Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Byłam! byłam na sankach! Czy ja mam naprawdę prawie 30 lat? :D Zmarzłam aż miło. Śnieg trochę nie bardzo do zjeżdżania, taka skorupa lodowa na wierzchu ale poradziliśmy sobie. Prawie 30-słyszysz co nam Fredi proponuje ? No nie wiem Fredi, xx kg pod górkę, ciężka robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem piosenki Grace Jones-I`ve seen that face before/ inna wersja-strange/ plis plis będe wdzięczna jeśli ktoś mi podeśle :). Stary kawałek ale noooormalnie mnie rozbraja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, że byłaś na sankach dziś, nie znaczy że możemy razem wszyscy się na sanki wybrać :D Propozycja nadal aktualna :) Fredi, ćwicz już mięsnie, by nas pood górkę ciągnąć, jak nas już na górę wciągniesz, to z górki razem polecimy :D Ale fajnie by było gdybyśmy faktycznie mogli się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłoby bardzo fajnie !!! Na sanki z Wami- bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Wieczorową Porą!!!! Fredi-------------------> ja też myślę że jesteśmy przyjaciółmi ;-) Tak miło i cieplutko na tym naszym topiku........:-D Dziewczynki jesteście cudowne!!! Ja też dzis sięd do świąt szykowałam.... lubię te święta no i jeszcze 3 dzieci mam nadal...( coś się po malutką rodzice nie śpieszą..) Miłego wieczorku życzę... a jutro znów poniedziałek...brrrr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka :D:D:D podeślij też cosik na pocztę :) jakieś jedzonko też już na święta szykowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy czarownice oglądają trzy zegarki Swatcha. Która czarownica ogląda który zegarek? A teraz to samo po angielsku: Three witches watch three Swatch watches. Which witch watches which Swatch watch? I wersja super hard: Trzy czarownice po zmianie płci oglądają trzy guziczki przy zegarkach Swatcha. Która czarownica ogląda który guziczek? No i teraz po angielsku: Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watches which Swatch watch switch? netia --> co do mp3 moze będzę miał jeszcze dziś :) prawie 30 --> nie muszę ćwiczyć, co ćwiczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fredi! Prawie 30 ale Ty ładniusia jesteś...A córcie masz też śliczną... Frdi ...kolejna prosba...czy możesz te moje paskudne zdjęcia przesłać jeszcze Madziuni? Z góry dziękuję 👄 i ćwicz chłopie ćwicz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język prawie zawiązał mi się w supeł, ale wyobraźcie sobie jak Amerykanin mówi w Szczebrzeszynie...itd.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedzonka nie robiłam..wiesz ja nie pracuje to dam rade w tygodniu..A na święta i tak wybywamy...;-) Jak będę miała nowe zdjęcia to wszystkim podeślę..narazie to takie trochę lipne....ale możecie sobie mnie chociaż wyobraźić..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, mam rozumieć, że już ćwiczyłeś bieg pod górę z saniami pełnymi kobiet ? Jeśli tak, to świetnie, nie mogę się doczekać :) Banitka, dzięki za miłe słowa, przeciętna, to właściwe określenie, Dobrze Kochani, zajrzę jeszcze na topik, teraz uciekam , muszę sobie coś na jutro do pracy przygotować i jak zwykle mam z tym problem, brak rzeczy (jak każda chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ten problem, dlatego rano łapię co mi w rękę wpadnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, ja jeszcze lepiej, bo wieczorem sobie coś przygotowuję, oczywiście po wymyślaniu, rozpaczy (takiej nieco śmiesznej) , że nie mam co ubrać, a rano i tak zakładam co innego, ale mam zwyczaj, że rzeczy