Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Wielkopolska - wcale nie tak daleko:) Moja przyjaciółka mieszka w Poznaniu:) - odwiedzam ja czasem - 5 godz. jazdy samochodem:) Mam też znajomych w Lesznie, no i Gniezno - całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do Poznania mam około 2,5 godzinki, mieszkam na granicy wielkopolski, to już do Bydgoszczy mam bliżej, heh Jak będziesz się wybierała do Poznania, daj cynk, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Wprawdzie nikt mnie tu nie czyta ale co tam DOBREJ NOCY :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
A ja jestem z Krakowa :):):)wiem że nikogo to nie obchodzi ale co tam :):):) fajnie prowadzic monolog hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi, dlaczego tak mówisz, ja na przykład czytam może pomogę ----> miałaś coś więcej podpowiedzieć skąd jesteś, ustaliliśmy, że Mielno, Łazy nie może Chłopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze jestes z Krakowa i wiem jak wygladasz;) Ja niestety nie moge ci przeslac moich fotek teraz ,ale postaram sie jak najszybciej. Klapi masz dola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapi - Kraków jest śliczny:) tam mam tylko godz autostradą i mój mąż jest dzis niedaleko Krakowa:) masz do niego dziś bliżej niz ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Powiem Wam szczerze i może narobie sobie wrogów w śród 1976 ale to sie zaczyna robic klub wzajemnej adoracji .....może sie myle moze nie jestem w temacie może mam przerost formy nad terścia ale takie wrazenie odnosze przepraszam jesli kogos obraziłam ......podobno Ci z Krakowa tam maja śa skapi i wala prosto z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Chyba za duzo winka wypiłam bo mi sie literki mylą hihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego klub w...a .... ? może pomoge----> nie naciskam, rozumiem zresztą wiecej małych miejscowości w zachodniopom nie znam, no moze Unieście, ale to też pewnie pudło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpicie? czy buszujecie w sieci? ja towarzycho niedługo opuszczę, bo łóżeczko woła ............... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 jeszcze nie spie ,ale chyba zaraz opadne ma moje łoze:) Tylko zimno tam ,bo nikt mi ciepelka swojego nie da...abuuuu!!! prawie 30 czy ja cie adoruje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko, właśnie czy ty mnie adorujesz, i jeszcze to łóżeczko ,że niby zimne i puste, no ja nie wiem .......... ;) :P Życzę jednak gorącego łoża i łezki otrzyj, dobrze będzie, zobaczysz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 ja mysle i mysle i nic nie moge wymyslec. Podpowidz mi prosze;) moze misia pluszowego takiego milusiego do piersi przytule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja idę do mojego ciasnego łoża, które w dodatku dzielić muszę, heh, miło się dzielić pa, dziewczyny, moze jeszcze jeden wpis tu wrzucę, lubię ten topik i oczywiście Was kochani , każdego po kolei ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko kochane ty moje, to bierz tego misia i przytul biedaka, a jutro idź i szukaj takiego fajnego duuużego misia, wiem, że wielu fajnych się kręci i też chcą się przytulić, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki śliczne prawie 30 Mis juz czeka a jutro misja---> polowanie na niedźwiedzia;) Spokojnej nocy zycze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich z rocznika 76:) nie moge uwierzyć że wkrótce stuknie 30tka eh... latka lecą ale każdy wiek ma swoje prawa i to jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilde, witaj, szkoda,że już tak późno, ja muszę już zmykać, ale gdybyś miała ochotę, to wpadnij jutro, ok? POZDRAWIAM CIEPLUTKO :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, jak tam sobota mija? Jakieś plany na popołudnie macie? Ja właśnie mam troszkę czasu wolnego (tylko dla siebie), bo rodzinka na trochę wybyła , piję sobie kawke pyszną z mlekiem, słucham muzyczki, kończę malowanie paznokci i będę się troszkę lenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pustki na topiku, muszę raz po raz tu zaglądać i go podnisić, byście dobrze widzieli :) nikt ze mną nie pogada? gdzie się podziewacie, ja pod wieczór wychodzę na takie małe spotkanko w gronie zajomych, będzie muzyczka, dobre jedzonko , coś do picia, no i najważniejsze, miłe towarzystwo. pozdrawiam rocznik 76\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, coś dzisiaj z Wami nie pogadam, pewnie wszyscy szykują się na jakieś imprezki, dobrze, to chociaż sama z sobą będę rozmawiać po pierwsze : wiek, w jkakim teraz jesteśmy jest suuuuppperrrrr, po drugi, pierwsze to prawda, po trzecie, ja nie przesadzam, że 1 i 2 to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×