Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

obecnie ....mieszkam w Niemczech...ale to dluga historia milosna hihihihi ❤️ no .... biegnij do tej pracy .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nastepna okazja do swietowania .... :D :D :D serdecznie zyczenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge....przeciez to ja Cie namawialam zwal na mnie :D :D :D zreszta bylo fajnie hihihi zaje ....fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był 2300 wpis a teraz moze za 2310 wypijemy...ale nie jeszcze pora za wczesna ...tak więc wypijemy za 2500 ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ......ja tez hihih w pracy hihih od 6 stej .....teraz moja praca zasnela :D :D :D 😴 prawie zasnela cos tam mruzy ...to ja tez do niej wracam i wpadam na imprezke okolo 25000 tak banitka...do zobaczenia 🖐️ oczywiscie ze bede zagladac hihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię o 2500 a nie 25000 bo do tego czasu to z pragnienia uschniemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wpisalo mi se za duzo zer hihihih ale to tez dobre ... moze ja nie przgapie banitka .... 🌻 ki dla Was do pozniej 🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry pomysl mam nadzieje ze okupant mojego kompa mnie nie wywali hihihih .... do pozniej papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w domku hhihihihi ale przed obiadkiem czekam na meza synek jeszcze spi ..... pozdrawiam ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani właśnie wróciłam z pracy, teraz czekam na męża i córkę, aż wrócą po zajęciach, odgrzewam obiadek dla nas, a w międzyczasie czytam wpisy, 👄 dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 76 :) Ja narazie nie mogę pisać,bo moj komp jest okupowany:) No ale BUZIACZKI to musiałam wysłać 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko , cześć i 👄 ja w przerwach pomiędzy odgrzewaniem, układaniem, spoglądaniem przez okno za rodzinką rzucam okiem na kafe i wypatruję, czy się ktoś pojawił :) może pomogę - dzięki za poczte, lubię takie miłe niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panny i Panie :) Ale Wam się na imprezowanie zebrało no ładnie :D W takim razie 🌻 i do kolejnego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria76
Cześć Nic z tego, nie było mnie kilka tygodni i próbowałam poczytac co od tego czasu napisalyście , ale nie wyrabaim za dużo........ W każdym bądź razie miło was znowu powitać . Nadal jestem na zwolnieniu ciązowym i powinnam tu cześciej bywac , ale nie udaje sie , odrabiam zaległości książkowe. jak chodze do pracy, to na nic czasu.. Byłam ostanio na usg , ale lekarz nie chciał powiedziec , jaka płeć ponoc nie był pewien, a był już koniec piatego miesiąca. Ok. nie zanudzam ciążowymi sprawami, zmiana tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria76
jakie picie ? zapomniałam co to takiego , wszystkie przyjemności mnie omijają teraz, poszłabym na imprezkę............buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria76
Banitka to ty już takie duże dzieci masz? Dobrze kojarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria76
Fajnie tak, tyle że jak my imprezowałyśmy to ty w pieluchach siedziałaś , a w tamtym okresie mojego życia , byłoby mi to ciężko przetrwic , mam trzydziestke na karku i jeszcze sie zastanwiam czy to już czas , chyba wszytko zalezy od charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria moj synek ma jutro 3 miesiace i tez sie zastanawialam hihihih gratuluje ....ale plec to juz pewnie powinnas znac ... ❤️ nie podpowiada hihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa Banitka wiadomosc nie doszla jakis error mi wyskoczyl ???? sama nie wiem haloooooooooooooo co z ta imprezka jest czy nie ma ????? bo zaraz wroci okupant kompa ...i bede misoala isc buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×