Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Powinno być: LEKCJA 9: Styl - delfin http://www.nurkomania.pl/nur016.htm Kolejna lekcja jutro :) i coś na rozluźnienie :) Siedzą w celi: nekrofil, sadysta, pedofil, zoofil i masochista. Nagle zoofil mówi - ... bym se wyruchal kotka - ... takiego malego - dodal pedofil - A potem wyrwalibyśmy mu nóżki- dodal sadysta - A jak by sic wykrwawil na śmierc to ja go jeszcze raz - powiedzial nekrofil - Miau - mruknąl masochista Jasiu dostal od ojca kolejkc i sobie ja uruchomil. Ojciec w tym czasie ogląda TV i slyszy z pokoju Jasia: - Wsiadać! Ku**a! Wsiadać! - Wysiadać! Ku**a! Wysiadać! Wpada zdenerwowany ojciec do pokoju i mówi: - Jeśli przez najblizszą godzinę uslyszę choć jedno brzydkie slowo to zabiorę ci kolejkę! Ojciec wraca do pokoju i dalej ogląda TV. Mija pól godziny i nic nie slychać z pokoju Jasia. Mija godzina i nic. Mija godzina i minuta i z pokoju Jasia slychac: - Wsiadać! Ku**a! Wsiadać! Przez tego skur***yna mamy godzinę spóźnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie fajnie Panie Profesorze... ;-) A kto to takie dowcipy opowiada :-0 Dzieki za emilka śliczne te zwierzaczki...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jessssssu jakie cudne te psiaki !!!!!!!!!! Przesłodkie 😘 Może sobie kupię takiego, hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani serdecznie :D dzięki Carlunia i fredi za poczte, po 👄 👄 dla Was, i tak już poniedziałek prawie już za nami [cieszy się] Fredi, zaglądałam wczoraj według wskazówek i co??? pusto Co do lekcji pływania, 9 już zresztą , ćwiczę oczywiście, ale na środek basenu jeszcze się nie odważę popłynąć nawet w pływaczkach, no chyba, że instruktor i asystentka będą przy mnie :P Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozna KAWUSIA DLA WAS>>>>>>> 🌻 maly nie spal do 2 w nocy a rano o 8 obudzila nas telefon wiec zanim sie wyrobilislmy to troszke potwalo jak widac hihihi sciskam WAs porannie nie porannie....pierniczki do kawis kotre sama wczoraj pieklam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się na ochotnika na pierniczki, poproszę ze 2 takie co by za bardzo w pas nie weszły ;) Pozdawiam Wszystkie serdeczne i 🌻 dla kazdej z Was z sąsiedniego wieżowca, u mnie sąsiedzi juz nie maja na balkonach, chba ktoś powyrywał ;) Pędze do pisania mgr-ki [odchodzi powolnym krokiem, opychając się pierniczkamki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII .... a ja glupia baba znow dala sie nabrac..... a glosniki prawie na fula bo z mlody muzyczki sluchamy ..... prnikami w ciebie ...rzucam..... jak kulkami snieguuuuuuuuuuuuuuu a masz a masz a Ty masz jeszcze jednego ... moze do buzi trafe hihihi [o trafila] 🌻 ki dla Was 🖐️ naiwniara Carlaa i ogluszony synek Dustinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooo widze ze trafilam :D pozdrawiam serdecznie piernikowa Carla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich popołudniową porą :) Nie miałam czasu wcześniej wpaść ale już jestem. Carlaa -ja też poproszę pierniczek do kawy :) jaki smaczny mniam mniam.......niebo w gębie. Fredi_Lublin -no no udało Ci się ,ale mnie przestraszyłeś!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam dziś tak późno bo jakoś tak wyszło! ;-) Fredi!!!!!!!!!!!!!! Skąd Ty te stronki bierzesz....?( wyczuwam skłonności sadystyczne..hmm..) :-0 Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dzi eki za pierniczki (prawie takie jak moje ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Ha dobre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) Dobranoc wszystkim!!!!!! 💤 (jak jutro zaczne wymyslac pytania to chyba do piatku zdąrzę? :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dobranoc slodkich i slicznie pokolorowanych lekcja przerobiona na sucho ;hihihihihihihi kawusia i mleczko od rana na Was czekaja piernikowa dostawa ...rowniez .... pirnikowa Carla [nie mylic z zpierniczala] :P [bananowy usniech] hihihih papa do dzisiaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa halloo gdybym wiedziala to szybko bym wstala i z Toba sobi epopisala hallo dzien doberek 😘 no i nadla kawusia z pierniczkami :D :D :D :D :D do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> 🌼 Ty to chyba spać nie możesz :O JA wstałem około 10 :D no bo mam wolne, hmm no nie bardzo można tak powiedzieć wolne skoro się pisze to co trzeba, bo nie ma wyjścia. Pozdawiam i do kolejnej lekcji tzn. wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co????????? siedzę sobie i tak się zastanawiam ....... od pewnego czasu tak sobie z Wami rozmawiam ,ale fajnie by było wiedzieć jak wyglądacie(no chyba ze Wy już wiecie a ja nie w temacie) może wyślecie jakąś fotkę???????????? co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agars... dobry pomysl ... czy wszyscy go akceptuja ??? jesli tak to proponuje wymiane dzisi wieczorem prosze o sprawdzenie czasu na zegarkach u mnie jest prawie hihih 15 sta ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge nic nie jest obowiazkowe .... :D a teraz usmiechnij sie i zagryz pierniczka :D bucha 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę -szkoda .ale skoro tak chcesz to muszę to uszanować,może kiedyś zmienisz zdanie :) a osoba o której piszesz pewnie nie była warta Twojego zaufania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ja znikam.............. idę robić naleśniki :) Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jestem ale Was nie ma wiecie co ... bo te swieta to sprawiaja ze ludzie w marzenia senne popadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... komuś pewnie podpadnę tzn. zapewne Waszym mężom lub chłopakom i/lub Wam samym ale co mi tam... Ja muszę zadać Wam to pytanie :) Jak Wy to robicie że jesteście takie piękne (wciąż ;) ) ? Przy Was czuję się po prostu baaardzo staro :D [kaszle i deliktnie uśmiecha się pokazując poważne braki w uzębieniu spowodowane starością] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani :) A ja nie dostałam żadnego zdjęcia !? [ pędzi do kuchni po szmatkę aby wytrzeć rozlaną szeroko na podłodze kałużę łez ] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×