Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

FREDI .....HArem .... :D :D :D ja mam cala puszke rodzynek .... hihihihi pozdrawiam :D i wszystkim milego weekendu 🌻....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 .... jestes z sierpnia cz z lipca... bo moj synalek tez lew ...sierpniowy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge..... ja znam te godziny sewgo czasu ...na zjazdy tez sie o tych godzinach jechalo ... nieciekawie szczeg... zima..prawda szaro i smutno :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano kaganow juz nie rozdaja trza samemu hihihih a wlinku mam linijke z wiekiem mojego kochanego synalka www.dustin.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, jestem z 1 sierpnia, lwica w parwdziwym słowa znaczeniu, pipiery w domu, trudno, ale i tak będę z Wami, teraz muszę was opuscić, jadę do znajomych na kolacyjkę, wieczorkiem tu wpadnę 👄 kochani, baxcie to powariujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemnosci na kolacyjce...do milego pozniej ...🖐️ a moze pomoge co chesz moze doleci odemnie lody moga byc... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem gdzie ale wysylam ... 🌻 hihihih :D:D :D :D :D mam jeszcze troszke rolady... dolozyc ???? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSS ... juz jedzie odemnie to troche ...zapakuje w torbe z lodem hihihhi ... 🌻 oki ja uciekam do mojego szczescia...do milego 🖐️ do pozniej Carla 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa ---> a cóż to za czopki? ja mam homeopatyczne ale jakoś wolę go pozabawiać niż szprycować. Na noc mu dam, niech się wyśpi łobuz kochany. Mój synek jest troszke starszy ma 8 miesięcy i 6 dni :-D od tych wyrzynających się ząbków u góry (na dole było bez problemów) chodzi po domku i rozbija się po kątach --- wynik: 1 guz i 1 siniakoguz i 1 krewka z rozwalonego noska. A ja cały czas za nim i nie mogę upilnować :-( A wy cudofffni 76\' trenujcie imprezowanie - niedługo wrócę spragniona imprezki i nikt mnie nie powstrzyma :-D P.S. Dziękuje wszystkim za pamięć - naprawdę miłe jest czytać ciplutkie słowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam : najedzona, zadowolona przygód spragniona Pozdrawiam i 👄 Fredi, niezły kocioł w czar par :) Carla 🌻 Czadunia :classic_cool: może pomogę >>>>>>>> jak tam morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowa pora to moja ulubiona, brzusio pełen, ale nie wypchany, tak w sam raz dla dobrego samopoczucia :) Jeszcze troszkę pośmigam po necie, a potem oddam się rozkoszom nocnego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie , ze poszaleję, lubię szaleństwa jeszcze młoda godzina, wieczór się dopiero zaczyna, niedługo pod prysznic wskakuję, więc dopiero jutro się tu zamelduję :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka, miłej nocki życzę, czasami coś przypadkiem mi się porymuje, czy ktoś tu jeszcze dziś zajrzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Cię widzę Fredi, zresztą nawet jak Cię tu nie ma, to i tak jesteś, każdy tu wspomni, coś powie, 👄 podeśle ty to masz tu jak w raju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, i tak właśnie masz zawsze się czuć, popatrz, jak ty masz dobrze :) ale i my tu narzekać nie możemy, któż codziennie daje 🌻 , tylko Fredi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest ok, jeszcze wytrzymujemy i nawet mulutko jest, więc eksmisji nie będzie , ja muszę pomalutku kończyć, mąż zaprasza na rozmowy .......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Hej Wszystkim a w szczególności Może pomogę!!!!!!!!!!!!!Dziweczyno Ty spać nie możesz???????Gdzie Ty pracujesz w mleczarni czy co?????o tej godzine wstawać tożto środek nocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PODZIWIAM MŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że trzeba do pracy, ale żeby wstawać o takiej nieludzkiej porze?? Dziewczyny gdzie Wy pracujecie ?:) No chyba że to Wasza zwykła pora wstawania, mam sąsiadkę, która o 5 je śniadanie, o 6.00 zaczyna gotować obiad, sprzątać i ogólnie tłuc sie po mieszkaniu, a 24.00 to dla niej środek nocy!! Ja dopiero wtedy wskakuję do łóżeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Wstaje codziennie o 6,00 bo lubie pić kawe z moim mężem a ponieważ on tak wstaje wiec ja też........prace zaczynam o 8-00/9-00 ale pozwólcie sobie ptzypomnieć ze mieszkam w Krakowie a to miasto słynie z korków.......więc czas trwonie w korkach(nie trwonie bo czytam ale korki to fajjjjjjjjjjjna sprawa -ZARTUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×