehe to bedziesz z nami pisac 24h pozdrawiam cie serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy znacie jakieś strony internetowe z tabelką właściwego przyrostu wagi w ciąży? Ja już mam 3 na plusie i jak widzę i czytam, że niektóre z Was dopiero 1 to się zaczynam martwić. Proszę podeślijcie jakieś linki, bo też nie chcę jeść za dwóch.. buziaki dla Waszych brzuszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Madaleno! Co do Twojego komentarza na temat niepotrzebnych stresów chcę Ci nadmienic, że koleżanka wkrótce ma rodzic i stąd wziąl się ten temat. Nienormalnym by bylo gdybym teraz siedziala i płakała ze strachu przed porodem! Wcale tak nie jest, ale chyba kazdej z nas przechodzi przez myśl jak to będzie... Dla mnie bynajmniej nie jest to przejaw pesymizmu, a zwykla ciekawośc!!! cześc Gaga! Brakuje tu Ciebie! Napisz list do mikołaja o komputer :) Gratuluję wagi!!! Qassandro! Tu jest link do strony o którą pytasz: http://www.noworodek.pl/modules.php?name=WH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Biedroneczko, coż nie wiedziałam iż termin porodu jest aż tak szybki, gdyż jestem tu nowa co na pewno zdążyłaś zauważyc :-) Po za tym to co pisalam, bylo przede wszystkim skierowane do tych z nas, które do terminu porodu mają jeszcze troszkę czasu, ciekawość ciekawością jest to jak najbardziej normalne zgadzam się w 100% , jednakże denerwowanie się i martwienie sie na zapas żadnej z nas nie pomoże, a wręcz przeciwnie, tak mi powiedzial mój Gino i pewnie miał rację Pozdrawiam wszystkie brzuchatki :-) :-) :-) i Małe Fasolki!! Wiecie że w 5 tym miesiącu zaczynają już naszym maleństwom rosnąć włoski, pojawiają sie też rzęsy i brwi iniedługo będą mierzyć już 25 cm- to nie Fasolki, a całe strączki ;-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Chyba sie uzaleznilam od kakao >> jak rano nie wypije to brzusio sie domaga :) (postanowilam kawke zastopic malym czarnym \"kakalkiem\" :) ) A jesli chodzi o wage - to rozmawialam wczoraj z kosmetyczka i mowila, ze jak byla w 6 miesiacu ciazy to lezala na plazy na brzuchu bo nic nie bylo widac, wiec to musi zalezec od indywidualnych cech organizmu - moja mama przez dwie ciaze przytyla po 26 kg i potem spokojnie wrocila do swojej poprzedniej wagi :) wiec nie ma sie czym przejmowac :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×