Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hej netia, hej Carlaa, hej Dustin-Alex 🌼 Carlaa ---> a mój synek łozuzuje ;-) właśnie demoluje mi pokój ściągając wszystko na niższe poziomy ;-) ale za to slicznie zjadł sniadanko - uuu stąd chyba u niego tyle energi ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracusie..Witam po południu ...wreszcie się wyrobiłam i mogę coś skrobnąć...🌻Serniczek jeszcze jest więc zapraszam chętnych a i kawkę świeżą zaparzyłam...A tak w ogóle to dopiero się otrząsnęłam z szoku powyborczego...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA76
CZEŚC WAM WSZYSTKIM A JA WŁAŚNIE PIJĘ KAWKĘ MOŻE KTOŚ MA OCHOTĘ I NAPIJE SIE ZE MNĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkicg serdecznie, Agnieszka 76 🌻 za powitanie, banitka, ja nadal się otrząsam z szoku ....... pozdrawiam serdecznie cały 1976 i oczywiście Passionne z 19.. ? będę jeszcze tu zaglądać w przerwach pomiędzy jedzeniem , sprzątaniem i tysiącem innych rzeczy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passionnee, , coś ostatnio mamy szczęscie na siebie, o tych samych godzinach na kafe wchodzimy :) Jak minłął poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy też dzisiaj nienajgorzej, na współlokatorów ;) (czyli mąż + córeczka) nie narzekam, a wręcz odwrotnie, są najlepsi :) czym ta twoja współlokatorka cię zdenerwowała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, zajarzyłam po chwili :P zdarzają się niestety takie przypadki, nic nie poradzisz, trzeba jakoś to tolerować, oko przymykać na ą, ę i naj, naj i robić swoje, ale wiem ,że nic przyjemnego Ja też z aniołami nie pracuje (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baśka niezła, hi,hi Passionnee 🌻 za osłodę, masz dobre ❤️ więc niech się baba cieszy, że na ciebie trafiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie;) dziękuje za wszystkie maile:):) noi nikogo teraz nie ma..... no to papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie;) dziękuje za wszystkie maile:):) noi nikogo teraz nie ma..... no to papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie;) dziękuje za wszystkie maile:):) noi nikogo teraz nie ma..... no to papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1976 -----> na tej stronce - przeobrażenie męża jest dobre:) chociaz u mnie jak narazie :) po 5 latach jest jak w pierwszym hihih - aby nie zapeszyc:) a ja tak sobie pomykam po internecie :) noi też znalazłam fajną stronkę http://www.funiaste.net/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frredi_Lublin
Dzień dobry wierczór :) serdecznie witasm miłe Panny i Panie (kolejnośc dowlona) i wręczam 🌼. Baaarddzo dziekuję za e-milki, ja w mojej pracy mam totalny kocioł, przez przenosiny z jednego miejsca na drugie, dzięki temu jest więcej pracy oraz wiele dalej do tej, którą trzeba wykonać. Jutro biorę swój samochód żeby jako tako to wszystko nadrobić, bo bez tego ani rusz. Ten co wymyślił te przenosiny ma chyba tytuł anty-inteligenta :P albo kandyduje na Anty-Nobla :P Po za tym... noc spokoja, a i dostałem ciekawą odpowiedź na to co pisałem . Ciekwy jestem jak dalej potoczą się losy... Czego...? O tym wkrótce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) No Fredi - narozrabiałeś ;), chyba tylko kwiatek dla każdej kobiety z topiku Cię ratuje :D za niezaspokojoną ciekawość :D Spaaaaaaćććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
Coraz bliżej do 1976 wpisu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsystkich ciepło , 👄 kochani, zajrzy ktoś do mnie ? Passionnee, co za takemnice macie z Fredim ? Czyżbyśmy o czymś nie wiedzieli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, wiem, wiem, że grzeczna jesteś, ale jednak coś mi tu się nie zgadza, ty mi lepiej powiedz, o co w tym wszystkim chodz :P dzięki za poczte, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, kiedyś mówiłyśmy tu o tajnej misji, czy to o tą chodzi, czy coś nowego? Passionnee, ty mi tu mów po cichu do ucha jak na spowiedzi, wszystko i ze szczegółami , hi, hi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, ty mi się starością nie wykręcaj, ja tu detektyw jestem i coś mi tu nie pasuje, gadaj mała , szeptem do mnie mów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×