Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

banitka :D jak mineła niedziela? ja żałuje, ze dnie wolne tak szybko mineły i już czas do pracy wracać, ale niedługo będę miała kilka dni urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz będzie 2.500 wpisów, to taka ładna liczba :) może pomogę ------> jak żyjesz po zjeździe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, trafiłaś 2.500 :D dziś jesteś zmęczona, więc pozwolę ci spać, ale szampana stawiasz przy najbliższej okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd dziś w nocy... Idę właśnie do łazienki popluskać się troszkę... Dziewczyny i Fredi trzymajcie kciuki,aby szybko zleciał ten czas... Papa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko --> będzie dobrze, bo czekamy na Ciebie i już tęsknimy :) 🌻 może pomogę --> do łóżeczka marsz i to raz, musisz się wyspać :) 🌻 Dla pozostałych 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i do kolejnego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkich..ja wlasnie wróciłam po \"długim weekendzie\",spędzilam go z rodzinką!Bylo calkiem milo i ciekawie-jutro niestety do pracki trzeba się udać..jak pomyślę to już mi się nie chce!!!!buziaki dla wszystkich...ta jesień jest straszna brakuje mi słońca...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkich..ja wlasnie wróciłam po \"długim weekendzie\",spędziłam go z rodzinką!Bylo całkiem miło i ciekawie-jutro niestety do pracki trzeba się udać..jak pomyślę to już mi się nie chce!!!!buziaki dla wszystkich...ta jesień jest straszna brakuje mi słońca...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj ja pierwsza..🖐️ Witam wszystkich i 👄na dzień dobry no i oczywiście na kawke zapraszam.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo Banitka...to ja sie wprosze jesli mozna bo jak mam sama pic to .... 🌻 🖐️ Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Może Pomoge ale masz fajnego prezesa..Ja szukam pracy..gdzie znaleźć taką dobrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie kara :-) z nami sobie pobędziesz bo później nigdy nie masz czasu za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki zmykam bo mnie młodzież od komputera wygania..🖐️ do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×