Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dzieki dzieki! za zaproszenie milutko tutaj u was...będe zagladac cześciej! pozdrawiam serdecznie FREDI_LUBLIN I PRAWIE30!!!!-TEŻ LWICA! W tygodnu napisze więcej..teraz znikam...bużka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorillaz
odświeżam, coby kolega łatwiej znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anado Witaj, czekamy, czekamy :) Ja też odświeżamy coby wszyscy, którzy chcą nas znaleźć , nie mieli z tym kłopotów . Pozdrawiam Was kochani, 👄 Będe jak zawsze zerkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Hej wszystkim :) a ja wczoraj urodzinki miałam i imprezka się udała !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
prawie 30 dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agars, mam nadzieję, że będziesz często u nas bywać, zapraszam serdecznie i jeszcze jeden 🌻 jak znajdziesz chwilkę, napisz troszkę o sobie, skąd jesteś(mniej więcej jakie okolice) i wszystko co zechcesz napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo witam wszystki bardzo serdecznie 😘 🌻 dla tych swiezo po urodzinach 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka widzę, że dziś cały nasz rocznik wybył stąd , pewnie imprezują :) pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo slodkich i sliczni epokolowanych ...dla WAS 🌻 ki i 😘 na dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA i znow mi sie udalo mowic dobranoc ni emyslam ze powiem dziendobry... Wistam Wszystkich 🌻 kami bardzo serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie od samego rana, Carlaa 🌻 za zamknięcie wczoraj i otwarcie dzisiaj topiku, pozostali 👄 . Miłej niedzieli, wypoczynku i słodkiego lenistwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
HEJ GDZIE SIĘ WSZYSCY PODZIALI- ŚPICIE JESZCZE ????????????????? Carlaa , Banitka DZIĘKI ZA ŻYCZENIA 👄 MIŁEJ NIEDZIELI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agars, ja też tak zaglądam i suzkam ludzi z naszego rocznika, poza Carlą i Tobą nie widać nikogo , trzeba raz po raz topik do góry podrzucić, aby nas dobrze widzieli :) pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zawsze🖐️ Nie zawsze mnie widać..ale was nie opuszczam 👄 i 🌻 dla Carli Prawie30 Raczyska Może Pomogę Agars i Frediego oczywiście no i dla Netii ma się rozumiec i Kłapci też Widzicie jest nas tu troszkę Miłej niedzieli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Agars - spóźnione ale szczere wszystkiego naj...!!! 🌻🌻🌻 😘😘😘 Ja będę miała urodziny w tym tygodniu, ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka, Netia :) To szykuje nam się imprezka z okazji urodzinek :D właśnie wróciłam z rodzinką ze spaceru, troszkę chłodno, mgła, ale było przyjemnie, terza pijemy sobie kawkę, a do kawusi nicx słodkiego nie mamy, bo zapomnieliśmy kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooo jak nie masz nic do kawusi to ja zapraszam ... mamy torcik hihih teramisu...mniam mniam ...moze jednak nie powinnam pisac ...i nie robic smaku hmmm :( ale pomimo wszystko zapraszam Was ...wystarczy dla Wszystkich hihihihi..... do pozniej 🖐️ dziekuje za 🌻 ki i odemnie dla Was 🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu bedzie ze wpraszam sie na imprezke ....cos mi sie obilo hihih o oczy ze impreza sie szykuje hmmmm ..... netia ...w jakim dniu ????? abym tak nie przegapila i napisala cosic od serducha ..... ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, na Ciebie można liczyć ❤️ tiramisu, ale bym zjadła , mnaim, mniam carla, kiedyś piałaś, że masz stronkę Twojego synka, podaj jak możesz link (może coś mylę, jak tak to sorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo 🖐️ ale teraz juz uciekam na obiadek do rodzinki...bede wieczorkiem wiec do szybkiego zobaczenie :D ;) ❤️ www.dustin.bobasy.pl ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa dzisiaj wieczorkiem wkleje nowe zdjatka bo maly rosnie hihihihi na kazde zdjecie mozna klikna i sie powieksza ;) no ja juz uciekam bo o nim to moglabym pisac i pisac ale o n przeciez nie jest 76 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, jest super, super ❤️ ❤️ ❤️ Będę czakała na kolejne zdjatka bobaska :) Miłego popłudnia, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani chciałam się pożegnać...Trzymajcie się cieplutko i następnego wpisu za 6 tygodni:)...Buziaczki kochani... Będę strasznie tęsknić... Papa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Netia..kiedy ta imprezka? Raczysko czekamy na Ciebie 🖐️ wracaj jaknajszybciej potrafisz👄 A tiramisu to ja też poproszę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko 👄👄👄 , wracaj do nas szybko, będziemy tu na Ciebie czekać :) 6 tygodni szybko minie i będziesz znów z nami, ja już zaczynam teskinić, więc może jeszcze raz tu zajrzyj przed wyjazdem :D może pomogę , banitak, netia, Carlaa, Fredi, agars, anado 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×