Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaad

Czy wzrost ma znaczenie?

Polecane posty

Gość aaaad

Jak duże waszym zdaniem (pytam tu głównie kobiet) ma znaczenie wzrost faceta? Czy facet 175 cm może się równać z facetem 185 cm? Czy jesteście w stanie przymykać na to oko? Czy może dla was nie jest to tak dużą niedogodnąścią facet, miejący 175 cm? Od jakiegoś czasu mnie to ciekawi,dlatego tutaj napsiałem ten topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz___
ja mam 181cm i wolałabym żeby mój chłopak był ciut wyższy-jakies niecałe 190:) eby mozna było załozyc jakieś małe szpilki i żeby to łądnie wyglądało ogólnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie
najwazniejszy jest co facet ma pod kopuła a nie jinteresuja mnie jego wymary te w spodnaich tez nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj chłop
ma 168cm i kocham go najbardziej na świecie! Dodam jeszcze, że jestem uznawana za jedną z najlepszych "partii" w moim "kręgu", wielu facetów mu mnie zazdrości. I nie piszę tego z powodu wysokiego mniemania o sobie, tylko piszę szczerze, żeby udowodnić, że wzrost nie ma znaczenia (ani nic innego), jeżeli się KOCHA ❤️ Może gdybym miała wypisywac cechy jakiegoś ideału, to napisałabym "wysoki" (ideał tak do popatrzenia). Ale kiedy się człowiek zakocha to ta druga osoba jest ideałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys
lubilam bardzo wysokich facetow, koszykarzy itp. Teraz jak na takich patrze, to czuje lekki wstret - dlugie nogi, dlugie placzace sie rece, dlugi ****, szczupla (czesto ZA) budowa ciala, slamazarne ruchy ... Wole nizszych, ale bardziej meskich i zdecydowanych. Moze byc nawte nizszy ode mnie, ale musi mi dawac poczucie bezpieczenstwa, byc madry i przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian
Ja mam tylko 176 cm, no cóż zajebiście mało, nie ukrywam...mam z tego powodu doła, ale wiem, że nic to nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
jak dla mnie facet nie musi byc wysoki, bo ja mam 154 cm...TYlko własnie, tez sie zastanawiam czy to mnie w jakis sposób ni dyskwalifikuje w oczach wysokich facetów, bo zwykle na takich trafiam....Panowie, co uwazacie- czy ponad 30 cm róznicy moze byc nie do przyjecia ze względów praktycznych ( np zle sie tanczy, zle przytula na spacerze, musi sie ciągle schylac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie kobietka79
Ja mam 145 cm wzrostu, 49 kg -brr [to dopiero porażka:( ], mnóstwo przyjaciół, kumpli. Tylko co z tego. :( Jutro idę znowu sama na kolejne wesele :(. Zmykam sobie popłakać-hlip,hlip. Miłego weekendu życzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie przyznam,ze moj facet musi byc wysoki.przynajmniej 185.moge niskiego lubic itd,ale nie poczuje do niego pociagu fizycznego,jesli nie moge sie wtulic i poczuc malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
jak masz niskiego faceta to w szpilkach lepiej nie chodzic bo to dziwnie wyglada...ja nie lubie nieskich facetow bo maja krotkie nogi okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerton
poniżej 180 to niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 175 cm wzrostu i nie wyobrazam sobie mieć niższego albo nawet równego mężczyznę. Muszę się przy nim czuć jak mała dziewczynka, która ochroni ramieniem i ktora ma się jak wtulić w niego. Przy niższym czułabym się dominująca, taka matka... Na szczęście zakochałam się w cudownym facecie, który ma 194 cm wzrostu, wieć juz nawet o tym nie myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze czasem milosc nie wybiera :) jednak jak mialabym opisac wyglad \"idealnego\" faceta dla mnie, to wzrost mialby duze znaczenie. i wcale nie mowie tu o 2 metrach. dla mnie facet powinien byc odpowiednio wyzszy. nizszy ode mnie nie bedzie, bo ja jestem mala. jesliby jednak sie pokazal jakis koles, ktory jest mniejszy ode mnie, no to mimo wszystko nie mialby u mnie szans... bo ja mam tylko 163 cm. dodam jeszcze ze jestem dosc drobna, takze ze zbyt \"szerokim\" facetem nie czulabym sie dosc dobrze chyba... ale o wzroscie mialo byc :) no wiec przyjelam pewne zalozenia co do tego pasujacego do mnie wzrostem otoz mam te swoje 163 cm. uwielbiam szpilki, najczesciej okolo 8 cm co w sumie daje 171 cm. facet powinien byc ode mnie wyzszy o 10 cm, wiec powinien miec 181 (zaokraglajac 180 ;) ) no i nie moze byc zbyt wysoki, bo to dosc niewygodne by bylo :) czyli gorna granica wynosi 20 cm wiecej, czyli 191 (przyjmijmy ze 1,90) wiec facet \"dla mnie\" powinien miec 180-190cm. to takie tylko moje wyliczenia ;) oczywiscie zycie to weryfikuje. no i okazuje sie, ze moj facet ma troche mniej niz 180, ale i tak jest ok. jest ode mnie wyzszy, jak zaloze szpilki to te 5 cm tez nade mna goruje, wiec wszystko gra :) w zasadzie zakladam ze nie zainteresowalabym sie facetem ponizej 170. ale to tez roznie bywa w zyciu i nie mozna niczego z gory zakladac :) a, i podobno ktos tam kiedys wyliczyl ze facet powinien byc o 10% wyzszy niz dziewczyna :) (czyli jak dziewczyna ma 170 cm to facet powinien byc 17 cm wyzszy czyli miec 187) taka podobno jest \"idealna\" roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
dla mnie niski facet to 178cm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
tza przy takim to w szpilkach chodzic nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost nie ma większego znaczenia. Z moich obserwacji wynika, że najwięcej jest facetów w przedziale 170-180cm. A ja jestem malutka, więc właśnie mężczyźni w tym przedziale są dla mnie idealni. Do \"adraian\": Moim zdaniem Twój wzrost jest ok. Do: \"jak myślicie\" i \"Taka sobie kobietka79\" Dziewczyny dołączam do Was. Też jestem mała, mam 156cm. Niestety zauważyłam, że faceci nie przepadają za takimi małymi, nawet Ci niżsi. Mam kolegów, którzy mają ok 170cm, i w ogóle nie zwracają na mnie uwagi, a uganiają się za dziewczynami, które nieraz są wyższe od nich. No cóż, trudno się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie niski facet, to poniżej 180 cm (tyle akurat mam :)). Nigdy w życiu nie podobał mi się niższy, tutaj zgadzam się z agais. A najwyższy miał 200 cm :D, no ale już nie jesteśmy razem, bo liczy się też, to co ma w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonfo
uuu kurwa, ja mam 176 cm. Moje paninki miały około 165 centoow. Obecna ma 168 cm, tyle co moja poprzednia...no cóż nie moja wina, że jestem niski, ale też mam nadzieję, że nie będzie to nikomu przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×