Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Passionne, proszę kawkę , smacznego banitka, szkoda małego, moja córcia tak w ubiegłym roku miała, najpierw szmery na oskrzelach, antybiotyk i nic, zapalenie oskrzeli a potem zapalenie płuc, poszłam do innego lekarza, zmienił leki ijakoś obyło się bez szpitala i przeszło , w sumie trwało to wszystko około 3 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z chorobami to tak zawsze , ja już byłam z nim 3 razy u lekarza i jutro sie wybieram...on nie jest juz taki mały i szkoda zeby za dużo w szkole opuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów coś mi nie wyszło...dzięki za kawke i za buziaki dla synka dla Was też buziaczki Pa Pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało coś dla mnie tego serniczka ;) ? Pozdrawiam niedzielnie i do kolejnego wpisu, jadę spełnić obywatelski obowiązek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obowiazek już spełniłam (oczywiście obywatelski) swoją porcję serniczka już niestety zjadłam, zgłoś się do banitki, napewno cię poczęstuje jak wróci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja serniczka nie mam, ale pyszne ciasto cappuccino i kokosowe - zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z kafe muszę się już dzisiaj pożegnać :( , zaproszenie oczywiście aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo widze z emnie ciasto ominelo .... :( hallo wszyscy ...pracowita niedziela hihihihihi wyborcza..., pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi ...... 🌻 dziekuje :D :D :D dlaczego szoku...???? a rozumiem o polityce nie mielismy rozmawiac ale to dostalam dziisja poczta pantoflowa... W związku z epidemią ptasiej grypy ZUS informuje że kasa chorych nie ma srodkow na pani leczenie dlatego zaleca nie brać ptaszków do buzi! U nas dzisiaj wyborów nie będzie, bo kaczory mają z powodu ptasiej grypy zakaz wychodzenia - ani Kaczory ani Donald nie powinni opuszczać swoich zagród.............. hmmm nie wiem o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa mialo byc witam wszystkich wieczorowa pora ....brunetka wieczorowa pora hihihi wita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opowiadanie
Byly sobie kiedyś dwie zielone, urocze żabki. A dzialo sie to bardzo dawno temu, kiedy nas jeszcze nie bylo na tym świecie. Żyly sobie beztrosko i kolejne dni mijaly im szczesliwie. Aż do pewnego wieczoru, kiedy skaczac po brzegu kadzi z mlekiem, po prostu przez nieuwage do niej wpadly. Chociaz na wszelkie sposoby usilowaly sie z niej wydostac, tkwily tam nadal, poniewaz krawedz banki byla za wysoka, zeby mogly z niej wyskoczyc. Po pewnym czasie opadly calkowicie z sil, byly glodne i wystraczone. - Co my teraz zrobimy? - zapytala jedna druga, glosem pelnym rozpaczy. Ta druga zabka odpowiedziala. - Plyń, po prostu plyn dotad, dopuki bedziesz mogla. - Ale ja juz teraz nie mam sily - odpowiedziala ta pierwsza i rozplakala sie. - Bzdura - odpowiedziala druga zabka. - Tylko sobie wmawiasz. Oczywiscie, ze masz sile. Plyn, powiadam, plyń! - Ale po co ? To i tak nic nie da - powiedziala ta pierwsza. Bedziemy plywac w kolko, a z tego i tak nic nie bedzie. - Skad wiesz ? - odpowiedziala jej zabka optymistka. - Dopoki zyjemy, musimy walczyc, bez wzgledu na zaistniale okolicznosci. - Plyn, mowie! Musisz! Nie wolno ci sie poddac. Zawsze istnieje jeszcze nadzieja. Moze ktos nas znajdzie? A moze spadnie deszcz i kadz z mlekiem wypelni sie po brzegi, a wtedy bedziemy mogly wyskoczyc? - Co ty opowiadasz? Na niebie nie ma przeciez ani jednej chmurki - nie dala jej skonczyc zdania zabka pesymistka. Przestala plynac i po chwili utopila sie. A nasza dzielna zabka optymistka plynela dalej. Plynela cala noc i caly dzien, az mleko w kadzi zamienilo sie w maslo. Wyskoczyla wiec z latwoscia na soczysta trawke i powiedziala. - Mimo wszystkiego zycie jest takie piekne. A nadzieja wcale nie jest matka glupich, jak powiadaja niektorzy, lecz ojcem optymistow! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryyyyyyy uuuu a gdzie reszta rannych ptaszków? 🌼 na dobry poniedziałek o ile poniedzialek może być dobry ;-) P.S. Dzięki za maile - niedługo się oddzwięcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek może być dobry !! Tak mówią :D Wszystko zależy od odpowiedniego nastawienia, więc - samych miłych chwil dzisiaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo 🌻 Dla wszystkich spioszkow i pracusiow .... 😘 🖐️ moj synalek ma dzisiaj 11 tygodni i spi :D hihihihi pozdrawiam buziaki milego dnia hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×