w szafie wiszą wyprasowane, więc rano idzie to w miarę szybko (i całe szczęście) :D Wspomnę jeszcze o tym, że jestem osóbką dość pechową, często coś mi się przytrafia, siniaki i podobne sprawy są na porządku dziennym, więc często też zdarza się, że rano robię sporo hałasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wyobraziłam sobie jak się rano rozbijasz po domu z paniką w oczach, ja nie mam czasu rano nawet myśleć co wyjąć z szafy, zawsze wstaje z łóżka w ostatniej chwili, przestawiając 2 budziki co chwilę o kolejne 5 minut :D, później okazuje się że za 20 min. zaczynam pracę więc pędzę do łazienki, do szafy i...już mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka, otrzymałam od Frediego zdjęcia, no,no, fajna z Ciebie laseczka :) Wogóle sądzę, ze jednak fajnie nam się udało tutaj zgrać :) Coś dzisiaj nie mogę od kompa się oderwać, ale tak w razie co to mówię już dobranoc, choć niewykluczone, że jeszcze zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. hallo halloo... slodkich i slicznie pokolorowanych .... na sanki tez chce ... a kto mnie pociagnie ... [patrzy ukratkiem na meza...] ale fajnie by bylo....sanki ..jeju... my jutro bedziemy mieli choineczke ktora z mezulkiem wieczorkiem ubieramy hihihih... dzisiaj nawet biedaczek w pracy byl... ale... ❤️ ciepla kawusia na Was od rana czeka.. ja zmykam spac... a na swieta kroweczke pieke i moze keksika ... reszte mama mojego mezulka gotuje :D do milego klikania 🖐️ do dzisiaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Carla!!!!!!!!! To jakaś kawka dla nocnych marków...a ode mnie świeżutka- poranna :-D D D D dla wszystkich!!! Prawie 30 ! Nie bądź taka skromna..niejedna by chciała być taka ,,przeciętna,, ;-) Fredi 👄 dzięki za kolejną przysługę..jak ja Ci się odwdzięczę :-0 No a teraz do robotuy ...mycie okien itp. buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mamy już prawie 3500 wpisów (brakuje ok.35)!!!!!!!!!! Musimy to uczcić ale ponieważ to Adwent więc proponuje...Kompocik z suszu :-) co prawda nie przepadam , ale ... Święta to Święta...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdawiam przedpołudniowo :) Bajka roku 2005: Dawno, dawno temu, była sobie mała internautka, a nazywała się Czerwony K-pturek. Codziennie chatowała sobie z przyjaciółmi na kanale #las, aż tu pewnego dnia dostała maila od Mamy, w którym było napisane: \"Kochana Córeczko, w załączniku przesyłam Ci pliki HTML-owe dla Babci. ZaFTPuj się, proszę, na konto Babci i daj jej te pliki, bo są jej potrzebne, żeby postawić sobie stronę webową. Całuję. Mama\" Tak więc nasza mała internautka odpaliła sobie Windowsowego FTP-a i zalogowała się jako \"K-pturek\", żeby przesłać babci pliki, które właśnie dostała od mamy. Akurat ściągała załącznik ze swojego konta webmailowego, gdy nagle dostała przez ICQ wiadomość od użytkownika o adresie e-wilk@hacker.las.com. K-pturek grzecznie odpowiedział na ICQ-ową wiadomość, na co E-wilk uprzejmie ją pozdrowił i zapytał, dokąd to się wybierała. K-pturek odpowiedział: - Loguję się na konto Babci, żeby przeFTPować parę plików potrzebnych do postawienia własnej strony webowej. Po takiej odpowiedzi E-wilk zatelnetowal się na skróty i połączył się z kontem Babci pierwszy. Gdy konto babci zapytało go o login ID, wstukał \"k-pturek\", scrackował hasło i wszedł na konto. Babcia, gdy zorientowała się, że to nie K-pturek tylko ktoś inny, natychmiast skillowala mu proces, ale niestety E-wilk był szybszy. Zrobił jej ICMP flood`a na wszystkie porty, których firewall babci nie pilnował, firewall się wywalił, a E-wilk zmienił hasło Babci. Potem przyznał sobie prawa ROOT-a i zmienił system operacyjny na nowy, który nawet interfejsem przypominał stary system Babci. A gdy już wszystko było zainstalowane, rozgościł się na koncie Babci, podszywając się pod dotychczasową właścicielkę. Po chwili zalogował się K-pturek i po wejściu na konto Babci zorientował się, że coś się tu zmieniło. Zatalkował szybko do Babci i zapytał: - Babciu, a dlaczego masz taką wielką quote na dysku? - Żeby lepiej pomieścić Twoje pliki. - Babciu, a dlaczego masz taki nowoczesny interfejs graficzny? - Żeby lepiej skatalogować Twoje pliki. K-pturek poczuł, że coś tu jest nie tak: - Babciu, a dlaczego masz prawa ROOT-a? - Żeby Cię lepiej scrackować!!! Po takiej rozmowie nawet mały, łatwowierny K-pturek rozpoznał, że to wcale nie Babcia i szybkim whois sprawdziła, że jej rozmówca talkowal z konta e-wilk@hacker.las.com. K-pturek natychmiast wysłal maila do security@cyberspace.cop.org, żeby poskarżyć się na oszusta. Przebiegły E-wilk spróbował zablokować K-pturkowi serwer POP3 przeciążając pamięć, ale na szczęście K-pturek zdążył w porę kliknąć guzik Wyślij. Po chwili na serwer wszedł Sysop z cyberspace.cop, który błyskawicznie odczytał adres IP E-wilka, zoverride`ował mu prawa dostępu i sam sobie przyznał profil ROOT-a. Zanim E-wilk się zorientował, Sysop skillował mu proces i założył bana na calą domenę. A z Trash`a systemu operacyjnego E-wilka udało się odzyskać tabelę partycji starego systemu Babci, dzięki czemu można było odtworzyć starą konfigurację. Dzięki pomocy K-pturka i dzielnego Sysopa, Babcia mogła dokończyć formatowanie w HTML-u i postawiła wspaniałą stronę webową z dostępem 10 kilo na sekundę. Stronę Babci podziwiali wszyscy, jak Sieć długa i szeroka, i w krótkim czasie nabili jej rekordową liczbę hitów. … i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pozdrowionka dla Wszystkich 👄 no zaległości już nadrobione miałam co czytać :) :) :) dzięki za pocztę 👄 tak sobie czytam i ......... widzę że sanki mnie omineły :( Banitka -ja od Ciebie nic nie mam DLACZEGO???????? Fredi_Lublin ja też mam nadziję że już jesteśmy wszyscy przyjaciólmi :) no zaległości chyba nadrobione a teraz może mała kawka z mleczkiem :) i mala chwilka relaksu a potem znowu do przygotowań świątecznych .A Wy jakie ciasteczka na święta pieczecie ???? bo u mnie tradycyjnie moji 3 mężczyźni zażyczyli sobie serniczek ,ptysie i roladę więc mam co robić :) :) :) Pewnie jeszcze do Was dzisiaj zajrzę ,a potem jadę do tata więc znowu zero dostępu do kompa i zaległości ,ale chyba wybaczycie ;) No ....No.... się rozpisałam jak nigdy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba nikogo się nie doczekałam :( :( Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co słychać u Was? Ja piję kafkę i słucham Strange, co jest w tej piosence że mi aż coś po plecach łazi :D Dziękuję Fredi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie! Agars dzieki za fotki jak chcecie to też Wam wyślę fotki moich chłopców...tych to ma aż nadmiar..ha ha Agars Fredi Ci miał wysłać moje zdjecia ( chyba) bo mi się coś tylko do Frediego wysłać udało ;-) Jak tam Święta? U mnie bigos się gotuje i farsz do uszek już jest a zaraz będę lepić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mój bilans : - uszka 150 sztuk ulepione i zamrożone. Tyle. Na inne rzeczy jeszcze za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bigos musi się parę dni gotować!!! ;-) Ja lubię jak w domku pachnie świętami..hmm kapustą, choinką...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×